Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σκεπτόμενος τη μηδενική προσπάθεια για να βγάλω τις συγκεκριμένες φωτογραφίες μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ικανοποιημένος. Κατά πάσα πιθανότητα άλλοι (και άλλες συσκευές) θα τα κατάφερναν καλύτερα, αλλά εγώ απλά σημάδευα και φωτογράφιζα χωρίς ρυθμίσεις (εκτός του σημείου που έκανα φόκους) και επεξεργασία. Βγάζοντας διάφορες φωτογραφίες αυτό που με εντυπωσίασε είναι το φλας. Ακόμα και κολλημένος στο αντικείμενο η φωτογραφία δεν καίγεται.

 

 

http://www.box.com/s/91wwabcav75kypn3oc90 (Λευκός πύργος νύχτα - μακρινή νύχτα)

http://www.box.com/s/jsgz493v79ddl4hm4whw (Εκκλησία - μακρινή μέρα)

http://www.box.com/s/chba8ryrmzi39dx0l5rb (Λουλούδια - κοντινή μέρα)

http://www.box.com/s/62er5ufle1krs0h1sk58 (Άγαλμα - μέση απόσταση μέρα)

http://www.box.com/s/jw5bhn4sknb1c1kuvpsh (Old Holborn - κοντινή με φλας)

http://www.box.com/s/b6zfq08lzh0m5qn7z7ku (Δρόμος - μακρινή με λίγο φως στο περιβάλλον)

Edited by bouss
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πήρε ένας φίλος στην Ρωσία το έχει γρατζουνισει ήδη χωρίς να το κακομεταχιριζετε βασικά σαν να ξέθαψε φαίνεται δεν ξέρω τι να πω
Link to comment
Share on other sites

Σκεπτόμενος τη μηδενική προσπάθεια για να βγάλω τις συγκεκριμένες φωτογραφίες μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ικανοποιημένος. Κατά πάσα πιθανότητα άλλοι (και άλλες συσκευές) θα τα κατάφερναν καλύτερα, αλλά εγώ απλά σημάδευα και φωτογράφιζα χωρίς ρυθμίσεις (εκτός του σημείου που έκανα φόκους) και επεξεργασία. Βγάζοντας διάφορες φωτογραφίες αυτό που με εντυπωσίασε είναι το φλας. Ακόμα και κολλημένος στο αντικείμενο η φωτογραφία δεν καίγεται.

 

 

http://www.box.com/s/91wwabcav75kypn3oc90 (Λευκός πύργος νύχτα - μακρινή νύχτα)

http://www.box.com/s/jsgz493v79ddl4hm4whw (Εκκλησία - μακρινή μέρα)

http://www.box.com/s/chba8ryrmzi39dx0l5rb (Λουλούδια - κοντινή μέρα)

http://www.box.com/s/62er5ufle1krs0h1sk58 (Άγαλμα - μέση απόσταση μέρα)

http://www.box.com/s/jw5bhn4sknb1c1kuvpsh (Old Holborn - κοντινή με φλας)

http://www.box.com/s/b6zfq08lzh0m5qn7z7ku (Δρόμος - μακρινή με λίγο φως στο περιβάλλον)

 

 

Aν και τις βλεπω απ το tablet και εμενα ικανοποιητικες μου φαινονται εκτος ισως της τελευταιας...

 

Παντως καλο θα ηταν να ανοιχτει ενα ξεχωριστο thread για να ανεβαινουν οι φωτογραφιες που τραβιουνται με το one οπως εχει γινει με το s4. Εδω χανονται και ειναι κριμα για καποιον που θελει να δει τις φωτογραφικες ικανοτητες του κινητου...

Ετσι θα βλεπουμε και τις βελτιωσεις που θα γινονται με τα επομενα updates.

Link to comment
Share on other sites

Aν και τις βλεπω απ το tablet και εμενα ικανοποιητικες μου φαινονται εκτος ισως της τελευταιας...

 

Παντως καλο θα ηταν να ανοιχτει ενα ξεχωριστο thread για να ανεβαινουν οι φωτογραφιες που τραβιουνται με το one οπως εχει γινει με το s4. Εδω χανονται και ειναι κριμα για καποιον που θελει να δει τις φωτογραφικες ικανοτητες του κινητου...

Ετσι θα βλεπουμε και τις βελτιωσεις που θα γινονται με τα επομενα updates.

