Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει παρει κανεις εδω μεσα extra μπαταρια original και εξωτερικο φορτιστη της για το ideos μας???

Εχει θεμα με την αυτονομία τελικα και με τη χρηση που του κανω βεβαια...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ δεν έχω πάρει άλλη μπαταρία για το Χ5, αλλά έχω προβληματιστεί με την υπάρχουσα: τις περισσότερες φορές φορτίζει στο 100%, αλλά μερικές φορές, φορτίζει για πολλές ώρες και σταματά στο 89%. Ξέρει κανείς τί είναι αυτό;
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

θα ήθελα να ρωτήσω ποια απ τις δυο πιστεύετε είναι καλύτερες για θήκη. Είχα πάρει μια nillkin hard case και άρχισε σιγά-σιγά να ξεφλουδίζει μέχρι που έγινε χάλια. Γι αυτό είμαι ανάμεσα σ αυτές τις δυο, τι μου προτείνετε;

 

http://cgi.ebay.co.uk/TPU-skin-cover-Huawei-IDEOS-X5-U8800-case-LED-case-/190534413375?pt=PDA_Accessories&hash=item2c5cbc6c3f

 

http://viewitem.eim.ebay.gr/Nillkin-Brand-Huawei-U8800-IDEOS-X5-Soft-Case-3in1blac/260811080619/item

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

θα ήθελα να ρωτήσω ποια απ τις δυο πιστεύετε είναι καλύτερες για θήκη. Είχα πάρει μια nillkin hard case και άρχισε σιγά-σιγά να ξεφλουδίζει μέχρι που έγινε χάλια. Γι αυτό είμαι ανάμεσα σ αυτές τις δυο, τι μου προτείνετε;

 

http://cgi.ebay.co.uk/TPU-skin-cover-Huawei-IDEOS-X5-U8800-case-LED-case-/190534413375?pt=PDA_Accessories&hash=item2c5cbc6c3f

 

http://viewitem.eim.ebay.gr/Nillkin-Brand-Huawei-U8800-IDEOS-X5-Soft-Case-3in1blac/260811080619/item

 

εγώ θα επέλεγα αυτή http://cgi.ebay.co.uk/TPU-skin-cover-Huawei-IDEOS-X5-U8800-case-LED-case-/190534413375?pt=PDA_Accessories&hash=item2c5cbc6c3f φαίνεται πιο "καλή"

Link to comment
Share on other sites

 

είναι η ίδια με μια απ αυτές που ειχα διαλέξει. Η μια είναι sikai και η άλλη nikkin.

Εσύ μου προτείνεις την sikai.

Thanks πάντως για την πρόταση σου.

 

υ.γ. Xander, δικιο έχεις...λιγο η ζέστη λίγο απ όλα... μάλλον προς sikai το κόβω grey colour. Thanks again!

Edited by zaf_4

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

είναι η ίδια με μια απ αυτές που ειχα διαλέξει. Η μια είναι sikai και η άλλη nikkin.

Εσύ μου προτείνεις την sikai.

Thanks πάντως για την πρόταση σου.

 

μα ναι από αυτές που έβαλες εσύ διάλεξα!

Link to comment
Share on other sites

Update: κατόπιν ενημερωτικού sms, πήγα σήμερα να παραλάβω τη συσκευή μου. Στο ΔΤΕ αναφερόταν ότι αλλάχτηκε εκ νέου το τζάμι της οθόνης αφής και ότι έγινε software upgrade. Έλα όμως που (επιφυλακτικότατος πια) καθώς ξεκολλούσα σιγά-σιγά την προστατευτική μεμβράνη διαπίστωσα κάπου στο κέντρο της οθόνης έναν κόκκο σκόνης από τη μέσα μεριά! Φυσικά δεν υπέγραψα το ΔΤΕ και δεν παρέλαβα τη συσκευή, έφυγα νευριασμένος από το Κατάστημα και ευτυχώς μετά από τρεις ώρες περίπου ο -ευγενέστατος από την πρώτη στιγμή- υπεύθυνος του Καταστήματος με πήρε τηλέφωνο για να με ενημερώσει ότι η συσκευή θα αντικατασταθεί με καινούρια σφραγισμένη και θα μπορέσω να την παραλάβω την ερχόμενη Δευτέρα, επιστρέφοντας φυσικά και τα παρελκόμενα της άλλης.

