Jump to content

[Προς κυκλοφορία] Samsung Galaxy S III


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εννοω σε ελληνικο καταστημα....γιατι οτι και να λεμε σε μια τοσο ακριβη συσκευη με πιθανα προβληματα που δεν εχουν ακομη εμφανιστει(και ευχομαι φυσικα να μην εμφανιστουν) δεν θα ηταν καλυτερα μια αμεσοτητα με το καταστημα που το αγορασες?

 

Φίλε Ximikos, να σ' ενημερώσω για κάτι που ίσως δεν ξέρεις ..., η πολιτική της εγγύησης της Samsung δεν σε περιορίζει να πάρεις συσκευές της από την χώρα που ζεις! Την νοιάζει μόνο να είναι αγορασμένη από οποιαδήποτε χώρα της Ευρώπης!! Με λίγα λόγια , αν έχει κάτι η συσκευή , παίρνεις ένα τηλεφωνάκι στην Samsung και σου στέλνουν κάποιον να το παραλάβει από το σπίτι σου! Σε 10 μέρες περίπου θα το έχεις πίσω!! (Εγώ προσωπικά με την εγγύηση/ service της samsung , ΔΕΝ είχα ΠΟΤΕ προβλήματα τόσα χρόνια, με όποια συσκευή και αν είχα!)

Επίσης μπορείς να το πας ο ίδιος σε ένα από τα 100αδες επίσημα (εξουσιοδοτημένα) service της τα οποία να σαι σίγουρος πως υπάρχουν τουλάχιστον ένα σε ΚΑΘΕ μεγάλη πόλη της Ελλάδας! Το μόνο αρνητικό από τις παραγγελίες του εξωτερικού, είναι πως τα περισσότερα δεν έχουν DOA, αλλά και αυτό νομίζω πως είναι ανάλογα το μαγαζί! Μπορεί κατόπιν συνεννόησης να ισχύει το DOA και σε αυτά!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προτιμω να σκασω 650 σε Ελληνικο καταστημα παρα στους Γερμανους 610 , δε θα σωθω με 40-50 ευρω διαφορα.

 

Ο καθένας με τα γούστα του.

 

Εγώ έβαλα 650 στην prepaid και τα 40 που περίσσεψαν θα τα πάρω αξεσουάρ ;)

 

Επίσης άτομα που δεν φλασαρουν ή κάνουν μόνο root, δεν είναι για ελληνικό κινητό γιατί οι αναβαθμίσεις στην Ελλάδα είναι αστα να πάνε..

 

Να δώσω 50€ παραπάνω δηλαδή (έστω ότι κάνω μόνο επίσημα update) και να παίρνω και τελευταίος τα update??

Μπα..

Link to comment
Share on other sites

ενταξει τα 50 δεν ειναι κανενα σοβαρο ποσο μπροστα στα 600+ που θα σκασουμε αλλα παντα ειναι αναλογα και τη τσεπη του καθενος... εγω ημουν ετοιμος να το παραγγειλω απο εξω αλλα τελικα θα κανω υπομονη και θα το παρω απο εδω... αυριο κατεβαινω αθηνα και θα αρχισω τα τηλεφωνα στα καταστηματα.. θελω να πιστευω οτι μεχρι την αλλη βδομαδα θα το εχω

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία ρε παιδιά..

Οι περισσότεροι από εδώ που το έχετε παραγγείλει ήδη είστε γνώστες του αντικειμένου, φίλοι της τεχνολογίας, γνώριμοι με το τι παίζει γενικά με αυτές τι συσκευές κτλ κτλ γενικά δεν ήρθατε ξαφνικά στο κόσμο των smartphones και οι περισσότεροι έχετε ήδη από μια πολύ δυνατή συσκευή στα χέρια σας.

 

Οκ είναι πειρασμός το κινητό δεν λέω και εγώ θα το πάρω αλλά δεν φοβάστε καθόλου για παιδικές ασθένειες, προβληματικές πρώτες παρτίδες, μείωση της τιμής του κινητού μετά από 1,2μήνες πώλησης του και γενικά ότι φοβίες υπάρχουν για την αγορά του με το καλημέρα?

