Jump to content

[iTunes] Προβλήματα - Απορίες


kosvou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το προβλημα λυθηκε τουλαχιστον σε μενα , μετα απο

πειραματισμους ,

μολις εκανα uninstall το iPhoneDelivery.

 

Κοινο σημειο με 3g & 3gs : δεν εχω iPhoneDelivery

 

αυτο ηταν τελικα...να το εκανες το post δυο ωριτσες νωριτερα θα το γλυτωνα το restore στο 3g...τουλαχιστο γλυτωσα το 2g...thanks:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 826
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ έχω και iphonedelivery και δεν έχω πρόβλημα...Είμαι με jailbreak με την πρώτη έκδοση του blackrain

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

εμενα στην αρχη μου δουλευε και καποια στιγμη σταματησε...απο το official repo το περασες??
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα αυτο(iphonedelivery)εφταιγε!Ευτυχως γλυτωσα το restore:lol:Εχω το 3gs με jb blackra1n

Το ξαναβαλα τελικα,γιατι προτιμω να εχω αναφορα μηνυματος κι ας μη δουλευει σωστα το itunes:!::p

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα αυτο(iphonedelivery)εφταιγε!Ευτυχως γλυτωσα το restore:lol:Εχω το 3gs με jb blackra1n

Το ξαναβαλα τελικα,γιατι προτιμω να εχω αναφορα μηνυματος κι ας μη δουλευει σωστα το itunes:!::p

 

Καλημερα !

Τουλαχιστον βρηκαμε τι εφταιγε ,γιατι το restore

δεν ηταν στα αμεσα σχεδια μου :O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μετά το restore (3Gs 3.1.2 με custom ipsw) και την εγκατάσταση του iphonedelivery, όλα δείχνουν να δουλεύουν κανονικά. Δε πρόλαβα κι εγώ τη πληροφορία του @nervous και δε μπόρεσα να δοκιμάσω αν πράγματι έφταιγε αυτό. Του έχω όμως εμπιστοσύνη... :) :p
Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

Μετά το restore (3Gs 3.1.2 με custom ipsw) και την εγκατάσταση του iphonedelivery, όλα δείχνουν να δουλεύουν κανονικά. Δε πρόλαβα κι εγώ τη πληροφορία του @nervous και δε μπόρεσα να δοκιμάσω αν πράγματι έφταιγε αυτό. Του έχω όμως εμπιστοσύνη... :) :p

 

τι εννοεις??οτι με εγκατεστημενο το iphonedelivery σου παιζει κανονικα το itunes??

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,εκανα τον κοπο να κανω restore στην επισημη εκδοση(3.1.2)και ξανακανα jb με blackra1n RC3-πρωτα ειχα κανει με blackra1n-μπας και φτιαξει,αλλα το προβλημα παραμενει:mad:Τζαμπα ο κοπος...:p

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,εκανα τον κοπο να κανω restore στην επισημη εκδοση(3.1.2)και ξανακανα jb με blackra1n RC3-πρωτα ειχα κανει με blackra1n-μπας και φτιαξει,αλλα το προβλημα παραμενει:mad:Τζαμπα ο κοπος...:p

 

Καλημερα ! :)

 

Δηλαδη παλι το iphonedelivery δημιουργησε το προβλημα ετσι?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ο pazo πιο πανω λεει οτι ξαναεκανε και εβαλε το iphonedelivery και δεν εχει προβλημα...η μηπως καταλαβα λαθος??:worry:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πρόβλημα γενικά με το internet, δεν έμπαινε πουθενά! Ούτε app store, ούτε πουθενά.

Έβγαλα το iphone delivery και όλα οκ!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

ο pazo πιο πανω λεει οτι ξαναεκανε και εβαλε το iphonedelivery και δεν εχει προβλημα...η μηπως καταλαβα λαθος??:worry:

 

Καλά κατάλαβες. Έκανα restore με custom ipsw (3.1.2), εγκατέστησα ξανά το iphonedelivery και όλα δουλεύουν κανονικά, προς το παρόν...

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

Καλά κατάλαβες. Έκανα restore με custom ipsw (3.1.2), εγκατέστησα ξανά το iphonedelivery και όλα δουλεύουν κανονικά, προς το παρόν...

