Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστώ τους προηγούμενους για τις απαντήσεις το εχω καταλάβει ότι δεν θα βρω ίσως τα http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40|R40|R40&ghostText&_sop=15&_sacat=0&_nkw=nillkin+nokia+730+tempered&_trksid=m194&ssPageName=STRK:MEFSRCHX:SRCH να κάθονται σωστά αλλά θα ήθελα να δω αν κάποιος τα έχει δοκιμάσει , στα i-phone 6 σειράς το tempered είναι μικρότερο από την οθόνη δλδ είναι ποιο σωστά κομμένο και δεν κάνει την ασχήμια του δικού μας , επίσης να προσθέσω ότι μετά που δοκίμασα tempered δεν ξαναπάω στις απλές μεμβράνες για κανένα λόγο Edited by teo14
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 912
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μόνο οι τύπου wet κάθονται καλά έβαλα τέτοια στο 930

http://www.ultimateshield.co.uk/nokia-lumia-930-screen-protector/

 

το θέμα τώρα ειναι πως να τις αγοράσεις βεβαια

Link to comment
Share on other sites

...καλημέρα...

...ακουστικά με πλήκτρα αυξομείωσης της έντασης του ήχου αλλά και μικρόφωνο, για το 830 μου, παίζει κάτι καλό ;;

Hate Me Now Bite Me Later
Link to comment
Share on other sites

...καλημέρα...

...ακουστικά με πλήκτρα αυξομείωσης της έντασης του ήχου αλλά και μικρόφωνο, για το 830 μου, παίζει κάτι καλό ;;

 

http://www.public.gr/product/apple/aksesoyar-iphone/handsfree-iphone/handsfree-nokia-stereo-wh-510-galazio/prod4960006pp/

 

Αυτά έχω. Πολύ καλά, με φοβερό ήχο. Το μόνο που με ενοχλεί είναι ότι το λαστιχάκι που μπαίνει στο αυτί βγαίνει λίγο εύκολα.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

...O.K...

...thnx...

 

...::: update :::...

 

...δεν βλέπω όμως πλήκτρα αυξομείωσης ήχου...

...ένα κουμπάκι βλέπω μόνο...

...ή κάνω λάθος ;;

...διευκρίνησε σε παρακαλώ...

Edited by jazzu4ia
Hate Me Now Bite Me Later
Link to comment
Share on other sites

Αντιγράφω από την περιγραφή:

 

Διαθέτουν πλήκτρα ελέγχου της έντασης του ήχου

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

...στην περιγραφή το λέει αλλά δεν βλέπω να υπάρχουν και πουθενά στα ριβιούς δεν αναφέρουν γι'αυτά...

...γιαυτό και απευθύνομαι στούς κατόχους...

Hate Me Now Bite Me Later
Link to comment
Share on other sites

...στην περιγραφή το λέει αλλά δεν βλέπω να υπάρχουν και πουθενά στα ριβιούς δεν αναφέρουν γι'αυτά...

...γιαυτό και απευθύνομαι στούς κατόχους...

 

Αν δεν σε κάνουν τα επιστρέφεις σε 14 μέρες, γράφει παρακάτω το λινκ!

Κι εγώ το 830 έχω και ψάχνω για καλά ακουστικά! Ίσως να υπάρχουν και σε κανένα Nokia care, όσα έμειναν!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αντιγράφω από την περιγραφή:

 

Διαθέτουν πλήκτρα ελέγχου της έντασης του ήχου

 

...στην περιγραφή το λέει αλλά δεν βλέπω να υπάρχουν και πουθενά στα ριβιούς δεν αναφέρουν γι'αυτά...

...γιαυτό και απευθύνομαι στούς κατόχους...

 

Αν δεν σε κάνουν τα επιστρέφεις σε 14 μέρες, γράφει παρακάτω το λινκ!

Κι εγώ το 830 έχω και ψάχνω για καλά ακουστικά! Ίσως να υπάρχουν και σε κανένα Nokia care, όσα έμειναν!

 

Μεμονωμένα κουμπιά δεν έχει. Με συνδυασμό πάει πάνω κάτω, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα σας βολέψει.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Έχει τόσα χρόνια που βγήκαν τα Lumia και ακουστικά της προκοπής δεν υπάρχουν ακόμα;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικα ακουστικα για τα Lumia μας με κουμπι αυξομειωσης εντασης, που λειτουργει κανονικα, ειναι τα Sony STH30. Ειναι και αδιαβροχα. Με εχουν βολεψει πολυ γιατι δεν ειναι σφηνωτα. Εχουν εξαιρετικη αποδοση.
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικα ακουστικα για τα Lumia μας με κουμπι αυξομειωσης εντασης, που λειτουργει κανονικα, ειναι τα Sony STH30. Ειναι και αδιαβροχα. Με εχουν βολεψει πολυ γιατι δεν ειναι σφηνωτα. Εχουν εξαιρετικη αποδοση.

