Jump to content

Cosmote GPRS/3G/HSDPA: Κάλυψη, υπηρεσίες, χρεώσεις, προβλήματα


alexkotsis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mipos mporei kapoios na moy apanthsei?

γιατί δεν επικοινωνείς με cote;μήπως έχει πρόβλημα το δίκτυο στην περιοχή σου;γιατί θέμα traffic δεν τίθεται...! :lol: πάρε 1313 και πες τους...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Απο το Σάββατο που πήρα το 6680 με 3G κάρτα,και ενεργοποιησα την σύνδεση προσπαθώ να κάνω βιντεοκλήσεις με άλλα 3G κινητά και δεν το έχω καταφέρει.Γνωρίζετε αν απαιτούνται κάποιες ιδιέτερες ρυθμίσεις και που μπορώ να τις βρώ;
george cc
Link to comment
Share on other sites

Απο το Σάββατο που πήρα το 6680 με 3G κάρτα,και ενεργοποιησα την σύνδεση προσπαθώ να κάνω βιντεοκλήσεις με άλλα 3G κινητά και δεν το έχω καταφέρει.Γνωρίζετε αν απαιτούνται κάποιες ιδιέτερες ρυθμίσεις και που μπορώ να τις βρώ;

 

τσεκαρε σε κάποιο κατάστημα της κοτε, αν έχεις "subscription" για videocall. Στις περισσότερες των περιπτώσεων.... ξεχνάνε να το βάλουν!!!

αν στο παρελθόν με την ίδια USIM είχες κάνει videocall, τότε υπάρχει πρόβλημα στη συσκευή σου ή σε αυτόν που προσπαθείς να πάρεις βιντεκλήση! Άλλες ρυθμίσεις δεν υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Οι βιντεοκλήσεις στην κοσμοτέ χρεώνονται κανονικά, έτσι; Καλό θα ήταν να έδινε μια δωρεάν περίοδο όπως η βόντα αλλά δεν το βλέπω! Κρίμα διότι θα ήταν ο μόνος τρόπος να δοκιμάσουμε το κατά πολλούς καλύτερο 3ης γενιάς δίκτυό της!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Το Σαβ/κο, που πήγα Σέρρες, σήμα 3g γιόκ απο ΤΙΜ κ Voda ένω με την αναζήτηση δικτύου η Cosmote είχε..
Link to comment
Share on other sites

τσεκαρε σε κάποιο κατάστημα της κοτε, αν έχεις "subscription" για videocall...

 

Επειδή δεν το έχω ψάξει και πολύ... Με την εγγραφή στην υπηρεσία, έχει και πάγιο ή χρεώνονται μόνο οι κλήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το έχω ψάξει και πολύ... Με την εγγραφή στην υπηρεσία, έχει και πάγιο ή χρεώνονται μόνο οι κλήσεις;

 

xreonontai mono oi klhseis 0,01/sec ean 8ymamai kala......... :worry:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερετε αν γινετε η καρτα whats up που εχω σε 3G με καποιο τροπο?
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

rothsa germanos kai ote kai moy eipan oti kai ta kartokinhta ginontai 3g...

 

Το ότι σου το είπα στο Γερμανό δεν λέει και κάτι :lol: ...στείλε 1 mail στο cc να ρωτήσεις ... ;)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λενε αρκετοι οτι η cosmote αυτη τη στιγμη εχει την καλυτερη υποδομη 3G σε σχεση με τις αλλες δυο,tim και vodafone.Iσχυει αυτο?Δεν εχει προβληματα στις videoκλησεις?
Link to comment
Share on other sites

Λίγο υπομονή. Έρχονται ενισχύσεις. Τον Ιούλιο θα δείτε πολλά.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λίγο υπομονή. Έρχονται ενισχύσεις. Τον Ιούλιο θα δείτε πολλά.

 

 

Για πες λεπτομέρειες .

London for ever
Link to comment
Share on other sites

xreonontai mono oi klhseis 0,01/sec ean 8ymamai kala......... :worry:

 

ναι, βιντεοκλήσεις 0,01/sec, πάγιο ξεχωριστο δεν υπάρχει (πληρώνεις κανονικα το πάγιο του προγράμματος που έχεις)

Link to comment
Share on other sites

Ηλιούπολη δεν πρόσεξα αν είχε, αλλά στην πλατεία Ευόσμου που πήγα, δεν είχε. Στο κέντρο μέχρι και Ιπποκράτειο που πήγα, είχα κανονικά. 3G έχω τώρα στη Δράμα πάντως.
Link to comment
Share on other sites

Τον Ιούλιο θα ξεκινήσει διαφημιστική εκστρατεία για το 3G από την COSMOTE καθώς επίσης και η διάθεση συσκευών, εννοείται νέες, και υπηρεσιών. Τα παραπάνω είναι ενημέρωση από την COSMOTE προς τα αποκλειστικά καταστήματα της.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...