Και φυσικά τα λέω καλοπροαίρετα μην παρεξηγηθώ (έτσι κ αλλιώς ότι κ να συμβεί υπάρχει εγγύηση κ DOA) απλά μου κάνει εντύπωση κ είπα να το γράψω. Εγώ περίμενα με το S2 και θα περιμένω κ γιαυτό απλά μου φαίνεται πρέπει να σταματήσω να παρακολουθώ το τοπικ!

 

( Ε τώρα να έχεις Note πχ η ακόμα και S2 και να το βιαζεσαι έτσι δεν είναι υπερβολή?!)

 

Αν πάλι τόσο πολύ σας περισσεύουν χαλάλι :-)

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία ρε παιδιά..

Οι περισσότεροι από εδώ που το έχετε παραγγείλει ήδη είστε γνώστες του αντικειμένου, φίλοι της τεχνολογίας, γνώριμοι με το τι παίζει γενικά με αυτές τι συσκευές κτλ κτλ γενικά δεν ήρθατε ξαφνικά στο κόσμο των smartphones και οι περισσότεροι έχετε ήδη από μια πολύ δυνατή συσκευή στα χέρια σας.

 

Οκ είναι πειρασμός το κινητό δεν λέω και εγώ θα το πάρω αλλά δεν φοβάστε καθόλου για παιδικές ασθένειες, προβληματικές πρώτες παρτίδες, μείωση της τιμής του κινητού μετά από 1,2μήνες πώλησης του και γενικά ότι φοβίες υπάρχουν για την αγορά του με το καλημέρα?

Και φυσικά τα λέω καλοπροαίρετα μην παρεξηγηθώ (έτσι κ αλλιώς ότι κ να συμβεί υπάρχει εγγύηση κ DOA) απλά μου κάνει εντύπωση κ είπα να το γράψω. Εγώ περίμενα με το S2 και θα περιμένω κ γιαυτό απλά μου φαίνεται πρέπει να σταματήσω να παρακολουθώ το τοπικ!

 

( Ε τώρα να έχεις Note πχ η ακόμα και S2 και να το βιαζεσαι έτσι δεν είναι υπερβολή?!)

 

Αν πάλι τόσο πολύ σας περισσεύουν χαλάλι :-)

 

Απαντάω με καθαρά δικά μου κριτήρια.

 

Ναι η πρώτη παράγραφος σου ισχύει. Και φυσικά σε κανέναν μας δεν περισσεύουν αυτήν την εποχή. Αλλος θα κόψει περισσότερο, άλλος λιγότερο. Αλλά είμαστε γκατζετάκηδες και είναι κάτι που μας αρέσει άρα...

Απο την άλλη οι παιδικές ασθένειες είναι σε θέμα software (αν είναι hardware αλλάζεις συσκευή). Και επειδή οι περισσότεροι εδω ετσι κι αλλιώς την δεύτερη μέρα κάνουμε root και αλλάζουμε rom, δεν μας πολυαπασχολούν.

Οσον αφορά την μείωση της τιμής πάντα παίζει. Αλλά είναι προΪόντα υψηλής τεχνολογίας. Και η τεχνολογία στην εποχή μας προχωράει με άλματα κάθε μέρα. Αν κάτι σου αρέσει και το αφήσεις 2 μήνες απλά για να πέσει η τιμή, τότε στους 2 μήνες θα εχει βγει (ή θα κοντεύει να βγει) κάτι καλύτερο. Οπότε θα περιμένεις να βγει αυτό (και μετά να πέσει η τιμή αυτού) κτλ κτλ.

 

Γνώμη μου είναι, πως (και δεν θέλω να κάνω πολιτική κουβέντα) με τους μ....ες που έχουμε πάνω οι χαρές μας είναι λίγες. Οπότε τα λίγα που μπορούμε να χαρούμε όπως gadgets πχ ας τα χαρούμε δεν γαμ..ται!!!:lol:

Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα αυτα ειναι.....

