Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc S


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οντως και εγω το εβαλα στο Pc companion και κατεβαινει!!δεν μου εβγαζε ειδοποιηση με το wifi ομως..

ωχ παιδιά τι έγινε? Σε εμένα γιατί δεν βγάζει τίποτα? στην 042 είμαι ακόμα !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι, πριν από 5 λεπτά, υπάρχει περίπτωση να είναι κλειδωμένο από τον πάροχό μου και αν πως το διαπιστωνω?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ειναι Branded?

 

για πες πως το διαπιστώνω?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αναβαθμιστηκε αλλα οχι στην 4 ice cream.., απλα ο αριθμος εκδοσης της 2.3.4 ειναι νεος,δλδ η 2.3.4 αναβαθμιστηκε αποτι καταλαβα!και νομιζα πως πηραμε παγωτο!********...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εμενα αποσο ξερω δεν ειναι branded, μηπως πρεπει να το κανω root για να παρει το Update??(το ειχα αλλα το εκανα unroot) και αν ναι,τι αλλο χρειαζεται?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ας μου εξηγήσει κάποιος χριστιανός πως καταλαβαινω αν είαν branded ή όχι :O

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

oxi δεν θελει ροοτ ρε συ

 

πάντως τώρα μου λέει ότι είναι ενημερωμένο.. αλλά πάλι την 2.3.4 έχει παρόλο ότι έκανε update.. και έλεγε αναβάθμιση στην έκδοση 4.. πήγε το μυαλό μου στην icecream..αλλά δεν ήταν αυτή.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εχω το κινητο εδω κ 2 βδομαδες περιπου,εχω παρατηρησει οτι μερικες φορες οταν παταω το κουμπι για την αρχικη οθονη κ ενω ειμαι σε καποια εφαρμογη (παιχνιδι-τανια-κλπ) κανει 1-2 δευτερολεπτα για να εμφανισει κ τα 4 τετραγωνακια κατω κ για λιγο σαν να τρωει σκαλωμα κ οταν αλλαζω σελιδες στο μενου,κ μετα απο λιγο ολα καλα...το κανει σε κανεναν σας αυτο η μονο σε μενα?
Link to comment
Share on other sites

και εγω το εβαλα τώρα και μου έγραψε έχετε το τελευταιο λογισμίκο,δεν μου έκανε κάμια αναβάθμιση
Link to comment
Share on other sites

εχω το κινητο εδω κ 2 βδομαδες περιπου,εχω παρατηρησει οτι μερικες φορες οταν παταω το κουμπι για την αρχικη οθονη κ ενω ειμαι σε καποια εφαρμογη (παιχνιδι-τανια-κλπ) κανει 1-2 δευτερολεπτα για να εμφανισει κ τα 4 τετραγωνακια κατω κ για λιγο σαν να τρωει σκαλωμα κ οταν αλλαζω σελιδες στο μενου,κ μετα απο λιγο ολα καλα...το κανει σε κανεναν σας αυτο η μονο σε μενα?

 

Μου συμβαίνει συχνά στο Xperia Arc που έχω. Απλά γεμίζει η RAM και μέχρι να την "αδειάσει" τρώει το σκάλωμα. Δοκίμασε να μειώσεις αρκετά τα Widgets που έχεις καθώς και τα προγράμματα που "τρέχουν" στο backround . Δυστυχώς είναι το βασικό μειονέκτημα του τηλεφώνου ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Παραμύθια της Χαλιμάς είναι τα περί update.

 

Μην γραφεις ανακριβειες εχει ανακοινωθει ηδη οτι το κινητο θα παρει την cream σαν update οπως κ εχουνε βγει απειρα custom rom/fernel o καθενας επιλεγει.

