Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι δεν εμφανίζει ;

Στο κέντρο της οθόνης μου βγάζει το άιφον με στοιχεία για τη χωρητικότητα, imei κλπ (αλλά όχι μπαταρία) και αριστερά πάνω στην οθόνη μου έχει πάλι το άιφον και από κάτω (σαν δέντρο) μουσική, βίντεο, ringtones κλπ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στο κέντρο της οθόνης μου βγάζει το άιφον με στοιχεία για τη χωρητικότητα, imei κλπ (αλλά όχι μπαταρία) και αριστερά πάνω στην οθόνη μου έχει πάλι το άιφον και από κάτω (σαν δέντρο) μουσική, βίντεο, ringtones κλπ.

 

Κάτω αριστερά λέει devices. Εκεί εμφανίζει το όνομα της συσκευής σου. Την επιλέγεις και μετά more information στο κεντρικό.

[ATTACH]35275[/ATTACH]

 

Ένα δικό μου screenshot. Κάτι παραπάνω δεν ξέρω να σου πω.

Edited by giannisk82
Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Κάτω αριστερά λέει diveces. Εκεί εμφανίζει το όνομα της συσκευής σου. Την επιλέγεις και μετά more information στο κεντρικό.

[ATTACH]35275[/ATTACH]

 

Ένα δικό μου screenshot.

Πωπω, Γιάννη, σόρυ, αλλά είναι και περασμένη η ώρα. Εγώ κατέβασα το ibotcopy....:rolleyes::rolleyes:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πωπω, Γιάννη, σόρυ, αλλά είναι και περασμένη η ώρα. Εγώ κατέβασα το ibotcopy....:rolleyes::rolleyes:

 

Δεν πειράζει.....και εγώ είδα ένα ορθογραφικό μου λάθος και έφριξα!! Κοίτα από την στιγμή που είναι καινούργια η συσκευή σου θα σου πω ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ!! και να μην αγχώνεσαι με τέτοια. Πάνω από όλα να την ευχαριστηθείς!!

Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει.....και εγώ είδα ένα ορθογραφικό μου λάθος και έφριξα!! Κοίτα από την στιγμή που είναι καινούργια η συσκευή σου θα σου πω ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΗ!! και να μην αγχώνεσαι με τέτοια. Πάνω από όλα να την ευχαριστηθείς!!

 

Ευχαριστώ φίλε μου.:) Περισσότερο το ipad ήθελα να τσεκάρω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Tesalat δεν ισχυει αυτο που λες για την χρηση με την οθονη. Απκλειεται να γραψει τοσες ωρες με κλειστη οθονη. Πρακτικα θα γραψει μονο τις ειδοποιησεις και φυσικα τα push αν εχεις καθως και προγραμματα στυλ viber αλλα σε καμια περιπτωση αυτο που λες με τις ωρες.

Με το 4s με πολυ δουλεμα εβγαζα μια μερα, βραδυ φορτιση δηλαδη. Με ολα τα αλλα κινητα επισης το ιδιο.

Πολυ σπανια κρατησα καποιο μια μερα χωρις φορτιση με εξαιρεση το αειμνηστο 3GS.

Αλλα το 5 νομιζα πως τρωει πιο γρηγορα την μπαταρια απο 4s λογω οθονης. Χαιρομαι που δεν ισχυει.

 

Υγ τεσαλατ βλεπω ακομα ενα τοπικ που προσπαθεις να μας πεισεις για την αυτονομια του 4+4 κινητου σου εκτος απο το αρμοδιο τοπικ! Εχει κουρασει το θεμα νομιζω...

 

Να τα αφήσεις αυτά δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν.

Λεω απλά πράγματα και πριν κάνεις επίθεση δοκίμασε αυτό που σου λεω.

Ξεκίνα με 100% κάνε μερικές κλήσεις που φυσικά η οθόνη ειναι κλειστή και μετά δες ποσο χρόνο χρήσης σου λέει.

 

Εγώ δεν κάνω vs. Κάποιοι έγραψαν κάποια πράγματα και απάντησα. Είμαι εν δυνάμει χρήστης iPhone και ipad και έχω δικαίωμα να συμμετάσχω εφόσον δεν παραβαινω τους όρους του foroum.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ενδιαφερομαι να αγορασω το Iphone 5 απο το skroutz ποοιο καταστημα μου προτεινετε?? ηθελα να το παρω απο το birdphone αλλα απο οτι ειδα εχει εξαντληθει το ασπρο καποιο αλλο αξιοπιστο καταστημα ??
Link to comment
Share on other sites

Να τα αφήσεις αυτά δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν.

Λεω απλά πράγματα και πριν κάνεις επίθεση δοκίμασε αυτό που σου λεω.

Ξεκίνα με 100% κάνε μερικές κλήσεις που φυσικά η οθόνη ειναι κλειστή και μετά δες ποσο χρόνο χρήσης σου λέει.