Πως είναι; Κάτι σαν των DJ δηλαδή;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πήγα σήμερα σε κατάστημα να αγοράσω ασύρματο φορτιστή για το 930 δεν ειχε κάτι από NOKIA η microsoft ειχε από samsung για s5 & s6 αλλά ο τύπος εκεί μου είπε ότι ενώ ειναι QI μπορεί να μην παίζει και δεν αγόρασα

 

υπάρχει τέτοιο θέμα δηλ.να μην παίζει σε 930; δοκιμή δεν μπορούσε να γίνει γιατί ήταν σφραγισμένο

Link to comment
Share on other sites

πήγα σήμερα σε κατάστημα να αγοράσω ασύρματο φορτιστή για το 930 δεν ειχε κάτι από NOKIA η microsoft ειχε από samsung για s5 & s6 αλλά ο τύπος εκεί μου είπε ότι ενώ ειναι QI μπορεί να μην παίζει και δεν αγόρασα

 

υπάρχει τέτοιο θέμα δηλ.να μην παίζει σε 930; δοκιμή δεν μπορούσε να γίνει γιατί ήταν σφραγισμένο

https://www.skroutz.gr/c/581/fortistes-kinhtwn-tilefwnwn.html?keyphrase=nokia+%CE%B1%CF%83%CF%85%CF%81%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CE%B9+%CF%86%CE%BF%CF%81%CF%84%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%82

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταίο newsletter http://www.e-shop.gr/newsletter/mail-150818_39821.html του eshop είχε μια καλή προσφορά τον ασύρματο φορτιστή της Nokia, fatboy pillow, στα 30€.

Άμα θες ριξ' του μια ματιά, εμένα πάντως με ψήνει να τον αγοράσω.

Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταίο newsletter http://www.e-shop.gr/newsletter/mail-150818_39821.html του eshop είχε μια καλή προσφορά τον ασύρματο φορτιστή της Nokia, fatboy pillow, στα 30€.

Άμα θες ριξ' του μια ματιά, εμένα πάντως με ψήνει να τον αγοράσω.

αυτή έχω και εγώ για το 930 σε cyan και είναι τέλεια κανένα πρόβλημα 2 χρονια που την έχω

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

πήγα σήμερα σε κατάστημα να αγοράσω ασύρματο φορτιστή για το 930 δεν ειχε κάτι από NOKIA η microsoft ειχε από samsung για s5 & s6 αλλά ο τύπος εκεί μου είπε ότι ενώ ειναι QI μπορεί να μην παίζει και δεν αγόρασα

 

υπάρχει τέτοιο θέμα δηλ.να μην παίζει σε 930; δοκιμή δεν μπορούσε να γίνει γιατί ήταν σφραγισμένο

 

Αν είναι QI παίζει, εγώ έχω έναν κινέζικο και δουλεύει μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

...καλημέρα...

...ακουστικά με πλήκτρα αυξομείωσης της έντασης του ήχου αλλά και μικρόφωνο, για το 830 μου, παίζει κάτι καλό ;;

 

Εγώ στο 930 έχω τα xiaomi piston 3 και δουλεύουν εξαιρετικά. Άρχισαν να ανοίγουν και οι αγορές με paypal σιγά σιγά νομίζω, οπότε δοκίμασε.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης αυτή τη βδομάδα στα crazy sundays στο eshop έχει τον DT-601 της Nokia, σε λευκό χρώμα, στα 21.59 €.

http://www.e-shop.gr/nokia-dt-601-wireless-charging-plate-white-p-TEL.015435

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο 930 έχω τα xiaomi piston 3 και δουλεύουν εξαιρετικά. Άρχισαν να ανοίγουν και οι αγορές με paypal σιγά σιγά νομίζω, οπότε δοκίμασε.

 

...σε αυτά κατέληξα & εγώ & τα παρήγγειλα ήδη(banggood)...

...από στιγμή σε στιγμή θα μούρθουν...

...thnx...

Hate Me Now Bite Me Later
Link to comment
Share on other sites

...σε αυτά κατέληξα & εγώ & τα παρήγγειλα ήδη(banggood)...

...από στιγμή σε στιγμή θα μούρθουν...

...thnx...

 

Κάτι offtopic: Παρήγγειλες με paypal; Άνοιξαν οι αγορές από εξωτερικό;

Link to comment
Share on other sites

παιδια καμια θηκη τυπου pouch.....διοτι μια σκληρη που ειχα...μου εκανε σημαδια στην πλατη......οχι κατι τρομερο......βεβαια αλλα......

 

Απο ebay δεν μπορουμε ακομα να αγορασουμε......

 

Α,οχι καμια τρελη τιμη....;)

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...