Jump to content

Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος Ι


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ολα τελεια και εδω. σε ενα συγκεκριμμενο bug στην αννα αναφερομαι. τσεκαρες την κινηση στο μητρωο? σε λιγο θα βρω και το μηνυμα που ανεφερα και θα κανω edit.

edit:

https://twitter.com/#!/NokiaHelps/status/105622013149843456

https://twitter.com/#!/NokiaHelps/status/105932706071838720

μαλλον εισαι απο τους τυχερους.

κλησεις και sms και συνολο data ok, αλλα αναλυτικα πακετα δεδομενων οχι.

Edited by phonee
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι ρε συ. Κανονικά μου δουλεύει. Και οι εξερχόμενες, και οι εισερχόμενες, (αναπάντητες δεν είχα από χθες για να δω) αλλά και τα data δουλεύουν. Edited by GeorgeChios
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος αν κανω αναβαθμιση στην αννα ,τι χανω? εφαρμογες πρεπει να ξαναπεραστουν ολεσ???
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Όπως και να την περάσεις (ovi suite ή OTA ή phoenix), καλό θα είναι να κάνεις μετά ένα hard reset. Οπότε θα αναγκαστείς να τις περάσεις ξανά από την αρχή.
Link to comment
Share on other sites

ολα τελεια και εδω. σε ενα συγκεκριμμενο bug στην αννα αναφερομαι. τσεκαρες την κινηση στο μητρωο? σε λιγο θα βρω και το μηνυμα που ανεφερα και θα κανω edit.

edit:

https://twitter.com/#!/NokiaHelps/status/105622013149843456

https://twitter.com/#!/NokiaHelps/status/105932706071838720

μαλλον εισαι απο τους τυχερους.

κλησεις και sms και συνολο data ok, αλλα αναλυτικα πακετα δεδομενων οχι.

 

Έχεις δίκιο. Στα αναλυτικά μου βγάζει μόνο sms και φωνή. Παλαιότερα μου έβγαζε εκεί και τα data. Όμως τα MB τα μετράει κανονικά στον μετρητή δεδομένων.

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να την περάσεις (ovi suite ή OTA ή phoenix), καλό θα είναι να κάνεις μετά ένα hard reset. Οπότε θα αναγκαστείς να τις περάσεις ξανά από την αρχή.

πρωτα θα κανω την αναβαθμιση και μετα θα κανω το hard reset? οχι αντιστροφα???

thanks:)

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Οτι κάτι παίζει με το μητρώο της Anna γενικά ειναι γεγονός. Τα data packages μου τα καταγράφει μεν, αλλά αν τα συγκρίνω με αλλο καταγραφικό δεν συμφωνούν. Επίσης ενώ το μητρώο της 14.002 κατάγραφε ολα τα connections (wlan κ.λ.π.) η Anna καταγράφει μόνο τις κλήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Όπως και να την περάσεις (ovi suite ή OTA ή phoenix), καλό θα είναι να κάνεις μετά ένα hard reset. Οπότε θα αναγκαστείς να τις περάσεις ξανά από την αρχή.

φιλε μου αν κανω αναβαθμιση με το φοινικα ποιος ο λογος να κανω hard reset? αφου η συσκευη θα γινει οπως ηταν οταν βγηκε απο το εργοστασιο, ''καθαρη''

στις αλλες 2 περιπτωσεις (OTA, OVI SUITE)το καταλαβαινω...

Link to comment
Share on other sites

Εαν κάνεις refurbish δεν χρειάζεται, εάν κάνεις software update χρειάζεται

Ναι αλλα ρε παιδια θα ξανακανω την ιδια ερωτηση :

Τι γινεται με τους χαρτες ovi και το ovi store που θα χαθουν???

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα ρε παιδια θα ξανακανω την ιδια ερωτηση :

Τι γινεται με τους χαρτες ovi και το ovi store που θα χαθουν???

 

εφοσον το φλασαρεις δεν θα χεις προβλημα! Αν χαθουν (δεν θυμαμαι αν χανονται) θα στα βγαλει σαν update. 112345 hard reset εχω κανει και 5567 flashαρισματα !!! προβλημα δεν αντιμετωπισα. Απλα εχω να το κανω μηνες για να θυμηθω πως και τι!

