Jump to content

Sony Ericsson Xperia Arc S


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οταν το ανοιγεις και βγαινει σημα παροχου,οταν εχει προεγκατεστημενες εφαρμογες βονταφον πχ(αν εισαι βοντα) οταν εχεις ηχους κλησεις απο καποιον παροχο,τοτε εισαι branded.απο που το πηρες αν επιτρεπεται;

 

Είναι μέσω εταιρικού πακέτου της γυναίκας μου, όταν ανοίγει όχι δεν βγάζει σήμα αλλά χτες το έκανα root και αφαίρεσα κάποια στοιχεία που είχε της cosmote

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παραμύθια της Χαλιμάς είναι τα περί update.

 

οπως ειπα και νωριτερα, εγω προσωπικα εκανα λαθος γιατι μου εκανε ενα Update και επειδη εγγραφε κατι για εκδοση 4 θεωρησα οτι ειναι η ICS.. αλλα μαλλον ξαναπερασε ο,τι ειχα διαγραψει οταν το ειχα κανει root το κινητο..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά δεν αναφέρθηκα σε κανέναν σας. Κάποιος είδε, σε κάποιο αναξιόπιστο blog, να αναφέρεται οτι βγήκε το ISC. Από τη χαρά του, ο φίλος, το μοιράστηκε μαζί μας. Έτσι μπήκαμε όλοι σε μια διαδικασία να ψάχνουμε το ανύπαρκτο update. Εκεί κόλλησε το προηγούμενο σχόλιο μου, για να σταματήσουμε να ασχολούμαστε.
Link to comment
Share on other sites

μα βρε παιδες,σοβαρα τωρα,λετε να βγει η αναβαθμιση απο τωρα και μαλιστα να μην βουηξει ο τοπος;;;αλλα να μαθευτει απο ενα ανυπαρκτο site και απο εναν μονο χρηστη;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η μέρα με τη νύχτα είναι σε σχέση με την GB! Πιο γρήγορο το κινητό και με την ενεργοποίηση του gpu accelleration τα παιχνίδια και μερικές εφαρμογές που χρησιμοποιούν πολλά γραφικά στοιχεία (πχ, facebook) γίνονται πολύ ομαλές και γρήγορες στη χρήση. Ωρίμασε πολύ πλέον το android 1 μήνα και κάτι το έχω το κινητό και δεν μου έκανε ούτε ένα restart ούτε "πάγωσε" λόγω κάποιας εφαρμογής ή άλλου "κολλήματος". Θα σας αρέσει πολύ. Μόνο μην την χαλάσει η SE πειράζοντας την εμφάνιση γιατί ήδη η stock ICS είναι πολύ όμορφη καμιά σχέση με τη stock GB που είναι πεθαμενατζίδικη εντελώς μέσα στα μαύρα και την ασχήμια :lol:

 

Δυστυχώς η SE (τουλάχιστον από τα μέχρι τώρα Screenshots) έχει τροποποιήσει το UI του ICS και είναι ΟΛΟΙΔΙΟ με το UI Που έχουν όλα τα Android Κινητά της SE ....

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

εχει τυχει σε κανενα απο εσας να δειτε θερμοκρασια 39 βαθμους στην μπαταρια του ARC S?

σημερα ενω επαιζα ενα παιχνιδι εκαιγε η πλατη του κινητου.

Εχω το ''battery monitor'' πανω και κοιτωντας το ειδα θερμοκρασια 39.1 βαθμους...

Link to comment
Share on other sites

^ δεν θεωρειται ιδιαιτερα μεγαλη θερμοκρασια

 

απολυτα λογικη, οταν παιζεις παιχνιδια.

μπορει να παρει και παραπανω

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα.

Τελικά η μπαταρία πόσο κρατάει ?Ξέρω οτι εξαρτάται από χίλιους δυο παράγοντες,αλλά με χρήση φυσιολογική (λίγα τηλέφωνα την ημέρα,κλειστό το bluetooth,καμια ώρα περιήγηση στο ιντερνετ με ανάλογη χρήση wifi) , έχετε κάποια άποψη οι χρήστες?

Καλύτερα να ζεις τ' όνειρο σου , παρά να ονειρεύεσαι την ζωή........
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα.