 

Ελπίζω μόνο να μην τραβήξει περισσότερο η διαδικασία. :worry:

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Update: κατόπιν ενημερωτικού sms, πήγα σήμερα να παραλάβω τη συσκευή μου. Στο ΔΤΕ αναφερόταν ότι αλλάχτηκε εκ νέου το τζάμι της οθόνης αφής και ότι έγινε software upgrade. Έλα όμως που (επιφυλακτικότατος πια) καθώς ξεκολλούσα σιγά-σιγά την προστατευτική μεμβράνη διαπίστωσα κάπου στο κέντρο της οθόνης έναν κόκκο σκόνης από τη μέσα μεριά! Φυσικά δεν υπέγραψα το ΔΤΕ και δεν παρέλαβα τη συσκευή, έφυγα νευριασμένος από το Κατάστημα και ευτυχώς μετά από τρεις ώρες περίπου ο -ευγενέστατος από την πρώτη στιγμή- υπεύθυνος του Καταστήματος με πήρε τηλέφωνο για να με ενημερώσει ότι η συσκευή θα αντικατασταθεί με καινούρια σφραγισμένη και θα μπορέσω να την παραλάβω την ερχόμενη Δευτέρα, επιστρέφοντας φυσικά και τα παρελκόμενα της άλλης.

 

Ελπίζω μόνο να μην τραβήξει περισσότερο η διαδικασία. :worry:

αφου είπε Δευτέρα πάλι καλά.

Τέλος καλό όλα καλά! :)

 

Εγώ δεν έχω πάρει άλλη μπαταρία για το Χ5, αλλά έχω προβληματιστεί με την υπάρχουσα: τις περισσότερες φορές φορτίζει στο 100%, αλλά μερικές φορές, φορτίζει για πολλές ώρες και σταματά στο 89%. Ξέρει κανείς τί είναι αυτό;

πολλές εφαρμογές τρώνε μπαταρία στο παρασκήνιο.

βρήκα αυτό που λέει για καλιμπράρισμα της μπαταρίας απο τον That-Guy

 

Huawei U8800 Battery Recalibration

 

You will need ClockworkMod installed to do this. I try and do this every time I install a new ROM.

If you are suffering from poor battery life this process should help boost the performance.

 

1 Connect the phone to the charger with the phone powered on, and allow the phone to charge until the notification LED is green, indicating the device is fully charged.

2 Disconnect the phone from the charger, and power it off.

3 Reconnect the phone to the charger with the phone powered off, and allow the phone to charge for 30mins.

4 Disconnect the phone from the charger and power it on.

5 Once the phone is powered completely on, power it off again and reconnect it to the charger for another 30mins.

6 Disconnect the phone, power it on in clockwork recovery, and wipe batt stats.

 

δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις.:)

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα

Πέλαγο να ζήσω δε θα βρω

σε ψυχή ψαριού κορμί γατίσιο

κάθε βράδυ βγαίνω να πνιγώ

πότε άστρα πότε άκρη της αβύσσου

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα Nokia X6 και θέλω να μεταφέρω τις επαφές του στο νέο μου Hu.

 

Έχω δοκιμάσει να το κάνω με bluetooth αλλά φευ. Το Hu βλέπει το X6 αλλά δεν συνδέονται..

 

Μήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πώς γίνεται να επαναφέρω στο κινητό στην εργοστασιακή Rom? Έψαξα όλο τον τόπο αλλά δεν την βρίσκω πουθενά. Χάλασε το digitizer μου και θέλω να το στείλω για εγγύηση.

