Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Folders Pro, Advanced file manager

 

 

 

http://www.windowsphone.com/s?appid=69eaa9d6-060e-4e82-ba40-12df2fe2e285

Εγώ πάντως "σώθηκα" φίλε μου!!! ;) ;) ;)

Δε θυμάμαι όμως αν είναι free η την είχα κατεβάσει σε free προσφορά

 

Πρέπει να το αγοράσει,τουλάχιστον έτσι είναι τώρα. Εγώ το αγόρασα πάντως και σώθηκα!!!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Folders Pro, Advanced file manager

 

http://www.windowsphone.com/s?appid=69eaa9d6-060e-4e82-ba40-12df2fe2e285

Εγώ πάντως "σώθηκα" φίλε μου!!! ;) ;) ;)

Δε θυμάμαι όμως αν είναι free η την είχα κατεβάσει σε free προσφορά

 

Πρέπει να το αγοράσει,τουλάχιστον έτσι είναι τώρα. Εγώ το αγόρασα πάντως και σώθηκα!!!!

 

Θα ψαξω λιγο ακομα για free, και αμα δεν βρω κατι θα αγορασω αυτην. Ευχαριστω :)

 

 

Media Locker Pro ;)

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/media-locker-pro/97fcd80b-1983-4740-83f3-ba5fd058ba3e

Edited by Giorgos_Z
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία δωρεάν εφαρμογή μετατροπής των φωτογραφιών σε πλανήτες όπως το Tiny planet pro;

H εφαρμογή planetical είναι πολύ καλή και ήταν δωρεάν τις προηγούμενες εβδομάδες.

Σήμερα την βλέπω στα 0,99 euro.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Το mytube έβγαλε χθες ενημέρωση ότι σήμερα θα είχαμε το mytube 2 (αν δεν κάνω λάθος) αλλά δεν βλέπω κάτι.

 

Άκυρο. Έρχεται........;)

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα είχα το mytube όταν το έδωσε δωρεάν το myappfree τώρα δεν με αφήνει να το κάνω update το έσβησα έκανα επανεκκίνηση το τηλέφωνο και πάλι δεν με αφήνει μου δίνει το error c101a7d1 τι να κανω???

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα είχα το mytube όταν το έδωσε δωρεάν το myappfree τώρα δεν με αφήνει να το κάνω update το έσβησα έκανα επανεκκίνηση το τηλέφωνο και πάλι δεν με αφήνει μου δίνει το error c101a7d1 τι να κανω???

 

Το λέγανε στο windows central αυτό το πρόβλημα δες λίγο πάλι τα σχόλια τους μήπως βρήκανε λύση τελικά. Εμένα δεν μου έβγαζε σφάλμα αλλά με πέταγε έξω και έτσι έκανα επανεκκίνηση για να δουλέψει σωστά.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Χτες που μου έβγαζε σφάλμα στο update του Mytube ανγκάστηκα να το κάνω reinstall

για να λάβω στο τέλος το εκπληκτικό σφάλμα 'app wasn't purchased' μέσα στο ίδιο το Ιστορικό αγορών του windowsphone.com .

 

Σήμερα ξαναδοκιμάζω στο windowsphone.com και δείχνει 'Ήδη αγορασμένη'

και ενώ στην αρχή έχω το σφάλμα που αναφέρει κι ο φίλος παραπάνω (c101a7d1) ,

μετά από επόμενη προσπάθεια και άντε και αρχίζει το download

λαμβάνω νέο σφάλμα 80070057 ...

Καλά κρασά.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Το λέγανε στο windows central αυτό το πρόβλημα δες λίγο πάλι τα σχόλια τους μήπως βρήκανε λύση τελικά. Εμένα δεν μου έβγαζε σφάλμα αλλά με πέταγε έξω και έτσι έκανα επανεκκίνηση για να δουλέψει σωστά.

 

Χτες που μου έβγαζε σφάλμα στο update του Mytube ανγκάστηκα να το κάνω reinstall

για να λάβω στο τέλος το εκπληκτικό σφάλμα 'app wasn't purchased' μέσα στο ίδιο το Ιστορικό αγορών του windowsphone.com .

