Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc S


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστω για την απαντηση θα το κοιταξω κατι αλλο που θελω να ρωτησω ειναι οτι οταν ερχεται μηνυμα η οθονη δεν αναβει κ ετσι δεν το καταλαβαινω απλα απο τον ηχο πως γινεται να φωτιζει κ η οθονη οταν λαμβανω μηνυμα?

μονο αν βαλεις το ''go sms pro'' με αυτο μπορεις να ρυθμισισ αν θες να αναβει η οθονη σου, τι χρωμα λαμπακι να αναβει και ποσο γρηγορα, με λιγα λογια εχει foul δυνατοτητες απο το μαμισιο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε μου Νικο,μην μπεις σαυτο το τρυπακι.μονο κακο θα κανεις στο κινητο σου

 

sent εύκολα και γρήγορα via my hardware keyboard...

 

γενικα ξερω οτι δεν εινια καλο να τα πειραζεις,αλλα γτ να τρεχουν χαρτες,fb Κτλ οταν εγω δεν τα εχω ανοιξει?με το που ανοιγω το κιν,κ χωρις ναχω αποθηκευεμενα τα στοιχεια μου στις εφαρμογες αυτες για να πεις οτι ανοιγουν για ενημερωση,δειχνει οτι τρεχουν...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

γενικα ξερω οτι δεν εινια καλο να τα πειραζεις,αλλα γτ να τρεχουν χαρτες,fb Κτλ οταν εγω δεν τα εχω ανοιξει?με το που ανοιγω το κιν,κ χωρις ναχω αποθηκευεμενα τα στοιχεια μου στις εφαρμογες αυτες για να πεις οτι ανοιγουν για ενημερωση,δειχνει οτι τρεχουν...

 

ολα αυτα τρεχουν γιατι αυτη ειναι η φιλοσοφια του android.να τρεχουν ωστε οταν τα χρειαστει ο χρηστης να ανοιγουν αμεσως.και να τα κλεισεις αυτα,θα ανοιξουν παλι.και να τα ξανακλεισεις,θα ανοιξουν αλλες εφαρμογες.μην αγχωνεσαι.σκοτωνοντας τις εφαρμογες καταναλωνεις περισσοτερη ενεργεια απο,τι αφηνοντας τες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακριβως ετσι ειναι για τη μπαταρια.με κανονικη χρηση την βγαζει τη μερα.αν λιωσεις λιγο fb κτλ ομως,χεσε μεσα.

 

ο οπερα μινι δεν εχει κουμπι για εξοδο και μου εχει κανει εντυπωση,ενω εχει στα νοκια μου.εγω πηγαινω αρχικη σελιδα και με το αριστερο κουμπι του κινητου,βγαινει.αντιθετα ο κανονικος οπερα εχει εξοδο αλλα κολαει λιγακι,το πατας κ κανει 1-2 δευτερολεπτα για να βγει..

κατα ταλλα υπεροχο κινητο,ιδανικο μεγεθος,αν ηταν χοντρο δε θα το παλευα...σε συνδυασμο με το Ν8 εκλεισα....

 

Απορια που εχω εγω:

με ποιο app ελεγχω τι τρεχει κ τι εκκινει οταν ανοιγει το κιν??θα ηθελα να ορισω εγω τι να ξεκιναει δλδ κ να κλεινω ο,τι δε θελω.με του κινητου το προγραμμα δεν κλεινουν ολα..πχ μου λεει χαρτες ανοιχτοι,πατα διακοπη,κλεινει κ μετα ξανα ανοιγει...

 

Αφού έχεις & τις δύο συσκευές είναι εύκολο να κάνεις μΙα γρήγορη σύγκριση μεταξύ τους με τα υπέρ & τα κατά κάθε συσκευής?

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις & τις δύο συσκευές είναι εύκολο να κάνεις μΙα γρήγορη σύγκριση μεταξύ τους με τα υπέρ & τα κατά κάθε συσκευής?

 

Στα γρηγορα λοιπον,να πω οτι ξεκινωντας απο την ταχυτητα,ειναι λιγο πιο γρηγορο το SE,εχοντας καλυτερο cpu,η αποκριση ειναι πολυ καλυτερη και φαινεται σε καθε εργασια.η οθονη επισης ειναι λιγο πιο ζωντανα τα χρωματα. το anroid προσωπικα δε με τρελανε,μαλλον προτιμω symbian εν τελει,κανει τα παντα,πιο ευκολα και απλα,χωρις φαμφαρες.(και σε μια ρυθμιση δικτυου για static ip,την εκανε πιο καλα το νοκια,λεπτομερειες με pm αν θες).

