Jump to content

[Προς κυκλοφορία] Samsung Galaxy S III


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επισης σε νυχτα με πανσεληνο , αμα μπεις σε ενα πηγαδι μεσα που εχει βαθος 58 μετρα , και ανοιξες μια ολομαυρη εικονα ,η οποια ομως εχει 0,09% αποχρωση του γκρι και κοιταξεις το κινητο απο γωνια 38 μοιρων , τοτε θα δεις ροζ αποχρωσεις . Αλλο ενα απαραδεκτο λαθος απο την SAMSUNG , θα στειλω το κινητο πισω για επιστροφη . Αυτη δεν ειναι σοβαρη εταιρια ΑΙΣΧΟΣ.

 

Nομίζω αυτό θα διορθωθεί με το επόμενο update :lol::lol::lol::lol:

Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μπορει να φαινονται λιγο γελοια ολα αυτα τα τεστ αλλα καπως ετσι ανακαλυψαν το προβλημα με την κιτρινιλα σε γκρι φοντο που ειχαν

παρα πολλες συσκευες στο s2...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

μπορει να φαινονται λιγο γελοια ολα αυτα τα τεστ αλλα καπως ετσι ανακαλυψαν το προβλημα με την κιτρινιλα σε γκρι φοντο που ειχαν

παρα πολλες συσκευες στο s2...

 

Και για αυτον το λογο το πηραν τοσοι λιγοι το S2....:p

Edited by rigel72
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς κατόχους: οι συντομέυσεις στh μπαρα ειδοποιήσεων πχ wifi,bluetooth κτλ με παρατεταμένο πάτημα σας βγάζει τη σελίδα με τις αντίστοιχες ρυθμίσεις ; (Σκαλιώτη για πες!!;))

Ακυρο παιδια.

Το κινητο τα σπαει και δεν εχει ψεγαδια οτι και να κανεις! Ειναι οπως ακριβως το παρουσιαζαν!

 

Αυτα θα λεω απο δω και περα γιατι αυτα θελετε να ακουτε.

Σιγά που καταλαμβαίνεις εσύ απο τέτοια!Keep testing:lol::lol::lol::lol::lol:

Και για αυτο τον λογο το πηραν τοσοι λιγοι το S2....:p

"τοσοι λίγο" πήραν και "άλλες" συσκευές με ειδικό τρόπο κρατήματος, αυτό δε λέει κάτι

Edited by mico

Μιχάλης

Galaxy S GT-I9000

Link to comment
Share on other sites

μπορει να φαινονται λιγο γελοια ολα αυτα τα τεστ αλλα καπως ετσι ανακαλυψαν το προβλημα με την κιτρινιλα σε γκρι φοντο που ειχαν

παρα πολλες συσκευες στο s2...

off topic:το οποιο δεν λυθηκε ποτε γιατι απλα δεν θεωρηθηκε προβλημα απο samsung...s2 αγορασμενο πριν κανα μηνα και ειχε το "προβλημα" της κιτρινηλας!οπως και ολα τα s2 που ειχα δει-και το δικο μου επισης!

αρα οτιδηποτε διαπιστωνουμε εμεις με test σε ιδαιτερες συνθηκες δεν σημαινει απαραιτητα οτι ειναι και προβλημα συσκευης..

 

on topic:μπορειτε να δειτε λιγο τα μνμτα εαν ειναι 160 χαρακτηρες?

Edited by ximikos_fil
Link to comment
Share on other sites

μπορει να φαινονται λιγο γελοια ολα αυτα τα τεστ αλλα καπως ετσι ανακαλυψαν το προβλημα με την κιτρινιλα σε γκρι φοντο που ειχαν

παρα πολλες συσκευες στο s2...

Αυτο το καταλαβαν γιατι κατεβαζοντας την πανω μπαρα εβγαζε ματι , δεν κατεβηκαν στο κατω κοσμο για να το δουν

Link to comment
Share on other sites

αθλια φωτογραφια το βραδυ με φλας... πολυ δυνατο φλας αλλα πολυ θορυβος στην φωτο... την ημερα ειναι πολυ καλο.. το 2 ειναι πολυ καλυτερο το βραδυ. πιο καθαρες φωτο. οποιος ειναι της φωτογραφιας καλο ειναι να παρει το htc one x
Link to comment
Share on other sites

το οποιο δεν λυθηκε ποτε γιατι απλα δεν θεωρηθηκε προβλημα απο samsung...s2 αγορασμενο πριν κανα μηνα και ειχε το "προβλημα" της κιτρινηλας!οπως και ολα τα 2 που ειχα δει-και το δικο μου επισης!

 

Δεν ξέρω πόσο ικανοποιημένοι είστε με το τηλ μιας και διαβάζω αρκετά και θετικά και αρνητικά...

