Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά παίζει να μου το φέρει ένας φίλος αύριο από DUBAI... έχει 730 δολλάρια!

αξίζει? τι λέτε?

 

Δεν νομιζω οτι σε συμφερει γιατι αν κανεις τη μετατροπη απο $ σε € θα δεις οτι ειναι καπου στα 580, σε αυτη τη τιμη περιπου υπαρχουν και αλλες επιλογες ψαξε σε προηγουμενες σελιδες να δεις!, για να εχεις και την Ευρωπαϊκή εγγύηση γι'αυτο πιο πολυ...

αποψη μου παντα, εσυ ξερεις καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

Επειδή άκουσα πολλά για το Metallic Blue και το Pebble Blue έκανα μία γρήγορη αναζήτηση στο Internet και βρήκα ότι υπάρχουν και τα δύο χρώματα ως περιγραφή στα κουτιά του SIII.

Έφτιαξα και μία εικόνα με τα δύο κουτιά για να το δείτε. Το κουτί που λέει Metallic Blue προέρχεται αν δεν κάνω λάθος από την Ινδική αγορά ενώ το Pebble Blue από την Ευρωπαϊκή (δεν ξέρω κατά πόσο έχει σημασία αυτό).

 

http://i46.tinypic.com/51wu1.jpg

 

Τωρα μπερδευτηκα εντελώς!! Καποιο παιδι ειπε οτι πηρε το pebble blue αλλα εχει την αποχρωση του metallic... Μηπως τελικα ειναι το ιδιο και κυκλοφορεί αλλιως εκει και αλλιως εδω οσον αφορα στην ονομασία του?? Ποιος ξερει!!

Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα σημερα απο εδω

 

http://www.kaizershop.gr/samsung_galaxy_s3

 

582 ρωσικο λογικα γιατι βιβλιαρακια κτλπ ειναι στα ρωσσικα αλλα δεν υπαρχει θεμα δουλευουν ολα ελληνικα και σημα κομπλε ολα, και στο κουτακι λεει pebble blue, ειναι μπλε αλλα φαινεται σαν ασημι-ανθρακι

Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα σημερα απο εδω

 

http://www.kaizershop.gr/samsung_galaxy_s3

 

582 ρωσικο λογικα γιατι βιβλιαρακια κτλπ ειναι στα ρωσσικα αλλα δεν υπαρχει θεμα δουλευουν ολα ελληνικα και σημα κομπλε ολα, και στο κουτακι λεει pebble blue, ειναι μπλε αλλα φαινεται σαν ασημι-ανθρακι

 

Το πηρα και εγω απο εκει σημερα. Απο βουλγαρια ειναι. Εντυπωσιαστικα πολυ απο την εμφανιση του παρολο που δεν το περιμενα. Το χρωμα ειναι σκουρο ανθρακι αλλα αν πεσει πανω του εντονο φως γινεται θαλλασι. Αντε καλοριζικο μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

To πηρα απο wind σημερα,παρα πολυ ωραιο το χρωμα!

Η συσκευασια μου λεει pebble blue.

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ή καλημέρα τελοσπάντων, από σήμερα είμαι κι εγώ ευτυχής κάτοχος του κινητού. Το πήρα από kaizer πανεπιστημίου, έκανε 580, όπως έχω γράψει και πιο πριν. Μου είπε ότι έχει κομμάτια, είχε και 1 μπλέ αλλά ήταν ανοιγμένο, σφραγισμένο είχε άσπρο ετοιμοπαράδοτο, δεν ξέρω αν έχει κι άλλα μπλέ στην αποθήκη του. Παρόλο που μου άρεσε το μπλέ πιο πολύ, προτίμησα να πάρω άσπρο σφραγισμένο. Σαν πρώτη γλώσσα μου έβγαλε romana ή κάτι τέτοιο και μετά το γύρισα στα ελληνικά κανονικά. Να υποθέσω ότι είναι ρουμάνικο; Τα βιβλιαράκια είναι στα ρουμάνικα και μάλλον κάτι σαν ρώσικα. Πάντως πρώτη εντύπωση άριστη, το κινητό παιδιά πάει σφαίρα! Όποιος μπορεί όποτε μπορεί να το χτυπήσει, σας το λέει κάποιος που έχει αλλάξει πολλά κινητά, ελπίζω όλα να πάνε καλά και να κατασταλάξω για καιρό. Ακριβό χόμπυ :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

κι εγω παιδες απο iphone 4 ερχομαι, σημερα εκανα την αλλαγη, και μετα απο μια πολυ συντομη περιηγηση κυριως σε ολες τις ρυθμισεις χωρις να το κανς root η οτιδηποτε αλλο ειναι ανταξιο και με πολυυυυ παραπανο πραγματα σε σχεση με το ios, ειναι οπως ειχα κανει το jailbroken 4αρι μου αλλα εχει και παραπανω λειτουργειες, απο θεμα os

