Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχει led notification η συσκευη οπως το one s?

 

Ναι αλλά όχι το καλύτερο... Είναι μικρό και όχι σε όλα τα χρώματα.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά όχι το καλύτερο... Είναι μικρό και όχι σε όλα τα χρώματα.

 

Σωστος... Μικρό αλλά θαυματουργό!!!

Διακρίνετε μια χαρά θα έλεγα, εγώ προσωπικά δεν έχω χάσει κλήση ακόμα, και επίσης να πω πως έχουν κάνει μεγάλη μαγκιά εκεί στην htc...

Το έχουν βάλει στο ακουστικό του τηλεφώνου το Led...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά

Εμένα όταν μιλάω μου κανει κάτι περίεργα...

Κλείνει η συνομιλία και 3 φορές μου έβαλε το κινητό ενώ μιλούσα σε flight mode και μου άνοιξε και το Bluetooth!!!!

 

Μόνο σε εμένα συμβαίνει;;;

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ειδατε? φημες για one με οθονη 5-6 ιντσων.

 

http://www.gsmarena.com/rumor_htc_one_with_bigger_5_inches_screen_to_launch_soon-news-6096.php

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά

Εμένα όταν μιλάω μου κανει κάτι περίεργα...

Κλείνει η συνομιλία και 3 φορές μου έβαλε το κινητό ενώ μιλούσα σε flight mode και μου άνοιξε και το Bluetooth!!!!

 

Μόνο σε εμένα συμβαίνει;;;

 

Κανενα προβλημα εδω

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ειδατε? φημες για one με οθονη 5-6 ιντσων.

 

http://www.gsmarena.com/rumor_htc_one_with_bigger_5_inches_screen_to_launch_soon-news-6096.php

 

Αν κυκλοφορησει κατι τετοιο, χτυπηθηκε day 1...

Link to comment
Share on other sites

Λιγάκι απίθανο να συμβεί αυτό με το υπάρχον design,θα παραείναι μεγάλο το κινητό για τις ιντζες του.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

αυτο το ειδατε? φημες για one με οθονη 5-6 ιντσων.

 

http://www.gsmarena.com/rumor_htc_one_with_bigger_5_inches_screen_to_launch_soon-news-6096.php

 

Τους βγηκε το σχεδιο και θα ακουλοθησουν την πολιτικη της samsung , θα το μεταφερουν σε μικρα και μεγαλυτερα μοντελα

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ειδατε? φημες για one με οθονη 5-6 ιντσων.

 

http://www.gsmarena.com/rumor_htc_one_with_bigger_5_inches_screen_to_launch_soon-news-6096.php

 

Τους βγηκε το σχεδιο και θα ακουλοθησουν την πολιτικη της samsung , θα το μεταφερουν σε μικρα και μεγαλυτερα μοντελα

 

Δεν νομίζω να ισχύσει κάτι τέτοιο..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά

Εμένα όταν μιλάω μου κανει κάτι περίεργα...

Κλείνει η συνομιλία και 3 φορές μου έβαλε το κινητό ενώ μιλούσα σε flight mode και μου άνοιξε και το Bluetooth!!!!

 

Μόνο σε εμένα συμβαίνει;;;

 

 

Φίλε μου πιστεύω πως όταν απαντας στο τηλέφωνο δεν βαζεις σωστα το αυτί σου στο κινητό οποτε δεν κλείνει η οθόνη του και πατας με το μάγουλο σου διάφορα κουμπιά....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πιστεύω πως όταν απαντας στο τηλέφωνο δεν βαζεις σωστα το αυτί σου στο κινητό οποτε δεν κλείνει η οθόνη του και πατας με το μάγουλο σου διάφορα κουμπιά....

 

Το σκέφτηκα κι αυτό αλλά δεν υπάρχει κουμπί ή κουμπιά όταν μιλάς που να κάνουν τόσα πολλά...και flight mode και άνοιγμα του Bluetooth...θα το δοκιμάσω , εχοντας το κινητό πιο κοντά σε αυτί-μάγουλο. ..

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Έχω αφαιρέση τα highlights από feed της homescreen αλλά τώρα παραμένει ως κενή γκριζόμαύρη σελίδα με το εκνευριστικό μήνυμα "no content", υπάρχει κάποιος τρόπος να φύγει?

 

Επίσης επειδή έχω απενεργοποιημένο το location services, στην ίδια σελίδα με παραπάνω, όπου είναι το ρολόι γράφει (λογικά) "my location" και παραδίπλα "to see local weather data tap to enable location services", θυμάμαι στο HD2 υπήρχε ένα patch που αντικαθιστούσε το "my location" βάζοντας χειροκίνητα την πόλη της επιλογής μας. Κάτι αντίστοιχο θα ήταν χρήσιμο ή τέλος πάντων να μπορούσαμε να αντικαταστήσουμε το εν λόγω ρολόι/καιρό με κάποιο άλλο widget?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ διαβάζω συνέχεια για το Μ4 που θα είναι ολόιδιο αλλά μικρότερο στις 4.3.

