Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

[ QUOTE=MIXOStsi;5073569]Έχει σχέση με την περιοχή. Επειδή είσαι Ελλάδα... Ποιό πρίν όμως υπήρχε, άλλαξε κάτι; Εδώ λέμε να κάνουμε βήματα μπροστά. όχι να καταργούμε τα υπάρχοντα.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται παιδιά μια ερωτησούλα, γίνεται να αλλάξουμε ήχο κλήσης στο viber, τώρα κάνει μόνο ένα απλό ντιγκ και δεν το ακούμε. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλάζει ο ήχος κλήσης αλλα σε μένα δεν είναι απλό ντριγκ και το ακούω!!!!!

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλάζει ο ήχος κλήσης αλλα σε μένα δεν είναι απλό ντριγκ και το ακούω!!!!!

 

Σε εμένα είναι απλό ντριγνκ δυστυχώς και εγω, όπως και ο φίλος παραπάνω, δεν το ακούω.

 

Πρόβλημα...:(

Link to comment
Share on other sites

Ούτε και στο whatsapp αλλάζει δυστυχώς. Ξέρουμε αν στην επόμενη αναβάθμιση θα δώσει τη δυνατότητα το λειτουργικό να μπορεί η εφαρμογή να κάνει κάτι τέτοιο;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Μηπως γνωριζει καποιος πως (και εαν) μπορω να μεταφερω καποιους χαρτες σε καρτα microSD;διαθετω το 625.

 

Lumia Storage Check. Στο Store. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ κάτι μου λέει να περιμένω την επίσημη 8.1 για να αγοράσω Lumia! Ελπίζω η 8.1 να φτάσει αυτα που έχει το symbian τώρα! Αλλιώς με βλεπω για την 9!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1. Εχω στις επαφες "συνδεση πολλαπλων προφιλ" δηλ, σε ενα ονομα μου βγαζει αν υπαρχουν κινητα, ημεηλ, κλπ απο 2 ή 3 λογ/μους συγχρονισμου. Πως μπορω να επιλεξω απο ποιον λογ/μο θα μου δειχνει το όνομα της επαφης και την φωτο? Διοτι αλλού ειναι στα ελληνικα, αλλου στα αγγλικα και θα τ αηθελα συμμαζεμενα, και οι φωτο επισης αν ειναι πανω από μια!

2. Η σιγαση με το γυρισμα της συσκευης εξακολουθει να μην λειτουργει κ εχω ενεργ/σει την "αναστροφη για σιγαση"

3. Το ημερολογιο δεν συγχρονιστηκε πληρως, αλλες υπενθυμίσεις τις πέρασε και αλλες οχι (απο android)

Ευχαριστώ!

Edited by jacobs76
Link to comment
Share on other sites

1.Παιδιά στο viber μπορούμε κάπως να δούμε ποιοι χρήστες είναι online και ποιοι όχι;

2.Στο nokia camera δε δουλεύει η υπηρεσία τοποθεσίας (δλδ δε δείχνει με στίγμα gps που βγήκε η φωτογραφία).Ξέρουμε αν αλλάζει αυτό;

Link to comment
Share on other sites

1.Παιδιά στο viber μπορούμε κάπως να δούμε ποιοι χρήστες είναι online και ποιοι όχι;

2.Στο nokia camera δε δουλεύει η υπηρεσία τοποθεσίας (δλδ δε δείχνει με στίγμα gps που βγήκε η φωτογραφία).Ξέρουμε αν αλλάζει αυτό;

 

1. Όχι

2. Νομίζω υπάρχει εφαρμογή που μεταξύ άλλων πληροφοριών έχει και αυτη που ζητάς. Αν και νομίζω πως και η Nokia camera το κάνει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

2. Νομίζω υπάρχει εφαρμογή που μεταξύ άλλων πληροφοριών έχει και αυτη που ζητάς. Αν και νομίζω πως και η Nokia camera το κάνει.

 

Εγώ χρησιμοποιώ το Phototag

Gkan
Link to comment
Share on other sites

1. Εχω στις επαφες "συνδεση πολλαπλων προφιλ" δηλ, σε ενα ονομα μου βγαζει αν υπαρχουν κινητα, ημεηλ, κλπ απο 2 ή 3 λογ/μους συγχρονισμου. Πως μπορω να επιλεξω απο ποιον λογ/μο θα μου δειχνει το όνομα της επαφης και την φωτο? Διοτι αλλού ειναι στα ελληνικα, αλλου στα αγγλικα και θα τ αηθελα συμμαζεμενα, και οι φωτο επισης αν ειναι πανω από μια!

