Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια, ΔΕΝ θελω συγχρονισμο. ¨Η τελωσπαντων αν εχει αυτη τη δυνατοτητα, να ειναι καπου χωμενη...Εκτος απο google παρακαλω.

Καθε λιγο αλλαζω δεξια αριστερα συσκευες, ειμαι ΚΑΤΑ του συγχρονισμου, και εχει καταληξει εγνοια και αγχος να αποτρεπω καθε φορα το συγχρονισμο της google.

 

Σιγουρα υπαρχουν αξιολογες προτασεις εκει εξω, offline κατα κυριο λογο, με reminders, χωρις sign in, και χωρις να ειναι google.

 

ΟΚ. καθένας με τις απόψεις του.

Δεν χρειάζεται να αναλύσουμε εδώ τι σημαίνει συγχρονισμός και τις δυνατότητες που έχει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ΔΕΝ θελω συγχρονισμο. ¨Η τελωσπαντων αν εχει αυτη τη δυνατοτητα, να ειναι καπου χωμενη...Εκτος απο google παρακαλω.

Καθε λιγο αλλαζω δεξια αριστερα συσκευες, ειμαι ΚΑΤΑ του συγχρονισμου, και εχει καταληξει εγνοια και αγχος να αποτρεπω καθε φορα το συγχρονισμο της google.

 

Σιγουρα υπαρχουν αξιολογες προτασεις εκει εξω, offline κατα κυριο λογο, με reminders, χωρις sign in, και χωρις να ειναι google.

Task & notes

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Task & notes

 

Εχεις λινκ σε παρακαλω;

Το μονο που βρισκω ειναι αυτο

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.myklos.inote

που λεει οτι ειναι για Ms exchange!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το Todoist ,δεν σου κάνει;

 

Θα το δω. Ελπιζω να δινει calendar σε μορφη μηνα γιατι απο τα screenshots δεν δειχνει κατι τετοιο. Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην εφαρμογή accu weather πως γίνεται να βγάλω την θερμοκρασία από την μπάρα των ειδοποιησεων;;;;

 

 

Edit

Την έβγαλα έτσι

20d7780abc883f4d937183ed24e41c17.jpg

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

----------------

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το Todoist ,δεν σου κάνει;

 

Ζητα οπωσδηποτε email για να συγχρονιζει. :(

Link to comment
Share on other sites

Ζητα οπωσδηποτε email για να συγχρονιζει. :(

 

Μπορείς να δοκιμάσεις και με Business Calendar 2 σε offline mode (local), είτε για γιορτές, γενέθλια κλπ. είτε για tasks/subtasks ταυτόχρονα.

 

Προσωπικά μου έχει λύσει τα χέρια πολλά χρόνια τώρα. Το δουλεύω όμως με συγχρονισμό σε mail account.19ef0f97336cd89d4105da50e81a083d.jpg1d208ef392777df1cf33374b588307eb.jpg025014c316a75fd447e6025ff8cf9ccc.jpg

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...luncher για ΜΙ Α1 ?

 

ευχαριστω

 

Nova κατά πρώτη προτίμηση ή Microsoft για εναλλακτική...

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δοκιμάσεις και με Business Calendar 2 σε offline mode (local), είτε για γιορτές, γενέθλια κλπ. είτε για tasks/subtasks ταυτόχρονα.

 

Προσωπικά μου έχει λύσει τα χέρια πολλά χρόνια τώρα. Το δουλεύω όμως με συγχρονισμό σε mail account.19ef0f97336cd89d4105da50e81a083d.jpg1d208ef392777df1cf33374b588307eb.jpg025014c316a75fd447e6025ff8cf9ccc.jpg

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

 

Φαινεται πολυ ενδιαφερον! Ευχαριστω για την προταση. Βλεπω εχει και local task, οποτε οκ φαινεται. Το κατεβασα και το δοκιμαζω.

Link to comment
Share on other sites

+1 για το business calendar, το χρησιμοποιω κι εγω καιρο,

υπαρχει τροπος να κανουμε swipe την ειδοποιηση απο την μπαρα και να φευγει

χωρις να χρειαζεται να παμε να πατησουμε dismiss;

Link to comment
Share on other sites

Sofos_5 & patrickdrd, το δοκιμασα και οντως δουλευει αψογα, offline, και οκ και οι ειδοποιησεις.