Τελικά η μπαταρία πόσο κρατάει ?Ξέρω οτι εξαρτάται από χίλιους δυο παράγοντες,αλλά με χρήση φυσιολογική (λίγα τηλέφωνα την ημέρα,κλειστό το bluetooth,καμια ώρα περιήγηση στο ιντερνετ με ανάλογη χρήση wifi) , έχετε κάποια άποψη οι χρήστες?

 

με αυτη τη χρηση πιστευω 2 μερες ανετα.εμενα ειναι ολη μερα wifi και BT ανοιχτο,αλλα δεν μιλαω πολυ κ δεν εχω καποια αλλη εφαρμογη ανοιχτη εκτος απο την "whatsapp" για μνμ συν τον οπερα που ανοιγω συχνα αλλα οχι για πολλη ωρα και βγαζει 2 μερες (ανετα).απο εκει κ περα οταν το πρωτοπηρα που ετρεχαν κ καποιες αλλες,ειχα και data ανοιχτα,εβγαζε 1-1,5. οποτε ειναι θεμα στησιματος και χρησης του κινητου.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νikos σε ευχαριστώ πολύ κατ'αρχάς για την άμεση απάντηση , αλλά μάλλον θα πρέπει με την χρήση που περιέγραψα , ίσως, να αγγίξει και το τριήμερο....Γενικά είσαι ευχαριστημένος από την συσκευή?(ποιότητα υλικών-επίπεδο κατασκευής?)

 

Υ.Γ την πιθανή απάντηση σου θα την δω το βράδυ.....οπότε σχολίασε με την ανέση σου....!!

Καλύτερα να ζεις τ' όνειρο σου , παρά να ονειρεύεσαι την ζωή........
Link to comment
Share on other sites

Νikos σε ευχαριστώ πολύ κατ'αρχάς για την άμεση απάντηση , αλλά μάλλον θα πρέπει με την χρήση που περιέγραψα , ίσως, να αγγίξει και το τριήμερο....Γενικά είσαι ευχαριστημένος από την συσκευή?(ποιότητα υλικών-επίπεδο κατασκευής?)

 

Υ.Γ την πιθανή απάντηση σου θα την δω το βράδυ.....οπότε σχολίασε με την ανέση σου....!!

 

κοιτα,δεν ειμαι κανας Power user, αν και μαρεσει η τεχνολογια,δεν μαρεσει να καιγομαι με αυτα,οποτε το κινητο το εχω για να κανω τη δουλεια κ να εκμεταλλευομαι ευκολιες που παρεχει, οπως GPS-πλοηγηση-ιντερνετ-email-φωτογραφιες κτλ.

οσον αφορα τη μπαταρια, δεν ξερω αν θα επιανε 3η μερα.εγω ειμαι της αποψης να εχεις ενα τετοιο κινητο για να το εκμεταλλευεσαι χωρις να καιγεσαι.δλδ τοχω ολη μερα wifi (δουλεια και σπιτι) για να τρεχω το whatsapp που τοχει η παρεα μου και πλεον γλιτωσαμε τα κοστη στα ΣΜΣ..(πολυ σημαντικο αν σκεφτεις οτι ηθελα πανω απο 10 ευρω το μηνα για ΣΜΣ..οποτε πρεπει να το χρησιμοποιεις και λιγο για αυτα που φτιαχτηκε.

κατα ταλλα, ειναι μια πολυ ωραια συσκευη, χωρις τρελλη ποιοτητα κατασκευης ομως,δηλαδη η διαφορα απο το Ν8 που ειχα ειναι εμφανης,αλλα αν την προσεξεις δε νομιζω να χαλασει (απλα τα πλαστικα ειναι λιιιγο πιο ψευτικα.) στο θεμα της ταχυτητας ειναι οκ,απο αυτα που κανω εγω παει σφαιρα.δεν το εχω τσιτωσει και ποτε βεβαια,δλδ ναβαλω πολλες εφαρμογες και να τρεχουν μαζι.αλλα δεν το εχω και τελειως χαλαρο.κολληματα δεν κανει.ο κολλητος μου που εχει το neo V ας πουμε,ειδα οτι εχει τετοια προβληματα αν κ ειναι πολυ ωραιο και value for money Κινητακι. για μενα λοιπον ειναι μια χαρα για τα λεφτα της αυτη η συσκευη,ειδικα αν δεν θες να κανει παπαδες..

