Jump to content

WIND VDSL


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαβάζοντας τα (καλά) χαρακτηριστικά της γραμμής σου, που παραθέτεις, αναρωτιέμαι αν θα θα καταφέρω και εγώ, κάποτε, να χρησιμοποιήσω αυτό το περίφημο vdsl, για το οποίο ταλαιπωρούμαι από την 20/12/2013 που κατέθεσα την αίτηση φορητότητας.

 

Για να εκτονωθώ περισσότερο, σε ανθρώπους που μπορεί να καταλάβουν αυτό που περνάω, συνεχίζω την ενημέρωση από το προηγούμενο ΣΑ 15/2 που έγραψα παραπάνω. Χθες το πρωί (ΤΡ 18/2), δηλαδή την 5η μέρα από την ενεργοποίηση της φορητότητας (ΠΑ 14/2), χτύπησε το τηλέφωνο και πήρα επιτέλους εισερχόμενη κλήση (!!!). Προς το μεσημέρι, τηλεφώνησε υπάλληλος (γυναίκα) της Wind, που φαίνεται να βρίσκεται σε βαθμίδα πάνω από εκείνους που απαντούν στο τηλέφωνο, και ρώτησε για τα προβλήματά μου. Ξαφνιάστηκα (ευχάριστα) αλλά λίγο αργότερα κατάλαβα ότι πρέπει να είχε φτάσει και στην Wind το έγγραφο που έλαβα και εγώ, με αφορμή την καταγγελία που είχα κάνει στην ΕΕΤΤ, με το οποίο ζητούσε ενημέρωση για την αδικαιολόγητη καθυστέρηση της φορητότητας.

 

Αφού περιέγραψα το ιστορικό και την τρέχουσα κατάσταση και, κυρίως, το γεγονός ότι μόλις είχε αποκατασταθεί η τηλεφωνία αλλά εξακολουθούσα να μην έχω, έστω και απλό adsl αντί vdsl, υποσχέθηκε ότι θα κάνει όλες τις απαραίτητες ενέργειες ώστε να λειτουργήσει το vdsl μέσα στη μέρα και θα με ενημέρωνε τηλεφωνικά.

 

Περιττό να πω ότι και σήμερα (6η μέρα από την ενεργοποίηση) εξακολουθώ να βλέπω ΜΟΝΟ τα 2 ledάκια αναμμένα (power, wlan) στο router ZTE ZXHN H168N.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 213
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επιτέλους, τέλος η ταλαιπωρία.

Φαίνεται ότι ευαρεστήθηκε ο ΟΤΕ και έστειλε συνεργείο στο KV και ολοκλήρωσε τη σύνδεση, αν και στην ΤΒ μου είπαν ότι θα την παραδώσει αύριο !!!

 

Μετά από 2 μήνες από την κατάθεση της αίτησης και 6 μέρες από τη θεωρητική ενεργοποίηση της γραμμής, τα χαρακτηριστικά της είναι αυτά.

 

Pas mal ...

Link to comment
Share on other sites

ΆξΙζε η υπομονή :-)

Την τερμάτισες την 50αρα!

 

Με γεια

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, να είσαι καλά.

 

Η κοπέλα της ΤΒ, που με βοήθησε να σετάρω το router, μου είπε ότι δεν έχει ξαναδεί τέτοιο κλείδωμα και δεν μπορώ να το πιστέψω ...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, να είσαι καλά.

 

Η κοπέλα της ΤΒ, που με βοήθησε να σετάρω το router, μου είπε ότι δεν έχει ξαναδεί τέτοιο κλείδωμα και δεν μπορώ να το πιστέψω ...

 

Μήπως στην έπεφτε η κοπέλα και ήθελε να είναι ευγενική;; :-P

Και εγω τα ίδια έχω, απλά στο max rate μου έβγαζε κάτι σε 100.000+

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τα max πρέπει να είναι θεωρητικά και δεν δίνω σημασία.

Πάντως, το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να βάλω το max στο utorrent στο 0 από 120 που το είχα με το adsl και στο upload έπιασα κάτι τρελά 560-570 !!!

 

Σκέφτομαι ότι έδινα 33€ το μήνα για να έχω 8,0-8,5 DL, απεριόριστα σε σταθερά, 60' σε κινητά και εξωτερικό και τώρα θα δίνω 30€ το μήνα και θα έχω 50 DL, απεριόριστα σε σταθερά και 120' στο καρτοκινητό.

 

Αρκετά καλό deal, συνδυαζόμενο και με το "φοιτητικό" που καλύπτει τα κινητά προς όλους και 1GB !!!

