Jump to content

Polls @ myphone.gr: Αντιμετωπίσατε προβλήματα επικοινωνίας την πρωτοχρονιά;


Nagata
 Κοινοποίηση

Αντιμετωπίσατε προβλήματα επικοινωνίας κατά την αλλαγή του χρόνου;  

270 members have voted

  1. 1. Αντιμετωπίσατε προβλήματα επικοινωνίας κατά την αλλαγή του χρόνου;

    • Μπόρεσα να στείλω τις ευχές μου χωρίς κανένα πρόβλημα
      157
    • Επικοινώνησα με τα άτομα που ήθελα, αλλά χρειάστηκε να προσπαθήσω πολλές φορές
      58
    • Αντιμετώπισα πολλά προβλήματα λόγω υπερφόρτωσης δικτύου
      36
    • Δεν ξέρω / δεν απαντώ
      19


Recommended Posts

Το What's up δεν την παλεύει πολύ συχνά τελευταία. Την έχουν δει πολύ αφ' υψηλού και θα τους γυρίσει την πλάτη ο κόσμος τελικά. Πάντως περισσότερο δυσκολεύτηκα τα Χριστούγεννα παρά την Πρωτοχρονιά. ;)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 86
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φέτος η κίνηση των ευχών ήταν και πολύ λιγότερη σε σχέση με τις προηγούμενες χρονιές. Λέτε να φταίει η κρίση ; Μπααααα δεν νομίζω!!!!!!

 

Cosmote ολα καλά !

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

μα, κανενα προβλημα ? απολυτως τιποτα.

εχω την εντυπωση οτι φετος πρεπει να εστειλαν λιγοτερα μηνυματα απο καθε αλλη χρονια. Αντιθετα, διαβασα οτι στο twitter υπηρχε ενα προβλημα για 15-25 λεπτα.

 

Αλλαξε τροπος με τον οποιο ευχομαστε, εδω και πολλα χρονια. Φετος μου ηρθαν τα λιγοτερα μηνυματα, και νομιζω οτι εστειλα και τα λιγοτερα απο καθε αλλη φορα.

VirtusJunxitMorsNonSeparabit
Link to comment
Share on other sites

H αληθεια ειναι οτι σερνοταν ασχημα η κοσμοτε...Aργουσε να παραδωσει,επρεπε να προσπαθησω 3-4 φορες να στειλω...Aρχικα το εριξα στην συσκευη(εκεινο το διαστημα ειχα του αβαταρ),αλλα τα Xριστουγεννα,λογω γιορτης,δουλευε κανονικα...Aρα,καθαρα δυκτιο....

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

κοσμοτε καρτοσυμβολαιο, δεν ειχα θεμα για 2 λεπτα μετα την πρωτοχρονια, υστερα κανενα θεμα :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίπλα δίπλα, στην ίδια κυψέλη ένα συμβόλαιο και ένα καρτοκινητό. Στην ίδια συχνότητα. Το συμβόλαιο πραγματοποιεί κλήσεις με AFS ενώ το καρτοκινητό δε παίρνει συχνότητα για την πραγματοποίηση κλήσης (connection error) ή πραγματοποιεί κλήσεις με πολύ χαμηλή ποιότητα (AHS0). Η προτεραιότητα δεν εφαρμόζεται σε αυτή την περίπτωση;

Τα καρτοκινητά είναι ένας τρόπος συναλλαγής με το δίκτυο. Όχι πελάτες 2ης κατηγορίας.

Λυπάμαι πολύ για την Cosmote. Στην ΕΕΤΤ έχουν γίνει καταγγελίες και το θέμα διερευνάται:!:

 

Και πολύ καλά να τους κάνουνε, τα περισσότερα χρήματα από WU τα παίρνουνε.

Προσωπικά Vodafone όλα ΟΚ, WU απλά δεν υπήρχε.

Link to comment
Share on other sites

Με what's up, τα μηνύματα άργησαν για κάνα τεταρτάκι να μου ρθει παράδοση αλλά οκ. Τηλέφωνα δεν δοκίμασα να πάρω.
Owned HandSets: Nokia 3330- Nokia 6510- Nokia 6600- Samsung D830- Nokia E51- iPhone 3G- Nokia E5- Nokia N9
Link to comment
Share on other sites

κανενα προβλημα ουτε με cosmote ουτε και με vodafone...εχει πεσει πεινα φαινεται κι αυτο δεν ειναι θετικο...καθε περσι και καλυτερα κι ας μην μπορουσα να κανω κλησεις η να στειλω μηνυματα αμεσα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

00:00 με 00:40 δε μπορούσα να πάρω κανένα (cosmote κάρτα) .Αντίθετα μπορούσαν να με πάρουν οι άλλοι. Μετά που ηρέμησαν τα πράγματα λειτουργούσε κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τις 00.30 τα μηνυματα που εστελνα σε μακρινες αποστασεις (πχ Κρητη) αργησαν να παραδωθουν. Οσα εστειλα εδω στην Αθηνα παραδωθηκαν αμεσως!

what's up!

