Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει πάρει κανεις tempered glass που να ειναι συμβατό με το 930; Εχω πάρει δυο διαφορετικά απο ebay και ενώ υποτίθεται ότι ηταν για το συγκεκριμένο τηλεφωνο ηταν universal δεν εφάρμοζαν σε όλη την επιφάνεια.

 

Είχα πάρει ένα, το έβαλα και το έβγαλα...σε 5 λεπτά... Είναι ότι πιο αντιαισθητικό λόγω της καμπυλότητας στις άκρες, δεν πιάνει καλά. Άσε που έτσι κι αλλιώς εκεί που τειώνει το tempered φαίνεται άσχημο

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 912
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει πάρει κανένας microsoft band? Θα δουλεύει στην Ελλάδα λέτε?
SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανένας microsoft band? Θα δουλεύει στην Ελλάδα λέτε?

 

Γιατι οχι?

Εγω κοιταγα για το fitbit flex ή για το band της xiaomi (διαβασα οτι θα βγει εφαρμογη για wp), αλλα αμα το θες για να βλεπεις ειδοποιησεις δεν κανουν αυτα που σου λεω.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οχι?

Εγω κοιταγα για το fitbit flex ή για το band της xiaomi (διαβασα οτι θα βγει εφαρμογη για wp), αλλα αμα το θες για να βλεπεις ειδοποιησεις δεν κανουν αυτα που σου λεω.

 

Για fitness δεν το θέλω σίγουρα πάντως.. :lol: :lol: :lol:

Πλάκα κάνω.. Το κοιτούσα σήμερα σε κάτι βιντεάκια και μου άρεσε.. Το fitbit το έχω δεί και δεν μου άρεσε τόσο εμφανισιακά.. Περισσότερο μου άρεσε η αλληλεπίδραση που έχει το microsoft band με Cortana και εφαρμογές. Αλλά το βρίσκω λίγο ακριβό, αφού ακόμα και το amazon το πουλάει με "καπέλο".

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Εχει πάρει κανεις tempered glass που να ειναι συμβατό με το 930; Εχω πάρει δυο διαφορετικά απο ebay και ενώ υποτίθεται ότι ηταν για το συγκεκριμένο τηλεφωνο ηταν universal δεν εφάρμοζαν σε όλη την επιφάνεια.

 

 

δε ταιριαζει κανενα οτι κι αν λενε οι πωλητες στο ebay....δυστυχως μονο ζελατινα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο tempered glass για το Lumia 1520;;

Από Ελλάδα δεν υπάρχει ούτε για δείγμα, οπότε παραγγελία από το εξωτερικό.

Από αυτά του Amazon είναι κάποιο πιο καλό και ξεχωρίζει από καποια άλλα;

Από το ebay;

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με αποστολή μπαταρίας ή power banks και τα σχετικά προϊόντα από eBay και περιοχές όπως Κίνα Σιγκαπούρη ή Hong Kong; μου είπαν πως τελευταία όποια παραγγελία έχει γίνει, δεν έχει φτάσει ποτέ και γυρίζει πίσω στον αποστολέα.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με αποστολή μπαταρίας ή power banks και τα σχετικά προϊόντα από eBay και περιοχές όπως Κίνα Σιγκαπούρη ή Hong Kong; μου είπαν πως τελευταία όποια παραγγελία έχει γίνει, δεν έχει φτάσει ποτέ και γυρίζει πίσω στον αποστολέα.

Καλύτερα να απευθυνθείς εδώ Τεχνολογία - Computing - Internet - eBay: Χρήση και Γενικές Ερωτήσεις καθώς αν υπάρχει πρόβλημα στις παραγγελίες τέτοιου είδους προϊόντων θα είναι γενικό και δεν θα αφορά μόνο τα αξεσουάρ των Lumia συσκευών.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα λογο του οτι δεν ειχε μεσα η συσκευη ακουστηκα Nokia Lumia 830 και το Nokia Lumia 730 DUAL SIM επισης πηγα και αγορασα αυτα για την ακριβεια ηθελα να ηταν Microsoft ή Lumia αν υπαρχει βεβαια κατι τετοιο δεν ξερω αλλα και τα Nokia ακουστηκα (Hands Free (ear)) καλα ειναι δεν με χαλανε.

 

http://www.stephanis.com.cy/cache/cfx_imagecr3/842BC03DB7000620D6B76E9223980CA0.png

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για κάρτα micro SD 128GB η οποία να είναι γρήγορη μιας και θα μεταφερθούν εφαρμογές και επίσης για την αποθήκευση εγγράφων, βίντεο και φωτογραφιών.