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

@makap @junglist

αυτά κάνει η WIND οι σχέσεις θα είναι αγάπη ή μίσους... δεν υπάρχουν ενδιάμεσες καταστάσεις!

Link to comment
Share on other sites

Τα max πρέπει να είναι θεωρητικά και δεν δίνω σημασία.

Πάντως, το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να βάλω το max στο utorrent στο 0 από 120 που το είχα με το adsl και στο upload έπιασα κάτι τρελά 560-570 !!!

 

Σκέφτομαι ότι έδινα 33€ το μήνα για να έχω 8,0-8,5 DL, απεριόριστα σε σταθερά, 60' σε κινητά και εξωτερικό και τώρα θα δίνω 30€ το μήνα και θα έχω 50 DL, απεριόριστα σε σταθερά και 120' στο καρτοκινητό.

 

Αρκετά καλό deal, συνδυαζόμενο και με το "φοιτητικό" που καλύπτει τα κινητά προς όλους και 1GB !!!

 

Πού να τερματισεις την γραμμή με κανένα 6+mb/s :-) :-)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Θα ήθελα την βοήθεια σας. Στο site της wind και στο εργαλείο που έχει για να δεις εαν καλύπτεται απο vdsl εχω το εξεις πρόβλημα . Εαν παω εκεί που βάζεις μόνο το τηλέφωνο σου δείχνει οτι δεν καλύπτεται η περιοχή μου. Οταν βάζω αναλυτικά την διεύθυνση μου δείχνει οτι καλύπτεται η περιοχη. Τελικά τι ισχύει ; Περιοχή Αμφιάλη, Κερατσινι.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Θα ήθελα την βοήθεια σας. Στο site της wind και στο εργαλείο που έχει για να δεις εαν καλύπτεται απο vdsl εχω το εξεις πρόβλημα . Εαν παω εκεί που βάζεις μόνο το τηλέφωνο σου δείχνει οτι δεν καλύπτεται η περιοχή μου. Οταν βάζω αναλυτικά την διεύθυνση μου δείχνει οτι καλύπτεται η περιοχη. Τελικά τι ισχύει ; Περιοχή Αμφιάλη, Κερατσινι.

Για σιγουριά, πάρε τηλέφωνο να μιλήσεις με κάποιον εκπρόσωπο. Επίσης, με την ευκαιρία ρώτα τι να περιμένεις σε ταχύτητα. Θα ξέρουν από άλλους συνδρομητές στην περιοχή πώς πάνε οι ταχύτητες.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σου δείχνει με τη διεύθυνση γιατί μάλλον βρίσκεσαι σε απόσταση που μπορεί να σου δώσει από το ΑΚ.

Δοκίμασε και με το τηλέφωνο ενός φίλου/γνωστού που είναι στον ΟΤΕ.

 

Νέες καμπίνες έχεις δει στην περιοχή σου;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Θα ήθελα την βοήθεια σας. Στο site της wind και στο εργαλείο που έχει για να δεις εαν καλύπτεται απο vdsl εχω το εξεις πρόβλημα . Εαν παω εκεί που βάζεις μόνο το τηλέφωνο σου δείχνει οτι δεν καλύπτεται η περιοχή μου. Οταν βάζω αναλυτικά την διεύθυνση μου δείχνει οτι καλύπτεται η περιοχη. Τελικά τι ισχύει ; Περιοχή Αμφιάλη, Κερατσινι.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Θα ήθελα την βοήθεια σας. Στο site της wind και στο εργαλείο που έχει για να δεις εαν καλύπτεται απο vdsl εχω το εξεις πρόβλημα . Εαν παω εκεί που βάζεις μόνο το τηλέφωνο σου δείχνει οτι δεν καλύπτεται η περιοχή μου. Οταν βάζω αναλυτικά την διεύθυνση μου δείχνει οτι καλύπτεται η περιοχη. Τελικά τι ισχύει ; Περιοχή Αμφιάλη, Κερατσινι.

 

μπορεί να μην έχει κουτί στην συγκεκριμένη περιοχή που βρίσκεσαι ή να βρίσκεσαι σε μεγάλη απόσταση όποτε δεν θα παίζει

http://th828.photobucket.com/albums/zz209/junnie23/th_superman-logo-pic.jpg
Link to comment
Share on other sites

@makap @junglist

αυτά κάνει η WIND οι σχέσεις θα είναι αγάπη ή μίσους... δεν υπάρχουν ενδιάμεσες καταστάσεις!

