Jump to content

[Προς κυκλοφορία] Samsung Galaxy S III


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις γύρισα πάλι απο Γερμανό και η υπάληλος μου είπε οτι παίζει να καθυστερήσει ακόμα η κυκλοφορία του s3 λόγω κάποιας κόντρας που δημιουργήθηκε με την Apple Ελλάδος για πνευματικά δικαιώματα.

Παίζει να ισχύει κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις γύρισα πάλι απο Γερμανό και η υπάληλος μου είπε οτι παίζει να καθυστερήσει ακόμα η κυκλοφορία του s3 λόγω κάποιας κόντρας που δημιουργήθηκε με την Apple Ελλάδος για πνευματικά δικαιώματα.

Παίζει να ισχύει κάτι τέτοιο?

 

Χαζομαρες σου λενε επειδη αυτοι για να δικαιολογησουν που αργουν φτιαχνουν σεναρια στο κεφαλι τους;)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

πόσους κύκλους φορτισης εχεις κανει?

 

Μόλις στο δεύτερο κύκλο είμαι. Λογικά θα στρώσει στην πορεία...

 

 

Για αυτούς που το έχουν στα χέρια τους . Ας μας πουν για την κάμερα, ποιότητα εικόνας κλπ... Για τον ήχο ( ηχείου και ακουστικών ).

 

Την κάμερα ακόμη δεν την έχω ανοίξει καν. Ναι τρίτη μέρα με τη συσκευή και αντέχω. Θα την λιώσω το ΣΚ. Σχετικά με τον ήχο δεν έβαλα ακόμη ακουστικά (κι αυτό από αύριο πρωί) αλλά στις κλήσεις είμαι πολύ ευχαριστημένος. Καλύτερο από το 2 ξεκάθαρα. Επίσης κάτι που πρόσεξα είναι ότι έχει πιο καλό σήμα η συσκευή. Σε σημεία που όποτε περπατούσα και μιλούσα έκλεινε η γραμμή με το S2 τώρα περνάω απροβλημάτιστα. Το πρόσεξα σε δύο διαφορετικές τοποθεσίες. Τυχαίο;

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα πάλι απο Γερμανό και η υπάληλος μου είπε οτι παίζει να καθυστερήσει ακόμα η κυκλοφορία του s3 λόγω κάποιας κόντρας που δημιουργήθηκε με την Apple Ελλάδος για πνευματικά δικαιώματα.

Παίζει να ισχύει κάτι τέτοιο?

 

Δεν παίζει κατι τέτοιο

Την περασμένη βδομάδα μιλησα με ενα φιλαράκι μου που εχει δυο μαγαζιά Γερμανος εδω στην περιοχή και μου ειπε οτι δεν έχουν καμια ενημερώσει ποτε θα παραλάβουν .Το ιδιο μου ειπε και σήμερα που επεικηνωνησα ,υποθέτει οτι θα παει κατα τις 15 του μήνα χωρις τίποτα να ειναι σίγουρο.

Τώρα τι γίνεται και καθυστερούν δεν ξέρω .

 

edit: Μήπως ξέρει κάποιος απο το Ηράκλειο αν υπάρχει σε κάποιο μαγαζί ?

Edited by m7ixalis

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Λιγακι:p Εγω το εχω 1 ωρα τωρα και απλως μπηκα να να δω email και θερμοκρασια καιρου ανοιξα το wifi για ενα λεπτο και ειμαι στο 98%

 

και εμενα παντος η μπαταρια εχεις προβλημα , ειμαι βεβαια στη δευτερη φορτιση μετα την 3 με 4 καταλαβαινεις

Link to comment
Share on other sites

Για αυτούς που το έχουν στα χέρια τους . Ας μας πουν για την κάμερα, ποιότητα εικόνας κλπ... Για τον ήχο ( ηχείου και ακουστικών ).