απο μπαταρια δεν το συζητω,το νοκια αντεχει 2 μερες κ κατι ψιλα με λογικη χρηση,το αλλο 1.κ αν λιγο ασχοληθεις μαζι του,δε βγαζει ουτε μιση..

σαν μεγεθος,ειναι οριακα μεγαλο για τα δεδομενα μου,αλλα το οτι ειναι λεπτο το σωζει.η ποιοτητα κατασκευης του SE ειναι κατωτερη του ΝΟΚΙΑ,αλλα οχι κακη.η καμερες και των 2 ειναι πολυ καλες,με δυνατο φλας και για το arc s,παρολο οτι ειναι Led, αλλα προτιμω να βγαζω με το Ν8..και τα2 σταθερα μεχρι στιγμης,κανενα κολημα,μονο το νοκια καμια φορα αν ξεχασεις πολλες εφαρμογες ανοιχτες μπορει να ζοριστει..

οι χαρτες της ΝΟΚΙΑ επισης ειναι αψογοι,με πολυ καλη πλοηγηση κτλ,εχεις καθαρισει..δεν χρειαζεσαι κατι αλλο..

αυτα μου ερχονται τωρα,ο,τι αλλο θελετε πειτε μου να τσεκαρω

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου Νικο,μην μπεις σαυτο το τρυπακι.μονο κακο θα κανεις στο κινητο σου

 

sent εύκολα και γρήγορα via my hardware keyboard...

 

Δε θα συμφωνήσω μαζί σου, πιστεύω ότι η ομορφιά του android είναι το πείραγμα. Βασικά root και απεγκατάσταση κάποιων εφαρμογών επιβάλλεται σε πρώτη φάση.

«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

Δε θα συμφωνήσω μαζί σου, πιστεύω ότι η ομορφιά του android είναι το πείραγμα. Βασικά root και απεγκατάσταση κάποιων εφαρμογών επιβάλλεται σε πρώτη φάση.

 

1000%!!

Αλλα ειναι διαφορετικο πραγμα να διαγραψεις ολη τη σαβουρα και διαφορετικο να αναγκασεις το κινητο να σκοτωνει εφαρμογες και να ανοιγει ο,τι εσυ θες/νομιζεις οτι σου χρειαζεται..;)

πολυ απλα,σκοτωνοντας πχ το facebook,κανεις διπλο κακο καθως το κινητο θα αναγκαστει να χρησιμοποιησει πορους και μπαταρια για να 1)τερματισει μια εφαρμογη που δεν ειχε σκοπο να τερματισει ή αν την τερματιζε μονο του θα το εκανε οπως εχει προγραμματιστει να το κανει και οχι με ενα force close..και για να 2)το ανοιξει ξανα.

καλως ή κακως το αντροιντ αποφασιζει μονο του (οσο πιο πολυ χρησιμοποιεις μια εφαρμογη τοσο τρεχει.αν κανεις καποιο διαστημα να τη χρησιμοποιησεις,το android την κλεινει ομαλα) το ποιες εφαρμογες τρεχουν στο παρασκηνιο.και αυτο γιατι αν χρειαστει πχ καποια στιγμη να ανοιξεις το fb,θα τρεξει η εφαρμογη πιο γρηγορα αποταν δεν τρεχει απο πισω.

Θα ποσταρω πιο μετα και ενα αρθρο για το γιατι δεν πρεπει να σκοτωνουμε εφαρμογες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη σκεφτομαι να το παρω για τη γυναικα (σε ασπρο) διαβαζω για την μπαταρια και εχω απογοητευτει. Οντως βγαζει μονο μονο μονο 1 μερα με χρηση λογικη? Και αν μπεις και FB και αλλου ουτε μιση μερα? Ειχα GS2 και ειχα 2 μερες με λιγο απο όλα. Εχω τωρα το Note

και οι 2 μερες ειναι αυτονοητες. Τι παιζει με το Arc S ? Ευχαριστω.