 

Εγώ δεν κάνω vs. Κάποιοι έγραψαν κάποια πράγματα και απάντησα. Είμαι εν δυνάμει χρήστης iPhone και ipad και έχω δικαίωμα να συμμετάσχω εφόσον δεν παραβαινω τους όρους του foroum.

 

Φιλε Κωστα προφανως κι εχεις δικιο στο χρονο χρησης. Τρανο παραδειγμα η μουσικη! Οταν ακους μουσικη, ο χρονος χρησης γραφει, ακομα και με σβηστη την οθονη! Αλλα περα απο κλησεις και μουσικη, δεν νομιζω να υπαρχει αλλος τροπος χρησης με σβηστη την οθονη. Οποτε θεωρω πως ο χρονος χρησης αντικατοπτριζει χοντρικα το χρονο χρησης της οθονης.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα ενδιαφερομαι να αγορασω το Iphone 5 απο το skroutz ποοιο καταστημα μου προτεινετε?? ηθελα να το παρω απο το birdphone αλλα απο οτι ειδα εχει εξαντληθει το ασπρο καποιο αλλο αξιοπιστο καταστημα ??

 

Τα καταστήματα που υπάρχουν στο skroutz έχουν και αξιολογήσεις. Από εκεί θα καταλάβεις την ικανοποίηση των πελατών. Γενικώς είναι αξιόπιστα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να τα αφήσεις αυτά δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν.

Λεω απλά πράγματα και πριν κάνεις επίθεση δοκίμασε αυτό που σου λεω.

Ξεκίνα με 100% κάνε μερικές κλήσεις που φυσικά η οθόνη ειναι κλειστή και μετά δες ποσο χρόνο χρήσης σου λέει.

 

Εγώ δεν κάνω vs. Κάποιοι έγραψαν κάποια πράγματα και απάντησα. Είμαι εν δυνάμει χρήστης iPhone και ipad και έχω δικαίωμα να συμμετάσχω εφόσον δεν παραβαινω τους όρους του foroum.

 

Το εχω κανει πολλακις. Δεν ισχυει αυτο που λες! Ειμαι χρηστης και εγω iPhone απο το 2009! Αποκλειεται να γραψεις 3 ωρες χρησης σε αναμονη! Παρεπιπτονυως οταν παιζει μουσικη ειναι και αυτη χρηση, δεν μετραει ως αναμονη.

τουλαχιστον ας το εβαζες στο σωστο τοπικ μια και μιλησες για 4s και οχι για το 5. Δεν σου κανω επιθεση αλλα τσουπ σε καθε θεμα και διαβαζω για την καταναλωση του s4! Και σε ρωτω, τι σχεση εχει αυτο το τοπικ με το s4? Εμενα που με νοιαζει παω και διαβαζω το αντιστοιχο τοπικ δεν χρειαζεται να τα διαβαζω και εδω.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το 5αρι μου, οπως κ ολα, εχει 2 σχαρες για τα ηχεια, μια αριστερα και μια δεξια απο το βυσμα του φορτιστη. οταν ακουω μουσικη απ αυτα, τοτε ηχος βγαινει μονο απ το ενα ηχειο. Εχει καμια προβλημα το 2ο ή ετσι ειναι?

 

Το ένα είναι το ηχείο και το άλλο είναι το μικρόφωνο.

Edited by athanaso77
Διόρθωση

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το ένα είναι το ηχείο και το άλλο είναι το ακουστικό.

 

Μικροφωνο μαλλον

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το ένα είναι το ηχείο και το άλλο είναι το μικρόφωνο.

δηλ το ενα ειναι για ανοιχτη ακροαση σε κλησεις κ το αλλο μονο για μουσικη?

Link to comment
Share on other sites

Λάθος εκ παραδρομής. Ναι... μικρόφωνο ήθελα να πω. :rolleyes:

 

Το διόρθωσα.

 

τωρα ειδα τη διορθωση. ολοκληρη σχαρα για μικροφωνο? συνηθως 1 τρυπουλα ειναι. έχεις δίκιο όμως γιατι το βρήκα και στο site apple. ευχαριστώ

Edited by shadowman1480
Link to comment
Share on other sites

τωρα ειδα τη διορθωση. ολοκληρη σχαρα για μικροφωνο? συνηθως 1 τρυπουλα ειναι. έχεις δίκιο όμως γιατι το βρήκα και στο site apple. ευχαριστώ

το έχουν κάνει έτσι για λόγους design προφανώς. Να έχει μια συμμετρία.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια χαλι, οπως λενε καποιοι στις πισω σελιδες. το καλο ειναι οτι φορτιζει γρηγορα

 

Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος; Με ποιες συνθήκες έβγαλες αυτό το συμπέρασμα;

Ισα ισα που ακούγονται περισσότερο καλά λόγια πιο πίσω παρά αρνητικά!

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να συγχρονίσω την πρόοδο κάποιων παιχνιδιών που έχω στο ipad με το iphone?