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...Η αννα ειναι διαθεσιμη στα nokia care??θελω να το παω εκει το κινητο να μου την περασουν για να μου φτια3ουν και με την ευκαιρια κατι που θελω στο κινητο εκτος και αν ερθει μεσω ΟΤΑ..Αν ναι γνωριζετε ποτε θα ερθει??(εχω HUNGARY CV dark grey)

 

Επισης θα ηθελα να σας ρωτησω το εξης ..Εγω τις εφαρμογες τις εχω εγκατεστημενες στην καρτα μνημης.Αν κανω την αναβαθμιση χωρις καρτα μνημης και μεσω ΟΤΑ μετα που θα βαλω την καρτα μνημης οι εφαρμογες θα εμφανιζονται κανονικα στο κινητο?? ή θα θελουν σβησιμο απο την καρτα και ξανα περασμα??

 

Μηπως γνωριζει κανεις τι εχει περασει αυτος και φαινεται τοσο τελειο το κινητο ? http://www.youtube.com/watch?v=UWP2A7bEiFg&feature=player_embedded#!

 

Σας παρακαλω θελω και στις τρεις απαντηση :D

Edited by alexpapad
Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζει κανεις τι εχει περασει αυτος και φαινεται τοσο τελειο το κινητο ? http://www.youtube.com/watch?v=UWP2A7bEiFg&feature=player_embedded#!

 

αυτή είναι η Belle, η επόμενη αναβάθμιση που θα έρθει για τα symbian^3

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση:

Έγινε διαγραφή κάποιων μηνυμάτων στα οποία δίνονταν σύνδεσμοι για περιεχόμενο το οποίο απαγορεύεται από τους κανόνες του forum.Θα παρακαλέσω πολύ να είμαστε προσεκτικοί σε ότι συνδέσμους ανεβάζουμε.Επίσης να υπενθυμίσω ότι αν κάποιο μέλος θέλει να ζητήσει κάποια πληροφορία μπορεί να το κάνει μέσω π.μ.Δεν χρειάζεται να το κάνει μέσα από ποστ τα οποία δεν έχουν να προσφέρουν κάτι,παρά μόνο αυξάνουν τον όγκο των θεμάτων κάνοντας δύσκολη την ανάγνωση και την αναζήτηση μέσα σε αυτά.Μαζί με αυτά διεγράφησαν και ποστ τα οποία ήταν off topic.Τα υπόλοιπα μεταφέρθηκαν εδώ Πρόγραμμα flashing Phoenix Software Suite

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα εχω προβληματα με το n8-anna και παω να σκασω γιατι ποτε μεχρι τωρα το κινητο δεν ειχε κανενα προβλημα ποτε!!!Ποια ειναι αυτα??

1ον)Και ποιο απλο στο mp3 οταν ακουω ενα τραγουδι και παω στο αναλογο widget στην αρχικη οθονη για να αλλαξω τραγουδι η κολλαει και δεν μου το αλλαζει η το αλλαζει ακουω το επομενο αλλα στο widget παραμενει ο τιτλος και η φωτο του προηγουμενου τραγουδιου (ευτυχως δεν μου το κανει παντα αυτο αλλα 3-4 φορες το εχει κανει)

 

2ον)Στην διαχειριση εφαρμογων ενο εχω μεσα στο κινητο κοντα στα 100-120 games και apps μου εμφανιζονται τα.. περιπου 20-30 τα υπολοιπα ενω παιζουν υπαρχουν κανονικα στο κινητο δεν φαινονται πουθενα!!!

 

3ον)Και ποιο σημαντικο για μενα απο την ωρα που εβαλα την anna και μετα δεν μπορω να κανω καμια εγκατασταση εφαρμογης στο κινητο δεν με αφηνει μου βγαζει error ειτε ειναι ενα app η ενα game signed δεν μου τα βαζει με τιποτα.Δοκιμασα και απο το ovi store να βαλω κατι ασχετο free και ουτε απο εκει τιποτα...!!!

 

Παω στο nokia care περιστεριου και μου ειπαν εκει τα παιδια οτι μαλλον δεν εχει περαστει σωστα η anna και καποιες απο της εφαρμογες που ειχα βαλει εγω δεν συνεργαζεται με το προγραμμα γιαυτο μου τα κανει αυτα!!!Μου ειπαν οτι οταν με το καλο βγει η ελληνικη anna που την περιμενουν συντομα απο μερα σε μερα και αυτοι (ετσι μου ειπαν) να τους το παω και μαζι με τα ελληνικα που θελω να κανω back up οτι θελω και θα μου ξανα περασουν εκ νεου το νεο λειτουργικο για να φτιαξει το προβλημα και θα ειναι λεει σαν να εχω καινουργιο κινητο!!Τους ρωτησα θα κανετε hard reset δηλαδη αυτη ειναι η μονη λυση?Γιατι αν ναι να ξερω αν θα παιζουν μετα τα ovi maps και ovi store..