επισης η καμερα ειναι καλη αλλα δεν πιανει παλι το Ν8 με τιποτα.ειδικα οταν κανω ζουμ στις φωτογραφιες,η διαφορα ειναι τεραστει,στο Ν8 δεν "σπανε" με τιποτα,ενω στο ARC S τη βλεπεις και πιξελιαζει,εχει και περισσοτερο κοκο. ειναι θεμα λογισμικου λενε εδω μεσα.

ο,τι αλλο θες ρωτα με.και εγω ακομα το ανακαλυπτω.2 μηνες το εχω

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νίκο και πάλι σε ευχαριστώ,η ανάλυση σου ήταν ιδανική.Είμαι ΑΚΡΙΒΩΣ στην ίδια φάση με σένα,δεν λειώνω στο κινητό και λόγω εργασίας αλλά και λόγω ηλικίας....κοντεύω τα 41 οπότε το κινητό θα εξυπηρετεί κυρίως την χρήση για την οποία κατασκευάστηκε και σαφώς λιγότερο τις υπόλοιπες λειτουργίες.....αυτό που πάντα με "χαλάει" είναι η μπαταρία τους που ποτέ δεν κατάλαβα ,πως είναι δυνατόν η τεχνολογία σε άλλους τομείς να κάνει άλματα κι εδώ πάντα να υστερεί.....υπ'όψιν εως τώρα έχω το HTC wildfire,αλλά λίγο το ξεπερασμένο λειτουργικό , λίγο η μόστρα,μου έκανε το "κλικ".
Καλύτερα να ζεις τ' όνειρο σου , παρά να ονειρεύεσαι την ζωή........
Link to comment
Share on other sites

Νίκο και πάλι σε ευχαριστώ,η ανάλυση σου ήταν ιδανική.Είμαι ΑΚΡΙΒΩΣ στην ίδια φάση με σένα,δεν λειώνω στο κινητό και λόγω εργασίας αλλά και λόγω ηλικίας....κοντεύω τα 41 οπότε το κινητό θα εξυπηρετεί κυρίως την χρήση για την οποία κατασκευάστηκε και σαφώς λιγότερο τις υπόλοιπες λειτουργίες.....αυτό που πάντα με "χαλάει" είναι η μπαταρία τους που ποτέ δεν κατάλαβα ,πως είναι δυνατόν η τεχνολογία σε άλλους τομείς να κάνει άλματα κι εδώ πάντα να υστερεί.....υπ'όψιν εως τώρα έχω το HTC wildfire,αλλά λίγο το ξεπερασμένο λειτουργικό , λίγο η μόστρα,μου έκανε το "κλικ".

 

εμενα το επομενο μου κινητο θαναι ενα dual sim των 50 ευρω να τελειωνω παντως (εχω αρχισει κ το βαριεμαι ολο αυτο,απλα μαρεσουν 5 ευκολιες που παρεχει,αλλα ειμαι με 2 συσκευες.παντως το Ν8 θα το προτιμουσα αν ειχα να διαλεξω,για την απλοτητα του,γτ κανει τα παντα και ας λενε οτι ειναι πισω και για την φωτογραφια του μιας κ εχω καταργησει ψηφιακη με αυτο στο 90% των φωτογραφιων)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Να δω πως θα μιλας στο whats app με το dual sim..;)

 

δε θα μιλαω γιατι μεχρι του χρονου θα μας εχει καταπιει η μαυρη τρυπα...οποτε μια χαρα θα κανει τη δουλεια του,οσοι εχουν τη μια εταιρεια θα με βρισκουν στο ενα νουμερο,κ οσοι την αλλη,στο αλλο :lol::lol:

οι τριτοι θα χρεωνονται

περα απο την πλακα,ωραια ολα αυτα αλλα καπου χανουμε το νοημα,παμε για καφε κ ασχολουμαστε με το κινητο..καθομαστε σπιτι και παιζουμε με εφαρμογες,ρυθμισεις κτλ.δεν ξερω αλλα οσο μαρεσουν αυτα που παρεχει ενα εξυπνο λογισμικο,αλλο τοσο με τρομαζει το ποσο καταναλωτικους και τεχνολογιομανεις μας κανει απο το πουθενα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

περα απο την πλακα,ωραια ολα αυτα αλλα καπου χανουμε το νοημα,παμε για καφε κ ασχολουμαστε με το κινητο..καθομαστε σπιτι και παιζουμε με εφαρμογες,ρυθμισεις κτλ.δεν ξερω αλλα οσο μαρεσουν αυτα που παρεχει ενα εξυπνο λογισμικο,αλλο τοσο με τρομαζει το ποσο καταναλωτικους και τεχνολογιομανεις μας κανει απο το πουθενα..

