Jump to content

Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος Ι


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΟΥΤΕ ΜΕΣΩ ΟΒΙ?

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΟΥΤΕ ΜΕΣΩ ΟΒΙ?

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Όχι ακόμα δεν έχει βγει, ούτε στο ovi ούτε μέσω wifi. Απλά αναμένουμε....!!!!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

σημερα η αυριο το πολυ θα υπαρχει σε nokia care η αννα..πηρα τηλεφωνο και μου το επιβεβαιωσαν.

 

Δεν αποκλείεται, αφού εδώ και ώρα οι servers της Nokia είναι κάτω. Ούτε ο φοίνικας ούτε το navifirm συνδέεται προσ το παρόν. Για να δούμε...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro (kate) [MIUI 10.2.1.0 stable]

Nokia Lumia 925 (windows 10 mobile preview release)

Link to comment
Share on other sites

οχι ολα οκ με navifirm... και πουθενα η ελληνικη αννα

 

λεω εγω απλα λεω μηπως υπαρχει περιπτωση να μη βγει ποτε η anna για το καθαρo ελληνικο product code 059FO47 ? ουτε η 1.2 βγηκε ποτε...

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

λεω εγω απλα λεω μηπως υπαρχει περιπτωση να μη βγει ποτε η anna για το καθαρα ελληνικο product code?

ε υπερβαλεις νομιζω.. θα ειναι για σφαλιαρες αμα γινει αλλα δεν παιζει...

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

λεω εγω απλα λεω μηπως υπαρχει περιπτωση να μη βγει ποτε η anna για το καθαρo ελληνικο product code 059FO47 ? ουτε η 1.2 βγηκε ποτε...

όπως ας πούμε με την pr1.2; δεν νομίζω άλλα από αυτούς όλα να τα περιμένεις η εμπιστοσύνη έχει χαθεί πλέον.

frastgr
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μία βοήθεια please, έκλεισα το τηλ και τώρα ενώ βάζω κανονικά το Pin και μου λέει ΄΄κωδικός δεκτός΄΄ μετά μου ζητάει κωδικό κλειδώματος, το θέμα είναι ότι έβαλα ότι νάναι και τώρα μου λέει ότι έκαν 5 αποτυχημένες και ότι είναι κλειδωμένο και θα ξεκλείδώσει σε 5 λεπτά, ποιος όμως είναι ο κωδικός ?

Εγώ δοκίμασα 1111 και 0000 αλλά δεν είναι σωστό

Οποιος μπορείς ας βοήθήσει γιατί δεν μπορώ να ανοίξω την συσκευή

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ο κωδικος εαν δεν τον εχεις αλλαξει ειναι 00000. Εάν τον εχεις αλλαξει... θυμήσου τι εβαλες. Δοκίμασε και το 12345
Link to comment
Share on other sites

ο κωδικος εαν δεν τον εχεις αλλαξει ειναι 00000. Εάν τον εχεις αλλαξει... θυμήσου τι εβαλες

το έγραψες σωστά 5 μηδενικά όχι 4 ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

5 ψηφία είναι ο γνήσιος κωδικός. Εαν τον αλλαξες μπορείς να εχεις βαλει μέχρι 8 ψηφία

 

αγγούρια, δεν τον πέρνει, άρα τον έχω αλλαξει....και αν δεν μπορώ να τον θυμηθώ τι κάνω ? Πως το ξεκλειδώνω ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

αγγούρια, δεν τον πέρνει, άρα τον έχω αλλαξει....και αν δεν μπορώ να τον θυμηθώ τι κάνω ? Πως το ξεκλειδώνω ?

Το κάνεις flash με το phoenix....και επανέρχεται σε κατάσταση όπως το έβγαλες από το κουτί

Link to comment
Share on other sites

στα επόμενα 5 λεπτά θα το κάνω

 

ο κωδικός εδώ και πολλά χρόνια είναι 12345, όχι 5 μηδενικά...

 

Να ρωτήσω κατι... πως κανείς ηχογράφηση μια κλήσης;

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το κάνεις flash με το phoenix....και επανέρχεται σε κατάσταση όπως το έβγαλες από το κουτί

υπάρχει κάπου κάποιος οδηγός για το παραπάνω και τι πιθανότητες υπάρχουν να το κάνω τούβλο το τηλ ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ο κωδικός εδώ και πολλά χρόνια είναι 12345, όχι 5 μηδενικά...

 

Να ρωτήσω κατι... πως κανείς ηχογράφηση μια κλήσης;

 

με οποιαδηποτε επισημη εφαρμογη ειχαν πει τα παιδια πως κανει εναν ηχο κανε 30sec και φαινεται πως ηχογραφεις. Δεν ξερω στο γνωστο μαγαζακι αν βρεις κατι αλλο φιλε μου :)

 

υπάρχει κάπου κάποιος οδηγός για το παραπάνω και τι πιθανότητες υπάρχουν να το κάνω τούβλο το τηλ ?

 

οδηγος υπαρχει στην πρωτη σελιδα του thread μας. Τουβλο δεν το κανεις, και αν το κανεις το επαναφερεις παλι μην ανησυχεις!