TCe
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη σκεφτομαι να το παρω για τη γυναικα (σε ασπρο) διαβαζω για την μπαταρια και εχω απογοητευτει. Οντως βγαζει μονο μονο μονο 1 μερα με χρηση λογικη? Και αν μπεις και FB και αλλου ουτε μιση μερα? Ειχα GS2 και ειχα 2 μερες με λιγο απο όλα. Εχω τωρα το Note

και οι 2 μερες ειναι αυτονοητες. Τι παιζει με το Arc S ? Ευχαριστω.

 

αν δεν μπεις καθολου ιντερνετ και τοχεις μονο για τηλεφωνο βγαζει κ 2 ισως..εγω ειπα οτι βγαζει μια,αν μπεις λιγο fb ή χρησιμοποιησεις gps κτλ..φωτογραφιες..γενικα αν κανεις κ κατι αλλο εκτος απο τηλ,αλλα οχι καταχρηση,τοτε μια μερα βγαζει,ανετα μεν,αλλα μετα δεν ξερεις ποσο θαντεξει τη 2η.

ειναι δλδ στο 20-30% η μπαταρια,που σημαινει καποιες ωρες..

μιση μερα βγαζει αν εχεις fb ανοιχτο,chat ανοιχτο,ποσταρει,κανεις κ check in και χρησιμοποιεις δορυφορο κ τετοια..αν ασχολεισαι δλδ τη μιση μερα με το κιν,τοτε τοσο αντεχει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παιδες εδω ειναι ενα απο τα πολλα αρθρα που εξηγουν λιγο την φιλοσοφια του android.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω τον φιλο για το go sms αυτο ζητουσα μου ελυσε το προβλημα στα μηνυματα που ειχα μιας κ λετε για τν μπαταρια το εχω το κιν 4 μερες το εχω φορτισει μια φορα κ το εχω πραγματικα ξεθεωσει στην χρηση μου φαινεται αρκετα καλη.

Θελω να ακουσω την γνωμη σας για αν το θα πρεπει/αξιζει να το κανω ροοτ διαβαζα μερικα σχετικα αρθρα αλλα θελω καποιον χρηστη του συγκεκριμενου τηλ να μου πει τι βελτιωσει ειδε αυτος στην συσκευη του αντεχει πχ πααραπανω η μπαταρια του?παει ποιο γρηγορα?

ευχαριστω κ σας ευχομαι καλα χριστουγεννα με υγεια ευτηχια για εσας κ την οικογενειας

με εκτιμηση ενας αγνωστος.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε παραπάνω αντέχει η μπαταρία, ούτε πιο γρήγορο γίνεται με το root. Απλά σου δίνει πλήρη πρόσβαση στις λειτουργίες του κινητού σου. Γίνεσαι administrator με λίγα λόγια.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

επειδη με εχει παραξενεψει το θεμα μπαταρια?εσεις οταν ανοιγετε το κινητο μετα απο φορτιση (το φορτιζω παντα κλειστο) σας λεει 100%εμενα ποτε..κ μετα απο λιγο μπορει ναναι κ στο 92% κ ας μην εχω κανει τπτ,απλαναναι ανοιχτο

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Edited by athanaso77

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα σε ολους. πλησιαζει η επιδοτηση μου και το ARC S ειναι μια απο τις επιλογες μου.

αν μπορει καποιος να μου απαντησει...

α. προγραμμα call recorder υπαρχει? διαβαζω πως γενικα ειναι δυσκολο να ηχογραφησεις κλησεις σε android :(

β. εχει καποιος δοκιμασει το προγραμμα sports tracker της Nokia? δουλευει σωστα με αυτη Polar WearLink®+ transmitter with Bluetooth® τη ζωνη?

 

οι απαντησεις στα παραπανω θα παιξουν ρολο στο ποιο κινητο τελικα θα επιλεξω.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα σε ολους. πλησιαζει η επιδοτηση μου και το ARC S ειναι μια απο τις επιλογες μου.

αν μπορει καποιος να μου απαντησει...

α. προγραμμα call recorder υπαρχει? διαβαζω πως γενικα ειναι δυσκολο να ηχογραφησεις κλησεις σε android :(

β. εχει καποιος δοκιμασει το προγραμμα sports tracker της Nokia? δουλευει σωστα με αυτη Polar WearLink®+ transmitter with Bluetooth® τη ζωνη?