 

:lol: Λες και με τους άλλους παρόχους δεν υπάρχουν love & hate καταστάσεις. Απλά στη Wind είμαστε πολύ περισσότεροι ο lovers :)

Link to comment
Share on other sites

Η μεγαλύτερη ΑΠΑΤΗ από την εντελώς αναξιόπιστη εταιρία.!!!:mad:

Με πήρε τηλ. πωλήτρια να μου πει ότι μετά από έλεγχο της γραμμής μου έχω δυνατότητα σύνδεσης στα 47..!!!!!:wacko:

Ανήκω στο κατάστημα Εν. Ροστάν, περιοχή Ευζώνων, στην Θεσσαλονίκη 200 μέτρα από το καινούργιο Δημαρχείο .

Και ότι δοκιμαστικά με 10 ευρώ μπορώ να κάνω αναβάθμιση.....

Την έχω από σήμερα το πρωί, έχω πάρει 4 φορές τηλ το τεχνικό τμήμα και τους έχω κάνει ρόμπα τους χονδρόπετσους καθότι είμαι μόνιμα κολλημένος στο 21 πραγματικό.!!!

To κινέζικο ρούτερ τους δείχνει download άλλοτε στα 20, άλλοτε στα 24..!!!

Για του λόγου το αληθές δείτε το συννημένο αρχείο

 

Να φανταστείτε ότι το απλό adsl από 19-20 που έτρεχε με Forthnet ΣΤΑΘΕΡΟΤΑΤΑ που είχα 3 χρόνια έπεσε στα 14 όταν πήγα στην ρημάδα την Wind.!! Και όταν τους ρωτάς γιατί αυτό, δεν λένε λέξη....παρά αυτό δείχνει το σύστημα δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι καλύτερο..

Ωραίοι τεχνικοί...στα γαριδάκια τους βρήκαν.???

Είμαι λιγότερο από 1000 μέτρα από το κέντρο του ΟΤΕ αλλά αυτό δεν εμπόδιζε την Forthnet να μου δίνει τέλεια γραμμή.

Ούτε ο ΟΤΕ μεταφέρθηκε φυσικά πιο μακριά ούτε αλλάχτηκε καφάο....

 

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΕΤΑΙΡΙΑ, ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΑ ΑΙΣΧΗ ΤΗΣ HOL ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗΣ ΤΗΣ στο μακρινό παρελθόν πριν την πάρει η Vodafone...

Η εξυπηρέτηση πελατών είναι απλά ΤΡΑΓΙΚΗ.!! :angry:

Σαν την αξιοπιστία της FORTHNET και του OTE καμμια άλλη.(τουλάχιστον στην δική μου περίπτωση)

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν έχει ενεργοποιηθεί νέο δίκτυο του ΟΤΕ στην περιοχή σου, τι το ήθελες το vdsl;

Τι περίμενες να σου δώσει παραπάνω από το vdsl poy e;ixewq

Γιατί πίστεψες μια πωλήτρια, που στο κάτω κάτω της γραφής, τη δουλειά της ήθελε να κάνει, δηλαδή να ψαρέψει πελάτες και μάλιστα από Forthnet, όπως συμβαίνει τον τελευταίο καιρό.

Και, εν πάση περιπτώσει, αφού κυκλοφορείς στο ίντερνετ και στα fora, δεν μπορούσες να διαβάσεις λίγα πράγματα πριν προχωρήσεις στη φορητότητα;

Και μετά σου φταίει η Wind για όλη αυτή την ιστορία;

 

Τέλος πάντων, όπως είπες, η σύνδεση είναι δοκιμαστική και μπορείς να απαλλαγείς γρήγορα από την τόσο "αναξιόπιστη" εταιρεία, όπως τη χαρακτηρίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν έχει ενεργοποιηθεί νέο δίκτυο του ΟΤΕ στην περιοχή σου, τι το ήθελες το vdsl;

Τι περίμενες να σου δώσει παραπάνω από το vdsl poy e;ixewq

Γιατί πίστεψες μια πωλήτρια, που στο κάτω κάτω της γραφής, τη δουλειά της ήθελε να κάνει, δηλαδή να ψαρέψει πελάτες και μάλιστα από Forthnet, όπως συμβαίνει τον τελευταίο καιρό.

Και, εν πάση περιπτώσει, αφού κυκλοφορείς στο ίντερνετ και στα fora, δεν μπορούσες να διαβάσεις λίγα πράγματα πριν προχωρήσεις στη φορητότητα;

Και μετά σου φταίει η Wind για όλη αυτή την ιστορία;

 

Τέλος πάντων, όπως είπες, η σύνδεση είναι δοκιμαστική και μπορείς να απαλλαγείς γρήγορα από την τόσο "αναξιόπιστη" εταιρεία, όπως τη χαρακτηρίζεις.

