Jump to content

[Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

... και μόλις το Play Store UK για παράδειγμα δει shipping add. Greece σου κάνει ένα ωραίο refund.

<---δες

Μπερδεύεσαι Γερμανία μένω, απλά δεν έχω γερμανική κάρτα :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

<---δες

Μπερδεύεσαι Γερμανία μένω, απλά δεν έχω γερμανική κάρτα :p

 

Μαζί σου, για αυτό είπα ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ, ότι ισχύει για το ενα Play Store ισχυει και για τα υπόλοιπα!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήδη κοιτάζω αλλού...

Δεν μπορώ να περιμένω τόσο πολύ για μια συσκευή σε καλή τιμή.

 

Αλλιώς στα πεντακόσια το έχω και τώρα

 

Αλλά δεν θέλω να πάω πάνω από τεσσερα κατοσταρικα

 

ούτως η άλλως με τους ρυθμούς που καλπάζει η τεχνολογία υπάρχουν και πολλές επιλογές αλλά και βραχυχρόνια καινούργιες.

 

με έχει ήθη αποθαρρύνει το κινητό για αρκετούς λόγους.

μια από τα ίδια και από εμένα....βαρέθηκα να περιμένω άλλο..

εγώ κλείνω προς galaxy s3...

Θα μπορούσε να μην έχει παρουσιαστεί ακόμα, γιατί τρελενεστε; μόνο το 10% του πλανήτη έχει πρόσβαση σε πιθανή αγορά..για μένα είναι σα να μην έχει βγει ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω θέμα με το "περίμενε" αλλά με αυτά που βγάζουν τα reviews. το θέμα με το γυαλί είναι το πιο βασικό για μένα.
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε να μην έχει παρουσιαστεί ακόμα, γιατί τρελενεστε; μόνο το 10% του πλανήτη έχει πρόσβαση σε πιθανή αγορά..για μένα είναι σα να μην έχει βγει ακόμα.

όταν ξέρεις ότι είναι εκεί έξω όμως αλλάζει το πράμα :p

Εγώ με την "σπείρα" έχουμε κινήσει λυτούς και δεμένους να τα βρούμε στις γνωστές χώρες και δεν είναι εύκολο. Τέτοιο μανίκι πραγματικά δεν πρόκειται να το ξαναπεράσω... ότι βγαίνει με το καλό θα κυκλοφορεί σχετικά ευρέως και μετά θα αρχίζω ενέργειες απόκτησης... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

όταν ξέρεις ότι είναι εκεί έξω όμως αλλάζει το πράμα :p

Εγώ με την "σπείρα" έχουμε κινήσει λυτούς και δεμένους να τα βρούμε στις γνωστές χώρες και δεν είναι εύκολο. Τέτοιο μανίκι πραγματικά δεν πρόκειται να το ξαναπεράσω... ότι βγαίνει με το καλό θα κυκλοφορεί σχετικά ευρέως και μετά θα αρχίζω ενέργειες απόκτησης... :wacko:

 

Α γεια σου!!!

Κυνηγάμε τη σκιά μας ώρες ώρες!

τα χω περάσει κ τα περνάω αυτά με κάθε νέα top συσκευή που βγαίνει και μου αρέσει,χωρια που παρα τις υποτίθεται γνωριμίες μου τα πλήρωνα χρυσάφι στο τέλος μαζί με αυτό που έδινα κοψοχρονιά!

Τρανό παράδειγμα το τελευταίο Note2!

Αλλά τώρα έβαλα μυαλό κ ευτυχώς πήρα το GN και δε μου λείπει τίποτα και έχω ένα αξιοπρεπέστατο κινητό χωρίς να τρελένομαι πότε θα γίνει διαθέσιμο το N4 και πότε θα πέσει στα περίπου 400€ να το πάρω!

Όσο κ να μ'αρέσουν φίλε,λούκι δε ξανά τραβάω για αυτά γιατί πλέον και οι hi end συσκευές είναι πολύ κοντά να πεις θα σου λείψει κάτι τραγικά!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά τα περι κρακαρίσματος γυαλιού απλά και μόνο λόγω διαφοράς θερμοκρασίας χεριού με δωματίου τα θεωρώ από αστεία έως συκοφαντικά. Να πέσει και να σπάσει ναι οκ είναι πιο ευαίσθητο προφανώς από το πλαστικό (το εχουμε καταλάβει αυτό στα iphone), αλλά αυτό που αναφέρεται είναι ψέμα.

 

Χαλαρώστε παιδιά μην τρελαίνεστε, σε κανα μήνα θα είναι φουλ διαθέσιμο το τηλέφωνο, δεν θα πεθάνουμε δα και χωρίς αυτό. Και εγώ το περιμένω σαν τρελός αλλά είναι παράλογο να δίνει κάποιος +150-200€ απλά για να το έχει νωρίτερα.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Tοτε θα ξερεις οτι στο carphone warehouse υπαρχει διαθεσιμο.

Δεν ειναι δυσκολο να το αποκτησεις.