 

Ειδικά για την τελευταία να πω ότι το φως που φαίνεται είναι πολύ περισσότερο από ότι στην πραγματικότητα. Είναι κρίμα που δεν είχα μια ακόμη συσκευή για να φανούν οι πραγματικές συνθήκες. Το πρόβλημα πάντως στις νυχτερινές είναι το να υπάρχει μια πηγή έντονου φωτός. Σε τέτοια περίπτωση δημιουργείται έντονος φωτισμός σε εκείνο το σημείο. Αν κάνω φόκους στο φως σκοτεινιάζουν τα υπόλοιπα. Αν κάνω φόκους σε άλλο σημείο τότε δημιουργείται ένα περίεργο εφέ όπου το φως εκπέμπεται σε μορφή σταυρού (σαν αστέρι). Δυστυχώς δεν είμαι αρκετά έμπειρος για να ξέρω τι πρέπει να κάνω.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά για την τελευταία να πω ότι το φως που φαίνεται είναι πολύ περισσότερο από ότι στην πραγματικότητα. Είναι κρίμα που δεν είχα μια ακόμη συσκευή για να φανούν οι πραγματικές συνθήκες. Το πρόβλημα πάντως στις νυχτερινές είναι το να υπάρχει μια πηγή έντονου φωτός. Σε τέτοια περίπτωση δημιουργείται έντονος φωτισμός σε εκείνο το σημείο. Αν κάνω φόκους στο φως σκοτεινιάζουν τα υπόλοιπα. Αν κάνω φόκους σε άλλο σημείο τότε δημιουργείται ένα περίεργο εφέ όπου το φως εκπέμπεται σε μορφή σταυρού (σαν αστέρι). Δυστυχώς δεν είμαι αρκετά έμπειρος για να ξέρω τι πρέπει να κάνω.

 

Καταλαβα τι λες. Το ειχα παρατηρησει και εγω σε ενα βιντεο που ενας φωτογραφιζε σε πισσα σκοταδι με μια λαμπα μονο να φωτιζει και στην ουσια αυτο που εβγαζε το κινητο ηταν πολυ πιο πανω σε φωτεινοτητα απ την πραγματικοτητα.. Αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο φυσικα, αλλα υπαρχει αυτο το προβλημα παντα με την πηγη φωτισμου που χαλαει τη φωτογραφια.

Αυτο το θεματακι (με τις συνθηκες χαμηλου φωτισμου) και το blur που φαινεται καποιες φορες περιμετρικα μιας φωτογραφιας εχουν εντοπιστει απ την htc και θα βελτιωθουν με καποιο update στην καμερα. Οποτε για την ωρα δεν γινεται να κανουμε και πολλα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα και μετά από χρήση 4G περίπου μιας ώρας όταν έπιασα το τηλ. η "πλάτη" του έκαιγε, παρουσιάζει και σε σας παρόμοιο θέμα με τη θερμοκρασία?

Είχα ξαναρωτήσει, υπάρχει κάποιο app να κατεβάσω που να μου δείχνει τη θερμοκρασία?

 

Υ.Γ.

Του φοράω θήκη hard crystal.

Δοκίμασε την android tuner free ( CPU Mgr ) στο Google play store.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε την android tuner free ( CPU Mgr ) στο Google play store.

 

Καλημέρα κι ευχαριστώ :)

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα , θα ήθελα να σας ρωτήσω για μία πολύ κατ' εμε χρήσιμη εφαρμογή που είχα στο παλιό motorola Razr την Smart Actions , τη έκανε αυτή ? , για παράδειγμα είχε μια από τις πολλές δυνατότητες , να απαγορεύει κλήσεις από κάποια ώρα και μετά πχ από της 23:00 μέχρι 08:00 το πρωί (με εξαίρεση τις δικές σου επιλογές ατόμων) , και να ενεργοποιείται αυτόματα καθημερινά, και όπως όταν βρίσκομαι σε κατάσταση οδήγησης μετά από κάποιες αναπάντητες κλήσεις , να απαντάει με SMS στον καλούντα ότι δεν μπορώ να απαντήσω τώρα και θα τον καλέσω αργότερα. Αυτά και άλλα ωραία καλούδια είχε αυτή η εφαρμογή. Το ερώτημα μου είναι υπάρχουν αυτές οι δυνατότητες στο HTC One , ή θα πρέπει να τις αναζητήσω από το Google Play , και εάν ξέρεις κανείς κάποια τέτοια εφαρμογή με ανάλογες δυνατότητες ας μας την προτείνει . Αυτά τα ολίγα , και συγνώμη αν σας κούρασα .
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους το ειδα απο κοντα! Μαλιστα πηγα σε 2 διαφορετικα μαγαζια ωστε να το επεξεργαστω περισσοτερη ωρα. Και αυτο γιατι στο πρωτο ηταν κι αλλοι δυο που περιμεναν να το δουν, ε και μετα απο 20 λεπτα ειπα να παω σε αλλο μαγαζι και το βρηκα και εκει.:p:)