 

καλοριζικο μας και καλο λιωσιμο χωρις εκκρηξεις (που πιστεωυ ειναι ειτε μεμονωμενο περιστατικο, καποιου ελλατωματικου πυκνωτη η κατι παρομοιο, η απλα ο τυπος το χε στον ηλιο για κανα 3ωρο στο παρπριζ του αυτοκινητου και ψηθηκε...δεν εξηγειται αλλιως να κανει μπαμ

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει καποιος το 16αρι απο vodafone? Δινουν και με αυτο τα δωρα ή μονο με 32gb? Επισης εχει και η εκδοση 16gb αυτα τα 2-3 applications της vodafone ή ειναι καθαρο?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι γίνεται?

Ακόμα το περιμένετε?!?!

Οι περισσότεροι το έχουμε εδώ και 2-3 βδομάδες!

 

Άμα έχεις επιδότηση για να το πάρεις, περιμένεις λίγο!!...

Link to comment
Share on other sites

Άμα έχεις επιδότηση και είναι να δώσεις μονό 100€ για να το πάρεις, περιμένεις λίγο!!...

 

Σωστά, δεν το σκέφτηκα αυτό..

Εκεί χτυπάνε οι κερατάδες! :p

Link to comment
Share on other sites

Άμα έχεις επιδότηση για να το πάρεις, περιμένεις λίγο!!...

Ασχετο αλλα τοσο μεγαλη επιδοτηση μου κανει εντυπωσει εταιρικο με πολλες γραμμες εχεις για να εχεις 600 ευρω περιπου επιδοτηση:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλα τοσο μεγαλη επιδοτηση μου κανει εντυπωσει εταιρικο με πολλες γραμμες εχεις για να εχεις 600 ευρω περιπου επιδοτηση:p

Οτι μπορεις να γλυτωσεις καλο ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλα τοσο μεγαλη επιδοτηση μου κανει εντυπωσει εταιρικο με πολλες γραμμες εχεις για να εχεις 600 ευρω περιπου επιδοτηση:p

 

Εγώ σκέφτηκα πως με τέτοια επιδότηση στην Ελλάδα πρέπει να πληρώνεις 500€ πάγιο :lol::lol:

 

Οπότε τα διαθέτεις για τη συσκευή :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το οι συσκευες απο mobile Hellas τι προελευσης ειναι?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τελική άποψη για την προέλευση - εγγύηση από KaizerShop, Birdphone ή κάποιον άλλον στα 580-590 για το μπλε?

Να πάω να το πάρω να μου φύγει η κάψα..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τελική άποψη για την προέλευση - εγγύηση από KaizerShop, Birdphone ή κάποιον άλλον στα 580-590 για το μπλε?

Να πάω να το πάρω να μου φύγει η κάψα..

 

Από kaizer το πήρα εγώ φίλε. Είναι Βουλγάρικο και έχει Ευρωπαϊκή εγγύηση κανονικά. Πήρα στην Samsung και ρώτησα με βάση το IMEI.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τελική άποψη για την προέλευση - εγγύηση από KaizerShop, Birdphone ή κάποιον άλλον στα 580-590 για το μπλε?

Να πάω να το πάρω να μου φύγει η κάψα..

 

Κι εγώ από kaiser όλα κομπλέ μόλις το πήρα..

Link to comment
Share on other sites

το είδα σήμερα στο πλαίσιο στο Mall ...

και σε άσπρο και σε μπλέ ....

όμορφο το άσπρο ... πολύ όμορφο ...αλλά το μπλε μου έκλεψε την καρδιά :O

στην γυναίκα βέβαια άρεσε περισσότερο το άσπρο αλλά γούστα είναι αυτά ... :)

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση παρηγγειλα το κινητο απο extreme-mobile το παλικαρι εκει μου ειπε οτι ειναι γερμανικο αλλα εχει καρτελακι εγγυησης απο Samsung Hellas τα υπολοιπα παραεισαγωγης δεν εχουν καρτελακι απο Samsung Hellas? υπαρχει καποια διαφορα?
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ την παραγγελία μου από το online shop της Vodafone Ελλάδας. Φαίνεται να είναι η μόνο που το έχει, σε αποκλειστικότητα! Για να δούμε πότε θα έρθει :)

Είναι το Samsung Galaxy S III 32GB - Μπλε.:happy:

Το παράγγειλα Τετάρτη και το έστειλαν χθες. Λογικά Δευτέρα θα το παραλάβω!!!:happy:,

Θα σας ενημερώσω για την παραλαβή :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...