 

μολις δοκιμασα να κανω restore και εγω με custom ipsw (pwnage σε mac) και το πρωτο πραγμα που εγκατεστησα απο cydia ηταν το iphonedelivery και το προβλημα με το itunes παραμενει...δεν καταλαβαινω...σε αλλους παιζει με το delivery εγκατεστημενο και σε αλλους οχι???τι στο καλο πια???:mad:

Link to comment
Share on other sites

μολις δοκιμασα να κανω restore και εγω με custom ipsw (pwnage σε mac) και το πρωτο πραγμα που εγκατεστησα απο cydia ηταν το iphonedelivery και το προβλημα με το itunes παραμενει...δεν καταλαβαινω...σε αλλους παιζει με το delivery εγκατεστημενο και σε αλλους οχι???τι στο καλο πια???:mad:

 

Με 3G S και Custom ipsw Pwn, iphonedelivery χρόνια τώρα εγκατεστημένο,:p και παίζει μία χαρά το itunes!!!:D

 

Αλλάζουν μία χαρά οι εικόνες και βλέπω κανονικά όλα τα albums cd, κτλ!!;)

 

ΕΔΙΤ:

Μόλις έλεγξα και το 2G, και εκεί κανένα πρόβλημα...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

μολις δοκιμασα να κανω restore και εγω με custom ipsw (pwnage σε mac) και το πρωτο πραγμα που εγκατεστησα απο cydia ηταν το iphonedelivery και το προβλημα με το itunes παραμενει...δεν καταλαβαινω...σε αλλους παιζει με το delivery εγκατεστημενο και σε αλλους οχι???τι στο καλο πια???:mad:

 

Δοκίμασε restore αφού πρώτα το βάλεις σε DFU mode. Δε ξέρω αν έχει και πολύ σημασία, αλλά δώσε και λίγο αέρα στο root partition (εγώ το έχω στο 1GB, στη custom που έφτιαξα).

Επίσης, φύλαξε κάπου το τελευταίο backup του iTunes (στο mac) και κάνε το setup as a new phone.

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε restore αφού πρώτα το βάλεις σε DFU mode. Δε ξέρω αν έχει και πολύ σημασία, αλλά δώσε και λίγο αέρα στο root partition (εγώ το έχω στο 1GB, στη custom που έφτιαξα).

Επίσης, φύλαξε κάπου το τελευταίο backup του iTunes (στο mac) και κάνε το setup as a new phone.

 

Δεν παίζει ρόλο αυτό και δεν είναι λογικό να το βάλει σε dfu mode νομίζω φίλε, θα του βγάλει σφάλμα το itunes...

Kαι η custom έχει 1GB περίπου αν έχει βάλει μία συγκεκριμένη...:ninja:

 

Σε 3G που την έβαλα με restore from backup, το iTunes παίζει μία χαρά..

 

Τι να πω pilot δεν χάνεις και τίποτα να το κάνεις....

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει ρόλο αυτό και δεν είναι λογικό να το βάλει σε dfu mode νομίζω φίλε, θα του βγάλει σφάλμα το itunes...

Kαι η custom έχει 1GB περίπου αν έχει βάλει μία συγκεκριμένη...:ninja:

 

Σε 3G που την έβαλα με restore from backup, το iTunes παίζει μία χαρά..

 

Τι να πω pilot δεν χάνεις και τίποτα να το κάνεις....

 

Κι εγώ εκτιμώ πως δεν έχει σημασία. Τα ίδια έκανα μ' εσένα και δουλεύουν όλα κανονικά (restore με custom, restore το backup κλπ).

 

Αφού όμως στον kospilot δε δούλεψε, πρότεινα να πάρει πιο ...δραστικά μέτρα. :lol:

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ εκτιμώ πως δεν έχει σημασία. Τα ίδια έκανα μ' εσένα και δουλεύουν όλα κανονικά (restore με custom, restore το backup κλπ).

 

Αφού όμως στον kospilot δε δούλεψε, πρότεινα να πάρει πιο ...δραστικά μέτρα. :lol:

 

 

Πολλά μέτρα πρέπει να πάρει ο πιλότος μας, δεν τον πάει με τίποτα.....:p

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ! :)

 

Δηλαδη παλι το iphonedelivery δημιουργησε το προβλημα ετσι?

 

Σε μενα τουλαχιστον,ναι:(Αλλα δεν με χαλαει και τοσο,γιατι καλυτερα χωρις itunes παρα χωρις αναφορα:p

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

βρηκα αυτο που εχει απαντηση απο τον δημιουργο...διαβαστε κατω-κατω...αναμενουμε update που θα λυσει το προβλημα, ελπιζω συντομα...:)
Link to comment
Share on other sites

βρηκα αυτο που εχει απαντηση απο τον δημιουργο.................

 

Μπράβο kospilot1! το μυστήριο λύθηκε. Η αποκατάσταση είναι ...κοντά (ελπίζω). :)

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

Ετσι , ειδατε τι καλη ομαδα που ειμαστε ? :p

Thanks kospilot1 για τις πληροφοριες . ;)

 

Ελπιζω να μην αργησει το update :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...