Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc S


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στη κεντρικη δεν εχω κανενα,στις πλαγιες εχω καποια αλλα κυριως αυτα που ειχε και στην αρχη οταν το πηρα...

μου το κανει κ στη μπαρα κατω κατω με τα μνμ τις επαφες κ τα τηλεφωνα αυτο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα ήθελα παρακαλώ σαν νέος στο άθλημα του εν λόγω κινητού να ρωτήσω το εής. ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ (και γιατί...) να κατεβάσω την ανανεωμένη έκδοση που μου ήρθε μέσω μιηνύματος στο κινητό μου 4.0.2.Α.0.62? Τι έχω να κερδίσω με την αναβάθμιση αυτή, τι έχω να χάσω? Και πως αν πρέπει να γίνει θα την κάνω γιατί κάτι μου γράφει περί pc companion.... Άλλο είναι αυτό πάλι? Κινδυνεύουν επαφές, τηλέφωνα, κατεβασμένα αρχεία με αυτή την έκδοση? Άλλοι την έχετε προφανώς κατεβάσει? Τι συμπτώματα είχατε δει στο κινητό σας? Σας ευχαριστώ ιδιαίτερα για το ενδιαφέρον σας....
Link to comment
Share on other sites

στη κεντρικη δεν εχω κανενα,στις πλαγιες εχω καποια αλλα κυριως αυτα που ειχε και στην αρχη οταν το πηρα...

μου το κανει κ στη μπαρα κατω κατω με τα μνμ τις επαφες κ τα τηλεφωνα αυτο...

 

Εννοω στις κεντρικες οθονες γενικα..αλλα ειπες οτι δεν εχεις πολλα.Συνηθως γιαυτο το κανει.επειδη αργει να φορτωσει τα widgets.για κανε μια δοκιμη να τα αφαιρεσεις ολα.ετσι για να μας φυγει η απορια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου κι εγω ειμαι αναμεσα σε αυτα τα δυο κινητα που λες κι συ. Προσωπικα οταν με το καλο ερθει η επιδοτηση μου με βλεπω να "χτυπαω" το Arc S για με ενδιαφερει πιο πολυ η καμερα, που απο οτι εχω ακουσει και διαβασει, το Arc S εχει μια απο τις καλυτερες καμερες σε κινητο. Τωρα το LG ειναι διπλοπυρηνο στο 1Ghz και το Arc S μονοπύρηνο στο 1,4 (διαφορες που προσωπικα ποτε δεν με ενδιαφερουν μιας και ειμαι πολυ απλος χρηστης). Θεωρω οτι μιας και αναφερεις "games" το LG θα σε καλυψει περισσοτερο λογω του επεξεργαστη, αλλα δεν ειμαι και ο πλεον αρμοδιος να σου απαντησει γι'αυτο μιας και δεν ασχολουμαι καθολου με παιχνιδια.Τωρα για gps και internet λογικα θα σε καλυψουν και οι δυο συσκευες. Σαν μνημη το Arc S εχει ελαχτιστη (σε σχεση με του LG) και ειναι ενα μειον, αν και αυτο λυνεται το προβλημα με μια καρτουλα. Απο κει και περα προσωπικα το δικο μου πορτοφολι δε αντεχει να δωσει τα 100€ που κοστιζει παραπανω το LG οποτε με βλεπω να κινουμαι για το Arc S κατα 99,9%. Αυτα απο μενα ελπιζω να βοηθησα!!! :D

 

Ευχαριστω πολυ φιλε,αυτο που με χαλαει παρα πολυ στο Arc S ειναι τα πλαστικα του,και η ποιοτητα κατασκευης του.

Το LG απο την αλλη στον τομεα αυτο ειναι παρα πολυ μπροστα.Καμια σχεση οταν κρατας το ενα και το αλλο στο χερι.

Ναι οντως η διαφορα στην τιμη ειναι σεβαστη.

Καλη αγορα ευχομαι.

Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να πει αν δουλεύει ο αισθητήρας φωτός στο τηλεφωνό του?εμένα πάντως δεν λειτουργεί κάτι τέτοιο
Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να πει αν δουλεύει ο αισθητήρας φωτός στο τηλεφωνό του?εμένα πάντως δεν λειτουργεί κάτι τέτοιο

 

εννοεις αυτο που ειχα ρωτησει και εγω..?

