Jump to content

[Προς κυκλοφορία] Samsung Galaxy S III


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από ότι διάβασα το πρωί πήρε και ο γιάννης(omega Rom) το τηλ...

Περιμένουμε λοιπόν εντυπώσεις...

 

Το παρέλαβα > φόρτιση μπαταρίας > flash CWM Recovery > flash Omega v4.0 > και τώρα κάνω flash την v4.1 (με Ελληνικό CSC)

Δεν το εχω δουλέψει πολύ αλλά μου αρέσει αφάνταστα και πιο πολύ από το SG2.

Περισσότερα αργότερα.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση.εφαρμογές στην κάρτα μνήμης πως περνάμε??αυτες που εχω κατεβάσει ήδη θέλω να μεταφέρω

 

Θα σου πω για νεξους που λογικά πρέπει να είναι το ίδιο και σ' εσένα. Θα πας ρυθμίσεις - εφαρμογές - κάρτα (κάπως έτσι, το έχω στα αγγλικά) και θα τικάρεις ότι θες.

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα > φόρτιση μπαταρίας > flash CWM Recovery > flash Omega v4.0 > και τώρα κάνω flash την v4.1 (με Ελληνικό CSC)

Δεν το εχω δουλέψει πολύ αλλά μου αρέσει αφάνταστα και πιο πολύ από το SG2.

Περισσότερα αργότερα.

 

Καλορίζικο Γιάννη!!! Δώσε πράγμα στο λαό...

 

Μετάνιωσες που ακύρωσες το μπλε για το άσπρο ή είναι εξίσου ωραίο;;

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω για νεξους που λογικά πρέπει να είναι το ίδιο και σ' εσένα. Θα πας ρυθμίσεις - εφαρμογές - κάρτα (κάπως έτσι, το έχω στα αγγλικά) και θα τικάρεις ότι θες.

Ετσι ηταν και στο Note αλλα εδω δεν μου βγαζει αυτη την επιλογη...δες το screenshot.επισης μηπως παιζει ρολο που εβαλα την καρτα απο το Note στο S3??Την εκανα φορματ απο το κινητο αλλα παλι τα ιδια.Την καρτα την διαβαζει κανονικα ακουω μουσικη βιντεο κανονικα.

Edited by ntinoscrypton
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μετα απο 18 ωρες με 4h.20min ανοιχτη οθόνη 2h.30min χρονος ομηλιας τελειωσε ο πρωτος κυκλος φορτησεις τις μπαταταριας...

Τελικά εχει φοβερή εργονομία...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή ακούω και εγω πολλές ωρες μουσική θέλω να κάνω την εξής ερώτηση.

 

Εχω τα AKG K 330 http://tinyurl.com/88ch9ny και εχω αγοράσει το PowerAmp. Ακούω πως το Audio system του S3 είναι πολύ καλό. Επειδή πάντα θεωρούσα το iPod το καλύτερο mp3 είναι καλύτερο; Η εστω σε αυτά τα επίπεδα;

Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Για οποιον θελει να παίξει ψηλά στα σκορ... εδω

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1691401

 

Μεχρι και 1.8ghz παει το κερνέλι αυτό...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα απο multirama Πειραια(644 τελικη τιμη,δεινουν δωρο 25 ευρω).Εφερε 5 κομματια ,τα 3 κρατημενα , το τεταρτο εγω, μενει ενα :D Α μονο ασπρα

 

** Για καποιον φιλο που ρωτησε παραπανω ,κανουν και 12 ατοκες**

 

Tι ακριβως εννοεις δινουν δωρο 25 ευρω; Τους πηρα τηλ και δεν ηξεραν κατι για το -25 ευρω... Ακουγεται πιο ωραια το 644 απο το 669 γιαυτο ρωταω:p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι έχει το IPod ή το SII αλλά στο SI το Wolfson module ήθελε voodoo sound για να ξυπνήσει. κάπου διάβασα ότι ο dev θα πάρει SIII. :thumbup:

Μιχάλης

Galaxy S GT-I9000

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...