 

γιατί όλοι λέτε ότι είναι ολόιδιο;μόνο εμφανισιακά είναι ίδιο.720p ανάλυση οθόνης και διπύρηνο δεν το λέω και ολόιδιο.

Link to comment
Share on other sites

γιατί όλοι λέτε ότι είναι ολόιδιο;μόνο εμφανισιακά είναι ίδιο.720p ανάλυση οθόνης και διπύρηνο δεν το λέω και ολόιδιο.

 

Απαντησες μονος σου φιλε μου...εμφανισιακα εννοουν τα παιδια

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Έχω αφαιρέση τα highlights από feed της homescreen αλλά τώρα παραμένει ως κενή γκριζόμαύρη σελίδα με το εκνευριστικό μήνυμα "no content", υπάρχει κάποιος τρόπος να φύγει?

 

Επίσης επειδή έχω απενεργοποιημένο το location services, στην ίδια σελίδα με παραπάνω, όπου είναι το ρολόι γράφει (λογικά) "my location" και παραδίπλα "to see local weather data tap to enable location services", θυμάμαι στο HD2 υπήρχε ένα patch που αντικαθιστούσε το "my location" βάζοντας χειροκίνητα την πόλη της επιλογής μας. Κάτι αντίστοιχο θα ήταν χρήσιμο ή τέλος πάντων να μπορούσαμε να αντικαταστήσουμε το εν λόγω ρολόι/καιρό με κάποιο άλλο widget?

 

Και πάλι όμως, αν δε κάνεις tick σ' ένα από τα GPS satellites ή Wi-Fi & mobile network location (εγώ έχω μόνο τη δεύτερη επιλογή επιλεγμένη, γιατί το GPS για κάποιο λόγο το ανοίγει με το έτσι θέλω το Facebook και μου ρουφάει τη μπαταρία) τότε δεν θα σου κάνει ανανέωση τον καιρό!! Ούτε τη θερμοκρασία, ούτε τις καιρικές συνθήκες.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, όσοι από εσας έχετε μαύρο HTC One, πως τα πηγαίνει με τις φθορές και τις γρατσουνιές;

Επειδή γενικά η αγαρμποσύνη με το κινητό είναι σταθερό προσόν μου.. θα είναι ο κρίσιμος παράγοντας στην αγορά του ασημί ή του μαύρου το άν το μαύρο δείχνει το ασημί χρώμα απο κάτω κατόπιν φθοράς απο καθημερινή χρήση.

Attention to Perfection
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, από όλα όσα έχω διαβάζει, σχετικά με το κινητό σε γενικές γραμμές είναι ευαίσθητο, οπότε γνώμη μου είναι πως αν τελικά αγοράσεις το one, άσχετα σε τι χρώμα θα πρέπει να το προστατέψεις με κάποια/ες θήκη/ες. Τώρα αν το ένα χρώμα είναι πιο ανθεκτικό από το άλλο αυτό είναι κάτι υποκειμενικό πιστεύω.
πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Απαντησες μονος σου φιλε μου...εμφανισιακα εννοουν τα παιδια

 

γιατί όλοι λέτε ότι είναι ολόιδιο;μόνο εμφανισιακά είναι ίδιο.720p ανάλυση οθόνης και διπύρηνο δεν το λέω και ολόιδιο.

 

Ακριβώς φίλε μου. Εμφανισιακά εννοούμε.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα και μετά από χρήση 4G περίπου μιας ώρας όταν έπιασα το τηλ. η "πλάτη" του έκαιγε, παρουσιάζει και σε σας παρόμοιο θέμα με τη θερμοκρασία?

Είχα ξαναρωτήσει, υπάρχει κάποιο app να κατεβάσω που να μου δείχνει τη θερμοκρασία?

 

Υ.Γ.

Του φοράω θήκη hard crystal.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Το 4G έχει την "τάση" να ανεβάζει θερμοκρασίες..τα ίδια μου έκανε και το S3 LTE και το S4.. μην σε τρομάζει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στον καιρό δεν μου δείχνει τη τοποθεσία μου, λέει μόνο Τρέχουσα Τοποθεσία, και στο blinkfeed λέει Η τοποθεσία μου. Στις ρυθμίσεις του καιρού έχω τικαρισμένο το Η τρέχουσα τοποθεσία μου και στις γενικές ρυθμίσεις τοποθεσίας όλα τικαρισμένα.. Καμιά λύση;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στον καιρό δεν μου δείχνει τη τοποθεσία μου, λέει μόνο Τρέχουσα Τοποθεσία, και στο blinkfeed λέει Η τοποθεσία μου. Στις ρυθμίσεις του καιρού έχω τικαρισμένο το Η τρέχουσα τοποθεσία μου και στις γενικές ρυθμίσεις τοποθεσίας όλα τικαρισμένα.. Καμιά λύση;

 

Δεν σου εμφάνισε ποτέ την τοποθεσία;

Μήπως να έκανες ένα clear data στο HTC Sense, και το Weather μέσα από τα Settings; Το έκανε πού και πού και στο Desire.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...