 

παιδες,ειχα ρωτησει και παλιοτερα,αλλα δεν ελαβα απαντηση. Εχει το arc S αισθητηρα ωστε να κατεβαζει τη φωτεινοτητα σε σκοταδι και να την ανεβαζει στον ηλιο?(για οικονομια κτλ). Διοτι αν το εχει,ειτε δεν μπορω να βρω πως ενεργοποιειται,εφοσον μπορει και απενεργοποιειται,ειτε δεν μου λειτουργει..εχω το Ν8 και υπαρχει.ο κολλητος μου εχει το neo V και υπαρχει.και μου εκανε εντυπωση να μην το εχει η μεχρι τωρα ναυαρχιδα της SE..

πειτε μου να μου φυγει η απορια αν θελετε..

 

 

2 φορες το ρωτησα και καμια απαντηση..λες και ρωτησαμε πως κανουμε ροοτ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εννοεις αυτο που ειχα ρωτησει και εγω..?

 

 

 

 

2 φορες το ρωτησα και καμια απαντηση..λες και ρωτησαμε πως κανουμε ροοτ..

 

φανταζομαι το ίδιο λεμε,να υποθέσω ότι ούτε εσένα δουλεύει?

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι το ίδιο λεμε,να υποθέσω ότι ούτε εσένα δουλεύει?

 

οχι,φανταζομαι οτι δεν υπαρχει αισθητηρας απλα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

με μια γρηγορη αναζητηση στο google λεει οτι εχει light sensor.και μου φαινετια περιεργο να μην εχει οταν ολη η αλλη σειρα xperia εχει.δοκιμαστε κατω απο εντονο φως με πληρη φωτεινοτητα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με μια γρηγορη αναζητηση στο google λεει οτι εχει light sensor.και μου φαινετια περιεργο να μην εχει οταν ολη η αλλη σειρα xperia εχει.δοκιμαστε κατω απο εντονο φως με πληρη φωτεινοτητα

 

ο,τι και να εκανα δεν λειτουργει.και εγω γιαυτο ρωτησα,εχει το neo V και αλλα τηλ,κ δε θαχει αυτο?η ως τωρα ναυαρχιδα??παιζει να υπαρχει ρυθμιση?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ο,τι και να εκανα δεν λειτουργει.και εγω γιαυτο ρωτησα,εχει το neo V και αλλα τηλ,κ δε θαχει αυτο?η ως τωρα ναυαρχιδα??παιζει να υπαρχει ρυθμιση?

 

ρύθμιση δεν υπάρχει και στο manual που έχει εικόνα δείχνει ότι υπάρχει αισθητήρας.σήμερα το πήγα στο service για άλλο πρόβλημα που είχα και τους ρώτησα αν έχει να το δούνε γιατί δεν λειτουργεί.όταν έχω νέα θα σας ενημερώσω ;)

Link to comment
Share on other sites

ρύθμιση δεν υπάρχει και στο manual που έχει εικόνα δείχνει ότι υπάρχει αισθητήρας.σήμερα το πήγα στο service για άλλο πρόβλημα που είχα και τους ρώτησα αν έχει να το δούνε γιατί δεν λειτουργεί.όταν έχω νέα θα σας ενημερώσω ;)

 

το εψαξα λιγο και απο οτι καταλαβα ειναι θεμα λογισμικου και οχι προβληματος του αισθητηρα.

βρηκα αυτο εδω:

Open the Dialer and press this

 

*#*#7378423#*#*

 

Go to Service Test -> Ambient Light Sensor and Proximity swith

 

κανε το και θα δεις,εμενα εκει φαινεται να λειτουργει ο αισθητηρας, ομως στην πραξη δεν κανει τιποτα,η φωτεινοτητα παραμενει ολοιδια..

προφανως,για καποιο λογο δεν την αλλαζει αυτοματα οπως θα επρεπε.

το τι πρεπει να κανουμε ομως για αυτο,δεν το γνωριζω..

