Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc S


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρε δεν ειπα ΟΧΙ,αλλα προς το παρον δεν μπορει να γινει Root. Οποτε ...Πρεπει να βρω μια παλαιοτερη εκδοση Root

 

Εννοω απο 2ο χερι μηχανακι.

Edited by vairas5770
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βρε δεν ειπα ΟΧΙ,αλλα προς το παρον δεν μπορει να γινει Root. Οποτε ...Πρεπει να βρω μια παλαιοτερη εκδοση Root

 

Εννοω απο 2ο χερι μηχανακι.

 

ναι καταλαβα τι εννοεις.οπως νομιζεις.

παντως αν το θεμα σου ειναι μονο η .62, μπορεις να κανεις downgrade στην .58 που εχει root.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι καταλαβα τι εννοεις.οπως νομιζεις.

παντως αν το θεμα σου ειναι μονο η .62, μπορεις να κανεις downgrade στην .58 που εχει root.

 

Ναι και αυτο γινεται,βασικα θα το δω το πρωι το θεμα...θα βγω μια βολτα μηπως το βρω γυρω στα 350Ε.

 

Αν το πετυχω θα το τσιμπησω αλλιως στα 220Ε μεταχειρ. :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι και αυτο γινεται,βασικα θα το δω το πρωι το θεμα...θα βγω μια βολτα μηπως το βρω γυρω στα 350Ε.

 

Αν το πετυχω θα το τσιμπησω αλλιως στα 220Ε μεταχειρ. :D

 

ok!μην με κυνηγας μετα ομως!:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ok!μην με κυνηγας μετα ομως!:lol:

 

χα χα οχι ρε συ...εδω εχω δοκιμασει σχεδον τα παντα δεν κολλαω :D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω που απαντησες φιλε μου. Αυτο με την φωτεινοτητα με χαλαει πιο πολυ απο ολα γιαυτο μαλλον θα το αφησω .

 

κανενα προβλημα με φωτεινοτητα,καμια σχεση με νεο κ.τ.λ

μηλαμε ισως για την πιο φωτεινη οθονη ολων!!!!

 

βασικα αν βγαλεις την αυτοματη φωτεινοτητα,αποσο εχω ακουσει,γινεται "αλλο" κινητο.απιστευτα φωτεινη οθονη!

 

Κωνσταντινε,δεν νομιζω οτι τα αρκ εχουν προβλημα με σενσορα,το δικο μου ειναι απιστευτα φωτεινο

μου δημιουργει την εντυπωση οτι δεν υπαρχει σενσορας.

Ειναι μαλον απο τα πιο φωτεινα σμαρτ,που κυκλοφορουν

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
sks13 :alien:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να καταλαβω,δεν εχει το προβλημα που εχουν ολα τα Neo V ;

 

Στα μαγαζια υπαρχει πολυ φως οποτε δεν μπορω να καταλαβω τι αλλαζει στο σκοταδι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να καταλαβω,δεν εχει το προβλημα που εχουν ολα τα Neo V ;

 

Στα μαγαζια υπαρχει πολυ φως οποτε δεν μπορω να καταλαβω τι αλλαζει στο σκοταδι.

 

για μενα καμια σχεση,εχοντας και τα δυο!!

το αρκ το εχω στο 55 γιατι εινα σχεδον υπερβολη,απο εκει και πανω!!!

το 40 του αρκ,ειναι τπ φουλ του νεο!!!!

sks13 :alien:
Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντινε,δεν νομιζω οτι τα αρκ εχουν προβλημα με σενσορα,το δικο μου ειναι απιστευτα φωτεινο

μου δημιουργει την εντυπωση οτι δεν υπαρχει σενσορας.

Ειναι μαλον απο τα πιο φωτεινα σμαρτ,που κυκλοφορουν

 

σου λεω αποσο εχω δει xperia mini,arc και neo v.

εγω ποτε δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα με τη φωτεινοτητα.ειναι ο,τι πιο ενεργοβορο πανω στο κινητο και την εχω παντα στη μεση.και παρολα αυτα ειμαι πολυ ικανοποιημενος.να σου πω την αληθεια οταν επαιζα με το arc του ξαδερφου μου δεν ειδα τρομερη διαφορα με το mini pro μου.αλλα ειναι αλλο να το χεις και να το δουλευεις καθημερινα και αλλο να το "πειραζεις" λιγα λεπτα.οποτε δεν εχω λογο να φερω αντιρρηση σαυτο που λες.και η αληθεια ειναι οτι οι χρηστες του neo v κανουν τα περισσοτερα παραπονα για τη φωτεινοτητα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σου λεω αποσο εχω δει xperia mini,arc και neo v.