Ερωτευσιμο παιδια το κινητο, απιστευτο! Το περιμενα πιο βαρυ και χοντρο αλλα ουτε βαρυ μπορω να το πω, ισα ισα ιδανικο το βρηκα το βαρος του και ουτε χοντρο. Δινει την αισθηση οτι ειναι λεπτο χαρη στο τρικ που εχουν κανει στις ακρες.

Εβαλα διπλα διπλα και το σ4 το οποιο μου φανηκε συγκριτικα με το ονε ελαφρυ και πλαστικουρα. Επισης αυτο που λενε πχ για το ios, το ενιωσα προς εκπληξη μου και στο ς4 με το touchwiz του. Αρχισα να κουραζομαι λιγο απο το ιδιο και το ιδιο, σιγουρα δεν ειναι τοσο καιρο στις συσκευες οσο το ios αλλα ετσι μου εσκασε.

Η καμερα μου φανηκε αξιοπρεπεστατη, πραγματικα! Πολλες και ωραιες λειτουργιες και πανω απ ολες το zoi. Απιστευτη λειτουργια. Ετυχε να περναει μια κυρια την ωρα που εβγαζα φωτογραφια και μετα την εξαφανισα. χεχε.

Κανενα απο τα δυο που χειριστηκα δεν ειχε gap κατι το οποιο μου αρεσε αφου ισως ηταν στις αρχικες παρτιδες.

Ποιοτητα κατασκευης; Αψογη!

Το μονο που με "αγχωσε" ηταν το μεγεθος, οχι ως προς την χρηση του με το χερι αφου ηταν "μια χαρα", αλλα για οταν θα μιλαω. Μου φανηκε οτι εαν το βαλω στο αυτι μου θα ειναι τεραστιο. Οποτε ισως η χρηση bluetooth να ητνα καλη, για εμενα.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα , θα ήθελα να σας ρωτήσω για μία πολύ κατ' εμε χρήσιμη εφαρμογή που είχα στο παλιό motorola Razr την Smart Actions , τη έκανε αυτή ? , για παράδειγμα είχε μια από τις πολλές δυνατότητες , να απαγορεύει κλήσεις από κάποια ώρα και μετά πχ από της 23:00 μέχρι 08:00 το πρωί (με εξαίρεση τις δικές σου επιλογές ατόμων) , και να ενεργοποιείται αυτόματα καθημερινά, και όπως όταν βρίσκομαι σε κατάσταση οδήγησης μετά από κάποιες αναπάντητες κλήσεις , να απαντάει με SMS στον καλούντα ότι δεν μπορώ να απαντήσω τώρα και θα τον καλέσω αργότερα. Αυτά και άλλα ωραία καλούδια είχε αυτή η εφαρμογή. Το ερώτημα μου είναι υπάρχουν αυτές οι δυνατότητες στο HTC One , ή θα πρέπει να τις αναζητήσω από το Google Play , και εάν ξέρεις κανείς κάποια τέτοια εφαρμογή με ανάλογες δυνατότητες ας μας την προτείνει . Αυτά τα ολίγα , και συγνώμη αν σας κούρασα .

 

Φιλε, υπαρχουν πολλες εφαρμογες παρομοιες στο μαρκετ (tasks, my profiles κλπ) αλλα καμια δεν δουλευει τοσο καλα και με τετοια οικονομια μπαταριας οσο τα smart actions.)