 

 

Σαφώς και είναι κάψιμο μεγάλο (linux based lol) , αλλά αυτό είναι το θέμα. Για εμάς όλους τους σμαρτοφοναρρωστάκια είναι χόμπυ και απόλαυση ν΄ ασχολούμαστε μαζί του. Κι εγώ κοτζάμ μαντραχαλάς είμαι ,39 και προχθές με έναν φίλο πήγαμε μιά ωρίτσα για έναν γρήγορο καφέ και μιλήσαμε 10΄ , 10΄χαζεύαμε τις διπλανές:) και άλλα 30΄ μ.....ν στα κινητά σαν χαμένα. :lol: Αλλιώς όλοι θα είχαμε ένα Νόκια απλό και τέλος η ιστορία.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

εμενα το επομενο μου κινητο θαναι ενα dual sim των 50 ευρω να τελειωνω παντως (εχω αρχισει κ το βαριεμαι ολο αυτο,απλα μαρεσουν 5 ευκολιες που παρεχει,αλλα ειμαι με 2 συσκευες.παντως το Ν8 θα το προτιμουσα αν ειχα να διαλεξω,για την απλοτητα του,γτ κανει τα παντα και ας λενε οτι ειναι πισω και για την φωτογραφια του μιας κ εχω καταργησει ψηφιακη με αυτο στο 90% των φωτογραφιων)

 

To θεμα φιλε ειναι για το arc s αν θες να μεινεις στο απαρχαιωμενο nokia n8 η να παρεις dual sim κινητο ειναι δικαιωμα σου το Arc s παραμενει ενα απο τα καλυτερα μονοπυρηνα κινητα κ δεν λεει συνεχεια να προσπαθεις να το απαξιωσεις πουλα του στην τελικη η για τι τελικα το πηρες?

 

ΥΓ κανει παπαδες αν ξερεις να τους κανεις.

Link to comment
Share on other sites

To θεμα φιλε ειναι για το arc s αν θες να μεινεις στο απαρχαιωμενο nokia n8 η να παρεις dual sim κινητο ειναι δικαιωμα σου το Arc s παραμενει ενα απο τα καλυτερα μονοπυρηνα κινητα κ δεν λεει συνεχεια να προσπαθεις να το απαξιωσεις πουλα του στην τελικη η για τι τελικα το πηρες?

 

ΥΓ κανει παπαδες αν ξερεις να τους κανεις.

 

Φιλε μου την αποψη μου λεεω επειδη εχω και τα 2,αμα δε σαρεσει μην την διαβαζεις..ο καθενας καιγεται με ο,τι θελει, απλα εγω θεωρω πως ενα κινητο που για να κανει παπαδες πρεπει να καεις, δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο (απο μια ηλικια και μετα!!παντα σε σχεση με αυτο). αν ημουν 16 οκ,τοτε καιγομουν με τα Pc,τωρα που ειμαι 27,στην πιο παραγωγικη μου ηλικια,δεν ξοδευω χρονο για να δω τι κανει..αυτο εκφραζω κ ο λογος που το κανω ειναι ενας!!

ολοι οσοι εχουν iphone (εκτος απο τα τελειως ψωνια) το πηραν γτ καποιος τους ειπε οτι κανει παπαδες,κανει τα παντα (ειδικα με τα πρωτα iphone), και ναι ισως να εκανε πολλα,αλλα για να τα κανει επρεπε να καεις κ να σκασεις ενα καρο λεφτα σε εφαρμογες.οταν λοιπον οσοι το επαιρναν δεν ηξεραν ουτε τον καταλογο τους να ανοιξουν και μετα απο 1 χρονο εβλεπες οτι πιο πολυ τους παιδευε παρα τους βολευε, καταλαβα οτι δεν ειναι ολα τοσο απλα.

