Jump to content

[Προς κυκλοφορία] Samsung Galaxy S III


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οσοι το πηραν μπορουν να μας πουνε αμα εχει led για τις αναπαντητες και τα μηνυματα?

εχει notification led and pattern δονηση για τις ειδοποιησεις

επισης ενα ωραιο feature οσοι ανοιξετε το mp3 player scrollarete στην επιλογη απο πανω music square και θα δειτε την ταξινομιση των τραγουδιων σας αναλογα με τον τυπο και τη διαθεση :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

εχει notification led and pattern δονηση για τις ειδοποιησεις

επισης ενα ωραιο feature οσοι ανοιξετε το mp3 player scrollarete στην επιλογη απο πανω music square και θα δειτε την ταξινομιση των τραγουδιων σας αναλογα με τον τυπο και τη διαθεση :D:D:D

 

τι εννοεις με το pattern δονηση?

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις με το pattern δονηση?

 

Αν έχεις αφήσει κάπου το τηλέφωνο και εν τω μεταξύ είχες missed call ή μήνυμα με το που θα το πιάσεις να το μεταφέρεις αυτό θα δονηθεί οπότε θα καταλάβεις ότι κάτι έχασες! Έξυπνος και απλός τρόπος ειδοποίησης, εγώ το βρίσκω εξαιρετικά χρησιμο

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα και εγώ από Expansys (λευκό). Για την ώρα συγχρονίζει τα data μου από το Google account μου. Εμφανισιακά μου αρέσει πολύ περισσότερο από ότι περίμενα, καθότι κάτοχος όλων των ανταγωνιστικών (Note λευκό και μαύρο, iPhone 4S λευκό και μαύρο, One X λευκό, Lumia 800 λευκό, Ν9 μαύρο, Galaxy Nexus, Sensation XE). Για την οθόνη δεν ξέρω τι λέτε περί pentile κλπ, εμένα μου φαίνεται άψογη. Θα έλεγα ότι βγάζει μάτια, τόσο που χρειάστηκε να μειώσω τη φωτεινότητα στο μισό. Στο χέρι μου κάθεται καλά, αλλά πάλι η παλάμη μου έχει συνηθίσει σε τέτοια μεγέθη. Περισσότερα όταν παίξω και εγώ παραπάνω.
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη,ως πρωτάρης στο Android,αλλα...:

Πώς μεταφέρει κανείς επαφές απο NOKIA N8 (symbian) σε SGS3???

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη,ως πρωτάρης στο Android,αλλα...:

Πώς μεταφέρει κανείς επαφές απο NOKIA N8 (symbian) σε SGS3???

 

με bluetooth δοκιμασες?

Link to comment
Share on other sites

το μεσημερι εστειλα mail στο amazon να ρωτησω ποτε θα ερθει γιατι ελεγε πως θα ξεκινουσε σημερα.

πριν λιγο μου στειλανε mail οτι εσταλη και κοιταξα στο "tracking" (or whatever :p) οτι ειναι στο δρομο.

 

το περιεργο ειναι οτι μου εβγαλε ημερομηνια παραδοσης 6 ιουνιου..!

υπαρχει περιπτωση να ερθει αυριο κιολας??!

 

οποιος το πηρε απο amazon.de ας ριξει φως στο τουνελ :P

Link to comment
Share on other sites

Από κατάστημα Γερμανό μου είπαν είτε Τετάρτη είτε Παρασκευή.

 

Έχω ζητήσει να μου κρατήσουν το 1ο μπλε που θα έρθει στο μαγαζί...

Link to comment
Share on other sites

το μεσημερι εστειλα mail στο amazon να ρωτησω ποτε θα ερθει γιατι ελεγε πως θα ξεκινουσε σημερα.

πριν λιγο μου στειλανε mail οτι εσταλη και κοιταξα στο "tracking" (or whatever :p) οτι ειναι στο δρομο.

 

το περιεργο ειναι οτι μου εβγαλε ημερομηνια παραδοσης 6 ιουνιου..!

υπαρχει περιπτωση να ερθει αυριο κιολας??!

 

οποιος το πηρε απο amazon.de ας ριξει φως στο τουνελ :P

 

Αφου ξεκινησε ειναι πολυ πιθανο να το εχεις αυριο.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις του πέρασα την OMEGA ΡΟΜ... Θα πρεπει να δειτε τις διαφορες!!! Εχει αλλάξει πλήρως...

 

Είμαι σίγουρος, οτι σε επόμενο Update της SAMSUNG θα το κανει και αυτη να πεταει!!!

 

Χαίρομε που σου αρέσει.

Εδώ είναι η νέα έκδοση μόνο για τους χρήστες του Myphone.gr (είναι δοκιμασμένη)

Omega v14 final - Download - Changelog - H κουζίνα που είναι μέσα στην ρομ δεν έχει ανανεωθεί ακομα περιμένετε 2 περίπου μέρες.

 

Το swype πλέον ενσωματώθηκε στο κλασικό keyboard .;) swype and see..