 

Με bluetooth ΜW 600 αψογο μου εμφανιζει και τους τιτλους κομματιων μουσικης για πρωτη φορα απο εποχη SE Satio:lol::p

Πολυ καλος ο ηχος και πολυ καλος ο μαμισιος player τα ιδια με handsfree με ακουστικα SONY:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Απο το Γερμανο που το περιμενω με ενημερωσαν οτι χθες το απογευμα τιμολογηθηκε η συσκευη. Μπορει και αυριο το πρωι να την εχω. Βεβαια θα παραλαβουν μονο το λευκο ενω υποτιθεται θα τους εστελναν ενα απο καθε χρωμα..
Link to comment
Share on other sites

Κάθε κατάστημα Γερμανός λέει τα δικά του... Τρία διαφορετικά καταστήματα τρείς διαφορετικές απαντήσεις.

Α ρε Ελλαδιστάν που καταντήσαμε..

Link to comment
Share on other sites

Καντε ενα τεστ οσοι το εχετε.

Ανοιξτε μια μαυρη εικονα (full screen, να ειναι ολη η οθονη μαυρη), μπειτε σε ενα δωματιο χωρις φως (κλειστε πορτες-πατζουρια :p) και χαζεψτε την οθονη για να προσαρμοστει το ματι..

 

Εκπληξη πρωτη

Το μαυρο του ΔΕΝ ειναι καταμαυρο (το sgs σχεδον δε φαινεται διπλα κανοντας το ιδιο..)

 

Εκπληξη δευτερη

Η οθονη εχει μαυρες βουλιτσες

Δεν φαινονται στη χρηση βεβαια,ουτε οταν ειναι κλειστη η οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως η εικονα που ανοιξες εχει το προβλημα?

 

Οχι φιλε μου.

Δοκιμασα και με αλλη. Επισης με την συγκεκριμενη εκανα τεστακια σε ολα τα κινητα μου.

Link to comment
Share on other sites

Καντε ενα τεστ οσοι το εχετε.

Ανοιξτε μια μαυρη εικονα (full screen, να ειναι ολη η οθονη μαυρη), μπειτε σε ενα δωματιο χωρις φως (κλειστε πορτες-πατζουρια :p) και χαζεψτε την οθονη για να προσαρμοστει το ματι..

 

Εκπληξη πρωτη

Το μαυρο του ΔΕΝ ειναι καταμαυρο (το sgs σχεδον δε φαινεται διπλα κανοντας το ιδιο..)

 

Εκπληξη δευτερη

Η οθονη εχει μαυρες βουλιτσες

Δεν φαινονται στη χρηση βεβαια,ουτε οταν ειναι κλειστη η οθονη.

 

Αυτά τα τεστ στις κατακομβες του prison break ποτέ δε τα κατάλαβα...

Οι οθόνες πλέον είναι απολαυστικές σε όλες τις ναυαρχιδες...

 

Νομίζω όμως ότι είναι πιθανόν όπως λέει ο φίλος παραπάνω ότι έχεις επιλέξει πιξιλιασμενη εικόνα αφού δεν έχει αναφερθεί πρόβλημα με το μαύρο στην οθόνη του sg3.

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καντε ενα τεστ οσοι το εχετε.

Ανοιξτε μια μαυρη εικονα (full screen, να ειναι ολη η οθονη μαυρη), μπειτε σε ενα δωματιο χωρις φως (κλειστε πορτες-πατζουρια :p) και χαζεψτε την οθονη για να προσαρμοστει το ματι..

 

Εκπληξη πρωτη

Το μαυρο του ΔΕΝ ειναι καταμαυρο (το sgs σχεδον δε φαινεται διπλα κανοντας το ιδιο..)

 

Α Ωραια καλα και το αναφερεις , για να μη μπω σε εξοδα δηλαδη :lol:

Edited by georgep
Link to comment
Share on other sites

Τό κινητό τί διαθέσιμη μνήμη έχει γιά εφαρμογές όπως τό s2 1.9gb ? Ψάχνω καί δέν βρίσκω ...
Link to comment
Share on other sites

Καντε ενα τεστ οσοι το εχετε.

Ανοιξτε μια μαυρη εικονα (full screen, να ειναι ολη η οθονη μαυρη), μπειτε σε ενα δωματιο χωρις φως (κλειστε πορτες-πατζουρια :p) και χαζεψτε την οθονη για να προσαρμοστει το ματι..

 

Εκπληξη πρωτη

Το μαυρο του ΔΕΝ ειναι καταμαυρο (το sgs σχεδον δε φαινεται διπλα κανοντας το ιδιο..)