Σαφως πιο ομορφο απο το λευκο αλλα και απο το προηγουμενο μπλε.

Αν τελικα ειναι αυτο το χρωμα του σχεδον θα ειμαι ευγνωμων στην Samsung που καθυστερησε το μπλε.....

Με κλειστα ματια Γκρι λοιπον ακομα και αν το λενε Metallic Blue......

 

Το γραψα και πιο πάνω αλλά πήγε ασχολίαστο!.

Δεν σκέφτηκε κανένας (γιατί απλά δεν στέκει 2 παρόμοια μπλε) ότι αυτό είναι το "ελαττωματικό καπάκι" που δεν βγήκε το μπλε όπως θα έπρεπε.

 

Αν είναι έτσι επειδή ήταν από ελάττωμα δεν μπορούν να το ξαναπετύχουν. Και θα ναι τα 600 χιλιάδες ...συλλεκτικά!.

Ότι σε σκοτώνει, ΔΕΝ σε κάνει δυνατότερο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας με τα γούστα του.

 

Εγώ έβαλα 650 στην prepaid και τα 40 που περίσσεψαν θα τα πάρω αξεσουάρ ;)

 

Επίσης άτομα που δεν φλασαρουν ή κάνουν μόνο root, δεν είναι για ελληνικό κινητό γιατί οι αναβαθμίσεις στην Ελλάδα είναι αστα να πάνε..

 

Να δώσω 50€ παραπάνω δηλαδή (έστω ότι κάνω μόνο επίσημα update) και να παίρνω και τελευταίος τα update??

Μπα..

θα δωσω 50 ευρω παραπανω ,για να βοηθησω την Ελληνικη οικονομια και οχι την Γερμανικη , απλα :p

Link to comment
Share on other sites

θα δωσω 50 ευρω παραπανω ,για να βοηθησω την Ελληνικη οικονομια και οχι την Γερμανικη , απλα :p

 

Σωστός δε λέω, αλλά ας με βοηθήσει και μένα η Ελληνική αντιπροσωπεία!

Να δώσω 50+ ευρώ παραπάνω αλλά να παίρνω πρώτος έστω τα update και κανένα αξεσουάρ δώρο.Δύο απλες-φθηνές θήκες για παράδειγμα και ένα καλώδιο usb otg (κόστος 10€ όλα μαζί)

 

Να πεις έστω ότι πλήρωσες παραπάνω αλλά έχεις τα update γρήγορα και δεν χρειάζεται να περιμένεις 10-15 μέρες για να φτάσουν οι θήκες από το ebay!

Link to comment
Share on other sites

Η αντιπροσωπεια ειναι για τα μπαζα . Θα κανω τον λαλακα ομως μπας και κυκλοφορισει λιγο χρημα στην εγχωρεια αγορα ,που παει (οπως και πολλα αλλα) κατα διαολου .Να παρω update 20μερες αργοτερα , ε δε χαλασε και ο κοσμος Edited by georgep
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία ρε παιδιά..

.....

Οκ είναι πειρασμός το κινητό δεν λέω και εγώ θα το πάρω αλλά δεν φοβάστε καθόλου για παιδικές ασθένειες, προβληματικές πρώτες παρτίδες, μείωση της τιμής του κινητού μετά από 1,2μήνες πώλησης του και γενικά ότι φοβίες υπάρχουν για την αγορά του με το καλημέρα?

Και φυσικά τα λέω καλοπροαίρετα μην παρεξηγηθώ (έτσι κ αλλιώς ότι κ να συμβεί υπάρχει εγγύηση κ DOA) απλά μου κάνει εντύπωση κ είπα να το γράψω. Εγώ περίμενα με το S2 και θα περιμένω κ γιαυτό απλά μου φαίνεται πρέπει να σταματήσω να παρακολουθώ το τοπικ!

 

( Ε τώρα να έχεις Note πχ η ακόμα και S2 και να το βιαζεσαι έτσι δεν είναι υπερβολή?!)