2. Η σιγαση με το γυρισμα της συσκευης εξακολουθει να μην λειτουργει κ εχω ενεργ/σει την "αναστροφη για σιγαση"

3. Το ημερολογιο δεν συγχρονιστηκε πληρως, αλλες υπενθυμίσεις τις πέρασε και αλλες οχι (απο android)

Ευχαριστώ!

 

Μα που πήγαν όλοι???

Link to comment
Share on other sites

Μα που πήγαν όλοι???

 

1. Θα ανοίξεις την επαφή που θέλεις να κρατήσει το ονομα (πχ επαφή τηλεφώνου) και μετά θα προσθέσεις τις άλλες (πχ fb, twitter κλπ). Παρ όλα αυτά, στην αναζήτηση θα εμφανίζει όλες τις ονομασίες (ελληνικά, αγγλικά, fd κλπ). Για φωτογραφία νομίζω πως δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Σου εμφανίζει την τελευταία που έβαλε η επαφή (συνήθως fb μιας και αυτη ανανεώνουμε συχνότερα...)

2. Το γύρισες κατά την διάρκεια που καλεί και δεν σίγησε?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδες αυτη η εφαρμογή με στατιστικά για την κατανάλωση ειναι οκ ή εχετε παρατηρησει οτι τρωει περισσοτερη μπαταρια αποτι πριν;

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/battery/c8e96f8e-cda1-4e25-b628-e934815b25cb

Link to comment
Share on other sites

Παιδες αυτη η εφαρμογή με στατιστικά για την κατανάλωση ειναι οκ ή εχετε παρατηρησει οτι τρωει περισσοτερη μπαταρια αποτι πριν;

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/battery/c8e96f8e-cda1-4e25-b628-e934815b25cb

 

Την είχα παλιά.

Θεωρητικά όλες καταναλώνουν μπαταρία...

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είχε αναφερθεί παλαιότερα μια εφαρμογή, μέσω της οποίας βλέπουμε τα στοιχεία της κάθε φωτογραφίας, στην Έκθεση. Ξέρετε ποια είναι;
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είχε αναφερθεί παλαιότερα μια εφαρμογή, μέσω της οποίας βλέπουμε τα στοιχεία της κάθε φωτογραφίας, στην Έκθεση. Ξέρετε ποια είναι;

 

Εγω χρησιμοποιω το Picture Info για αυτο τον σκοπο.

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους. Να ρωτησω κατι βρε παιδια;;;πως γινεται να ακουω streamming ενα ραδιοφωνικο σταθμο μεσα απο την σελιδα του με ενα iphone και με ενα 625 lumia να μην μπορω;;;;σκαι για παραδειγμα ακουω απο την ιστοσελιδα του (iphone 5) και με το 625 δεν γινεται με τιποτα;;;;πρεπει να κανω κατι;;;να κατεβασω καμια εφαρμογη;;;;
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους. Να ρωτησω κατι βρε παιδια;;;πως γινεται να ακουω streamming ενα ραδιοφωνικο σταθμο μεσα απο την σελιδα του με ενα iphone και με ενα 625 lumia να μην μπορω;;;;σκαι για παραδειγμα ακουω απο την ιστοσελιδα του (iphone 5) και με το 625 δεν γινεται με τιποτα;;;;πρεπει να κανω κατι;;;να κατεβασω καμια εφαρμογη;;;;

αυτό δεν το γνωρίζω, γιατί όμως δεν βάζεις μια εφαρμογή ράδιο (όπως tuneinradio) ώστε να είσαι οκ και να εχεις και περισσότερες επιλογές σταθμών?

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη εορτες μετα την τελευταια ενημερωση κρασαρει μετα απο 5 δευτερα, το κανει και σε αλλους;

 

Την κατεβασα πριν λιγο κανενα προβλημα μεχρι στιγμης (ascend w1) ...:confused:

Link to comment
Share on other sites

Την κατεβασα πριν λιγο κανενα προβλημα μεχρι στιγμης (ascend w1) ...:confused:

 

ουτε σε εμενα το κάνει (lumia 920 GDR3)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...