 

επισης βρηκα αυτο:

http://forum.xda-developers.com/archive/index.php/t-1377125.html

οπου ο τυπος αποτι καταλαβα θεωρει δεδομενο οτι δεν λειτουργει σαν λογισμικο και οχι σαν αισθητηρας και το διορθωνει ετσι οπως λεει

τωρα γιατι κανεις δεν ασχολειται?σημαινει οτι μονο σε μερικους δεν λειτουργει?ή σε κανεναν και απλα δεν τους νοιαζει?εμενα θα με ενδιεφερε για οικονομια στην μπαταρια να το λυσουμε

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σ εμενα παλικαρια μερικες φορες η φωτεινοτητα της οθονης μειωνετε αυτοματα και μετα ξαναγινετε οπως την εχω ρυ8μισει εγω.Εχω την τελευταια εκδοση στο κινητο.

Γι αυτο δεν μιλατε?Η εχω καταλαβει αλλο εγω?

Link to comment
Share on other sites

Σ εμενα παλικαρια μερικες φορες η φωτεινοτητα της οθονης μειωνετε αυτοματα και μετα ξαναγινετε οπως την εχω ρυ8μισει εγω.Εχω την τελευταια εκδοση στο κινητο.

Γι αυτο δεν μιλατε?Η εχω καταλαβει αλλο εγω?

 

λεμε για τον αισθητηρα που εχει διπλα απο το ακουστικο,ο οποιος αναλογα με την ενταση του φωτος που τον χτυπαει,ανεβαζει ή κατεβαζει την φωτεινοτητα της οθονης.πχ αν εισαι εξω και εχει ηλιο τη δυναμωνει για να βλεπεις,αν εισαι στο σπιτι σου τη μικραινει,αν εισαι κ τελειως σκοταδι μικραινει κιαλλο γιατι εκτος οτι θα σε στραβωνει αν ειναι τερμα πχ,θα σπαταλαει αδικα πολλη ενεργεια..

αυτο στο Ν8 μου το κανει κ στη ναρχη μου την εσπαγε γιατι ειναι υπερευαισθητο και μεσα στο σπιτι ειδικα,αναλογα τη θεση μου σε σχεση με τη λαμπα αλλαζε συνεχεια η ενταση της οθονης. αλλα οκ,τελικα ειναι χρησιμο,ποσο μαλλον στο ARC S που η μπαταρια του βγαζει και μιση μερα αν το ζορισεις..

εμενα λοιπον,στο τεστ που εκανα ειδα οτι λειτουργει ο αισθητηρας,δεν ειναι χαλασμενος,επομενως αυτο που φταιει λογικα ειναι το λογισμικο,που θα επρεπε αναλογα με τις μετρησεις του (οι οποιες ειναι γρηγορες,αν το κανεις θα καταλαβεις πως αλλαζουν οι τιμες του) να αλλαζει και την φωτεινοτητα..αμεσα!πχ αν εισαι κατω απο το φως στο δωματιο σου,κ πας λιγο πλαγια,να το δεις να πεφτει..

ελπιζω να εγινα κατανοητος για τι ακριβως μιλαμε!

μου κανει εντυπωση που κανεις δεν εχει ασχοληθει..αλλα κατα ταλλα το anroid κανει παπαδες.. (δεν ειμαι φαν κανενος,απλα θελω τα βασικα τουλαχιστον να γινονται απο μονα τους,και οχι να θελω προγραμματιστη για να λειτουργησουν..)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας ήθελα να ρωτήσω αν από το κινητό μπορώ να δω και πως γίνετε αυτό ένα δίσκο που έχω share στο οικιακό μου δίκτυο…. ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

...ποσο μαλλον στο ARC S που η μπαταρια του βγαζει και μιση μερα αν το ζορισεις...

 

Η μπαταρία του είναι τόσο χάλια;;; Γιατί έχω διαβάσει και στο θέμα του "απλού" ARC οτι με την αναβάθμιση διορθώθηκα τυχόν προβλήματα με την μπατάρία. Πόσο δηλαδή κρατάει η μπαταρία του με νορμάλ χρήση και όχι τίποτα extreme;;; Το αναφέρω αυτό γιατί πρωτίστως με ενδιαφέρει σαν τηλέφωνο και όχι σαν mp3 player ή σαν υπολογιστής.