 

Αν πάλι τόσο πολύ σας περισσεύουν χαλάλι :-)

Eγω αυτο που θαθελα να πω εδω και μου εχει φανει πολυ <καπως> να πω,ειναι οτι ενω εχουν παρει αρκετοι απο εδω μεσα το s3,απο την στιγμη που το παρελαβαν εξαφανιστηκαν χωρις να παραθεσουν την παραμικρη κουβεντα για το τι ειδαν,τι τους αρεσε,τι οχι,τι δουλευει καλα και τι νομιζουν οτι θελει βελτιωση κλπ.Περιμεναμε τοσον καιρο να το πιασουν στα χερια τους δικοι μας χρηστες και μολις εγινε αυτο,εκτος απο 1-2 ατομα(που κι εκει γενικολογιες ειδα και καποια πραγματα βγηκαν με το τσιγγελι) ολοι εγιναν αφαντοι.Το να παραθετουμε συνεχεια διαφορα reviews απο το ενα site και το αλλο,που σε πολλα διαπιστωσα οτι ειναι και <μαγειρεμενα> μαλιστα,δε λεει κατι.Γραφτε ρε παιδια 5 πραγματα απο την μεχρι τωρα εμπειρια σας με το κινητο,σε αλλα thread θα ειχε γινει ο χαμος!!!!

Αυτο που συμβαινει εδω,ειλικρινα δεν το εχω ξαναδει πουθενα.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

μου εστειλαν μηνυμα και μου λενε οτι θα σταλει 18-20 του μηνος...............λετε να αργησει τοσο πολυ??

 

Και εγω οταν το ειχα παραγγειλει μου ανεφεραν 16-23 Ιουνιου,αλλα απο την Παρασκευη ''εχει εσταλει'' και το περιμενο σημερα,εννοω οτι στις επομενες ημερες πολλα μπορει να αλλαξουν εφοσον το amazon de προμηθευεται απο Samsung συνεχεια παρτιδες με σκοπο να ανταποκριθει στην αυξημενη ζητηση που παρατηρειται και μην ξεχναμαι απο amazon de κανουνε πολλες παραγγελιες και απο αλλες χωρες,παντως γενικα ανταποκρινεται πολυ καλα και προσπαθει να συντομευει τους χρονους παραδοσης των προιοντων.

Λιγο υπομονη:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Eγω αυτο που θαθελα να πω εδω και μου εχει φανει πολυ <καπως> να πω,ειναι οτι ενω εχουν παρει αρκετοι απο εδω μεσα το s3,απο την στιγμη που το παρελαβαν εξαφανιστηκαν χωρις να παραθεσουν την παραμικρη κουβεντα για το τι ειδαν,τι τους αρεσε,τι οχι,τι δουλευει καλα και τι νομιζουν οτι θελει βελτιωση κλπ.Περιμεναμε τοσον καιρο να το πιασουν στα χερια τους δικοι μας χρηστες και μολις εγινε αυτο,εκτος απο 1-2 ατομα(που κι εκει γενικολογιες ειδα και καποια πραγματα βγηκαν με το τσιγγελι) ολοι εγιναν αφαντοι.Το να παραθετουμε συνεχεια διαφορα reviews απο το ενα site και το αλλο,που σε πολλα διαπιστωσα οτι ειναι και <μαγειρεμενα> μαλιστα,δε λεει κατι.Γραφτε ρε παιδια 5 πραγματα απο την μεχρι τωρα εμπειρια σας με το κινητο,σε αλλα thread θα ειχε γινει ο χαμος!!!!

Αυτο που συμβαινει εδω,ειλικρινα δεν το εχω ξαναδει πουθενα.

Μάλλον αρκετοί θα έχουν διαπιστώσει διάφορα θεματάκια(πχ. ροζ στην κάμερα....) και πλέον το ίδιο έργο τόσες φορές (GS2) είναι βαρετό πλέον,εικάζω βέβαια αλλά έχω και βάσιμες υποψίες πως αυτό συμβαίνει.