Ευχαριστω!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Με ποιές άλλες εφαρμογές μπορούμε να ακούμε στο background μουσική από YouTube?

 

Ριξε μια ματια εδω

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή ή ρύθμιση που να δουλεύει το text to speech σωστά σε Galaxy A5 2016 έχει κανείς υπόψη;

Έχω αγορασμένη την SVOX αλλά ποτέ δε δούλεψε στο Α5.

Με ενδιαφέρει να λέει το όνομα του καλούντα.

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε;

Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή ή ρύθμιση που να δουλεύει το text to speech σωστά σε Galaxy A5 2016 έχει κανείς υπόψη;

Έχω αγορασμένη την SVOX αλλά ποτέ δε δούλεψε στο Α5.

Με ενδιαφέρει να λέει το όνομα του καλούντα.

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε;

Caller όνομα εκφωνητής Ζ λέγεται αυτή που έχω εγώ και υπάρχει στο playstore. Δε ξέρω αν παίζει σε σένα, δωρεάν είναι δοκίμασε το. Είμαι από κινητό, συγνώμη που δε βρήκα το λινκ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καμία εφαρμογή ή ρύθμιση που να δουλεύει το text to speech σωστά σε Galaxy A5 2016 έχει κανείς υπόψη;

Έχω αγορασμένη την SVOX αλλά ποτέ δε δούλεψε στο Α5.

Με ενδιαφέρει να λέει το όνομα του καλούντα.

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε;

Η εφαρμογή της Google έχει πλέον ελληνικά. Την δοκίμασες;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την έχω εγκατεστημένη και ενημερωμένη, αλλά πως τη ρυθμίζω να αναγγέλλει το όνομα;;

 

 

Στάλθηκε;

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Caller όνομα εκφωνητής Ζ λέγεται αυτή που έχω εγώ και υπάρχει στο playstore. Δε ξέρω αν παίζει σε σένα, δωρεάν είναι δοκίμασε το. Είμαι από κινητό, συγνώμη που δε βρήκα το λινκ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ!

Την κατέβασα και θα τη δοκιμάσω.

 

Στάλθηκε;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ψάχνω κάτι πολύ ειδικό. Έχω στην κατοχή μου και στο όνομα μου δυο sim. Την μια την ειχα δώσει κάποια στιγμή σε μια φίλη (όχι πολύ πλέον) την οποία την επέστρεψε. Υπάρχει τρόπος να σβήσω μηνύματα που έχει εκείνη στο κινητό της που είχαμε ανταλλάξει μεταξύ μας; Επαναλαμβάνω ότι έχω εγώ και τις δύο sim αυτή τη στιγμή. Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ψάχνω κάτι πολύ ειδικό. Έχω στην κατοχή μου και στο όνομα μου δυο sim. Την μια την ειχα δώσει κάποια στιγμή σε μια φίλη (όχι πολύ πλέον) την οποία την επέστρεψε. Υπάρχει τρόπος να σβήσω μηνύματα που έχει εκείνη στο κινητό της που είχαμε ανταλλάξει μεταξύ μας; Επαναλαμβάνω ότι έχω εγώ και τις δύο sim αυτή τη στιγμή.
Τα μυνήματα αποθηκεύονται στη συσκευή και όχι στη κάρτα, οπότε αυτό που θες δε γίνεται.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ψάχνω κάτι πολύ ειδικό. Έχω στην κατοχή μου και στο όνομα μου δυο sim. Την μια την ειχα δώσει κάποια στιγμή σε μια φίλη (όχι πολύ πλέον) την οποία την επέστρεψε. Υπάρχει τρόπος να σβήσω μηνύματα που έχει εκείνη στο κινητό της που είχαμε ανταλλάξει μεταξύ μας; Επαναλαμβάνω ότι έχω εγώ και τις δύο sim αυτή τη στιγμή.
Όχι δεν γίνεται
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...