Edited by nobody4
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία του είναι τόσο χάλια;;; Γιατί έχω διαβάσει και στο θέμα του "απλού" ARC οτι με την αναβάθμιση διορθώθηκα τυχόν προβλήματα με την μπατάρία. Πόσο δηλαδή κρατάει η μπαταρία του με νορμάλ χρήση και όχι τίποτα extreme;;;

άνετα 1 1/2 μέρα με κανονική χρήση

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ρύθμιση δεν υπάρχει και στο manual που έχει εικόνα δείχνει ότι υπάρχει αισθητήρας.σήμερα το πήγα στο service για άλλο πρόβλημα που είχα και τους ρώτησα αν έχει να το δούνε γιατί δεν λειτουργεί.όταν έχω νέα θα σας ενημερώσω ;)

 

φίλε μου το πρόβλημα με τον αισθητήρα φωτός το έλυσα,με το που το πήρα απο το service έφαγα μια "φλασια" και δοκίμασα ενα widget που εχω για την φωτεινότητα(το οποιο εχει διάφορα επίπεδα και έχει και ένα που λέει αυτόματο),λοιπόν όταν το βάζω στο αυτόματο λειτούργει ο αισθητήρας,οπότε δε ξέρω μηπως για να λειτουργήσει ο αισθητήρας πρεπει να γινει σε συνδυασμο με κάτι τέτοιο ;)

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου το πρόβλημα με τον αισθητήρα φωτός το έλυσα,με το που το πήρα απο το service έφαγα μια "φλασια" και δοκίμασα ενα widget που εχω για την φωτεινότητα(το οποιο εχει διάφορα επίπεδα και έχει και ένα που λέει αυτόματο),λοιπόν όταν το βάζω στο αυτόματο λειτούργει ο αισθητήρας,οπότε δε ξέρω μηπως για να λειτουργήσει ο αισθητήρας πρεπει να γινει σε συνδυασμο με κάτι τέτοιο ;)

 

εμενα γιατι δεν το εχει αυτο το widget????

 

Η μπαταρία του είναι τόσο χάλια;;; Γιατί έχω διαβάσει και στο θέμα του "απλού" ARC οτι με την αναβάθμιση διορθώθηκα τυχόν προβλήματα με την μπατάρία. Πόσο δηλαδή κρατάει η μπαταρία του με νορμάλ χρήση και όχι τίποτα extreme;;; Το αναφέρω αυτό γιατί πρωτίστως με ενδιαφέρει σαν τηλέφωνο και όχι σαν mp3 player ή σαν υπολογιστής.

 

και 2 βγαζει αν κανεις απλη χρηση,και ριχνεις ματιες στο ιντερνετ (πχ αν θες να μπεις κανα fb να κοψεις κινηση και να κλεισεις-εγω το τσεκαρω απο τον οπερα ας πουμε)

με ανοιχτο ομως ιντερνετ και με συνδεδεμενες τις εφαρμογες αυτες να ενημερωνουν ολη μερα,αλλα με συνετη χρηση βγαζει παλι 1.5 μερα.

αν απο εκει κ περα αρχισεις να λιωνεις,πεφτει.και αν εχεις κανα messenger ή καμια πλοηγηση για καμια ωρα,τοτε μιση μερα βγαζεις. φυσικα φωτεινοτητα και τετοια χαμηλωμενα,οχι τερμα.

θεωρω οτι αν το φορτισεις το βραδυ και του πιεις το αιμα θα σε βγαλει μεχρι το απογευμα απο το πρωι.αλλιως πιανεις και 2 μερες.

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εμενα γιατι δεν το εχει αυτο το widget????

 

ούτε εμένα το είχε το κατέβασα,αυτό είναι "Brightness Toggle Widget" το έχει στο market δωρεάν,για δοκιμασέ το

Link to comment
Share on other sites

ούτε εμένα το είχε το κατέβασα,αυτό είναι "Brightness Toggle Widget" το έχει στο market δωρεάν,για δοκιμασέ το

 

σορρυ αλλα αυτο δεν ειναι αυτοματο. μου εβγαλε ενα εικονιδιο που οσο το πατας αυξανεις την φωτεινοτητα...δεν εχει κανενα νοημα! εκτος αν ειναι διαφορετικο το δικο σου?? τι να πω

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

σορρυ αλλα αυτο δεν ειναι αυτοματο. μου εβγαλε ενα εικονιδιο που οσο το πατας αυξανεις την φωτεινοτητα...δεν εχει κανενα νοημα! εκτος αν ειναι διαφορετικο το δικο σου?? τι να πω

 

αμα του κανεις διπλο κλικ γρηγορο βγάζει ενα "Α" μεση και εκει γίνεται αυτόματο

Widget changes screen brightness by single click, 8 brightness levels available. Double click will switch on automatic brightness mode.