 

Φίλε Γιάννη με κάθε επιφύλαξη και backup σε κάθε σου βήμα μπορείς να δοκιμάσεις το iFunBox και να μεταφέρεις τον φάκελο Documents του παιχνιδιού που σε ενδιαφέρει από το iPad στο iPhone και κατά πάσα πιθανότητα θα μεταφέρεις και την πρόοδο του παιχνιδιού.

http://forum.i-funbox.com/forum/main-category/main-forum/282-

 

Εγώ με αυτήν την εφαρμογή κατάφερα να περάσω save από το ιντερνετ όπου είχε άπειρα χρήματα ξεκλειδωμένες πίστες και οχήματα.

Edited by dedalos
http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Γιάννη με κάθε επιφύλαξη και backup σε κάθε σου βήμα μπορείς να δοκιμάσεις το iFunBox και να μεταφέρεις τον φάκελο Documents του παιχνιδιού που σε ενδιαφέρει από το iPad στο iPhone και κατά πάσα πιθανότητα θα μεταφέρεις και την πρόοδο του παιχνιδιού.

http://forum.i-funbox.com/forum/main-category/main-forum/282-

 

Εγώ με αυτήν την εφαρμογή κατάφερα να περάσω save από το ιντερνετ όπου είχε άπειρα χρήματα ξεκλειδωμένες πίστες και οχήματα.

Ειχα μια κρυφη ελπιδα οτι κατι τετοιο θα γινοταν μεσω icloud ή μεσω του game center.

Βεβαια, μια συντομη αναζητηση , με επεισε οτι δεν γινεται. Κριμα, θα μπορουσε να ειναι οπως οι καρτελες του icloud στον σαφαρι.

 

Θα δομιμασω τη λυση που προτεινεις και θα σου πω.

Thx Γιαννη.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ειχα μια κρυφη ελπιδα οτι κατι τετοιο θα γινοταν μεσω icloud ή μεσω του game center.

Βεβαια, μια συντομη αναζητηση , με επεισε οτι δεν γινεται. Κριμα, θα μπορουσε να ειναι οπως οι καρτελες του icloud στον σαφαρι.

 

Θα δομιμασω τη λυση που προτεινεις και θα σου πω.

Thx Γιαννη.:)

 

Κοιτά αυτό δεν εξαρτάται απο την Apple αλλά τον developer της εφαρμογής αν θα επιλέξει να χρησιμοποιήσει το iCloud για να σου δώσει την δυνατότητα να αποθηκεύονται εκεί τα δεδομένα προόδου του παιχνιδιού σου. Υπάρχουν πολλά παιχνίδια που χρησιμοποιούν το iCloud για αποθήκευση της προόδου σου στο παιχνίδι!!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Κοιτά αυτό δεν εξαρτάται απο την Apple αλλά τον developer της εφαρμογής αν θα επιλέξει να χρησιμοποιήσει το iCloud για να σου δώσει την δυνατότητα να αποθηκεύονται εκεί τα δεδομένα προόδου του παιχνιδιού σου. Υπάρχουν πολλά παιχνίδια που χρησιμοποιούν το iCloud για αποθήκευση της προόδου σου στο παιχνίδι!!

 

Οπως το angry birds.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος; Με ποιες συνθήκες έβγαλες αυτό το συμπέρασμα;

Ισα ισα που ακούγονται περισσότερο καλά λόγια πιο πίσω παρά αρνητικά!

 

Εάν το έχουν χωρίς τα δεδομένα Ίντερνετ ναι όλα τα κινητά έχουν εντυπωσιακή μπαταρία.εγω το φορτιζω 2 φορές την ημέρα εχω 1 hotmail σε σύγχρονισμο ,1carddav επαφές,twitter ,2 παιχνίδια που τα ανοίγω που και που μέσα στην ημερα.μου έβγαλε 8 ώρες με 5 ώρες χρήση.

Link to comment
Share on other sites

Εάν το έχουν χωρίς τα δεδομένα Ίντερνετ ναι όλα τα κινητά έχουν εντυπωσιακή μπαταρία.εγω το φορτιζω 2 φορές την ημέρα εχω 1 hotmail σε σύγχρονισμο ,1carddav επαφές,twitter ,2 παιχνίδια που τα ανοίγω που και που μέσα στην ημερα.μου έβγαλε 8 ώρες με 5 ώρες χρήση.

 

3 λογαριασμούς με exchange, tweetbot,Facebook, msn(δεν έχω ιδέα γιατί το κρατάω :)), real racing 3, συνεχώς 3G δεδομένα ανοιχτά και καταναλώνουν γιατί δεν έχω wifi, 2 caldav λογαριασμούς και whatsapp και μέχρι στιγμής 22 ώρες ανοιχτό με 5 ώρες χρήση!

 

Tip: iOS 7 beta 6

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως,με τα παντα ανοιχτα,αρκετη ομιλια και λιγο σερφαρισμα μου κραταει κοντα 48ωρες.Στο γραφειο-σπιτι ειναι με wifi
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...