 

Δυστυχώς εκ των υστέρων διεπίστωσα ότι ο ΟΤΕ παρέχει στην περιοχή μου VDSL μέχρι 30.!! και οχι 50mbps....

Η Forthnet δεν έχει ακόμα vdsl στην περιοχή Ευζώνων....

Λόγω της προηγούμενης καλής μετάβασης από Forthnet σε Wind στην τηλεφωνική γραμμή του γραφείου μου, που απέχει 500 μέτρα από το Kεντρικό κατάστημα ΟΤΕ Θεσσαλονίκης, φαντάστηκα ότι θα είχα την ίδια "τύχη" και στο σπίτι μου.;)

Πόσο μάλλον αν έκανα αναβάθμιση σε Vdsl..

Μάταια όμως, γιατί τώρα έχασα και το καλό adsl που είχα από την Forthnet...

Εν έτει 2014 παραμένουμε ακόμα Ελλαδιστάν και ας έχουμε πρωτογενές πλεόνασμα....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο να ρίχνουμε τουφεκιές στον αέρα αλλά πρέπει να βάλουμε κάτω και τη γκλάβα μας να σκεφτεί και λίγο.

Για να πάρεις εσύ και εγώ και όλοι οι άλλοι ίντερνετ και να σερφάρεις πρέπει κάποιος επενδυτής/πάροχος να ρίξει λεφτά για να φτιάξει την κατάλληλη υποδομή, όπως γίνεται στο εξωτερικό. Δεν βάζει λεφτά το κράτος για να σερφάρουμε στο ίντερνετ.

 

Από τους παρόχους, λοιπόν, μόνο ο ΟΤΕ έχει ξεκινήσει τα τελευταία χρόνια και ρίχνοντας κεφάλαια φτιάχνει την κατάλληλη υποδομή με νέο δίκτυο και οπτική ίνα που συνδέει τα ΑΚ με τα KV. Σ' αυτή, λοιπόν, τη νέα υποδομή πατάνε μερικοί πάροχοι (Wind, Hol) και φυσικά ο ΟΤΕ και δίνουν vdsl από KV με ταχύτητες που φτάνουν τα 50/5. Από τα ΑΚ δίνει και η Forthnet, όπως και οι άλλοι, αλλά σε απόσταση μέχρι 700-800μ. αφού αυτό γίνεται μέσω του χάλκινου δικτύου.

 

Έτσι, εν έτει 2014, σε μερικές περιοχές τόσο στη Βόρεια Ελλάδα όσο και στην Αττική έχει επεκταθεί το νέο δίκτυο του ΟΤΕ (πάλι καλά) και οι συνδρομητές που βρίσκονται σ' αυτές έχουν την τύχη να απολαμβάνουν το vdsl2. Οι υπόλοιποι πρέπει να κάνουν υπομονή μέχρι να επεκταθεί το δίκτυο και στις περιοχές τους, αν επεκταθεί. Και εσύ βρίσκεσαι σε μια περιοχή που μάλλον αργά ή γρήγορα θα γίνουν τα σχετικά έργα. Για σκέψου και εκείνους που δεν πρόκειται να τα δουν.

 

Τώρα, τι σχέση έχει το Ελλαδιστάν και το πρωτογενές πλεόνασμα με όλη αυτή την ιστορία, μάλλον μόνο εσύ το ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι κακοί πωλητές που ψαρεύουν πελάτες με ψεύτικες υποσχέσεις υπάρχουν σε όλες τις εταιρείες.

Μπορώ να σου βρω παραδείγματα και με Hol και με Forthnet.

Για έναν λοιπόν τέτοιον πωλητή,δεν έχει νόημα το γενικό κράξιμο της εταιρείας.

Άλλωστε αν το σκεφτείς, δοκιμαστικά πες το έβαλες.

Δεν σου κάνει,.ακύρωση και πίσω στο adsl.

Δεν έχασες και κανένα τρελό ποσό.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

@ifestion288080

πάρε την πωλήτρια κι ανέφερε το. εκτός κι αν δεν κράτησες το όνομα αυτού που σου υποσχέθηκε πράγματα τηλεφωνικά οπότε είσαι άξιος της μοίρας.