Ποια προτείνετε;

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα λογο του οτι δεν ειχε μεσα η συσκευη ακουστηκα Nokia Lumia 830 και το Nokia Lumia 730 DUAL SIM επισης πηγα και αγορασα αυτα για την ακριβεια ηθελα να ηταν Microsoft ή Lumia αν υπαρχει βεβαια κατι τετοιο δεν ξερω αλλα και τα Nokia ακουστηκα (Hands Free (ear)) καλα ειναι δεν με χαλανε.

 

Αυτά ακριβώς (WH208) είναι τα ακουστικά που έχει μέσα το Lumia 1020 και άλλα Lumia, οπότε η ευχή σου πραγματοποιήθηκε κι ας μην το ήξερες :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτά ακριβώς (WH208) είναι τα ακουστικά που έχει μέσα το Lumia 1020 και άλλα Lumia, οπότε η ευχή σου πραγματοποιήθηκε κι ας μην το ήξερες :p

Καλημερα ναι φιλε μου πραγματοποιηθηκ χωρις να το ξερω και εγω ο ιδιος οπως ειπες ευτυχως :D

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά ενδιαφέρομαι για ένα handsfree για το lumia 630.

 

Θέλω όμως το μικρόφωνό του να είναι ευαίσθητο έτσι ώστε ο άλλος να με ακούει δυνατά.

 

Έχετε να μου προτείνετε κάτι; :)

Linux myphone υπογραφή.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει πάρει κανεις θήκη "πορτοφόλι" για το 920? Και αν ναι που? Απο Ελλάδα δεν έχω βρει τιποτα.
http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενδιαφέρομαι για ένα handsfree για το lumia 630.

 

Θέλω όμως το μικρόφωνό του να είναι ευαίσθητο έτσι ώστε ο άλλος να με ακούει δυνατά.

 

Έχετε να μου προτείνετε κάτι; :)

 

http://www.public.gr/product/apple/aksesoyar-iphone/handsfree-iphone/handsfree-nokia-stereo-wh-510-galazio/prod4960006pp/ έχω πάρει αυτά εδώ.. εξαιρετικός ήχος και ακούγεσαι πεντακάθαρα απο το μικρόφωνο (απο ότι μου λένε τουλάχιστον :p ).

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει να μου προτείνει κάποιος κάποια βάση για το αμάξι στους αεραγωγούς ή στην θήκη του ποτηριού. Κάποιος φίλος μου φαίνεται είχε αναφέρει κάτι σχετικό στο παρελθόν αλλά δεν μπορώ να το βρω. Έχω το Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Ό,τι καλύτερο.Είναι λιγάκι ακριβό αλλά αξίζει.

 

 

Και σε φθηνή έκδοση αν δε σε ενδιαφέρει να είναι γνήσιο ;)

 

http://www.ebay.com/itm/Car-Air-Frame-Vent-Mount-Cradle-Stand-Holder-For-Mobile-Phone-iPhone-6-5-5S-4-4S-/151643212227?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item234ea3c9c3

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις για 1520 wireless charger στην Ελλαδα?

 

Οποιοδήποτε συμβατό με το πρότυπο Qi θα λειτουργεί κανονικά. Αν θέλεις τώρα να το ταιρίξεις και με το χρώμα του Lumia πας σε κάποιο της Nokia. Εγώ έχω στο κίτρινο 920 το κίτρινο DT-900 της Nokia. Επίσης ωραίο είναι και το πιο μικρό σε μέγεθος (και πιο οικονομικό) DT-601.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Οποιοδήποτε συμβατό με το πρότυπο Qi θα λειτουργεί κανονικά. Αν θέλεις τώρα να το ταιρίξεις και με το χρώμα του Lumia πας σε κάποιο της Nokia. Εγώ έχω στο κίτρινο 920 το κίτρινο DT-900 της Nokia. Επίσης ωραίο είναι και το πιο μικρό σε μέγεθος (και πιο οικονομικό) DT-601.

 

Ειχα τον ασυρματο φορτιστη του Galaxy S5 που ειναι Qi προτυπο επισης οταν το φορτιζε το S5 και γεμιζε 100% η μπαταρια το led γινοταν πορτοκαλι και σταματουσε η φορτιση.Δοκιμασα με το Nokia και οταν εφτασε 100% η μπαταρια αναβοσβηνε πρασινο και συνεχιζε να φορτιζει.Ωραιο το 601.Επισης ειναι ιδεα μου ή η μπαταρια κραταει περισσοτερο οταν κανεις 100% φορτιση με τον ασυρματο φορτιστη?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δύο ερωτήσεις παιδιά:

1. Έχετε να προτείνετε καμιά καλή και λεπτή θήκη για το Lumia 830; Κατά προτίμηση σκληρή, καθώς η σιλικόνη πιστεύω ότι δείχνει πολύ φτηνή για ένα τέτοιο κινητό.

2. Δεδομένο οτι φοράει gorilla glass, θεωρείτε απαραίτητο ένα screen protector;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Edited by niotheros
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...