Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εμενα χαλασε την προηγουμενη εβδομαδα η αφη στα πλαγια της οθονης στις ακρες,δεξια και αριστερα και το πηγα στη wind για να το στειλουν στο service.υπαρχει καποιο τηλεφωνο που μπορω να παρω και να μαθω τι εχει και ποτε θα ειναι ετοιμο?

εχει τυχει σε καναν αλλον το προβλημα αυτο?

ευχαριστω

 

το ιδιο προβλημα εχω και εγω στα ιδια σημεια σε joy vodafon 845 huawei και ειναι 1 μηνα τωρα στο σερβις και περιμενω ακομα ειναι τυχαιο θελω να πιστευω ???..:(

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απαγορευεται να το καθηστερουν 1 μηνα. διαβασε τον νομο περι εγγυησεων εδω: http://www.efpolis.gr/el/diasfalisi-oikonomikon-symefronton-katanaloton/37-cat-exasfalisi-asfalon-synallagon/56-polisi-agathon-eggyiseis.html

 

κατεβασε τον νομο 3043 να δεις.

Link to comment
Share on other sites

και εγω απο πατρα ειμαι φιλε και περιμενω να με ειδοποιησουν τοτε να δω τι θα γινει.φενεται να το εχουν πολλοι το προβλημα αυτο...

Οταν το πηγα μου ειπαν οτι θα κανει 10 με 12 ημερες, τελικα ηρθε μετα απο 14 ημερες το ειδα μεσα στο καταστημα αν δουλευει οπως πρεπει και αν ειχε τιποτα φθορες. Ολα καλα :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Αγόρασα πρόσφατα το κινητό κα μέχρι στιγμής όλα πάνε καλά.

Θα ήθελα να μου πείτε αν ξέρετε κανενα καλό πρόγραμμα πλοήγησης gps με ελληνικούς χάρτες το οποίο να δουλεύει offline.

 

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Αγόρασα πρόσφατα το κινητό κα μέχρι στιγμής όλα πάνε καλά.

Θα ήθελα να μου πείτε αν ξέρετε κανενα καλό πρόγραμμα πλοήγησης gps με ελληνικούς χάρτες το οποίο να δουλεύει offline.

 

 

ευχαριστώ

 

 

Ν drive και copilot που εχω ειναι πολυ καλα κ δουλευουν χωρις ιντερνετ!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Και don't panic, το οποίο λόγω χαρτών(συνεργασίας με την Geointeligents), αν και υστερεί ίσως ως πρόγραμμα, έχει τους καλύτερους και πιο ενημερωμένους χάρτες.

Υπάρχει στο Market δοκιμαστική έκδοσή του, ώστε να δεις αν σου κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Και don't panic, το οποίο λόγω χαρτών(συνεργασίας με την Geointeligents), αν και υστερεί ίσως ως πρόγραμμα, έχει τους καλύτερους και πιο ενημερωμένους χάρτες.

Υπάρχει στο Market δοκιμαστική έκδοσή του, ώστε να δεις αν σου κάνει.

 

 

 

ΟΚ! Σε ευχαριστω, θα τα δοκιμασω και θα σας πω...

Link to comment
Share on other sites

Εχθές αγόρασα το mw600 bluetooth. Φαίνεται καλό. Θέλω να ρωτήσω αν ενώ είναι συνδεδεμένο στον ήχο τηλεφώνου και στα πολυμέσα μπορεί να ακούγεται ο ήχος κλήσης και από το τηλέφωνο (όχι μόνο δόνηση). Δεύτερον εάν υπάρχει κάποιο switch για γρήγορη εναλλαγή μεταξύ ενεργοποίησησς και απενεργοποίησης της σύνδεσης πολυμέσων του bluetooth.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα,καινούργιος με το ideos5 και έχω απορίες:

Για να έχω στο τηλ 3g ποιά είναι η ρυθμιση ?

Εαν έχω και wifi ποια σύνδεση έχει προτεραιότητα?

Στην επιλογή δικτυων εχει wind 3g,wind 2g ποια η διαφορά?

Αυτα τα λίγα,ας μου απαντήσει κάποιος καλός ανθρωπος....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα,καινούργιος με το ideos5 και έχω απορίες:

Για να έχω στο τηλ 3g ποιά είναι η ρυθμιση ?

Εαν έχω και wifi ποια σύνδεση έχει προτεραιότητα?

Στην επιλογή δικτυων εχει wind 3g,wind 2g ποια η διαφορά?

Αυτα τα λίγα,ας μου απαντήσει κάποιος καλός ανθρωπος....

 

αυτοματα ειναι σε 3g το κινητο.Αν τωρα εννοεις να σερφαρεις μεσω δικτυου πρεπει να τικαρεις την ενεργοποιηση δεδομενων, ρυθμισεις>ασυρματο και δικτυα>δικτυα κινητης τηλεφωνιας>ενεργοποιηση δεδομενων.Στο ιδιο σημειο λιγο πιο κατω βρισκεται και η επιλογη για χρηση μονο δικτυων 2g.An εχεις το wifi ανοιχτο, εχει προτεραιοτητα.

Edited by automan2

HTC Desire s

Sonyericsson Neo V

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα..εχει λιγες μερες που πηρα και θα θελα να με βοηθησετε με το ραδιοφωνο..υπαρχει καποια εφαρμογη που να εχω ραδιο χωρις ιντερνετ???
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα..εχει λιγες μερες που πηρα και θα θελα να με βοηθησετε με το ραδιοφωνο..υπαρχει καποια εφαρμογη που να εχω ραδιο χωρις ιντερνετ???