 

Σήμερα ξαναδοκιμάζω στο windowsphone.com και δείχνει 'Ήδη αγορασμένη'

και ενώ στην αρχή έχω το σφάλμα που αναφέρει κι ο φίλος παραπάνω (c101a7d1) ,

μετά από επόμενη προσπάθεια και άντε και αρχίζει το download

λαμβάνω νέο σφάλμα 80070057 ...

Καλά κρασά.

 

Την εκαναν παλι τα σαινια την μακακια τους ... Στο 930 με Dev prev εγινε κανονικα το update ... στο 920 με Cyan εσκασε και το παρατησα

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο έκανα το update του myTube!, χωρίς κανένα πρόβλημα. Αγορασμένη κανονικά, σε Lumia 820, με 8.1DP.
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο έκανα το update του myTube!, χωρίς κανένα πρόβλημα. Αγορασμένη κανονικά, σε Lumia 820, με 8.1DP.

 

!!!!!

Πως το κατάφερες βρε θηρίο? Τι region έχεις? Είσαι με denim?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπα εγώ ακόμα παλεύω να την επανεγκαταστήσω.

 

Στον browser δείχνει ξανά επιτέλους - μετά τις χτεσινές περιπέτειες - ότι η εφαρμογή είναι 'Ήδη αγορασμένη' ,

στο κινητό μέσα στο store (ξέρω στην αρχική οθόνη πατάω 'αγορά', και μετά έχει δεύτερη οθόνη για επιβεβαίωση)

ζητά (στην οθονη επιβεβαίωσης) να την αγοράσω έναντι 0,99€ .

 

Προσπαθώ ακόμα και μέσα από το email επανγκατάστασης του windowsphone.com να επανεγκαταστήσω

αλλά μάταια, βγάζει σφάλμα.

Της υπομονής.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Μπα εγώ ακόμα παλεύω να την επανεγκαταστήσω.

 

Στον browser δείχνει ξανά επιτέλους - μετά τις χτεσινές περιπέτειες - ότι η εφαρμογή είναι 'Ήδη αγορασμένη' ,

στο κινητό μέσα στο store (ξέρω στην αρχική οθόνη πατάω 'αγορά', και μετά έχει δεύτερη οθόνη για επιβεβαίωση)

ζητά (στην οθονη επιβεβαίωσης) να την αγοράσω έναντι 0,99€ .

 

Προσπαθώ ακόμα και μέσα από το email επανγκατάστασης του windowsphone.com να επανεγκαταστήσω

αλλά μάταια, βγάζει σφάλμα.

Της υπομονής.

 

Ακριβώς αυτό έγινε με την εφαρμογή prognoza και έφαγε Χ. Ακόμα δεν την έφτιαξαν (μετά απο μήνες).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπα εγώ ακόμα παλεύω να την επανεγκαταστήσω.

 

Στον browser δείχνει ξανά επιτέλους - μετά τις χτεσινές περιπέτειες - ότι η εφαρμογή είναι 'Ήδη αγορασμένη' ,

στο κινητό μέσα στο store (ξέρω στην αρχική οθόνη πατάω 'αγορά', και μετά έχει δεύτερη οθόνη για επιβεβαίωση)

ζητά (στην οθονη επιβεβαίωσης) να την αγοράσω έναντι 0,99€ .

 

Προσπαθώ ακόμα και μέσα από το email επανγκατάστασης του windowsphone.com να επανεγκαταστήσω

αλλά μάταια, βγάζει σφάλμα.

Της υπομονής.

 

Νομίζω ότι όταν πατήσεις να την αγοράσεις σου λέει ότι είναι αγορασμένο και σου κάνει την εγκατάσταση δοκιμασετο,,,και πες μας

Link to comment
Share on other sites

Τα ιδια και εδω με mytube το ειχα παρει και εγω δωρεαν οταν το εβγαλε.