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζουμε πόσο πάει το μαλλί για αλλαγή χρώματος σε Nokia Care; Εκτός από το ότι βαρέθηκα το ασημί,έχει πολύ χάλια ποιότητα και έχει γίνει @#%,δε βλέπεται. Για πείτε... (γκρι μάλλον θα το κάνω που δε παθαίνει τίποτα)

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζουμε πόσο πάει το μαλλί για αλλαγή χρώματος σε Nokia Care; Εκτός από το ότι βαρέθηκα το ασημί,έχει πολύ χάλια ποιότητα και έχει γίνει @#%,δε βλέπεται. Για πείτε... (γκρι μάλλον θα το κάνω που δε παθαίνει τίποτα)

 

100 ευρώ νομίζω είχε πει ένας φίλος...

 

Πέτρο, δεν με νοιάζει ο ήχος, έχει βγει μοντ... Από το κινητο πως κάνω γενικά ηχογράφηση; πρέπει να ανοίξω την εφαρμογή ηχογράφηση από το μενού; η να βάλω άλλη εφαρμογή; καμία συντόμευση;

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή το 1/3 του κόστους λιανικής του κινητού; Ρε ΝΟΚΙΑ,μας δουλεύεις; :lol: Αμάν με τα ανταλλακτικά,νισάφι! η εργασία πιστεύω ότι είναι 1 ώρα. 20Ε. η πρόσοψη πόσο κοστίζει; ΑΣ ΠΟΥΜΕ 30Ε,ακόμα και από το πιο ανθεκτικό μέταλλο να είναι φτιαγμένο. 50Ε! Τι ζητάει πια 100Ε; 50Ε κέρδος;

Αυτά με νευριάζουν στις αντιπροσωπείες! Ενώ είναι άψογοι στο service (εμένα και πλακέτα και οθόνη μου άλλαξαν στο Ν8) ώρες ώρες νομίζεις ότι πουλάνε χρυσό. Δείτε θήκες στο ebay. Αγόρασα ποιότητα ΝΟΚΙΑ σε τιμή 1Ε από ebay σιλικονάτες θήκες,πολύ ωραίες. Η ΝΟΚΙΑ τις δίνει 10Ε...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή το 1/3 του κόστους λιανικής του κινητού; Ρε ΝΟΚΙΑ,μας δουλεύεις; :lol: Αμάν με τα ανταλλακτικά,νισάφι! η εργασία πιστεύω ότι είναι 1 ώρα. 20Ε. η πρόσοψη πόσο κοστίζει; ΑΣ ΠΟΥΜΕ 30Ε,ακόμα και από το πιο ανθεκτικό μέταλλο να είναι φτιαγμένο. 50Ε! Τι ζητάει πια 100Ε; 50Ε κέρδος;

Αυτά με νευριάζουν στις αντιπροσωπείες! Ενώ είναι άψογοι στο service (εμένα και πλακέτα και οθόνη μου άλλαξαν στο Ν8) ώρες ώρες νομίζεις ότι πουλάνε χρυσό. Δείτε θήκες στο ebay. Αγόρασα ποιότητα ΝΟΚΙΑ σε τιμή 1Ε από ebay σιλικονάτες θήκες,πολύ ωραίες. Η ΝΟΚΙΑ τις δίνει 10Ε...

 

το αλουμίνιο κοστίζει... Πάντως σκέψου ότι μόνο το κάτω πλαστικό έχει 10 ευρώ για αλλαγή ενώ το πάνω 35...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη για να αλλαξεις καπακια παει στο εξωτερικο.

Το σωμα και το κατω καπακι τα αλλαζουν εδω,αλλα το πανω καπακι που εχει το ΙΜΕΙ εχουν εντολη μονο στο εξωτερικο.

Ο μονος λογος ειναι το ΙΜΕΙ και κανενας αλλος.

Η προσοψη του Ν86 εχει 80 και ευρω.

Οποτε σχετικα η τιμη καλη ειναι ,παντα βαση συγκρισης,

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα, τελικά έσκασα τα 16 € για να ξεκλειδώσω το τηλ σήμερα το πρωί, τώρα λοιπόν το πήρα και μου κάνει το εξής κουφό, ενώ βλέπει τα διαθέσημα δίκτυα wifi δεν συνδεεται, μου βγάζει θολή την επάνω δεξιά σχετική κεραία και μου αναφέρει στο αναδυόμενο παράθυρο ΄΄συνδεση απέτυχε ΄΄ και από κάτω με μικρότερα γράμματα ΄΄σύνδεση μη διαθέσιμη΄΄, φυσικά ούτε μέσω wind που είναι ο πάροχος μπορώ να συνδεθώ στο Internet!

Εχει κάποιος καμιά ιδέα το τι μπορεί να συμβαινει ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα, τελικά έσκασα τα 16 € για να ξεκλειδώσω το τηλ σήμερα το πρωί, τώρα λοιπόν το πήρα και μου κάνει το εξής κουφό, ενώ βλέπει τα διαθέσημα δίκτυα wifi δεν συνδεεται, μου βγάζει θολή την επάνω δεξιά σχετική κεραία και μου αναφέρει στο αναδυόμενο παράθυρο ΄΄συνδεση απέτυχε ΄΄ και από κάτω με μικρότερα γράμματα ΄΄σύνδεση μη διαθέσιμη΄΄, φυσικά ούτε μέσω wind που είναι ο πάροχος μπορώ να συνδεθώ στο Internet!

Εχει κάποιος καμιά ιδέα το τι μπορεί να συμβαινει ?

Δεν είναι δυνατό το σήμα που δέχεσαι από τα routers γ αυτό.. Δοκίμασε να βρίσκεσαι πιο κοντά και συνδέσου τότε..

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...