Edited by alkis_7
Link to comment
Share on other sites

με what's up μετα τις 00:30 δεν αντιμετωπισα προβλημα.για νωριτερα δε γνωριζω

Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

 

nokia 6610,motorola c261,motorola razr v3i,nokia 5320 xpressmusic,sony ericsson w995,nokia c6-01,sony xperia u,nokia lumia 630 dual

Link to comment
Share on other sites

Mε WIND f2g κανένα πρόβλημα σε ομιλία και sms ενώ το εταιρικό μου VODAFONE από τις 00:05 ως και 00:15 δίκτυο κατειλημμένο...

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Λίγο με το what's up είχα πρόβλημα δεν έφυγε με τη μια το μήνυμα και το είδα μετά από ένα 10λεπτο, του έριξα ένα μπινελίκι και το 'στειλα. Αι στο διάολο οι αλήτες!!! Τόσα λεφτά παίρνουν. Πάτρα όλα αυτά.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με Wind (συμβόλαιο).

Πάντως πιστεύω πως δεν υπήρχε η ίδια κίνηση όπως άλλες χρονιές. Εγώ πολύ λίγα μηνύματα και τηλέφωνα έκανα και πολύ λίγα δέχτηκα (σε σχέση με παλαιότερα).

Edited by spaul
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά φέτος την Πρωτοχρονιά είχα πάει στο εξωτερικό.

Δεν αντιμετώπισα κανένα απολύτως πρόβλημα με το κινητό μου (Γουίντ).

Link to comment
Share on other sites

Με what's up το πρώτο τρίλεπτο ήταν όλα οκ.. από εκεί κ πέρα στις 03.00 πήρα πολλά μηνύματα που είχαν έρθει στις 00.15.. το εχω συνηθίσει πλέον κ δεν στέλνω.. προγραμματίζω το κινητό να στείλει μόνο τους στις δώδεκα ακριβώς σε δύο τρία άτομα κ μετά δεν ασχολούμε κάν..

 

Send from my HTC with Sense 3.0

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια απο λαρισα ειμαι,cosmote εχω,την πρωτοχρονια ειχαμε μεγαλο χάλι...........για 2 ωρες και ....δεν μπορουσαμε να κανουμε τιποτα.το κακο ειναι οτι εφυγα απο την vodafone και πηγα cosmote(σημα καμπανα ...να μην πω τιποτα.....)εχω και 18μηνο συμβολαιο....δραμα.παντως ειμαι απογοητευμενος με την cosmote.....προβλημα εκει που δεν ειχα με την vodafone στο σημα....

αντε καλη χρονια να εχουμε

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια απο λαρισα ειμαι,cosmote εχω,την πρωτοχρονια ειχαμε μεγαλο χάλι...........για 2 ωρες και ....δεν μπορουσαμε να κανουμε τιποτα.το κακο ειναι οτι εφυγα απο την vodafone και πηγα cosmote(σημα καμπανα ...να μην πω τιποτα.....)εχω και 18μηνο συμβολαιο....δραμα.παντως ειμαι απογοητευμενος με την cosmote.....προβλημα εκει που δεν ειχα με την vodafone στο σημα....

αντε καλη χρονια να εχουμε

18μηνο συμβόλαιο και δεν το σπας;

Μονομερής αλλαγή των όρων.

Γεια σου...κρατάς και το κινητάκι σου...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σε σχετική καλή κατάσταση τα πράματα..

 

Μερικές πεσμένες κλήσεις, τίποτε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα κληση με 1 λεπτο το λεπτο κοσμοτε στις 23:59:30 ακριβως και μιλησαμε πανω απο μιση ωρα με φουλ σημα.απο καρτο συμβoλαιο που καναμε κληση στις 12:01 διακοπηκε ενα λεπτο μετα και στο κατοπιν μας καλεσαν αλλοι σε whats up.γενικα φετος ηταν πολυ καλυτερα απο αλλες χρονιες που ουτε καν τα μηνυματα δεν πηγαιναν στην ωρα τους.μιλαμε για περιοχη αιγαλεω αθηνα.στο χωριο στην βορεια ευβοια απο οτι μου ειπαν οι δικοι μου δεν μπλοκαρε κανενα δυκτιο ολα πηγαν ρολοι για ολους.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...