 

οι απαντησεις στα παραπανω θα παιξουν ρολο στο ποιο κινητο τελικα θα επιλεξω.

 

Yπαρχει call recorder αν μπεις στο market θα το δεις.Τωρα για το δευτερο σκελος της ερωτησης σου δν ξερω να απαντησω μιας κ δεν εχω πειραματιστει καθολου με το sports tracker.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα σε ολους. πλησιαζει η επιδοτηση μου και το ARC S ειναι μια απο τις επιλογες μου.

αν μπορει καποιος να μου απαντησει...

α. προγραμμα call recorder υπαρχει? διαβαζω πως γενικα ειναι δυσκολο να ηχογραφησεις κλησεις σε android :(

β. εχει καποιος δοκιμασει το προγραμμα sports tracker της Nokia? δουλευει σωστα με αυτη Polar WearLink®+ transmitter with Bluetooth® τη ζωνη?

 

οι απαντησεις στα παραπανω θα παιξουν ρολο στο ποιο κινητο τελικα θα επιλεξω.

 

το sports tracker το χρησιμοποιω,αλλα τη ζωνη δεν την εχω.δεν ξερω αν θα βρεις ευκολα καποιον να την εχει.την εχεις εσυ?

τοσο στο Ν8 οσο κ στο arc s παιζει καλα,αν κ μουχει κολησει μια φορα χωρις λογο..(χαθηκε η προπονηση απο εκει που κολησε κ μετα).

το θεμα ειναι η μπαταρια για μενα (εκτος αν το δικο μου εχει προβλημα και την τρωει τοσο ευκολα.)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

call recorder υπαρχουν πολλα,αλλα ο φιλος καλα κανει και ρωταει γιατι δεν δουλεουν ολα σωστα.εξαρταται απτη συσκευη.για arc αν εχει δοκιμασει καποιος καποιο που να του δουλεψε ας μας πει.
adok13
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει call recorder αν μπεις στο market θα το δεις.Τωρα για το δευτερο σκελος της ερωτησης σου δν ξερω να απαντησω μιας κ δεν εχω πειραματιστει καθολου με το sports tracker.

καλησπερα. ξερω οτι υπαρχουν call recorder στο market αλλα δεν δουλευουν σε ολα τα κινητα. στο samsung galaxy s π.χ. θελει καποιο πατσακι για να δουλεψει. γι' αυτο ρωταω. εσυ εχεις το arc s και σου δουλευει?

 

το sports tracker το χρησιμοποιω,αλλα τη ζωνη δεν την εχω.δεν ξερω αν θα βρεις ευκολα καποιον να την εχει.την εχεις εσυ?

τοσο στο Ν8 οσο κ στο arc s παιζει καλα,αν κ μουχει κολησει μια φορα χωρις λογο..(χαθηκε η προπονηση απο εκει που κολησε κ μετα).

το θεμα ειναι η μπαταρια για μενα (εκτος αν το δικο μου εχει προβλημα και την τρωει τοσο ευκολα.)

καλησπερα. την εχω την ζωνη και την δουλευω 4-5 φορες την εβδομαδα. ειναι σημαντικο για μενα να δουλευει και με το επομενο κινητο που θα παρω.

 

call recorder υπαρχουν πολλα,αλλα ο φιλος καλα κανει και ρωταει γιατι δεν δουλεουν ολα σωστα.εξαρταται απτη συσκευη.για arc αν εχει δοκιμασει καποιος καποιο που να του δουλεψε ας μας πει.

 

καλησπερα. ευχαριστω, αυτο θελω κι εγω, να μας πει καποιος που εχει το arc s αν ΣΙΓΟΥΡΑ δουλευει καποιο call recorder :)