Εχει βρει κανεις τροπο να παιζουν τα αποθηκευμένα κομμάτια ενω ειναι κλειδωμένο το κινητό?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι όταν πατήσεις να την αγοράσεις σου λέει ότι είναι αγορασμένο και σου κάνει την εγκατάσταση δοκιμασετο,,,και πες μας

Στην αρχική οθόνη όταν πατήσω να την αγοράσω

με στέλνει στην οθόνη επιβεβαίωσης όπου εκεί κανονικά θα έπρεπε να λέει ότι είναι αγορασμένο.

Και όμως δε μου λέει ότι είναι αγορασμένο, στην οθόνη επιβεβαίωσης εξακολουθεί να ζητάει αγορά.

Αυτό είναι το θέμα. Φυσικά δεν πρόκειται να αγοράσω μια αγορασμένη εφαρμογή.

 

Και όταν δοκιμάζω τους εναλλακτικούς τρόπους απομακρυσμένης εγκατάστασης μέσω browser,

όπου εκεί η εφαρμογή εμφανίζεται κανονικά αγορασμένη,

μου βγάζει σφάλματα στη διάρκεια της εγκατάστασης στο κινητό.

 

Στο windowscentral ο developer λέει ότι όλα αυτά είναι δυσλειτουργίες του Store

και ότι ο ίδιος δεν έχει τη δυνατότητα να παρεμβαίνει στον έλεγχο των δικαιωμάτων εγκατάστασης των εφαρμογών.

Ωραία πράγματα.

 

(By the way δεν ξέρω αν θα μου λείψει η εφαρμογή και τόσο, ίσως μόνο για το κομμάτι της ακρόασης μουσικής,

πάντως όλο προβλήματα με τις διαρκείς αλλαγές στα API της Google

οπότε τελευταία είχα βολευτεί στο browser για πρόσβαση στο Youtube)

Edited by mobiuser

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια κι εδώ.

 

Την είχα πετύχει σε free προσφορά, στην αναβάθμιση...δοκιμή.

 

Τα λέγαμε...

 

Btw, γνωρίζει κάποιος ποιά σωληνοεφαρμογή συγχρονίζει με την τηλεόραση για να στέλνω εκεί τα βίντεο, ή μόνο μέσα από τον ΙΕ?

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχική οθόνη όταν πατήσω να την αγοράσω

με στέλνει στην οθόνη επιβεβαίωσης όπου εκεί κανονικά θα έπρεπε να λέει ότι είναι αγορασμένο.

Και όμως δε μου λέει ότι είναι αγορασμένο, στην οθόνη επιβεβαίωσης εξακολουθεί να ζητάει αγορά.

Αυτό είναι το θέμα. Φυσικά δεν πρόκειται να αγοράσω μια αγορασμένη εφαρμογή.

 

Και όταν δοκιμάζω τους εναλλακτικούς τρόπους απομακρυσμένης εγκατάστασης μέσω browser,

όπου εκεί η εφαρμογή εμφανίζεται κανονικά αγορασμένη,

μου βγάζει σφάλματα στη διάρκεια της εγκατάστασης στο κινητό.

 

Στο windowscentral ο developer λέει ότι όλα αυτά είναι δυσλειτουργίες του Store

και ότι ο ίδιος δεν έχει τη δυνατότητα να παρεμβαίνει στον έλεγχο των δικαιωμάτων εγκατάστασης των εφαρμογών.

Ωραία πράγματα.

 

(By the way δεν ξέρω αν θα μου λείψει η εφαρμογή και τόσο, ίσως μόνο για το κομμάτι της ακρόασης μουσικής,

πάντως όλο προβλήματα με τις διαρκείς αλλαγές στα API της Google

οπότε τελευταία είχα βολευτεί στο browser για πρόσβαση στο Youtube)

 

Δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσω, αλλά εγώ στο store παρατήρησα κάτι (το είχα επισημάνει εδώ στο forum πριν λίγο καιρό). Όσο έχω την Αμερική σαν region, δε μου εμφανίζει την χρεωστική μου. Όταν αλλάζω σε Ελλάδα εμφανίζεται. Ίσως αυτό να γίνεται και με εφαρμογές. Δηλαδή να εμφανίζονται αυτές που πήρες με ένα region και αν αλλάζει να εμφανίζεται ότι δεν τις πήρες. Δοκίμασε να το αλλάξεις και να βάλεις το αρχικό, αν το έχεις αλλάξει, η να βάλεις το αμερικάνικο.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσω, αλλά εγώ στο store παρατήρησα κάτι (το είχα επισημάνει εδώ στο forum πριν λίγο καιρό). Όσο έχω την Αμερική σαν region, δε μου εμφανίζει την χρεωστική μου. Όταν αλλάζω σε Ελλάδα εμφανίζεται. Ίσως αυτό να γίνεται και με εφαρμογές. Δηλαδή να εμφανίζονται αυτές που πήρες με ένα region και αν αλλάζει να εμφανίζεται ότι δεν τις πήρες. Δοκίμασε να το αλλάξεις και να βάλεις το αρχικό, αν το έχεις αλλάξει, η να βάλεις το αμερικάνικο.

Το έχω υπόψη αυτό, εξ ου και προσπαθώ να εγκαταστήσω στην αρχική περιοχή την εφαρμογή.

(Βασικά και δεν είχα αλλάξει και καθόλου την περιοχή.) Αλλά το πρόβλημα παραμένει.

 

Δε γίνεται στο windowsphone.com να βγάζει τη μια 'ήδη αγορασμένη' και την άλλη 'app wasn't purchased' και μετά πάλι 'ήδη αγορασμένη' .

Κάτι στραβό συμβαίνει στο store...

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πως είναι δωρεάν το calendar+ 8.1 για λίγη ώρα σήμερα. Έχω το cal εγκατεστημένο από προσφορά επίσης. Αξίζει η αλλαγή ή δεν έχει να προσφέρει κάτι περισσότερο από το cal;
Link to comment
Share on other sites

Το έχω υπόψη αυτό, εξ ου και προσπαθώ να εγκαταστήσω στην αρχική περιοχή την εφαρμογή.

(Βασικά και δεν είχα αλλάξει και καθόλου την περιοχή.) Αλλά το πρόβλημα παραμένει.

 

Δε γίνεται στο windowsphone.com να βγάζει τη μια 'ήδη αγορασμένη' και την άλλη 'app wasn't purchased' και μετά πάλι 'ήδη αγορασμένη' .

Κάτι στραβό συμβαίνει στο store...

 

Τα έχουνε κάνει μαντάρα με το store. Αυτό είναι αλήθεια. Η συλλογή στοιχείων που κάνουν δεν είναι καθόλου καλή. Όπως ας πούμε και στο xbox music, που δεν μπορείς να αλλάξεις region γιατί παίρνει πληροφορίες από το outlook, που ούτε εκεί μπορείς να το αλλάξεις, παρά μόνο αν κάνεις νέο! Μέχρι και live chat με υπάλληλο της Microsoft έκανα αλλά άκρη δεν βγάλαμε..! Πάντως εμένα με US σαν region, μου έκανε το update κατευθείαν και χωρίς κανένα πρόβλημα! Απλά εγώ έχω το θέμα με τη χρεωστική. Με Ελλάδα το εμφανίζει, με US δεν την εμφανίζει.. :lol: :lol: :lol:

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια κι εδώ.

 

Την είχα πετύχει σε free προσφορά, στην αναβάθμιση...δοκιμή.

 

Τα λέγαμε...

 

Btw, γνωρίζει κάποιος ποιά σωληνοεφαρμογή συγχρονίζει με την τηλεόραση για να στέλνω εκεί τα βίντεο, ή μόνο μέσα από τον ΙΕ?

 

'Εχω παρατηρήσει ότι το κάνει και με άλλες εφαρμογές αυτό και δεν ξέρω τι φταίει.

Πηγαίνετε στο store στις τρεις τελίτσες και κατήστε "οι εφαρμογές μου" και βρείτε το από εκεί. Θα σας το βγάλει κανονικά για κατέβασμα χωρίς να ζητάει να ξαναπληρώσετε.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...