 

Η απαντηση η οποια με παρεξενεψε κιολας ειταν:οτι δεν θα κανουν hard reset γιατι τοτε θα χαθουν τα παντα αλλα οτι θα περασουν εκ νεου απο την αρχη την anna με αποτελεσμα να σβηστουν ολα τα αρχεια οτι εχω βαλει εγω games apps επαφες κλπ (γιαυτο μου ειπαν να κανω και το backup)αλλα τα εργοστασιακα apps δεν θα σβηστουν...Παντως οχι hard reset ετσι μου ειπαν.Και αυτο που λενε να κανουν τι ειναι δηλαδη...Τι λετε και εσεις για ολα αυτα θα βγαλω λυση??Εμπλεξα..!!!:ninja::wacko::ninja:

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα εχω προβληματα με το n8-anna και παω να σκασω γιατι ποτε μεχρι τωρα το κινητο δεν ειχε κανενα προβλημα ποτε!!!Ποια ειναι αυτα??

1ον)Και ποιο απλο στο mp3 οταν ακουω ενα τραγουδι και παω στο αναλογο widget στην αρχικη οθονη για να αλλαξω τραγουδι η κολλαει και δεν μου το αλλαζει η το αλλαζει ακουω το επομενο αλλα στο widget παραμενει ο τιτλος και η φωτο του προηγουμενου τραγουδιου (ευτυχως δεν μου το κανει παντα αυτο αλλα 3-4 φορες το εχει κανει)

 

2ον)Στην διαχειριση εφαρμογων ενο εχω μεσα στο κινητο κοντα στα 100-120 games και apps μου εμφανιζονται τα.. περιπου 20-30 τα υπολοιπα ενω παιζουν υπαρχουν κανονικα στο κινητο δεν φαινονται πουθενα!!!

 

3ον)Και ποιο σημαντικο για μενα απο την ωρα που εβαλα την anna και μετα δεν μπορω να κανω καμια εγκατασταση εφαρμογης στο κινητο δεν με αφηνει μου βγαζει error ειτε ειναι ενα app η ενα game signed δεν μου τα βαζει με τιποτα.Δοκιμασα και απο το ovi store να βαλω κατι ασχετο free και ουτε απο εκει τιποτα...!!!

 

Παω στο nokia care περιστεριου και μου ειπαν εκει τα παιδια οτι μαλλον δεν εχει περαστει σωστα η anna και καποιες απο της εφαρμογες που ειχα βαλει εγω δεν συνεργαζεται με το προγραμμα γιαυτο μου τα κανει αυτα!!!Μου ειπαν οτι οταν με το καλο βγει η ελληνικη anna που την περιμενουν συντομα απο μερα σε μερα και αυτοι (ετσι μου ειπαν) να τους το παω και μαζι με τα ελληνικα που θελω να κανω back up οτι θελω και θα μου ξανα περασουν εκ νεου το νεο λειτουργικο για να φτιαξει το προβλημα και θα ειναι λεει σαν να εχω καινουργιο κινητο!!Τους ρωτησα θα κανετε hard reset δηλαδη αυτη ειναι η μονη λυση?Γιατι αν ναι να ξερω αν θα παιζουν μετα τα ovi maps και ovi store..

 

Η απαντηση η οποια με παρεξενεψε κιολας ειταν οτι δεν θα κανουν hard reset γιατι τοτε θα χαθουν τα παντα αλλα οτι θα περασουν εκ νεου απο την αρχη την anna με αποτελεσμα να σβηστουν ολλα ta arxeia οτι εχω βαλει εγω games apps επαφες κλπ (γιαυτο μου ειπαν να κανω και το backup)αλλα τα εργοστασιακα apps δεν θα σβηστουν...Παντως οχι hard reset ετσι μου ειπαν.Και αυτο που λενε να κανουν τι ειναι δηλαδη...Τι λετε και εσεις για ολα αυτα θα βγαλω λυση??Εμπλεξα..!!!:ninja::wacko::ninja:

 