Link to comment
Share on other sites

Όσο καταλαβαίνω από τις εφαρμογές για την ηχογράφηση κλήσεων δεν καταγράφουν τον συνομιλητή. Γράφει καθαρά τη δική σου φωνή και μόνο αν έχεις ανοιχτή ακρόαση γράφει και τον άλλον. Αυτό που κράτησα στο Αρκ ειναι το record my call το οποίο εχει πολλές ρυθμίσεις ώστε να ταιριάξει σε πολλές συσκευές αλλα δυστυχώς χωρίς επιτυχία.
Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Την ζώνη την δουλεύεις με κάποιο ρολόι της polar ή κατευθείαν με το κινητό; Λογικά λόγω bluetooth θα συνεργάζεται. Θα συμβούλευα ωστόσο να στείλεις ένα mail στην polar για να σου πουν με σιγουριά. Από προσωπική εμπειρία εχω δει ότι η εξυπηρέτησή τους είναι άψογη. ;)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Την ζώνη την δουλεύεις με κάποιο ρολόι της polar ή κατευθείαν με το κινητό; Λογικά λόγω bluetooth θα συνεργάζεται. Θα συμβούλευα ωστόσο να στείλεις ένα mail στην polar για να σου πουν με σιγουριά. Από προσωπική εμπειρία εχω δει ότι η εξυπηρέτησή τους είναι άψογη. ;)

 

καλησπερα, στο sports tracker shop λεει οτι δουλευει σε android. να λυθει και το αλλο με την ηχογραφηση κλησεων... :)

 

edit... μολις ειδα στο xda πως με φλασαρισμα του DoomKernel γινετε να ηχογραφησεις κλησεις.

Edited by nektaria
Link to comment
Share on other sites

Μια επισημανση που θελω να κανω για την μπαταρια! Διαπιστωσα οτι ετρεχε χωρις να φαινεται το mcafee protection που εχει το κιν οταν το πηρα, το οποιο οταν μου ανοιξε πατησααρχικα εγκατασταση κ μετα ακυρωση,κ θεωρησα οτι δεν τρεχει.ετσι το εσβησα χθες,κ σημερα ηδη εχω δει τρελλη διαφορα στην μπαταρια!εσβησα κ καποιες αλλες μικρο εφραρμογες κ εκλεισα τα notifications απο fb app..το εχω στο wifi ολη μερα,με whatsup και viber ανοιχτα,και με χρηση τους..επισης χρηση του οπερα μινι..λιγες κλησεις,και την φωτεινοτητα στο 50%.το αποτελεσμα,τετοια ωρα αλλες μερες ηταν στο 30%,σημερα στο 70% η μπαταρια...για μενα ειναι τεραστεια διαφορα!περα απο τη χρηση λοιπον,παιζει ρολο και το στησιμο ενος κινητου.επισης εχω σουταρει και το timescape..γενικα δεν με ενδιαφερει να μη χανω μνμ απο fb,ολα αυτα μου φαινονται αχρηστα, οποτε το εκανα το κινητο πιο απλο,εχοντας περισσοτερο ελεγχο στο τι τρεχει.σιγουρα το να εχεις ενα τετοιο κινητο βεβαια σημαινει πως θα χρησιμοποιεις κ πολλα απο αυτα που εκλεισα,αλλιως παιρνεις κ ενα πολυ πιο απλο κ τελος,ομως αυτα εκαναν τη διαφορα στη μπαταρια σημερα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, στο sports tracker shop λεει οτι δουλευει σε android. να λυθει και το αλλο με την ηχογραφηση κλησεων... :)

 

edit... μολις ειδα στο xda πως με φλασαρισμα του DoomKernel γινετε να ηχογραφησεις κλησεις.

 

Exei πολλα καλουδια εκει μεσα ριξε μια ματια κ σe mod:)

Link to comment
Share on other sites

Exei πολλα καλουδια εκει μεσα ριξε μια ματια κ σe mod:)

 

καλησπερα. το ξερω, γι΄αυτο εψαξα πρωτα εκει. μελος απο το 2003 :lol: (qtek s100).

Link to comment
Share on other sites

Kαλη χρονιά σε ολους και καλως σας βρηκα...

Εδω και κατι μερες πηρα το ARC S..

τΟ κινητο ειναι ροοτ.

Σημερα προσπαθοντας να παρω τηλεφωνο ενα φιλο διαπιστωσα οτι ειχαν σβηστει ΟΛΕΣ οι επαφες....

Και δυστυχως δεν ειχα μεριμνησει να κανω back up.:cry::cry::cry:

Προσπαθω να κανω εισαγωγη επαφων απο την καρτα μνημης και μου βγαζει οτι το αρχειο VCard δεν υπαρχει.

Υπαρχει τροπος να τις επαναφερω αραγε???????????

Ευχαριστω εκ των προτερων για την βοηθεια!

.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...