 

Την βρήκα τελικά αλλά δυσκολεύομαι να την επαναφέρω καθώς δεν είναι σε ZIP. Καμιά βοήθεια πατριώτες?

Edited by GreddyRx7

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πώς γίνεται να επαναφέρω στο κινητό στην εργοστασιακή Rom? Έψαξα όλο τον τόπο αλλά δεν την βρίσκω πουθενά. Χάλασε το digitizer μου και θέλω να το στείλω για εγγύηση.

 

Την βρήκα τελικά αλλά δυσκολεύομαι να την επαναφέρω καθώς δεν είναι σε ZIP. Καμιά βοήθεια πατριώτες?

 

δε θα κανεις update απλα θα βαλεις αυτο που βρηκες στον φακελο backup και μεσω του cwm θα κανεις "restore" και θα επιλεξεις αυτο το αρχειο που εβαλες στο φακελο backup...

Link to comment
Share on other sites

Στον φάκελο backup της κάρτας μνήμης?

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, στο Hi Suite βλέπετε κανονικά τα ελληνικά;

Το τηλέφωνό μου ως γλώσσα έχει τα ελληνικά και στο Hi Suite είναι επιλεγμένο Αγγλικά και όταν πάω στο Store βλέπω αυτό:

http://img856.imageshack.us/img856/9741/96719096.jpg

 

 

P.S

1. Την κάρτα μνήμης βλέπει σε σας κανονικά; Σε μένα δεν την βλέπει - λέει "τοποθετήστε την κάρτα μνήμης"!

2. Βρήκα μια άλλη εφαρμογή (πιο γενική, Free) : MyPhoneExplorer Υπάρχει και στο AndroidMarket!

Edited by iant
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πώς γίνεται να επαναφέρω στο κινητό στην εργοστασιακή Rom? Έψαξα όλο τον τόπο αλλά δεν την βρίσκω πουθενά. Χάλασε το digitizer μου και θέλω να το στείλω για εγγύηση.

 

Την βρήκα τελικά αλλά δυσκολεύομαι να την επαναφέρω καθώς δεν είναι σε ZIP. Καμιά βοήθεια πατριώτες?

 

Πρωτα απολα πρεπει να το ξεζιπαρεις και να βρεις το φακελο που εχει μεσα τα .img αρχεια, πας στην sdcart σου και θα βρεις το φακελο clockworkmod>backup>εδω βαζεις το φακελο με τα .img αρχεια. Μετα κανεις reboot σε recovery mode πας εκει που λεει backup and restore>restore>yes και εισαι ετοιμος ;)

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απολα πρεπει να το ξεζιπαρεις και να βρεις το φακελο που εχει μεσα τα .img αρχεια, πας στην sdcart σου και θα βρεις το φακελο clockworkmod>backup>εδω βαζεις το φακελο με τα .img αρχεια. Μετα κανεις reboot σε recovery mode πας εκει που λεει backup and restore>restore>yes και εισαι ετοιμος ;)

Φιλε αν μπορεις γραψτο και εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3712718#post3712718 :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους/ες παιδιά.

Δε σας κρύβω οτι έγινα μέλος για να πώ κάπου τον πόνο μου και να βρώ καμμιά ΣΥΜΒΟΥΛΗ.....

ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟ HUAWEI IDEOS X5 ΚΑΙ ΤΗ WIND

4-7-11 , ΩΡΑ 18:00 ,Κατάστημα WIND ΛΟΥΤΣΑ , αγοράζω μετρητοίς, 2 HUAWEI ενα IDEOSX5,για μένα και ένα U8300 για τη σύζυγο.

Τις πρώτες μέρες όλα καλά.

εδώκαι δύο μέρες όμως το IDEOS , παρουσιάζει διακοπές στην ΑΦΗ της οθόνης, μέχρι να μην μπορείς να απαντήσεις κλήσεις ή να το ενεργοποιήσεις, αφου η αφη ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ και για διάστημα από 5λεπτά μέχρι και ώρα μέχρι που εχτές ΜΟΥΛΑΡΩΣΕ και δεν μπορούσε να χρησιμοποιηθεί ούτε για απάντηση κλήσεων.