ή τα χεις ή στα παν μπερδεμενα! Ειναι απλο το προβλημα σου. Περασες την αννα απο πανω απο το προηγουμενο χωρις να κανεις μετα το περασμα hard reset με αποτελεσμα καποιες απο τις εφαρμογες τις προηγουμενες η καποιο απο τα σκουπιδια που χαν μεινει μεσα να σου δημιουργουν προβλημα(ισως και τα 2 μαζι!) . Κανε απλα ενα hard reset . Οσο για το νοκια care τα παιδια ναι, hard reset δεν θα σου κανουν, θα στο φλασαρουν . Πανω κατω το ιδιο ειναι(οσον αφορα στο οτι διαγραφει οτι εχεις μεσα) . Κανε back up επαφες μηνυματα και οτι αλλο θελεις (περα απο ρυθμισεις και εφαρμογες), ετσι ωστε μετα το hard reset να χεις ολοκαινουργια αννα, οπως θα το αγοραζες τωρα καινουργιο. Αν παλι σου βγαλει προβλημα(που δεν το νομιζω γιατι θελω να πιστευω πως με την αννα το προβλημα με τις qt βιβλιοθηκες να χαθηκε!) τοτε φλασαρε το μονος σου συμφωνα με τις οδηγιες στην πρωτη σελιδα.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

ή τα χεις ή στα παν μπερδεμενα! Ειναι απλο το προβλημα σου. Περασες την αννα απο πανω απο το προηγουμενο χωρις να κανεις μετα το περασμα hard reset με αποτελεσμα καποιες απο τις εφαρμογες τις προηγουμενες η καποιο απο τα σκουπιδια που χαν μεινει μεσα να σου δημιουργουν προβλημα(ισως και τα 2 μαζι!) . Κανε απλα ενα hard reset . Οσο για το νοκια care τα παιδια ναι, hard reset δεν θα σου κανουν, θα στο φλασαρουν . Πανω κατω το ιδιο ειναι(οσον αφορα στο οτι διαγραφει οτι εχεις μεσα) . Κανε back up επαφες μηνυματα και οτι αλλο θελεις (περα απο ρυθμισεις και εφαρμογες), ετσι ωστε μετα το hard reset να χεις ολοκαινουργια αννα, οπως θα το αγοραζες τωρα καινουργιο. Αν παλι σου βγαλει προβλημα(που δεν το νομιζω γιατι θελω να πιστευω πως με την αννα το προβλημα με τις qt βιβλιοθηκες να χαθηκε!) τοτε φλασαρε το μονος σου συμφωνα με τις οδηγιες στην πρωτη σελιδα.

 

Back up εχω κανει!!!Οποτε μου προτεινεις να κανω hard reset στην ιδη υπαρχον κατασταση του κινητου με τον γνωστο τροπο *#7370# ειναι καλυτερα και αφου ολοκληρωθει η διαδικασια ξανα παω στο ovi suite για τα 2 update και μετα περναω σιγα σιγα οτι θελω.Να το κανω ετσι λες και στο nokia care τοτε οταν θα τους το παω να τους πω να μου περασουν μονο τα ελληνικα χωρις να μου το φλασαρουν ξανα η να το κανουν μια ακομη??Εσυ αν το εχεις κανει με τα ovi maps και ovi store σου ειχαν χαθει εντελως μετα το hard reset και μετα τα ξαναεβαλες εσυ και δουλεψαν μετα?Γιατι θελει οποσδηποτε hard reset με το φλασαρισμα απο το nokia care δεν φτανει??Σορυ αλλα ειμαι ασχετος με χακ και φλασαρισματα και αυτην τι στιγμη αρκετα αγχωμενος!!!:blink:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Back up εχω κανει!!!Οποτε μου προτεινεις να κανω hard reset στην ιδη υπαρχον κατασταση του κινητου με τον γνωστο τροπο *#7370# ειναι καλυτερα και αφου ολοκληρωθει η διαδικασια ξανα παω στο ovi suite για τα 2 update και μετα περναω σιγα σιγα οτι θελω.Να το κανω ετσι λες και στο nokia care τοτε οταν θα τους το παω να τους πω να μου περασουν μονο τα ελληνικα χωρις να μου το φλασαρουν ξανα η να το κανουν μια ακομη??Εσυ αν το εχεις κανει με τα ovi maps και ovi store σου ειχαν χαθει εντελως μετα το hard reset και μετα τα ξαναεβαλες εσυ και δουλεψαν μετα?Γιατι θελει οποσδηποτε hard reset με το φλασαρισμα απο το nokia care δεν φτανει??Σορυ αλλα ειμαι ασχετος με χακ και φλασαρισματα και αυτην τι στιγμη αρκετα αγχωμενος!!!:blink:

 

Με υπερ μπερδεψε το μηνυμα σου!! απαπαπα!! :wacko: :confused:

λοιπον.. παμε απο την αρχη. Κατ'εμε, αν ειναι να στο κανουν τσαμπα οκ, ας το κανουν τα παιδια. Κανονικα ομως χρεωνουν. Φυσικα και αν το φλασαρεις με την αννα δεν χρειαζεσαι να το κανεις hard reset μετα. Το hard reset επαναφερει στις εργοστασιακες ρυθμισεις το υπαρχον λογισμικο, οποτε αν εχεις την αννα και του κανεις hard reset στην αννα πανω τοτε κανενα προβλημα. Αν τυχον στην επαναφορα χαθουν τα ovi maps & ovi store τοτε δες αν στα βγαλει στο update . Αν οχι, αντι να μπλεκεις με google και Links φλασαρε το με την αννα , οπου φλασαρισμα ειναι ουσιαστικα περασμα ξανα ολο το λειτουργικο απο την αρχη , οπου εκει τα ovi maps & ovi store θα ναι σιγουρα μεσα. Για να περασεις ελληνικα παλι υπαρχουν εδω μεσα οδηγοι για το πως να το κανεις(οταν βγουν για αννα) , οποτε αντι να το πηγαινεις και να χρεωνεσαι καντο απο εδω.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Με υπερ μπερδεψε το μηνυμα σου!! απαπαπα!! :wacko: :confused:

 

Σορυ για το μπερδεμα.Καταλαβα τι λες τωρα.Μου ειπαν μονο 16 αν θυμαμαι καλα ευρω μονο για το περασμα τον ελληνικων για το φλασαρισμα δεν μου ειπαν κατι!!!Ευχαριστω παντως!!!;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Όταν πέρασες την Άννα έκανες μετά ένα hard reset ? Εγώ το πέρασα σαν software update με το phoenix, μετά έκανα ένα hard reset και μετά πέρασα τα updates από το ovi suite και τα υπόλοιπα προγράμματα που είχα. Αποτέλεσμα ; Τέλειο. Το κινητό πάει σφαίρα....δεν κολλάει, δεν κρασάρει...

δεν χανονται πια qt libraries και ovi?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

δεν χανονται πια qt libraries και ovi?

 

qt libraries δεν χανονται. για το ovi μετα την εγκατασταση της αννας ερχεται αμεσα ενα update το οποιο πρεπει να περαστει.

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα. Για να προσθέσουμε κάτι σε υπάρχον μήνυμα μας χρησιμοποιούμε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια. Παρατηρησα το εξης. Ειχα θεμα με την ram μιας και η μνημη της C επεφτε πολυ και δεν καταλαβαινα το γιατι. Χθες μου ρθε εμπνευση και διεγραψα δοκιμαστικα ενα εξερχομενο Mail που ηταν με φωτογραφια και αμεσως ειδα πως η C μεγαλωσε οσο ηταν και το Mail !!! αφου τα διεγραψα ολα τα εξερχομενα πηρα πισω καμια 30Mb που μου χαν φυγει. Ολα αυτα, παρολο που οι φωτογραφιες που χω στειλει τις ειχα διαγραψει απο το κινητο, αυτες καπου ειχαν αποθηκευτει στην C οταν εγιναν εξερχομενα mail.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια. Παρατηρησα το εξης. Ειχα θεμα με την ram μιας και η μνημη της C επεφτε πολυ και δεν καταλαβαινα το γιατι. Χθες μου ρθε εμπνευση και διεγραψα δοκιμαστικα ενα εξερχομενο Mail που ηταν με φωτογραφια και αμεσως ειδα πως η C μεγαλωσε οσο ηταν και το Mail !!! αφου τα διεγραψα ολα τα εξερχομενα πηρα πισω καμια 30Mb που μου χαν φυγει. Ολα αυτα, παρολο που οι φωτογραφιες που χω στειλει τις ειχα διαγραψει απο το κινητο, αυτες καπου ειχαν αποθηκευτει στην C οταν εγιναν εξερχομενα mail.

Λογικό, εφόσον έχεις επιλέξει να αποθηκεύονται τα εξερχόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Λογικό, εφόσον έχεις επιλέξει να αποθηκεύονται τα εξερχόμενα.

 

που εχει αυτη την επιλογη ? το ψαξα και δεν την βρηκα.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...