Πραγματικα μου εχουν λειψει πολυ απο το razr...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους το ειδα απο κοντα! Μαλιστα πηγα σε 2 διαφορετικα μαγαζια ωστε να το επεξεργαστω περισσοτερη ωρα. Και αυτο γιατι στο πρωτο ηταν κι αλλοι δυο που περιμεναν να το δουν, ε και μετα απο 20 λεπτα ειπα να παω σε αλλο μαγαζι και το βρηκα και εκει.:p:)

Ερωτευσιμο παιδια το κινητο, απιστευτο! Το περιμενα πιο βαρυ και χοντρο αλλα ουτε βαρυ μπορω να το πω, ισα ισα ιδανικο το βρηκα το βαρος του και ουτε χοντρο. Δινει την αισθηση οτι ειναι λεπτο χαρη στο τρικ που εχουν κανει στις ακρες.

Εβαλα διπλα διπλα και το σ4 το οποιο μου φανηκε συγκριτικα με το ονε ελαφρυ και πλαστικουρα. Επισης αυτο που λενε πχ για το ios, το ενιωσα προς εκπληξη μου και στο ς4 με το touchwiz του. Αρχισα να κουραζομαι λιγο απο το ιδιο και το ιδιο, σιγουρα δεν ειναι τοσο καιρο στις συσκευες οσο το ios αλλα ετσι μου εσκασε.

Η καμερα μου φανηκε αξιοπρεπεστατη, πραγματικα! Πολλες και ωραιες λειτουργιες και πανω απ ολες το zoi. Απιστευτη λειτουργια. Ετυχε να περναει μια κυρια την ωρα που εβγαζα φωτογραφια και μετα την εξαφανισα. χεχε.

Κανενα απο τα δυο που χειριστηκα δεν ειχε gap κατι το οποιο μου αρεσε αφου ισως ηταν στις αρχικες παρτιδες.

Ποιοτητα κατασκευης; Αψογη!

Το μονο που με "αγχωσε" ηταν το μεγεθος, οχι ως προς την χρηση του με το χερι αφου ηταν "μια χαρα", αλλα για οταν θα μιλαω. Μου φανηκε οτι εαν το βαλω στο αυτι μου θα ειναι τεραστιο. Οποτε ισως η χρηση bluetooth να ητνα καλη, για εμενα.

 

Υπάρχει γενικώς μια τάση μεγαλοποίησης πολλών πραγμάτων που διαβάζω εδώ. Το One είναι πιο χοντρό μόνο στο κέντρο και αρκετά λεπτό στα άκρα. Αν ρωτήσεις κάποιον που δεν ξέρει, διαβάζει το χαρτί και το λέει χοντρό. Στην πραγματικότητα το σημείο που είναι πιο χοντρό από το S4 δεν έχει και πολύ σημασία αφού είναι το σημείο που κάνει καμπύλη το χέρι όταν το πιάνεις, ενώ φυσικά για κάτι βλακείες του τύπου ότι πηγαίνει πέρα δώθε όταν πατάει επειδή δεν είναι τετραγωνισμένο είναι απλά ανάξια σχολιασμού (τόσο γιατί δεν πρόκειται ποτέ να ασχοληθείς με αυτό τον τρόπο χρήσης από φόβο μην το γδάρεις, όσο και γιατί όλες οι συσκευές έχουν κάτι να εξέχει).

Υπερβολές διάβασα και για την κάμερα όπου αν κανείς διαβάσει τα σχόλια ορισμένων θα νομίζει ότι δεν βγάζει καν φωτογραφίες. Δεν είναι ό,τι καλύτερο σε λεπτομέρεια αλλά ότι σημαδεύει και είναι σε απόσταση λίγων μέτρων βγαίνει μια χαρά, χωρίς κόπο. Στις μεγάλες αποστάσεις φυσικά χάνει λόγω ανάλυσης χωρίς φυσικά να σημαίνει ότι δεν είναι συμπαθητικό το αποτέλεσμα. Φυσικά νύχτα και σε βίντεο είναι μια κλάση πάνω από τα άλλα.

Τώρα για το μέγεθος. Εγώ προερχόμουν από σχετικά μικρές έως και πολύ μικρές συσκευές. Η πρώτη αίσθηση όταν το έπιασα ήταν ότι σίγουρα θα μου πέσει κάποια στιγμή αφού έχω και μικρά χέρια. Όπως λένε όλοι όμως που έχουν μεγάλες συσκευές, όλα είναι θέμα συνήθειας. Φυσικά η συσκευή δε μικραίνει αλλά όσο περνάει ο καιρός σου φαίνεται λιγότερο το μεγάλο μέγεθος.