 

Εκπληξη δευτερη

Η οθονη εχει μαυρες βουλιτσες

Δεν φαινονται στη χρηση βεβαια,ουτε οταν ειναι κλειστη η οθονη.

 

 

Εκανα και εγω το τεστ με Display tester apo to Market,,, και το Μαυρο ειναι Μαυρο.. χωρις καμια εκπληξη που αναφερει ο φιλος επανω.

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο παιδια.

Το κινητο τα σπαει και δεν εχει ψεγαδια οτι και να κανεις! Ειναι οπως ακριβως το παρουσιαζαν!

 

Αυτα θα λεω απο δω και περα γιατι αυτα θελετε να ακουτε.

 

Εκανα και εγω το τεστ με Display tester apo to Market,,, και το Μαυρο ειναι Μαυρο.. χωρις καμια εκπληξη που αναφερει ο φιλος επανω.

 

Θα προσπαθησω να βγαλω φωτο να δω αν φαινεται.

Εχεις ασπρη η μαυρη συσκευη?

Το δοκιμασες σε σκοταδι?

Edited by nikos523
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ....αλλα εσυ μας ειπες να κανουμε το τεστ... και να δουμε αν οντως ισχυει αυτο που λες.... και εμεις απλα απανταμε !!!!:worry:
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ....αλλα εσυ μας ειπες να κανουμε το τεστ... και να δουμε αν οντως ισχυει αυτο που λες.... και εμεις απλα απανταμε !!!!:worry:

 

Ναι φιλε μου.

Αναφερομαι στα 2 παιδια παραπανω.

 

Το ιδιο θεμα βρηκα και στο xda πριν παρω το κινητο. Θα το ποσταρω μολις το βρω.

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο παιδια.

Το κινητο τα σπαει και δεν εχει ψεγαδια οτι και να κανεις! Ειναι οπως ακριβως το παρουσιαζαν!

 

Αυτα θα λεω απο δω και περα γιατι αυτα θελετε να ακουτε.

 

 

 

Θα προσπαθησω να βγαλω φωτο να δω αν φαινεται.

Εχεις ασπρη η μαυρη συσκευη?

Το δοκιμασες σε σκοταδι?

 

Εγω το λευκο εχω, και το δοκιμασα σε σκοταδι οπως ειπες... αλλα και παλι λεω με Display Tester apo to Market οχι με φωτο.

Edited by rigel72
Link to comment
Share on other sites

Kάποια απο τα τεστ που κάνετε δεν τα καταλαβαίνω. Δεν λεω πως ο Νίκος λέει ψέμματα αλλά το να σβήνεις ολα τα φώτα και να βάζεις μαύρες εικόνες για να τσεκάρεις αν είναι 100% μαύρο μου φαίνεται πως ξεπερνάρνει τα όρια του παραλόγου και φτάνει το γελοίο.

 

Δηλαδή σε λίγο τι θα μετράμε; Θα τρέχουμε σε αγρούς για να τσεκάρουμε αν όντως γλυστράει στην κίνηση οπως στις διαφημίσεις; Θα πουλήσουμε το σπίτι μας για να γυρίζουμε τον πλανήτη να δούμε αν το χρώμα του μπλε φαίνεται διαφορετικό σε ολες τις χώρες και ολες τις αποχρώσεις;

Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Εχετε παρατηρησει οτι το τζαμι της οθονης δεν αφηνει δακτυλιες ? Επισεις βαρομετρικο app εχει δοκιμασει κανεις ? Edited by Djdeltavita
Link to comment
Share on other sites

Επισης σε νυχτα με πανσεληνο , αμα μπεις σε ενα πηγαδι μεσα που εχει βαθος 58 μετρα , και ανοιξες μια ολομαυρη εικονα ,η οποια ομως εχει 0,09% αποχρωση του γκρι και κοιταξεις το κινητο απο γωνια 38 μοιρων για 18,2 ωρες τοτε θα δεις ροζ αποχρωσεις . Αλλο ενα απαραδεκτο λαθος απο την SAMSUNG , θα στειλω το κινητο πισω για επιστροφη . Αυτη δεν ειναι σοβαρη εταιρια ΑΙΣΧΟΣ. Edited by dimkit
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...