 

δυστυχως :O....

HTC Desire s

Sonyericsson Neo V

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν μπορω να διαβαζω ολες τις σελιδες θα ηθελα να ρωτησω εαν κατι προβληματα με το wi-fi εχει λυθει?

Θελει να το παρει μια φιλη μου,υπαρχει κατι αρνητικο που θα επρεπε να ξερει?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν μπορω να διαβαζω ολες τις σελιδες θα ηθελα να ρωτησω εαν κατι προβληματα με το wi-fi εχει λυθει?

Θελει να το παρει μια φιλη μου,υπαρχει κατι αρνητικο που θα επρεπε να ξερει?

 

εγω 2 μηνες περιπου που το χρησιμοποιω δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα αλλα ουτε εδω εχω διαβασει κατι σοβαρο για το wifi. Καλυτερα ας προχωρησει στην αγορα του pro το οποιο ειναι βελτιωμενο στα σημεια και στο wifi.

HTC Desire s

Sonyericsson Neo V

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες! Επειδη εχω βαλει το go sms pro στο τηλεφωνο, θελω να ρωτησω πως γινεται να απενεργοποιησω την εργοστασιακη εφαρμογη μηνυματων ωστε να λαμβανω μηνυματα μονο στο go sms?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Αγόρασα πρόσφατα το κινητό κα μέχρι στιγμής όλα πάνε καλά.

Θα ήθελα να μου πείτε αν ξέρετε κανενα καλό πρόγραμμα πλοήγησης gps με ελληνικούς χάρτες το οποίο να δουλεύει offline.

 

 

ευχαριστώ

 

Δες το thread Android - προτάσεις: GPS και Πλοήγηση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες! Επειδη εχω βαλει το go sms pro στο τηλεφωνο, θελω να ρωτησω πως γινεται να απενεργοποιησω την εργοστασιακη εφαρμογη μηνυματων ωστε να λαμβανω μηνυματα μονο στο go sms?

 

δεν γινεται...

οι εφαρμογες αυτες νομιζω ολες (αν δε κανω καποιο τραγικο λαθος) παιζουν πανω στη μαμα...

μπορεις πανευκολα να πας στις ρυθμισεις της μαμα εφαρμογης και να απενεργοποιησεις τα notifications και εισαι κομπλε...

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται...

οι εφαρμογες αυτες νομιζω ολες (αν δε κανω καποιο τραγικο λαθος) παιζουν πανω στη μαμα...

μπορεις πανευκολα να πας στις ρυθμισεις της μαμα εφαρμογης και να απενεργοποιησεις τα notifications και εισαι κομπλε...

 

Οχι, τελικα απενεργοποιησα τις ειδοποιησεις απο την εργοστασιακη εφαρμογη μυνηματων

και λειτουργει μια χαρα!!

Και την προτεινω σε ολους αυτη την εφαρμογη (go sms pro) εχει ωραια αισθητικη,εχει πολλες ρυθμισεις

κ πολλα πραγματα να κανεις !!

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα φωτα σας..Μολις αγορασα το Ideos απο εναν φιλο και νομιζω οτι εχει ...

1)Πως μπορω να καταλαβω αν φοραει custom rom ?

 

Μπορεί κάποιος να το απαντήσει? Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Από ρυθμίσεις -> Σχετικα με το τηλέφωνο, δες στα Έκδοση kernel, Mod version, Αριθμός έκδοσης, Έκδοση android. Συνήθως εκεί αναφέρονται πληροφορίες από τις οποίες μπορείς να καταλάβεις αν έχεις custom rom(πχ αν η έκδοση android είναι 2.3 ή αναφέρεται κάπου cyanogenmod η oxygen, τότε πρόκειται για custom rom). Δυστυχώς έχω αλλάξει εδώ και πολύ καιρο την εργοστασιακή ρομ, οπότε δε θυμάμαι τι ακριβώς γράφεται στα παραπάνω πεδία για αυτήν.
Link to comment
Share on other sites

Οχι, τελικα απενεργοποιησα τις ειδοποιησεις απο την εργοστασιακη εφαρμογη μυνηματων

και λειτουργει μια χαρα!!

Και την προτεινω σε ολους αυτη την εφαρμογη (go sms pro) εχει ωραια αισθητικη,εχει πολλες ρυθμισεις

κ πολλα πραγματα να κανεις !!

 

αρα εκανες αυτο που ειπα...

τι "Οχι" τοτε λες??? :blink:

τελος παντων αφου το καταφερες οκ....

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και γω την παραγγελία μου... Μέχρι την Τετάρτη που θα ρθει θα τρώω τα νύχια μου για το αν έπραξα σωστά... Ελπίζω να μαρέσει τελικά... Αλλά αφού βγήκα από τη Wind ένιωσα λίγο μετανιωμένος... Ελπίζω να είναι καλύτερο απο το Xperia X8 στο Android...

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

αρα εκανες αυτο που ειπα...

τι "Οχι" τοτε λες??? :blink:

τελος παντων αφου το καταφερες οκ....

 

:lol::lol:

Εννουσα οχι επειδη πιο πανω μου ειπες πως δεν γινεται!!

Αλλα τελικα ολα παιζουν μια χαρα

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...