 

Χρησιμοποιώ τον στοκ browser αφού θεωρώ ότι είναι ο πιο καλός. Το κακό είναι ότι σε κάποια site (2 μέχρι τώρα δεν δείχνει σωστά τα ελληνικά γράμματα). Το συζητάω τώρα με την εξυπηρέτηση.

Edited by bouss
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Φιλε, υπαρχουν πολλες εφαρμογες παρομοιες στο μαρκετ (tasks, my profiles κλπ) αλλα καμια δεν δουλευει τοσο καλα και με τετοια οικονομια μπαταριας οσο τα smart actions.)

Πραγματικα μου εχουν λειψει πολυ απο το razr...

 

Να πω κάτι χαζό , εάν έχω το Razr , μπορώ με κάποιο τρόπο να πάρω την εφαρμογή SmartActions και να την εγκαταστήσω στο One ? , πρέπει να γίνεται , αυτό όμως το ξέρουν τα παιδιά από το XDA Develop.. , και λογικά θα πρέπει να λειτουργεί .

Τι λες , είναι παρατραβηγμένα αυτά που γράφω ? ...

Link to comment
Share on other sites

Να πω κάτι χαζό , εάν έχω το Razr , μπορώ με κάποιο τρόπο να πάρω την εφαρμογή SmartActions και να την εγκαταστήσω στο One ? , πρέπει να γίνεται , αυτό όμως το ξέρουν τα παιδιά από το XDA Develop.. , και λογικά θα πρέπει να λειτουργεί .

Τι λες , είναι παρατραβηγμένα αυτά που γράφω ? ...

Από όσο ξέρω, δεν γίνεται. Αν βρείς κάποια μόντα, πες και σε εμένα.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα..πως μπορω μεσα στη γκαλερι να μου εμφανιζει μονο τις δικες μου φωτογραφιες;γιατι μου δειχνει και απο τo fb απο ολους τους φιλους μου κ δε μου αρεσει..
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα..πως μπορω μεσα στη γκαλερι να μου εμφανιζει μονο τις δικες μου φωτογραφιες;γιατι μου δειχνει και απο τo fb απο ολους τους φιλους μου κ δε μου αρεσει..

 

Πατάς gallery --> Οι φωτογραφίες μου --> Πατάς μενού (3 πάνω τελείες) και επιλέγεις εμφάνιση απόκρυψη άλμπουμ

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα αυτο αλλα παλι το ιδιο ειναι..εγω δε θελω να μου δειχνει τιποτα απο το fb με το που μπαινω στη γκαλερι. Αν γινετε να δειχνει μονο το: "οι φωτογραφιες μου" και "στιγμιοτυπα καμερας"
Link to comment
Share on other sites

Το εκανα αυτο αλλα παλι το ιδιο ειναι..εγω δε θελω να μου δειχνει τιποτα απο το fb με το που μπαινω στη γκαλερι. Αν γινετε να δειχνει μονο το: "οι φωτογραφιες μου" και "στιγμιοτυπα καμερας"

 

Εαν δεν κάνω λάθος δεν μπορείς να έχεις μόνο τις φωτό σου..στα φέρνει όλα...

 

Υπομονή μέχρι να βγεί κάποιο "update", πολλοί users γκρινιάζουν για αυτό και για το blinkfeed..

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους το ειδα απο κοντα! Μαλιστα πηγα σε 2 διαφορετικα μαγαζια ωστε να το επεξεργαστω περισσοτερη ωρα. Και αυτο γιατι στο πρωτο ηταν κι αλλοι δυο που περιμεναν να το δουν, ε και μετα απο 20 λεπτα ειπα να παω σε αλλο μαγαζι και το βρηκα και εκει.:p:)

Ερωτευσιμο παιδια το κινητο, απιστευτο! Το περιμενα πιο βαρυ και χοντρο αλλα ουτε βαρυ μπορω να το πω, ισα ισα ιδανικο το βρηκα το βαρος του και ουτε χοντρο. Δινει την αισθηση οτι ειναι λεπτο χαρη στο τρικ που εχουν κανει στις ακρες.