Όταν λέω λυτούς και δεμένους εννοώ στην "Γηραιά Αλβιόνα" και γύρω από το carephone φυσικά :p

Α γεια σου!!!

Κυνηγάμε τη σκιά μας ώρες ώρες!

τα χω περάσει κ τα περνάω αυτά με κάθε νέα top συσκευή που βγαίνει και μου αρέσει,χωρια που παρα τις υποτίθεται γνωριμίες μου τα πλήρωνα χρυσάφι στο τέλος μαζί με αυτό που έδινα κοψοχρονιά!

Τρανό παράδειγμα το τελευταίο Note2!

Αλλά τώρα έβαλα μυαλό κ ευτυχώς πήρα το GN και δε μου λείπει τίποτα και έχω ένα αξιοπρεπέστατο κινητό χωρίς να τρελένομαι πότε θα γίνει διαθέσιμο το N4 και πότε θα πέσει στα περίπου 400€ να το πάρω!

Όσο κ να μ'αρέσουν φίλε,λούκι δε ξανά τραβάω για αυτά γιατί πλέον και οι hi end συσκευές είναι πολύ κοντά να πεις θα σου λείψει κάτι τραγικά!

Εσύ καλά έβαλες μυαλό Μάνο μου lololol!!! Άντε να δούμε μπας και το έχω ΣΚ :D

Link to comment
Share on other sites

Να πέσει και να σπάσει ναι οκ είναι πιο ευαίσθητο προφανώς από το πλαστικό (το εχουμε καταλάβει αυτό στα iphone)

 

Τελειως φιλικα αλλα δεν χρειαζοταν να ερθει το iPhone για να καταλαβουμε οτι το γυαλι σπαει αμα πεσει στο εδαφος... Δεν ανακαλυψαμε και την Αμερικη... Απλος νομος της φυσικης...!! Μην τρελαινομαστε με λεπτομεριες...

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω λυτούς και δεμένους εννοώ στην "Γηραιά Αλβιόνα" και γύρω από το carephone φυσικά :p

 

Τοτε γιατι δε το παιρνεις?

Υπαρχει αποθεμα.

Link to comment
Share on other sites

Τοτε γιατι δε το παιρνεις?

Υπαρχει αποθεμα.

Έτσι έχει γίνει και περιμένω για ΣΚ.. Απλά έπαιζε και άλλο ενδεχόμενο από άλλο γνωστό για λιγάκι νωρίτερα. Γενικά πονεμένη ιστορία :(

Link to comment
Share on other sites

Ειδα οτι το ασπρο θα βγει απο τις 10 Δεκεμβριου αρα θα περιμενω τοτε να το αγορασω αν προλαβω.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Τελειως φιλικα αλλα δεν χρειαζοταν να ερθει το iPhone για να καταλαβουμε οτι το γυαλι σπαει αμα πεσει στο εδαφος... Δεν ανακαλυψαμε και την Αμερικη... Απλος νομος της φυσικης...!! Μην τρελαινομαστε με λεπτομεριες...

 

Μα αυτό λέω και εγώ. Αυτονόητο είναι οτι το γυαλί είναι πιο ευαίσθητο, αλλά αυτό απέχει από το κείμενο που ποσταρε φίλος σε προηγούμενη σελίδα που ελεγε οτι ράγισε απλά με τη διαφορά θερμοκρασίας από το χέρι του με το δωμάτιο!!! :wacko:

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η πηγη σου?

Στο cw μουπαν απο Χριστουγεννα.

 

Εδω το διαβασα (ελεγε 13 και οχι 10 sorry)

http://www.tomshardware.com/news/Nexus-4-White-Release-Date-Launch-New-Stock,19276.html

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν θα είναι λευκό μπρος και πίσω? Αν είναι σαν το G Nex προσωπικά δεν μου αρέσει αυτή η διχρωμία
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν θα είναι λευκό μπρος και πίσω? Αν είναι σαν το G Nex προσωπικά δεν μου αρέσει αυτή η διχρωμία

 

Απο τα leaks μόνο πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τα μας από Google Play (noreply-googleplay@google.com), άντε να δούμε τώρα...

"Nexus 4 will be available for purchase later today!

Order yours from Google Play starting today, November 27 at 12:00 noon PST (U.S. only)."

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τα μας από Google Play (noreply-googleplay@google.com), άντε να δούμε τώρα...

"Nexus 4 will be available for purchase later today!

Order yours from Google Play starting today, November 27 at 12:00 noon PST (U.S. only)."

:p ....

10chars

Link to comment
Share on other sites

 

Είναι το "πρόβλημα" που στα ξένα φορα έχει αναφερθεί ήδη. Τα εισαγωγικά είναι γιατί δεν είναι σίγουρο αν όντως είναι πρόβλημα κτλπ Μεμονωμένες αναφορές προς το παρον.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω λογαριασμό στην http://global-express.us/index.php δεν θα μπορέσω να το αγοράσω από US;

 

230 euro Και με μεταφορικά, εκτελωνισμούς κτλ θα πάει 299 όσο δηλαδή αν το έπαιρνα από Αγγλία. Καταλαβαίνω κάτι λάθος;

:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...