 

Έχει διαφορά από το κανονικό?

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Έχει διαφορά από το κανονικό?

 

To κανονικό που ήξερα απο το S2 ειναι σίγουρα πιο παραμετροποιήσιμο πχ πατώντας πάνω σε μια λέξη που έχεις γράψει λάθος δεν σου δίνει πια τις εναλλακτικές προτάσεις παρά μόνο την ώρα που την γράφεις..

The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

Η πιο φτηνή τιμή που έχω βρει από ελληνικό μαγαζί εδώ. Το λευκό στα €630,00.

Όσον αφορά το swype, δοκιμάστε να δείτε αν τρέχει αυτό. Είναι σε μορφή απλού apk το οποίο απλά εγκαθιστάς. Είναι παρμένο από το note και τρέχει κανονικά σε aosp roms.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

μετεφερε τις επαφες απο το ν8 στην καρτα μνημης του,βγαλε την μικροsd και βαλε την στο s3 και πηγαινε στις επαφες.κανε αναζητηση των αρχειων vcf απο την καρτα μνημης και θα τις περασει το κινητο γρηγορα και ευκολα απο την καρτα στο τηλεφωνο.ετσι εκανα και εγω απο το ν8 στο s2
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα και εγω αλλα παρατηρησα οτι οταν κατεβαζω εφαρμογη απο το play δεν μοθ εμγανιζεται μετα σαν ειδοποιηση ξερετε γιατι?

 

και οταν κατεβαζω πολλες τοτε δειχνει μονο την τελευταια και τοτε παταω διαγραφη

Edited by bettytsa
Link to comment
Share on other sites

Από κατάστημα Γερμανό μου είπαν είτε Τετάρτη είτε Παρασκευή.

 

Έχω ζητήσει να μου κρατήσουν το 1ο μπλε που θα έρθει στο μαγαζί...

 

Μακάρι να το έχουν αύριο.... Αυτή η αναμονή με τρελαίνει...

Link to comment
Share on other sites

απο οθονη ρε παιδια τι λεει.???υπαρχουν προβλήματα?κοκκινηλες ή κιτρινηλες?

 

Τα περισότερα αν οχι ολα τα παιδιά που το εχουν στην κατοχή τους μονο καλά λόγια εχουν να πουν...

Αυριο θα σου πω και εγω...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Τα περισότερα αν οχι ολα τα παιδιά που το εχουν στην κατοχή τους μονο καλά λόγια εχουν να πουν...

Αυριο θα σου πω και εγω...

 

και εγω το περιμενω την πεμπτη αλλα ενα που ειδα σημερα (φιλης μου) ενω η οθονη ηταν τελεια(το ασπρο τελειο και χωρις κιτρηνηλες) κατω δεξια στην γωνια ειχε αποχρωση ροζ εντονη σε παχος γυρω στα 2 χιλιοστα-στο οριο της οθονης!τωρα το βραδυ που μιλησα μαζι της μου ειπε οτι η ροζ αποχρωση σχεδον εχει φυγει...γινεται αυτο ρε παιδια ή ειναι η ιδεα της?

Edited by ximikos_fil
Link to comment
Share on other sites

και εγω το περιμενω την πεμπτη αλλα ενα που ειδα σημερα (φιλης μου) ενω η οθονη ηταν τελεια(το ασπρο τελειο και χωρις κιτρηνηλες) κατω δεξια στην γωνια ειχε αποχρωση ροζ εντονη σε παχος γυρω στα 2 χιλιοστα-στο οριο της οθονης!τωρα το βραδυ που μιλησα μαζι της μου ειπε οτι η ροζ αποχρωση σχεδον εχει φυγει...γινεται αυτο ρε παιδια ή ειναι η ιδεα της?

 

Μαλλον δεν ειναι ιδεα της, ειχαμε παρατηρησει και στο S2 αντισοιχο σκηνικο αλλα μετα απο λιγη ωρα εφευγε και δεν εβγαζε ξανα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση να κανω. Αν το παρω απο εξωτερικο και ειναι κλειδωμενο σε καποιο δυκτιο,γινεται να το ξεκλειδωσω?
Link to comment
Share on other sites

Ρε admins κάντε κάτι για το μπάχαλο εδώ μέσα. Σβήστε τα ανούσια posts. Δεν υπάρχει πιο δημοκρατική λύση. Λυπηθείτε τον κόσμο που περιμένει την πληροφορία...
Link to comment
Share on other sites

Η πιο φτηνή τιμή που έχω βρει από ελληνικό μαγαζί εδώ. Το λευκό στα €630,00.

Όσον αφορά το swype, δοκιμάστε να δείτε αν τρέχει αυτό. Είναι σε μορφή απλού apk το οποίο απλά εγκαθιστάς. Είναι παρμένο από το note και τρέχει κανονικά σε aosp roms.

Έχει μικρή ανάλυση και αυτό.

Σίγουρα θα βρούμε τελικά, απλά για μένα είναι φάουλ που το αντικατέστησαν με μια τόσο πρόχειρη λύση

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...