Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η εναλλακτικα firefox με background video fix addon (το εβαλα πριν λιγες μερες στον αδερφο μου και δουλευει τζετ)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας,

Σε τηλεφωνο / ταβλετ που δεν ειναι ροοτ τι εφαρμογη μπορει να βαλει να ακουει μουσικη απο youtube χωρις να ειναι ανοιχτει η οθονη?

Βάλε την εφαρμογή "YouTube Vanced" με δυνατότητες background αναπαραγωγή, adfree, μαύρο θέμα, δυνατότητα pip σε multitasking...

Επίσημη σελίδα... https://vanced.azurewebsites.net/

Σελίδα στο xda... https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-youtube-vanced-edition-t3758757

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μόλις την δοκίμασα εξαιρετική.

Μπράβο

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Ποια δοκίμασες δεν μας είπες...

Link to comment
Share on other sites

Aφού απαντάει κάτω από σένα... σε σένα απευθύνεται.

 

Δεν χρειάζεται παράθεση όταν απαντάμε ακριβώς από κάτω, δεν χρειάζεται να διαβάζουμε τα ίδια πράγματα 2 φορές :cool:

Link to comment
Share on other sites

ειδικα οταν το φορυμ δεν προσφερει ειδοποιηση γι αυτο,

σε αλλα φορουμ μερικοι το χρησιμοποιουν γιατι σου λεει ο καθενας που απανταει μπορει να μην παρακολουθει το θεμα,

αλλα για την παραθεση θα ειδοποιηθει (tapatalk π.χ.),

εδω δεν υπαρχει κατι τετοιο, αρα ειναι δωρο αδωρον :p

Link to comment
Share on other sites

η εναλλακτικα firefox με background video fix addon (το εβαλα πριν λιγες μερες στον αδερφο μου και δουλευει τζετ)
δεν μου βρίσκει το add on αυτό. γιατί; c152218a2316073af164b0caf36f88e0.jpg

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ok το έβαλα μια χαρά δουλεύει! απλά επειδή έχω το add on "home button for Firefox..." μόλις πατάω το σπιτάκι κόβεται /σταματάει το βίντεο που παίζει σε άλλο παράθυρο στο background.

άλλο add on που να μας πηγαίνει στην αρχική σελίδα υπάρχει;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ok το έβαλα μια χαρά δουλεύει! απλά επειδή έχω το add on "home button for Firefox..." μόλις πατάω το σπιτάκι κόβεται /σταματάει το βίντεο που παίζει σε άλλο παράθυρο στο background.

άλλο add on που να μας πηγαίνει στην αρχική σελίδα υπάρχει;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Είσαι τόσο καιρό στο φόρουμ και ακόμα δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει ξεχωριστό θέμα για browsers;

Γιατί δεν βάζεις την ερώτηση εκεί, ώστε να είναι χρήσιμη και σε άλλα μέλη που κοιτάνε για την ίδια θεματολογία.

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή που του ορίζεις ώρα για να κάνει fake εισερχόμενη κλήση με ένα όνομα που επίσης του ορίζεις, υπάρχει; Έχω μια συνάντηση που θέλω να συντομεύσω!

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε;

Edited by BabisT
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή που του ορίζεις ώρα για να κάνει fake εισερχόμενη κλήση με ένα όνομα που επίσης του ορίζεις, υπάρχει; Έχω μια συνάντηση που θέλω να συντομεύσω!

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε;

Πες σε κάποιον φίλο /συγγενή να σε πάρει τηλέφωνο μια συγκεκριμένη ώρα!
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή που του ορίζεις ώρα για να κάνει fake εισερχόμενη κλήση με ένα όνομα που επίσης του ορίζεις, υπάρχει; Έχω μια συνάντηση που θέλω να συντομεύσω!

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε;

 

Βάλε ξυπνητήρι με ήχο κουδουνίσματος κλήσης :cool:

Link to comment
Share on other sites

Για κανε ενα τεστ με αυτη. Την είχα παλαιότερα για την ιδια δουλειά

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.popularapp.fakecall

 

 

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την είχα αυτή και όντως δουλεύει (τουλάχιστον τότε).