Το μόνο που θα πω είναι ότι όσοι το έχετε,κρατάτε στα χέρια σας πάντα κατά την κρίση μου το καλύτερο κινητό τις αγοράς...

Ειλικρινά αν είχα μια επιλογή και όχι δυο μεταξύ του απόλυτου μικρού(S3) και του note που θαυμάζω αλλά ανήκει σε άλλη κατηγορία δεν ξέρω τι θα κράταγα...

Ευτυχώς που έχω δυο επιλογές...

Είναι ιεροσυλία να το συγκρίνουμε με το one x... Άντε να είχε το πίσω καπάκι του one x γιατί η αλήθεια είναι ότι είναι και όμορφο και λειτουργικό στο χέρι σε όλα τα άλλα χαρακτηριστικά είναι δεύτερη επιλογή πάντα κατ εμέ!!!!

Μπορεί να μοιάζω samsung fan boy αλλά πιστέψτε με δεν είμαι...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

οποιος ειναι της φωτογραφιας καλο ειναι να παρει το htc one x

Που εχει καταπληκτικη ισσοροπια λευκου, ολα τα καρε την ημερα ροζ αποχρωση εχουν , οχι λευκη :lol:

Link to comment
Share on other sites

on topic:μπορειτε να δειτε λιγο τα μνμτα εαν ειναι 160 χαρακτηρες?

 

Σε εμένα δουλεύει με 160 κανονικά...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

και εμενα παντος η μπαταρια εχεις προβλημα , ειμαι βεβαια στη δευτερη φορτιση μετα την 3 με 4 καταλαβαινεις

Δες το πόσο συχνα συνδέεται ενω η οθόνη είναι σε sleep mode.

αθλια φωτογραφια το βραδυ με φλας... πολυ δυνατο φλας αλλα πολυ θορυβος στην φωτο... την ημερα ειναι πολυ καλο.. το 2 ειναι πολυ καλυτερο το βραδυ. πιο καθαρες φωτο. οποιος ειναι της φωτογραφιας καλο ειναι να παρει το htc one x

 

Είσαι σίγουρος φίλε μου? δοκίμασες σε διαφορετικές συνθήκες?

Μπορείς να μας ανεβασεις μια στο Dropbox για να συγκρίνουμε?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσο ικανοποιημένοι είστε με το τηλ μιας και διαβάζω αρκετά και θετικά και αρνητικά...

Το μόνο που θα πω είναι ότι όσοι το έχετε,κρατάτε στα χέρια σας πάντα κατά την κρίση μου το καλύτερο κινητό τις αγοράς...

Ειλικρινά αν είχα μια επιλογή και όχι δυο μεταξύ του απόλυτου μικρού(S3) και του note που θαυμάζω αλλά ανήκει σε άλλη κατηγορία δεν ξέρω τι θα κράταγα...

Ευτυχώς που έχω δυο επιλογές...

Είναι ιεροσυλία να το συγκρίνουμε με το one x... Άντε να είχε το πίσω καπάκι του one x γιατί η αλήθεια είναι ότι είναι και όμορφο και λειτουργικό στο χέρι σε όλα τα άλλα χαρακτηριστικά είναι δεύτερη επιλογή πάντα κατ εμέ!!!!

Μπορεί να μοιάζω samsung fan boy αλλά πιστέψτε με δεν είμαι...

 

συμφωνω απολυτα μαζι σου και επειδη ειχα το HOX παρολο που ειναι κινηταρα δεν μπορει να συγκριθει με s3...επειδη βλεπω αρκετη κινητικοτητα στο xda σχετικα με ροζ αποχρωσεις σε ολη την οθονη εχει παρατηρηθει τετοιο φαινομενο σε κανεναν σας!το δικο μου δεν εχει κατι αλλα οπως εχω πει ενα s3 φιλης ειχε στην κατω γωνια ροζ αποχρωση η οποια μετα απο κανα δυο μερες χρησεις εχει μειωθει στο ελαχιστο και δεν μπορω να καταλαβω που οφειλεται αυτο!????παντως γενικα παιδικες σοβαρες ασθενειες δεν παρατηρουνται προς το παρον

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια εχουν περασει 4 ωρες απο τοτε που το φορτισα και μολις επεσε στο 97% με τα παντα κλειστα σε αναμονη παντα και απο 99 στο 98% επεσε σε 1ωρα με 1 λεπτο ανοιχτο wifi να τσεκαρο email/refresh whether και ξανα το εκλεισα.

Πρωτη φορα σε συσκευη που εχω τετοια νουμερα,στα αλλα το ιδιο διαστημα πηγαινε 90%:):p

 

Προλαβαινω την ερωτηση μα καλα δεν το χρησιμοποιεις το κινητο.....και απαντω εχω αλλο κινητο παραλληλα:lol::p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

on topic:μπορειτε να δειτε λιγο τα μνμτα εαν ειναι 160 χαρακτηρες?