Εγώ θα την έπαιρνα και θα της έλεγα πως κάνω αίτημα υπαναχώρησης στον πάροχο που ήμουν, και να τα πληρώσει αυτή από το μισθό της τα τέλη αποσύνδεσης.

 

Ο καθένας μπορεί να τάζει ό,τι θέλει από το τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

Για σιγουριά, πάρε τηλέφωνο να μιλήσεις με κάποιον εκπρόσωπο. Επίσης, με την ευκαιρία ρώτα τι να περιμένεις σε ταχύτητα. Θα ξέρουν από άλλους συνδρομητές στην περιοχή πώς πάνε οι ταχύτητες.

 

Σου δείχνει με τη διεύθυνση γιατί μάλλον βρίσκεσαι σε απόσταση που μπορεί να σου δώσει από το ΑΚ.

Δοκίμασε και με το τηλέφωνο ενός φίλου/γνωστού που είναι στον ΟΤΕ.

 

Νέες καμπίνες έχεις δει στην περιοχή σου;

 

μπορεί να μην έχει κουτί στην συγκεκριμένη περιοχή που βρίσκεσαι ή να βρίσκεσαι σε μεγάλη απόσταση όποτε δεν θα παίζει

 

Καταρχήν να σας εχαριστήσω για το χρόνο σας. Όσο για το πρόβλημα κάλυψης πήρα τηλέφωνο και οι τεχνικοί μου απάντησαν θετικά στην κάλυψη χωρίς ωστόσο να μου πουν με βεβαιότητα ποσο θα πιάνω.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν να σας εχαριστήσω για το χρόνο σας. Όσο για το πρόβλημα κάλυψης πήρα τηλέφωνο και οι τεχνικοί μου απάντησαν θετικά στην κάλυψη χωρίς ωστόσο να μου πουν με βεβαιότητα ποσο θα πιάνω.

 

Δεν απάντησες αν είδες νέες καμπίνες στην περιοχή σου και τομές στην άσφαλτο για να περάσει η οπτική ίνα.

Μπορεί οι τεχνικοί και οι πωλητές να σου λένε ότι σε καλύπτει το δίκτυο της κάθε εταιρείας αλλά είναι καλό να ξέρεις, εκ των προτέρων, τι θα περιμένεις από τη σύνδεση αυτή.

 

Αν, λοιπόν, δεν έχει επεκταθεί το νέο δίκτυο του ΟΤΕ στην περιοχή σου, μπορούν να σου δώσουν vdsl από το ΑΚ, δηλαδή μέσω του παλιού χάλκινου δικτύου του ΟΤΕ, με ότι αυτό σημαίνει. Αν βρίσκεσαι σε απόσταση 700-800μ. από το ΑΚ, μην περιμένεις κάποια ουσιαστική διαφορά με αυτό το vdsl.

Link to comment
Share on other sites

αν εκανες λιγες σελιδες πισω θα εβλεπες οτι λενε πολλα ψεματα...σε εμενα ειπαν οτι δεν υπαρχει πεναλτι για να φυγω απο τον οτε,επειδη ανανεωσα προφορικα...και τους ρωτησα αν ημουν σε εσας και εκανα το ιδιο για να φυγω στον οτε θα μπορουσα χωρις πεναλτυ? δεν ξερω,δεν απαντω:whistle: η απαντηση τους.
Link to comment
Share on other sites

Δεν απάντησες αν είδες νέες καμπίνες στην περιοχή σου και τομές στην άσφαλτο για να περάσει η οπτική ίνα.

Μπορεί οι τεχνικοί και οι πωλητές να σου λένε ότι σε καλύπτει το δίκτυο της κάθε εταιρείας αλλά είναι καλό να ξέρεις, εκ των προτέρων, τι θα περιμένεις από τη σύνδεση αυτή.

 

Αν, λοιπόν, δεν έχει επεκταθεί το νέο δίκτυο του ΟΤΕ στην περιοχή σου, μπορούν να σου δώσουν vdsl από το ΑΚ, δηλαδή μέσω του παλιού χάλκινου δικτύου του ΟΤΕ, με ότι αυτό σημαίνει. Αν βρίσκεσαι σε απόσταση 700-800μ. από το ΑΚ, μην περιμένεις κάποια ουσιαστική διαφορά με αυτό το vdsl.

Εγώ είδα τις νέες καμπίνες στην περιοχή μου και μάλιστα μία στα 80m και άλλη μία στα 200m, μόλις την προηγούμενη εβδομάδα! Την Παρασκευη μάλιστα κάλυψαν και τις τομές!

Πότε να περιμένω να λειτουργήσει?

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...