Επιλέγεις τι ώρα θα χτυπήσει, ποιος θα εμφανιστεί στην οθόνη, ακόμα και να ηχογραφήσεις ομιλία και να ακούγεται ότι κάποιος πραγματικά σου μιλάει. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την είχα αυτή και όντως δουλεύει (τουλάχιστον τότε).

Επιλέγεις τι ώρα θα χτυπήσει, ποιος θα εμφανιστεί στην οθόνη, ακόμα και να ηχογραφήσεις ομιλία και να ακούγεται ότι κάποιος πραγματικά σου μιλάει. :lol:

Αυτό που λέμε "όνομα και πράγμα":lol:
:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή για σύνδεση λογαριασμών email που να έχει επιλογή για άνοιγμα της με κωδικό;

 

Δεν γνωρίζω για τέτοιο mail client, αλλά σίγουρα υπάρχουν πολλές εφαρμογές applock που κλειδώνουν επιλεγμένες εφαρμογές και φυσικά μπορείς να κλειδώσεις και το email σου.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή για σύνδεση λογαριασμών email που να έχει επιλογή για άνοιγμα της με κωδικό;

 

Το κάνει η εφαρμογή Nine

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , γνωρίζεται αν γίνεται να επαναφέρουμε τις αγαπημένες επαφές καθώς και τις προτεινόμενες στην αρχική του facebook messenger? Υπόψιν ότι είναι συνδεδεμένο με αριθμό και όχι με λογαριασμό στο facebook.
Link to comment
Share on other sites

Θελω μια εφαρμογη σαν calendar, οπου θα μπορω να βαζω ειδοποιησεις για tasks, και να εχει ηχητικες ειδοποιησεις.

Επι χρονια χρησιμοποιουσα το TickTick, αλλα οπως ειδα μετα τις τελευταιες αναβαθμισεις, πολλα απο αυτα που παλια ειχε διαθεσιμα ως επιλογες και δωρεαν, πλεον (την ειδαν κι αυτοι...) ζητα να αγορασεις premium version. Δεν μπορει πχ να μην μπορω να δω καν το μηνα σε εποπτικη μορφη, αλλα μονο μια βδομαδα. Αντε γεια λοιπον.

Θελω κατι να λειτουργει offline, οχι sign in και λοιπες παπατζες.

Τι θα προτεινατε;

Link to comment
Share on other sites

Google calendar.

Κανει τα παντα

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Θελω μια εφαρμογη σαν calendar, οπου θα μπορω να βαζω ειδοποιησεις για tasks, και να εχει ηχητικες ειδοποιησεις.

Επι χρονια χρησιμοποιουσα το TickTick, αλλα οπως ειδα μετα τις τελευταιες αναβαθμισεις, πολλα απο αυτα που παλια ειχε διαθεσιμα ως επιλογες και δωρεαν, πλεον (την ειδαν κι αυτοι...) ζητα να αγορασεις premium version. Δεν μπορει πχ να μην μπορω να δω καν το μηνα σε εποπτικη μορφη, αλλα μονο μια βδομαδα. Αντε γεια λοιπον.

Θελω κατι να λειτουργει offline, οχι sign in και λοιπες παπατζες.

Τι θα προτεινατε;

 

Συμφωνώ και εγώ για την εφαρμογή του Google που συγχρονίζεται αυτόματα και με άλλες συσκευές που ενδεχομένως έχεις. Διαθέτει όλα αυτά που ζητάς και ίσως και περισσότερα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, ΔΕΝ θελω συγχρονισμο. ¨Η τελωσπαντων αν εχει αυτη τη δυνατοτητα, να ειναι καπου χωμενη...Εκτος απο google παρακαλω.

Καθε λιγο αλλαζω δεξια αριστερα συσκευες, ειμαι ΚΑΤΑ του συγχρονισμου, και εχει καταληξει εγνοια και αγχος να αποτρεπω καθε φορα το συγχρονισμο της google.

 

Σιγουρα υπαρχουν αξιολογες προτασεις εκει εξω, offline κατα κυριο λογο, με reminders, χωρις sign in, και χωρις να ειναι google.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...