 

Σε εμένα δουλεύει με 160 κανονικά...

τι ρυθμιση μπορει να θελει γιατι εμενα μετα τα πρωτα 4 γραμματα πηγαινει στο 64

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα μαζι σου και επειδη ειχα το HOX παρολο που ειναι κινηταρα δεν μπορει να συγκριθει με s3...επειδη βλεπω αρκετη κινητικοτητα στο xda σχετικα με ροζ αποχρωσεις σε ολη την οθονη εχει παρατηρηθει τετοιο φαινομενο σε κανεναν σας!το δικο μου δεν εχει κατι αλλα οπως εχω πει ενα s3 φιλης ειχε στην κατω γωνια ροζ αποχρωση η οποια μετα απο κανα δυο μερες χρησεις εχει μειωθει στο ελαχιστο και δεν μπορω να καταλαβω που οφειλεται αυτο!????παντως γενικα παιδικες σοβαρες ασθενειες δεν παρατηρουνται προς το παρον

 

Kοιτα το ποστ 1725 για τα μυνηματα που αναφερεις...

Δεν έκανα καμιά ρύθμιση...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!Πριν μια ωρα παρελαβα και εγω!!Το κινητο ειναι τελειο,τα περι φθηνιας πιστευω δεν υπαρχουν,αυτο που δινει την εντυπωση αυτη ειναι καθαρο το οτι ειναι παναλαφρο και λεπτ,το πισω πλαστικο ειναι μια χαρα απο αποψη αντοχης και συναρμογης,δενει τελεια με το κινητο.

 

Η οθονη ειναι φοβερη το ηχο θα το ηθελα πιο ποιοτικο το wifi του τελειο επισης και το ακουστικο που μιλας.

 

 

Καποιες ερωτησεις τωρα.

 

1 Εμενα ειναι Γερμανικο,σας ηρθε καμια αναβαθμιση?Ενα παιδι ειχε πει οταν το ανοιξε του ειχε ερθει αλλα δεν ειχε wifi και οταν συνδεθηκε δεν του την εβγαλε.Επισης το home button θα επρεπε να ειναι ελαφρος μεγαλητερο και λιγο πιο πανω.

 

2 Καναν ευκολο τροπο για root?

 

Αυτα προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

Kοιτα το ποστ 1725 για τα μυνηματα που αναφερεις...

Δεν έκανα καμιά ρύθμιση...

 

το ειδα γιαυτο αναρωτιεμαι μηπως φταιει καμια ρυθμιση που δεν εχω κανει!εβαλα βεβαια το handsent sms αλλα δεν καταλαβαινω γιατι το stock προγραμμα να μου βγαζει λιγοτερους χαρακτηρες..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!Πριν μια ωρα παρελαβα και εγω!!Το κινητο ειναι τελειο,τα περι φθηνιας πιστευω δεν υπαρχουν,αυτο που δινει την εντυπωση αυτη ειναι καθαρο το οτι ειναι παναλαφρο και λεπτ,το πισω πλαστικο ειναι μια χαρα απο αποψη αντοχης και συναρμογης,δενει τελεια με το κινητο.

 

Η οθονη ειναι φοβερη το ηχο θα το ηθελα πιο ποιοτικο το wifi του τελειο επισης και το ακουστικο που μιλας.

 

 

Καποιες ερωτησεις τωρα.

 

1 Εμενα ειναι Γερμανικο,σας ηρθε καμια αναβαθμιση?Ενα παιδι ειχε πει οταν το ανοιξε του ειχε ερθει αλλα δεν ειχε wifi και οταν συνδεθηκε δεν του την εβγαλε.Επισης το home button θα επρεπε να ειναι ελαφρος μεγαλητερο και λιγο πιο πανω.

 

2 Καναν ευκολο τροπο για root?

 

Αυτα προς το παρον.

 

Εδω ενα βιντεο που θα σε βοηθησει στο root

 

και εδω τα αλλα καλουδια για root

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1695238

 

Καλοριζικο..

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!Πριν μια ωρα παρελαβα και εγω!!Το κινητο ειναι τελειο,τα περι φθηνιας πιστευω δεν υπαρχουν,αυτο που δινει την εντυπωση αυτη ειναι καθαρο το οτι ειναι παναλαφρο και λεπτ,το πισω πλαστικο ειναι μια χαρα απο αποψη αντοχης και συναρμογης,δενει τελεια με το κινητο.

 

Η οθονη ειναι φοβερη το ηχο θα το ηθελα πιο ποιοτικο το wifi του τελειο επισης και το ακουστικο που μιλας.