Πάντως όλα αυτά τα χρόνια έχει βοηθήσει πολλούς η αναφορά διαφόρων προβλημάτων στις πρωτες κυκλοφορίες νέων συσκευών και μάλιστα λειτούργησε αποτρεπτικά πολλές φορές για την αγορά μιας νέας συσκευής(χωρίς να θέλω να υπονοήσω πως στο GS3 υπάρχουν προβλήματα......πάντως το ροζάκι το είδαμε παραπάνω από ένας χρήστης....;)).

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αρκετοί θα έχουν διαπιστώσει διάφορα θεματάκια(πχ. ροζ στην κάμερα....) και πλέον το ίδιο έργο τόσες φορές (GS2) είναι βαρετό πλέον,εικάζω βέβαια αλλά έχω και βάσιμες υποψίες πως αυτό συμβαίνει.

Πάντως όλα αυτά τα χρόνια έχει βοηθήσει πολλούς η αναφορά διαφόρων προβλημάτων στις πρωτες κυκλοφορίες νέων συσκευών και μάλιστα λειτούργησε αποτρεπτικά πολλές φορές για την αγορά μιας νέας συσκευής(χωρίς να θέλω να υπονοήσω πως στο GS3 υπάρχουν προβλήματα......πάντως το ροζάκι το είδαμε παραπάνω από ένας χρήστης....;)).

Για να ειμαι ειλικρινης,εκει παει και το δικο μου μυαλο,κι οσο για τα ροζακια στην καμερα,ενω ξερουμε οτι υπαρχουν,βλεπω οτι εχει πεσει ακρα του τοπου σιωπη.Το θεμα ειναι να ειμαστε αντικειμενικοι για την οποιαδηποτε συσκευη και να παραθετουμε τις παρατηρησεις και τις εμπειριες μας,αυτος νομιζω οτι ειναι και ο βασικος σκοπος του φορουμ.
Link to comment
Share on other sites

Παντως προβληματα και εννοω hardware που να θελει αντικατασταση συσκευης-service,δεν εχουν αναφερθει και αυτο ειναι καλη ειδηση,για δειτε λιγο τους ανταγωνιστες που εχουν βγαλει αρκετα θεματακια,βεβαια το ποσοστο ειναι μικρο αλλα δεν παυει να ειναι ευχαριστω, τελειο κινητο σιγουρα δεν θα ειναι, κανενα δεν ειναι εξαλου,τα του software θα επιλυθουν στη πορεια,το θεμα ειναι να μην εχει hardware θεματακια εκει ειναι πιο σοβαρο

Τεσπα no news good news ισχυει κατ'εμε:):p

Στα βασικα εχουν αναφερθει καλες εντυπωσεις gps/wifi/ηχος,mutitasking.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα το παραλάβω εγώ το απόγευμα. Επειδή έχω διαβάσει ότι έχει γραφτεί μέχρι τώρα εδώ από δικούς μας , θα συμπληρώσω τα κενά.

Ίσως αν έχω χρόνο θα κάνω και ένα συγκριτικό με το s2 πριν πουληθεί.

Λευκό από amazon.de πήρα τελικά. Στις 6 σχολάω από την δουλειά , μέχρι τις 6:30 είναι ανοιχτή η UPS αν θέλω να το πάρω σήμερα στα χέρια μου. Αγώνας δρόμου

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

no news good news ισχυει κατ'εμε:):p

+1

Αν δεν ακους γκρίνεια τοτε αυτο ειναι καλο..

Ολοιιι ασχολούνται κ ψαχνουν ψαχνουν.... χαχα :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, μιλησα με τον καταστημα vnp και μου ειπε οτι θα παραλαβει αυριο κομματια και ρωτησα για παραεισαγωγη και μου ειπαν οτι αυτοι κανοθν την εισαγ ωγη απο το εξωτερικο και ολα τα καλυπτει η επισημη αντιπρωσωπεια, εσεις τι ξερετε για αυτο?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, μιλησα με τον καταστημα vnp και μου ειπε οτι θα παραλαβει αυριο κομματια και ρωτησα για παραεισαγωγη και μου ειπαν οτι αυτοι κανοθν την εισαγ ωγη απο το εξωτερικο και ολα τα καλυπτει η επισημη αντιπρωσωπεια, εσεις τι ξερετε για αυτο?