ΤΟ δε 8300 , διάρκεια αναμονής 6 ώρες max ,και το ringtone να μην ακούγεται σχεδόν καθόλου.

ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΣ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΝΑ ΕΣΠΑΓΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ

1- ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ 2-3 ΕΡΓΑΣΙΜΕς ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΑΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΟΙΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ service !!!

Μα θα μείνουμε χωρίς τηλέφωνα για 2-3 βδομάδες ΜΟΛΙΣ 12 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥΣ ????

Και ο υπάλληλος :

ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ, ετσι ειναι η WIND,

Μα καλά δεν σας ενδιαφέρει ο πελάτης που σας έσκασα 328Ε και δεν θα έχω τηλέφωνο?? Θα με χάσετε και απο πελάτη!!

Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ : ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ , ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΑΣ ΣΤΗ WIND….

 

ΚΑΓΚΕΛΟ ΕΓΩ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ……..

Τελικά τα άφησα με αίτημα αντικατάστασης ,όπως ορίζει ο νόμος , αλλά με βλέπω να επικοινωνώ με σήματα καπνού για τον επόμενο μήνα Τουλάχιστον.....

Κάθε συμβουλή και σχόλιο ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ !!

Ευχαριστώ για την υπομονή σας..

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα πήγαινα και σε άλλα καταστήματα να "πω τον πόνο" μου ;)

στην περιοχή μου έχω 3-4 καταστήμα wind και μόνο στο ΕΝΑ βγάζω άκρη γιατί κάνουν σωστά τη δουλειά τους ;)

 

αν μπορείς παρτο πίσω και πήγαινέ το σε άλλο κατάστημα

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα.Ειχα κι εγω το ιδιο προβλημα πριν μερικες μερες.Το εστειλα για επισκευη και μου πεστρεψε στην ιδια και χειροτερη κατασταση.Η οθονη ειναι σχεδον νεκρη στην αφη.Στο δικο σου διορθωθηκε το προβλημα?

 

Καλησπέρα.Άρχισε και η δική μου συσκευή να παρουσιάζει θέματα με την οθόνη..συγκεκριμένα δεν λειτουργεί καθόλου απο τα 250 pixel μεχρι και τα 400.Το λεω αυτό γιατί δοκίμασα μία εφαρμογή που λέγεται touch test και εμφανίζει πλέγμα πάνω στην οθόμη ανά 50 pixel.

Για να καταλάβετε είναι το σημείο της οθόνης που λέει "συντομεύσεις" οτάν κρατάς πατημένο το δάχτυλο για να προσθέσεις κάτι στην οθόνη.Πάλι καλά που είχα βάλει τις συντομεύσεις που ήθελα.

Πριν το επιστρέψω στην Wind μπορεί να μου πει κάποιος πως να κάνω backup tα πάντα απο το κινητό;Το πρόγραμμα της Huawei to κάνει αυτό;

Θέλω να μπορέσω όταν το επιστρέψω να μην έχω αποθηκευμένα μηνύματα,τηλέφωνα κτλ. αλλά να μπορέσω να τα επαναφέρω στην συσκευή όταν την πάρω πάλι.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γινεται να το αγορασω απο καποιο καταστημα εκτος αθηνων κ αν παθει τιποτα μετα πρεπει να το παω στο καταστημα π το πηρα (για αλλαγη για πχ) ή σε οποιοδηποτε καταστημα της wind?
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλους/ες παιδιά.

Δε σας κρύβω οτι έγινα μέλος για να πώ κάπου τον πόνο μου και να βρώ καμμιά ΣΥΜΒΟΥΛΗ.....

ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟ HUAWEI IDEOS X5 ΚΑΙ ΤΗ WIND

4-7-11 , ΩΡΑ 18:00 ,Κατάστημα WIND ΛΟΥΤΣΑ , αγοράζω μετρητοίς, 2 HUAWEI ενα IDEOSX5,για μένα και ένα U8300 για τη σύζυγο.