 

 

Καποιες ερωτησεις τωρα.

 

1 Εμενα ειναι Γερμανικο,σας ηρθε καμια αναβαθμιση?Ενα παιδι ειχε πει οταν το ανοιξε του ειχε ερθει αλλα δεν ειχε wifi και οταν συνδεθηκε δεν του την εβγαλε.Επισης το home button θα επρεπε να ειναι ελαφρος μεγαλητερο και λιγο πιο πανω.

 

2 Καναν ευκολο τροπο για root?

 

Αυτα προς το παρον.

 

Και εμενα γερμανικο ειναι αναβαθμιση δεν μου εχει βγει,για το home button συμφωνω μονο οτι θα επρεπε να ειναι λιγο πιο πανω,οχι μεγαλυτερο ομως......για root δεν ξερω τη τυφλα μου, εμενα μια χαρα με βολευει ετσι οπως ειναι απο τη μανα του και δεν κανω καμια τροποποιηση

Μονο αν σε εξωτερικο χωρο η ευκρινεια ανεβει κανα 20-30% τοτε μονο.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Στο πλαισιο ηρακλειο κρητης περιμενουν live demo και οχι κομματια προς πωληση αυριο η τριτη,ετσι μου ειπαν τουλαχιστων τωρα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

@galanakop αδερφε θα σου απαντησω εδω...

λοιπον ασχολουμε περιπου 3 ωρες με το κινητο και απλα εχω μεινει εκπληκτος,δεν περιμενα να εντυπωσιαστω τοσο πολυ γιατι ημουν και

κατοχος του s2 και δεν πιστευα οτι θα εχει μεγαλες διαφορες...

τελικα εκανα λαθος, το κινητο ειναι αρκετα καλυτερο σε σμουθ,καμερα,browser,σημα wifi(πολυ πολυ ανωτερο του s2) και στον ηχο κλησεων μουσικης και αναπαραγωγη βιντεο

το μονο που μενει ειναι να δω πως τα παει στο θεμα gaming θερμοκρασιας και μπαταρια(αν και ειναι νωρις ακομα γιατι ακομα ειναι στην πρωτη αποφορτιση...

 

στα αρνητικα ειναι το πισω καπακι αν και θα βαλω θηκη οποτε μικρο το κακο

οπως επισης και το h-free που σου δινει την αισθηση οτι κοστιζει 0.99 ευρω...ψευτικο τελειως

 

αυτα προς το παρον...

 

σιγουρα παντως τα αξιζει τα 630 που εσκασα

Edited by parafron4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο στους φίλους που απέκτησαν το αντικέιμενο του πόθου! Χαίρομαι που δεν διαβάζω για σοβαρά προβλήματα ακόμα. Παιδιά όσοι το έχετε, πόσο σαρ έχει; Είναι πολύ μεγαλύτερο σε όγκο από το s2; Αφού πλέον το έχουν κάποια άτομα μήπως να αλλάξει ο τίτλος σε επίσημο;
Link to comment
Share on other sites

@galanakop αδερφε θα σου απαντησω εδω...

λοιπον ασχολουμε περιπου 3 ωρες με το κινητο και απλα εχω μεινει εκπληκτος,δεν περιμενα να εντυπωσιαστω τοσο πολυ γιατι ημουν και

κατοχος του s2 και δεν πιστευα οτι θα εχει μεγαλες διαφορες...

τελικα εκανα λαθος, το κινητο ειναι αρκετα καλυτερο σε σμουθ,καμερα,browser και στον ηχο κλησεων μουσικης και αναπαραγωγη βιντεο

το μονο που μενει ειναι να δω πως τα παει στο θεμα gaming θερμοκρασιας και μπαταρια(αν και ειναι νωρις ακομα γιατι ακομα ειναι στην πρωτη αποφορτιση...

 

στα αρνητικα ειναι το πισω καπακι αν και θα βαλω θηκη οποτε μικρο το κακο

οπως επισης και το h-free που σου δινει την αισθηση οτι κοστιζει 0.99 ευρω...ψευτικο τελειως

 

αυτα προς το παρον...

 

σιγουρα παντως τα αξιζει τα 630 που εσκασα

 

Σωστός....

Το πίσω καπάκι το one x να είχε και θα ήταν αψεγάδιαστο...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το μπλε εξακολουθεί να αναζητείται...

 

Ο Γερμανός εμφανίζει από σήμερα κανονικά το άσπρο διαθέσιμο και έχει αφήσει για προπαραγγελία μόνο το μπλε...

 

Ελπίζω να μη τραβήξει πολύ ακόμα η αναμονή...

 

Υγ. Τελικά κάποιος θέλει να μη κάνω την μετάβαση σε smartphone χωρίς παίδεμα :)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...