Εβαλα διπλα διπλα και το σ4 το οποιο μου φανηκε συγκριτικα με το ονε ελαφρυ και πλαστικουρα. Επισης αυτο που λενε πχ για το ios, το ενιωσα προς εκπληξη μου και στο ς4 με το touchwiz του. Αρχισα να κουραζομαι λιγο απο το ιδιο και το ιδιο, σιγουρα δεν ειναι τοσο καιρο στις συσκευες οσο το ios αλλα ετσι μου εσκασε.

Η καμερα μου φανηκε αξιοπρεπεστατη, πραγματικα! Πολλες και ωραιες λειτουργιες και πανω απ ολες το zoi. Απιστευτη λειτουργια. Ετυχε να περναει μια κυρια την ωρα που εβγαζα φωτογραφια και μετα την εξαφανισα. χεχε.

Κανενα απο τα δυο που χειριστηκα δεν ειχε gap κατι το οποιο μου αρεσε αφου ισως ηταν στις αρχικες παρτιδες.

Ποιοτητα κατασκευης; Αψογη!

Το μονο που με "αγχωσε" ηταν το μεγεθος, οχι ως προς την χρηση του με το χερι αφου ηταν "μια χαρα", αλλα για οταν θα μιλαω. Μου φανηκε οτι εαν το βαλω στο αυτι μου θα ειναι τεραστιο. Οποτε ισως η χρηση bluetooth να ητνα καλη, για εμενα.

 

 

Πολύ σωστό μίνι-review, συμφωνώ πλήρως!

Attention to Perfection
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πως γίνετε να μπορώ να δουλεύω τα apps όπως είχα στο 3d evo,δηλαδή τα τελευταί προγραμματάκια που χρησιμοποιούσα κατεβάζοντας την οθόνη από πάνω προς τα κάτω μου τα κράταγε τα 6-7 τελευταία και δε ξαναγύρναγα πίσω να τα βρω.τώρα εδώ πως γίνετε???και κάτι ακόμα..τέρμα ψιλά πάνω στην οθόνη στο κέντρο μου βγάζει φως !!!λες και exei λαμπα!και ιδιαιτερα στα σκούρα χρώματα φαίνεται πολύ έντονο!ειδικά στο μαύρο!είναι και εσάς έτσι???
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πως γίνετε να μπορώ να δουλεύω τα apps όπως είχα στο 3d evo,δηλαδή τα τελευταί προγραμματάκια που χρησιμοποιούσα κατεβάζοντας την οθόνη από πάνω προς τα κάτω μου τα κράταγε τα 6-7 τελευταία και δε ξαναγύρναγα πίσω να τα βρω.τώρα εδώ πως γίνετε???και κάτι ακόμα..τέρμα ψιλά πάνω στην οθόνη στο κέντρο μου βγάζει φως !!!λες και exei λαμπα!και ιδιαιτερα στα σκούρα χρώματα φαίνεται πολύ έντονο!ειδικά στο μαύρο!είναι και εσάς έτσι???

 

Για googlαρε backlight bleeding, δες τις φωτογραφιες που βγαζει κ πες αν σου θυμιζει την περιπτωση σου...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, ξέρετε αν υπάρχει κάποιος τρόπος να βάλουμε στο blinkfeed και Ελληνικά sites?

Εντάξει καλά τα ξένα αλλά τα Ελληνικά είναι πιο χρήσιμα :)

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, ξέρετε αν υπάρχει κάποιος τρόπος να βάλουμε στο blinkfeed και Ελληνικά sites?

Εντάξει καλά τα ξένα αλλά τα Ελληνικά είναι πιο χρήσιμα :)

 

Μέχρι ετούτη την στιγμή δεν μπορούμε να το κάνουμε...

Όλοι ελπίζουμε πως στο άμεσο μέλλον θα μπορούσε να γίνει...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κάνω κατάθεση στο Expansys.....και να κάνει μια δυο γρατζουνιές δεν θα με πειράξει....κινητό είναι....πιο όμορφο θα γίνει και θα είμαι μετά πιο άνετος μαζί του.

 

Μαύρο φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι ετούτη την στιγμή δεν μπορούμε να το κάνουμε...

Όλοι ελπίζουμε πως στο άμεσο μέλλον θα μπορούσε να γίνει...

 

Ενώ έφτιαξαν κάτι πολύ βολικό, το μειώνουν μόνοι τους με το να μην επιτρέπουν στον χρήστη να επιλέξει μόνος του από που θέλει να ενημερώνεται.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...