εγω ποτε δεν ειχα ιδιαιτερο προβλημα με τη φωτεινοτητα.ειναι ο,τι πιο ενεργοβορο πανω στο κινητο και την εχω παντα στη μεση.και παρολα αυτα ειμαι πολυ ικανοποιημενος.να σου πω την αληθεια οταν επαιζα με το arc του ξαδερφου μου δεν ειδα τρομερη διαφορα με το mini pro μου.αλλα ειναι αλλο να το χεις και να το δουλευεις καθημερινα και αλλο να το "πειραζεις" λιγα λεπτα.οποτε δεν εχω λογο να φερω αντιρρηση σαυτο που λες.και η αληθεια ειναι οτι οι χρηστες του neo v κανουν τα περισσοτερα παραπονα για τη φωτεινοτητα.:)

 

θα συμφωνησω σε αυτο

σε σχεση με το μινι προ που ειχα πριν το νεο ν καμια σχεση η φωτεινοτητα

το νεο ν ειναι πιο σκοτεινο

Link to comment
Share on other sites

Ναι και αυτο γινεται,βασικα θα το δω το πρωι το θεμα...θα βγω μια βολτα μηπως το βρω γυρω στα 350Ε.

 

Αν το πετυχω θα το τσιμπησω αλλιως στα 220Ε μεταχειρ. :D

 

να το ξαναπω μια φορα γινεται ροοτ η 62 αν ξεκλειδωσεις τον bt αυτοματα το εχει κανει κ αλλος χρηστης εδω μεσα

Link to comment
Share on other sites

να το ξαναπω μια φορα γινεται ροοτ η 62 αν ξεκλειδωσεις τον bt αυτοματα το εχει κανει κ αλλος χρηστης εδω μεσα

 

Ναι,δικια μου παραληψη.μιλαγαμε σε μια βαση οπου το ρουτ δεν υπαρχει.ρουτ υπαρχει αλλα δεν υπαρχει ευκολη διαδικασια οπως στην .42 και .58

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικά στα μηνύματα πόσοι χαρακτήρες χωράνε?εμένα παίρνει κανονικά 160 χωρίς να έχω κάποια extra εφαρμογή
Link to comment
Share on other sites

τελικά στα μηνύματα πόσοι χαρακτήρες χωράνε?εμένα παίρνει κανονικά 160 χωρίς να έχω κάποια extra εφαρμογή

 

ειναι ελληνικο το δικο σου (λογικα)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πως διαγράφονται εφαρμογές και εικονίδια απλά χωρίς root klpl.

 

Αν μιλάς για προεγκατεστημένες εφαρμογές... μόνο αν είσαι root.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάς για προεγκατεστημένες εφαρμογές... μόνο αν είσαι root.

Ναι εννοω τις προεγκατεστημένες εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδες οποιος δεν θελει να χασει το ροοτ του στην 0.62 ας κανει το update μεσω ΟΤΑ μονο κ οχι απο τον υπολογιστη γιατι ετσι χανεται.Τελικα μπηκα στον πειρασμο κ την εβαλα θα σας πω εντυπωσεις σε λιγες μερες.
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα παιδες οποιος δεν θελει να χασει το ροοτ του στην 0.62 ας κανει το update μεσω ΟΤΑ μονο κ οχι απο τον υπολογιστη γιατι ετσι χανεται.Τελικα μπηκα στον πειρασμο κ την εβαλα θα σας πω εντυπωσεις σε λιγες μερες.

 

Εισαι σιγουρος για αυτο;δοκιμασες να μπεις σε καποια εφαρμογη που ζηταει root και δεν εχεις προβλημα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος για αυτο;δοκιμασες να μπεις σε καποια εφαρμογη που ζηταει root και δεν εχεις προβλημα;

 

Kαλημερα παιδες οποιος δεν θελει να χασει το ροοτ του στην 0.62 ας κανει το update μεσω ΟΤΑ μονο κ οχι απο τον υπολογιστη γιατι ετσι χανεται.Τελικα μπηκα στον πειρασμο κ την εβαλα θα σας πω εντυπωσεις σε λιγες μερες.

 

ναι φιλε για πες μας! ειναι ενδιαφερον αυτο αν και νομιζω οτι δεν ισχυει

για δοκιμασε και πες μας

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος για αυτο;δοκιμασες να μπεις σε καποια εφαρμογη που ζηταει root και δεν εχεις προβλημα;

Χλωμό το βλέπω!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τα sony ericsson ως κινητα εχω ακουσει οτι χαλανε ευκολα ...ισχυει αυτο και για το arc?

 

Όλα αντέχουν και όλα χαλάνε το ίδιο αν δεν τα προσέχεις, δεν ισχύει το παραπάνω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...