 

Αν είναι από Ευρώπη η εισαγωγή (λογικά έτσι είναι) είναι σωστό.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

MediaMarkt που περνάω κάθε μέρα απο εκει μόλις μου είπαν (μίλησε η κοπέλα μπροστά μου στο τηλέφωνο με την Samsung) πως Παρασκευή θα το έχουν οοοοοοοολοι... :lol:
Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το μοναδικό που με νοιάζει, καθότι παθών δύο φορές με top-end κινητά που πήρα πρώτος πρώτος, είναι να μην έχει κιτρινίλες στην οθόνη. Αυτό περιμένω να εξακριβώσω (ότι δεν πάσχει δηλαδή από τέτοια θέματα) και μετά βουρ...
Link to comment
Share on other sites

Για να ειμαι ειλικρινης,εκει παει και το δικο μου μυαλο,κι οσο για τα ροζακια στην καμερα,ενω ξερουμε οτι υπαρχουν,βλεπω οτι εχει πεσει ακρα του τοπου σιωπη.Το θεμα ειναι να ειμαστε αντικειμενικοι για την οποιαδηποτε συσκευη και να παραθετουμε τις παρατηρησεις και τις εμπειριες μας,αυτος νομιζω οτι ειναι και ο βασικος σκοπος του φορουμ.

 

Παιδιά επειδή αναφέρθηκε ,ροζ στην κάμερα δεν υπάρχουν , τουλάχιστον στο δικό μου κινητό http://db.tt/Sm1uLmaO

 

Για να συνοψίσω, η συσκευή σου δίνει την εντύπωση πως κυκλοφορέι ήδη τουλάχιστον ένα εξάμηνο.Ειναι εντυπωσιακά σταθερή, με μια απίστευτη οθόνη και μια κάμερα που δεν υπάρχει περίπτώση να μην σε ενθουσιάσει.Να πώ ότι προέρχομαι απο το SII και γενικά η μετάβαση με ικανoποίησε τόσο όσο και η μετάβαση απο το SI.

Αν κάτι με ψιλοχάλασε στην συσκευή(περαν του ηχου στα βίντεο που έχει αναφερθει) είναι πως μερικές φορές (η τελευταία μετα απο κλείσιμο του google Earth) επιστρέφοντας στο Home screen, κάνει ένα refresh o TouchWiz της τάξης του ενός με δύο δευτερολέπτων... σαν να τον πετάει απο την μνήμη και να τον ξαναφωρτώνει..

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
The sky moves on sideways
Link to comment
Share on other sites

παιδια θηκη εχετε βρει καλη απο ελλαδα η απο εξω με λιγα μεταφορικα

?

 

http://www.mobilefun.co.uk/otterbox-for-samsung-galaxy-s3-commuter-series-glacier-p35326.htm

Εγώ έχω ήδη παραγγείλει την otterbox απο εδώ μιας και το κινητό λόγω μεγέθους και κατασκευής θέλει λίγο προσοχή.

Link to comment
Share on other sites

http://www.mobilefun.co.uk/otterbox-for-samsung-galaxy-s3-commuter-series-glacier-p35326.htm

Εγώ έχω ήδη παραγγείλει την otterbox απο εδώ μιας και το κινητό λόγω μεγέθους και κατασκευής θέλει λίγο προσοχή.

 

ξερεις ποσες μερες κανει για να την παραλαβεις? απο screen protector?

Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμή που 8α κυκλοφορήσει η otterbox (γιατί ακόμα δεν έχει βγεί στο εμπόριο για το galaxy s3) μεσα σε 2-3 μέρες θα την έχεις.

Αν χρησιμοποιείς την συγκεκριμένη θήκη δεν νομίζω να σου χρειάζεται το screen protector.

Γραψε otterbox στο youtube και θα καταλάβεις :D

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...