Jump to content

[Συζήτηση] Nokia Ν9-00 (Γενικός Σχολιασμός)


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Την μαύρη θήκη την έχω και εγώ ... Το κάνει πολύ χοντρό το κινητό και του δίνει λίγο παραπάνω στο bezel και εμένα μου αρέσει πολύ ... Γενικότερα τις εναλλάσσω με μία δεύτερη δερμάτινη η οποία πρέπει να βγεί για να χρησιμοποιήσεις το κινητό .. Νιώθω ότι απλά δεν πρόκειται να το βαρεθώ ποτέ με αυτές τις δύο ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ξεμείνει με την γαλαζια. Και δεν καθαριζει ευκολα ρε ****το.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει ξαναγινει αυτο σε κινητο 2ετιας και βαλε να ανεβαζουμε φωτος!!!

Πολυ καψουρα!

 

Πρέπει μάλλον να περάσεις από εδώ

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ξεμείνει με την γαλαζια. Και δεν καθαριζει ευκολα ρε ****το.

 

η σιλικονατη της Νοκια? του Ν8 την θυμασαι, τετοια ειναι??

 

ειλικρινα ειναι για κλωτσιες σε αυτο το θεμα! την ακουμπας ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ και μετα εχει γεμισει ΟΛΟΚΛΗΡΗ σκονη! :ninja: :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το micro PC! Asus είναι; Η κάποιο Acer? Δεν θυμάμαι τις αλλες μαρκες

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

η σιλικονατη της Νοκια? του Ν8 την θυμασαι, τετοια ειναι??

 

ειλικρινα ειναι για κλωτσιες σε αυτο το θεμα! την ακουμπας ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ και μετα εχει γεμισει ΟΛΟΚΛΗΡΗ σκονη! :ninja: :p

 

Είναι καλύτερης ποιότητας απο του Ν8 (την θυμαμαι). Ναι ειναι η original για το Ν9. Αλλά μαυρίζει πανεύκολα και πολύ δύσκολα φεύγει η μαυρίλα. Ποτίζει ρε παιδί μου.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

α, εγω παλι για να φυγει η σκονη πρεπει να την πλυνω με νερο :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλύτερης ποιότητας απο του Ν8 (την θυμαμαι). Ναι ειναι η original για το Ν9. Αλλά μαυρίζει πανεύκολα και πολύ δύσκολα φεύγει η μαυρίλα. Ποτίζει ρε παιδί μου.

 

Γιαυτο εγω είχα την μαύρη.....

Αν και την χρησιμοποίησα ελάχιστα. Τέτοια στολίδια πρέπει να επιδεικνύονται......:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μερικές απο μένα!!!

 

Φίλε μου απο την άσπρη θήκη είσαι ευχαριστημένος;;;

Σκέφτομαι κ εγώ να την παραγγείλω γιατί η άσπρη που είχα παραγγείλει η οποία είναι σαν την εργοστασιακή όπως λέει κ ο thePRODIGY λερώνει/ποτίζει πολύ εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου απο την άσπρη θήκη είσαι ευχαριστημένος;;;

Σκέφτομαι κ εγώ να την παραγγείλω γιατί η άσπρη που είχα παραγγείλει η οποία είναι σαν την εργοστασιακή όπως λέει κ ο thePRODIGY λερώνει/ποτίζει πολύ εύκολα.

 

Φίλε παρόμοια glossy άσπρη έχω κι εγώ.Όμορφη,ψιλολερώνει αλλά δεν με χαλάει ιδιαίτερα.Του πάει πολύ η άσπρη θήκη κατά τη γνώμη μου,κάνοντας ωραία αντίθεση με το μαύρο που έχω...

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Και η δική μου η άσπρη είχε γίνει μαύρη σε πολλά σημεία.. Δεν την δούλεψα και σχεδόν καθόλου για να δικαιολογείται κάτι τέτοιο, αλλά δεν με ενδιέφερε κιόλας γιατί μόνο στο γυμναστήριο την έβαζα :p
Link to comment
Share on other sites

αντε και σε android :D

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

i am so ****ing happy.

 

 

 

κατεβαζω,δοκιμαζω και ερχομαι να σας πω εντυπωσεις.αντε μπας και γινει κατι καλο και δεν δωσω το n9

Link to comment
Share on other sites

Πολύ smooth παιδιά αξίζει να το δοκιμάσετε. Σαν πρώτη άμεση επαφή με το λειτουργικό (το ui του έστω) βλέπω ότι είναι πολύ καλοδουλεμένο, εύκολα προσαρμόζεσαι πάνω του και κολλάς - όπως με το harmattan:D. Στο store αν φτιάξετε account κάνει κανονικά login αλλά δεν σ αφήνει να κατεβάσεις apps.
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

με τη καμερα τι γινεται...;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

με τη καμερα τι γινεται...;

 

Δεν λειτουργεί προς το παρόν.

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Οι κλήσεις δουλεύουν κανονικά. Sms δε κατάφερα να στείλω. Το wifi του λειτουργεί μια χαρά, με κάποια μικροπροβλήματα ίσως. Το bluetooth κανονικά, έστειλα και έλαβα αρχείο. Ο browser καλύτερος από το αναμενόμενο. Αναπαραγωγή τραγουδιών κανονικά. Η ένδειξη της μπαταρίας είναι κολλημένη στο 99% αλλά δε δείχνει να έχει σοβαρό πρόβλημα κατανάλωσης. Αυτά για τώρα:)
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Οι κλήσεις δουλεύουν κανονικά. Sms δε κατάφερα να στείλω. Το wifi του λειτουργεί μια χαρά, με κάποια μικροπροβλήματα ίσως. Το bluetooth κανονικά, έστειλα και έλαβα αρχείο. Ο browser καλύτερος από το αναμενόμενο. Αναπαραγωγή τραγουδιών κανονικά. Η ένδειξη της μπαταρίας είναι κολλημένη στο 99% αλλά δε δείχνει να έχει σοβαρό πρόβλημα κατανάλωσης. Αυτά για τώρα:)

 

Θέλουμε screenshots αδελφέ μου! : )

 

* Θα το βάλω και εγώ στο μαύρο Ν9 μου και ελπίζω και στο GNexus.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

anapospastos κατα την κληση εσενα σου δουλευει κανονικα; εμενα μαυριζει η οθονη. και οταν το καλω δεν αναβει πρεπει να πατησω το power button..

 

κατα τα αλλα καλα παει αλλα θελει δουλιτσα ακομη..

 

μπορει καποιος να μου δωσει το preinit του;

 

βρισκεται στον φακελο sbin

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία διόρθωση προσθήκη στο υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί τροποποίηση
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...