Edited by NecromantiA
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω πολύ καλά ότι θα έρθει το ICS. Η ανακρίβεια, στη προκειμένη περίπτωση, δεν είναι από μέρους μου. Παραπάνω γράφτηκε οτι κυκλοφόρησε, ήδη και ψάχνουμε όλοι πού είναι.
Link to comment
Share on other sites

Τέλη Μαρτίου-αρχές Απριλίου θα έρθει το update σε ICS ;) Εμείς με το nexus μας το έκαναν δώρο Χριστουγέννων, εσάς θα σας το κάνουν δώρο Πάσχα :D
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζω πολύ καλά ότι θα έρθει το ICS. Η ανακρίβεια, στη προκειμένη περίπτωση, δεν είναι από μέρους μου. Παραπάνω γράφτηκε οτι κυκλοφόρησε, ήδη και ψάχνουμε όλοι πού είναι.

 

Α ετσι συμφωνω μαζι σου δεν ειδα τα παραπανω ποστ σου ζητω συγγνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Τέλη Μαρτίου-αρχές Απριλίου θα έρθει το update σε ICS ;) Εμείς με το nexus μας το έκαναν δώρο Χριστουγέννων, εσάς θα σας το κάνουν δώρο Πάσχα :D

 

πως σου φαινεται το ics στο nexus?γιατι πανω κατω το ιδιο θα ειναι κ στο arc s

Link to comment
Share on other sites

πως σου φαινεται το ics στο nexus?γιατι πανω κατω το ιδιο θα ειναι κ στο arc s

 

Η μέρα με τη νύχτα είναι σε σχέση με την GB! Πιο γρήγορο το κινητό και με την ενεργοποίηση του gpu accelleration τα παιχνίδια και μερικές εφαρμογές που χρησιμοποιούν πολλά γραφικά στοιχεία (πχ, facebook) γίνονται πολύ ομαλές και γρήγορες στη χρήση. Ωρίμασε πολύ πλέον το android 1 μήνα και κάτι το έχω το κινητό και δεν μου έκανε ούτε ένα restart ούτε "πάγωσε" λόγω κάποιας εφαρμογής ή άλλου "κολλήματος". Θα σας αρέσει πολύ. Μόνο μην την χαλάσει η SE πειράζοντας την εμφάνιση γιατί ήδη η stock ICS είναι πολύ όμορφη καμιά σχέση με τη stock GB που είναι πεθαμενατζίδικη εντελώς μέσα στα μαύρα και την ασχήμια :lol:

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι ειχα πορωθει κ ειχα κατεβασει αρκετα προγραμματα κ widgets αυτο το καιρο :P κ ισως αυτο να φταιει,θα τα μειωσω να δουμε...
Link to comment
Share on other sites

Η μέρα με τη νύχτα είναι σε σχέση με την GB! Πιο γρήγορο το κινητό και με την ενεργοποίηση του gpu accelleration τα παιχνίδια και μερικές εφαρμογές που χρησιμοποιούν πολλά γραφικά στοιχεία (πχ, facebook) γίνονται πολύ ομαλές και γρήγορες στη χρήση. Ωρίμασε πολύ πλέον το android 1 μήνα και κάτι το έχω το κινητό και δεν μου έκανε ούτε ένα restart ούτε "πάγωσε" λόγω κάποιας εφαρμογής ή άλλου "κολλήματος". Θα σας αρέσει πολύ. Μόνο μην την χαλάσει η SE πειράζοντας την εμφάνιση γιατί ήδη η stock ICS είναι πολύ όμορφη καμιά σχέση με τη stock GB που είναι πεθαμενατζίδικη εντελώς μέσα στα μαύρα και την ασχήμια :lol:

 

ωραια τελεια απο αποψη μπαταριας πως παει κραταει περισσοτερο?

Link to comment
Share on other sites

ας μου εξηγήσει κάποιος χριστιανός πως καταλαβαινω αν είαν branded ή όχι :O

 

Οταν το ανοιγεις και βγαινει σημα παροχου,οταν εχει προεγκατεστημενες εφαρμογες βονταφον πχ(αν εισαι βοντα) οταν εχεις ηχους κλησεις απο καποιον παροχο,τοτε εισαι branded.απο που το πηρες αν επιτρεπεται;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...