Link to comment
Share on other sites

αμα του κανεις διπλο κλικ γρηγορο βγάζει ενα "Α" μεση και εκει γίνεται αυτόματο

Widget changes screen brightness by single click, 8 brightness levels available. Double click will switch on automatic brightness mode.

 

πραγματικα,οσοι λενε οτι το anroid κανει παπαδες,ποσες μερες καιγονται απο πανω απο το κιν για να επιτυχουν τι??

αυτο το πραμα δουλεψε μονο οταν του πειραξα χειροκινητα την ενταση σε καποιο επιπεδο (δε θυμαμαι που την εβαλα ομως) και πατησα διπλο,και οντως λειτουργησε..

οπως ειπε και ενας φιλος,τον ενοχλουσε.ετσι και εμενα στο Ν8 στην αρχη μου την εσπαγε,ομως θεωρω οτι βοηθα στην οικονομια μπαταριας,αλλα κ μακροζωιας της οθονης (θα μου πεις,υπαρχει περιπτωση να το κρατησεις πανω απο 2-3 χρονια το κιν??δεν ξερω,αμα μας πτωχευσουνε,μπορει).και αν το συνηθισεις ειναι χρησιμο,ειδικα καλοκαιρι που βγαινεις στον ηλιο και δεν βλεπεις τιποτα,ενω το βραδυ ζαλιζει η δυνατη φωτεινοτητα.

κατι απλο και χρησιμο λοιπον,για να λειτουργησει μας εφαγε τοσες μερες..συμπερασμα? 1)ολα τα εξυπνα κινητα κανουν παπαδες,αμα καεις.

2) το θεμα ειναι να κανει αυτα που θες,οπως το παιρνεις,συν 5 εφαρμογες που θα βαλεις ευκολα και θα χειριστεις ευκολα(και θα κανουν σωστα τη δουλεια).

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα,οσοι λενε οτι το anroid κανει παπαδες,ποσες μερες καιγονται απο πανω απο το κιν για να επιτυχουν τι??

αυτο το πραμα δουλεψε μονο οταν του πειραξα χειροκινητα την ενταση σε καποιο επιπεδο (δε θυμαμαι που την εβαλα ομως) και πατησα διπλο,και οντως λειτουργησε..

οπως ειπε και ενας φιλος,τον ενοχλουσε.ετσι και εμενα στο Ν8 στην αρχη μου την εσπαγε,ομως θεωρω οτι βοηθα στην οικονομια μπαταριας,αλλα κ μακροζωιας της οθονης (θα μου πεις,υπαρχει περιπτωση να το κρατησεις πανω απο 2-3 χρονια το κιν??δεν ξερω,αμα μας πτωχευσουνε,μπορει).και αν το συνηθισεις ειναι χρησιμο,ειδικα καλοκαιρι που βγαινεις στον ηλιο και δεν βλεπεις τιποτα,ενω το βραδυ ζαλιζει η δυνατη φωτεινοτητα.

κατι απλο και χρησιμο λοιπον,για να λειτουργησει μας εφαγε τοσες μερες..συμπερασμα? 1)ολα τα εξυπνα κινητα κανουν παπαδες,αμα καεις.

2) το θεμα ειναι να κανει αυτα που θες,οπως το παιρνεις,συν 5 εφαρμογες που θα βαλεις ευκολα και θα χειριστεις ευκολα(και θα κανουν σωστα τη δουλεια).

 

Ποιος καίγεται με τις μέρες;Τι λες;Αν θες να μιλήσουμε για τα κινητά Arc/Arc S απλά θα σου πω ότι όσες κοπέλες το πήραν αλλά και γνωστοί μου που δεν είχαν ΙΔΕΑ από android μέσα σε λίγα λεπτά τους έδειξα πώς δουλεύει το όλο θέμα και τώρα κάνουν ΠΑΠΑΔΕΣ από μόνοι τους!ΒΕΒΑΙΑ ο λόγος που είχα πει σε αυτούς να πάρουν το συγκεκριμένο κινητό είναι γιατί ήδη η SE έχει περάσει πολλά έξτρα και δεν χρειάζεται να κάνει πολλά σε σχέση με άλλα κινητά που έχουν σχετικά "γυμνό" android! Άρα ΟΛΑ είναι θέμα της κάθε εταιρείας!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...