Τις πρώτες μέρες όλα καλά.

εδώκαι δύο μέρες όμως το IDEOS , παρουσιάζει διακοπές στην ΑΦΗ της οθόνης, μέχρι να μην μπορείς να απαντήσεις κλήσεις ή να το ενεργοποιήσεις, αφου η αφη ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ και για διάστημα από 5λεπτά μέχρι και ώρα μέχρι που εχτές ΜΟΥΛΑΡΩΣΕ και δεν μπορούσε να χρησιμοποιηθεί ούτε για απάντηση κλήσεων.

ΤΟ δε 8300 , διάρκεια αναμονής 6 ώρες max ,και το ringtone να μην ακούγεται σχεδόν καθόλου.

ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΣ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΝΑ ΕΣΠΑΓΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ

1- ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ 2-3 ΕΡΓΑΣΙΜΕς ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΑΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΟΙΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ service !!!

Μα θα μείνουμε χωρίς τηλέφωνα για 2-3 βδομάδες ΜΟΛΙΣ 12 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΟΥΣ ????

Και ο υπάλληλος :

ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ, ετσι ειναι η WIND,

Μα καλά δεν σας ενδιαφέρει ο πελάτης που σας έσκασα 328Ε και δεν θα έχω τηλέφωνο?? Θα με χάσετε και απο πελάτη!!

Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ : ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ , ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΑΣ ΣΤΗ WIND….

 

ΚΑΓΚΕΛΟ ΕΓΩ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΟΒΑΡΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ……..

Τελικά τα άφησα με αίτημα αντικατάστασης ,όπως ορίζει ο νόμος , αλλά με βλέπω να επικοινωνώ με σήματα καπνού για τον επόμενο μήνα Τουλάχιστον.....

Κάθε συμβουλή και σχόλιο ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ !!

Ευχαριστώ για την υπομονή σας..

 

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και εγώ! Το πήγα σήμερα Θεσσαλονίκη για Service αφού <<μουλάρωσε>> και εμένα η οθόνη αφής και μου είπαν 15!!! μέρες για να απαντήσει το Service! Είναι δυνατόν 15 μέρες για ένα Service??? 1-2 ημέρες για να πάει και η άλλες 13 για να αλλαχτεί ένα digitizer?? Πάντως εγώ τους το έστειλα με άλλη rom και root άμα με πουν τίποτα θα γίνει χαμός!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

παιδια γινεται να το αγορασω απο καποιο καταστημα εκτος αθηνων κ αν παθει τιποτα μετα πρεπει να το παω στο καταστημα π το πηρα (για αλλαγη για πχ) ή σε οποιοδηποτε καταστημα της wind?

 

Υποθέτω πως απο την στιγμή που θα έχεις την απόδειξη αγοράς,δεν θα υπάρχει πρόβλημα.Άλλωστε δεν το ελέγχουν στο κατάστημα αλλά το στέλνουν στο service.

Link to comment
Share on other sites

παιδια γινεται να το αγορασω απο καποιο καταστημα εκτος αθηνων κ αν παθει τιποτα μετα πρεπει να το παω στο καταστημα π το πηρα (για αλλαγη για πχ) ή σε οποιοδηποτε καταστημα της wind?

 

ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ

Ε... και άν σου αρέσει τόσο πολύ ,, μήν το αγοράσεις από μαγαζί WIND !!!!.

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ

Ε... και άν σου αρέσει τόσο πολύ ,, μήν το αγοράσεις από μαγαζί WIND !!!!.

φιλε μου επειδη την πατησες εσυ θα βγαλουμε το τηλεφωνο μαπα? εδω iphone αγοραζεις και τυχαινει να εχει προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!! Τράβηξα κάποια video και τα πέρασα στο pc. Το θέμα ήταν ότι δεν ακουγόταν ο ήχος ενώ απ' το κινητό ακούγεται μια χαρά. Ξέρετε τι φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...