ναι λοιπον το arc S μαρεσει γιατι μπορει να κανει πολλα,γτ ειναι απο τα πιο ωραια κινητα που ειχα,αλλα επειδη δεν ασχολουμαι για να δω τι μπορει να κανει,αυτα που θελω ΕΓΩ τα κανει κ το Ν8.κ 2-3 οπως GPS και φωτο Πολυ καλυτερα.απο εκει κ περα οφειλω να λεω ολες τις εκδοχες.κατα ταλλα ναι,για σενα ειναι σαφως καλυτερο το SE. συμφωνω και εγω

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πάω στο getjar για να κατεβάσω το beautiful widget που το εχει free, ξεκινάει το κατέβασμα και όταν φτάνει στο 17% περίπου κλείνει η ασύρματη σύνδεση !!!! Τι μπορεί να συμβαινει ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δύο προβλήματακια που έχω παρατηρήσει και μου κάνει ειναι τα εξης:

1.μερικες φόρες ενώ κάνω κλήση μαυρίζει η οθόνη και όταν θέλω να πατήσω το κουμπί να τερματίσει δεν κάνει τίποτα,μένει ακόμα μαύρη και δεν μπόρω να πατήσω τίποτα.και όταν μιλαώ απο το handsfree όλα καλά γιατί το κλείνω από εκεί όταν μιλαώ απο το τηλέφωνο όμως δεν μπόρω να το κλείσω.

2.έχω βαλει σε μερικές επάφες φωτογραφίες και ενώ στην αρχή μου τις δείχνει μεγάλες όταν μιλάω μέτα από κάποιο καίρο η φώτο γίνεται πόλυ μικρή

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα δύο προβλήματακια που έχω παρατηρήσει και μου κάνει ειναι τα εξης:

1.μερικες φόρες ενώ κάνω κλήση μαυρίζει η οθόνη και όταν θέλω να πατήσω το κουμπί να τερματίσει δεν κάνει τίποτα,μένει ακόμα μαύρη και δεν μπόρω να πατήσω τίποτα.και όταν μιλαώ απο το handsfree όλα καλά γιατί το κλείνω από εκεί όταν μιλαώ απο το τηλέφωνο όμως δεν μπόρω να το κλείσω.

2.έχω βαλει σε μερικές επάφες φωτογραφίες και ενώ στην αρχή μου τις δείχνει μεγάλες όταν μιλάω μέτα από κάποιο καίρο η φώτο γίνεται πόλυ μικρή

 

μηπως ακουμπας το κινητο στο πανω μερος πανω απο τη λεξη σονυ??ακριβως εκει κ αριστερα ειναι αισθητηρας που το κλειδωνει και για οικονομια κ για ασφαλεια οταν κανεις κληση γτ θεωρει οτι ακουμπαει στο μαγουλο. το ιδιο επαθα κ γω με το Ν8 κ νομιζα πως ειχε προβλημα.επισης ακομα κ απο πανω να περασεις το δαχτυλο κλειδωνει.κανε μια κληση κ πειραματισου.θα δεις..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μηπως ακουμπας το κινητο στο πανω μερος πανω απο τη λεξη σονυ??ακριβως εκει κ αριστερα ειναι αισθητηρας που το κλειδωνει και για οικονομια κ για ασφαλεια οταν κανεις κληση γτ θεωρει οτι ακουμπαει στο μαγουλο. το ιδιο επαθα κ γω με το Ν8 κ νομιζα πως ειχε προβλημα.επισης ακομα κ απο πανω να περασεις το δαχτυλο κλειδωνει.κανε μια κληση κ πειραματισου.θα δεις..

 

οχι δεν γίνεται απο αυτό γιάτι μετά δεν πατιέται κανένα κουμπί για να το κλείσω,η οθόνη παραμένει μαύρη και στα κουμπία κάτω φαίνεται φως από πίσω αλλά χωρίς να ανταποκρίνονται.Και μετά απο λίγο ξεμπλοκάρει μόνο του

Link to comment
Share on other sites

βγήκε η 0.62 και είμαι σε διλλημα αν θα την βάλω ή όχι επειδή θα χάσω το root και δεν θα μπρέσω να το ξαναβάλω, τι λέτε εσεις ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

βγήκε η 0.62 και είμαι σε διλλημα αν θα την βάλω ή όχι επειδή θα χάσω το root και δεν θα μπρέσω να το ξαναβάλω, τι λέτε εσεις ?

 

Γινεται ροοτ και η 0.62 μερικα ποστ ποιο πισω λεει κ τον τροπο ενας χρηστης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Arc S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...