Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Hard reset δεν μπορω να κανω αφου δεν μπαινει καν σε recovery mode. Δοκιμασα κι αυτα που ειπες αλλα τιποτα...Το τι αλχημειες εχω κανει απο χθες δεν περιγραφεται. Δυστυχως κι εντελως απο το πουθενα, χωρις να κανω κατι εγω, παω μαλλον για service. Το θεμα ειναι οτι δεν θα μου δεχτουν και την εγγυηση αφου εχω περασμενο μη επισημο formware.

 

Πραγματικη γκαντεμια...

 

Μην αγχωνεσαι κατι θα βρεθει απο τα παιδια εδω μεσα.Και αν παλι δεν μην νομιζεις οτι τα ψαχνουν και τοοοσο πολυ.Αν δουν οτι δεν ανοιγει θα κανουν στην χειροτερη εν φουλ factory reset να διαγραφουν τα παντα (αν μπορεσουν) η αν εχουν ετοιμο το κολπακι με το usb gia download mode θα σου περασουν ενα αλλο firmware χωρις να μπορουν να δουν τι εχεις περασμενο μεσα.:)

 

Αν παλι δεν μπορεσουν να κανουν κατι απο ολα αυτα το πολυ πολυ να παρεις μια καινουργια συσκευη δωρακι απο την μαμα samsung.:p

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

φφφφφφφφφφφφφφφφ... :knife:

ερειξα κατι μπινελικια στη samsung μολις ειδα το μηνυμα σου!!!!!!

(σπιτι μοναχος μου...μη φανταστεις!)

φιουξ...νομιζω οτι δεν λεει για εμας παντως ευτυχως!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πως δεν αφορά ΑΜΕΣΑ εμάς αλλά είναι μια “υπενθύμιση” πως για κάθε χώρα (ακόμη κι αν μιλάμε για ξεκλείδωτες συσκευές) παίζει κάποιο ρόλο και το “εγχώριο” Samsung department …

Ας ελπίσουμε πως στην περίπτωσή μας αυτός ο ρόλος είναι μικρότερος και από του κομπάρσου, γιατί διαφορετικά …

Πάντως επειδή στη χώρα μας μιλάμε μόνο για ξεκλείδωτες συσκευές που δεν έχουν ούτε καν branding, δεν μπορώ να καταλάβω που ακριβώς οφείλεται ΤΟΣΗ καθυστέρηση πια !

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πως δεν αφορά ΑΜΕΣΑ εμάς αλλά είναι μια “υπενθύμιση” πως για κάθε χώρα (ακόμη κι αν μιλάμε για ξεκλείδωτες συσκευές) παίζει κάποιο ρόλο και το “εγχώριο” Samsung department …

Ας ελπίσουμε πως στην περίπτωσή μας αυτός ο ρόλος είναι μικρότερος και από του κομπάρσου, γιατί διαφορετικά …

Πάντως επειδή στη χώρα μας μιλάμε μόνο για ξεκλείδωτες συσκευές που δεν έχουν ούτε καν branding, δεν μπορώ να καταλάβω που ακριβώς οφείλεται ΤΟΣΗ καθυστέρηση πια !

 

ναι μωρε....δεν νομιζω να μας ξεχασουν ετσι.... εξαλου ειμαστε πολυ high tech εμεις εδω ελληναι και ελληνιδαι!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αλεξ το εκανα πεντε φορες αλλα τιποτα η μονο Ελληνικα δειχνει η μονο Αγγλικα . Πηγαινω στο Τοπικες ρυθμισεις και κειμενο ----- Πληκτρολογιο Samsung ----Γλωσσες εισαγωγης και κανω τις αλλαγες , απο εκει δεν γινεται ??

 

Το βρηκα . θελει να ειναι τικαρισμενες και οι δυο γλωσσες ,κι οταν εισαι στο πληκτρολογιο στο πληκτρο του διαστηματος κατω κατω σου γραφει την αλλη γλωσσα ,αν το πατησεις και το σουρεις αλλαζει γλωσσα .

 

Μια ερωτηση , στην JPA μπορουμε να βαλουμε Super Optimized JPM-JP6 Kernel (4_0 STABLE) για το Lag fix η υπαρχει προβλημα ??

 

Τελικα δεν αντεξα και το εβαλα .Ολα καλα και χωρις προβληματα και το κινητο σφαιρα

 

Εδώ είμαστε! Αυτόν ακριβώς τον συνδιασμό έχω στο μυαλό μου..τον browser πως τον βλέπεις; Είναι γρήγορος; Δεν λαγκάρεις πουθενά (με όλες τις εφαρμογές σου μέσα); Ποιό lagfix έβαλες;

Στο quandrant αν έκανες μέτρηση τι σου έδειξε; Οτιδήποτε πάνω από 1500 νομίζω ότι θα είναι οκ...:cool:

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.Εβαλα κ εγω χτες με τον οδηγο του τυχερακια xxjpa.Περίμενα αρκετα τη samsung! Μπηκε πολυ ευκολα εκανα κ wipe data.Ολα ελληνικα κ εβαλα τον παροχο μου cosmote.Εντυπωσεις: αρκετα πραγματα εχουν ραφιναριστει οπως επρεπε,εβαλα περιπυ 20 apps απο μαρκετ(μπαινει ευκολα κ δεν κολλαει οπως πριν),φαινεται να κανει καλυτερη διαχειρηση ραμ!Δεν κολλαει οπως πριν,χωρις να το εχω πιεσει υπερβολικα.Δεν ειναι τοσο smooth το σκρολαρισμα?Επιτελους copy-paste (αλλα οταν βγαζει το βελος δεν μπορεις να το συρεις αριστερα να υπογραμισεις αλλα μονο δεξια).Στις επαφες προστεθηκε αναζητηση αλλα η μπαρα επαφων ειναι στα αγγλικα.:mad:Για την διαχειρηση μπαταριας δεν μπορω ακομα να εκφερω γνωμη.Νομιζω αυξηθηκε η ενταση σηματος wifi!Οταν ειναι κλειδωμενη η οθονη νομιζω το σημα παροχου φαινεται αυξημενο κ οταν συρεις το δαχτυλο φαινεται μειωμενο(ισως φταιει το σημα της cosmote που ειναι χαλια σπιτι μου.

Εν κατακλειδι κατι μου λειπει.Περιμενα περισσοτερα.Ισως βαλω την ρομ του darky.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Μετά το πέρασμα της γερμανικής JPO μέσω του kies παρατήρησα ότι δεν υπήρχε γραμμική κατανάλωση μπαταρίας. Δηλαδή από 100 έπεφτε σε 70 περίπου χωρίς ουσιαστική χρήση ενώ από 70 και κάτω συμπεριφερόταν όπως στην eclair. Υπέθεσα ότι μπορεί να είναι κάποιο bug της froyo μέχρι να διαβάσω το post του Alex (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3388064#post3388064). Ακολούθησα τις οδηγίες του λοιπόν εχθές το μεσημέρι και μπορώ να πω ότι η κατανάλωση του κινητού επανήλθε στα φυσιολογικά. Οπότε thanks Alex.

@ red_herring: Παναγιώτη, έχεις τσεκάρει το θέμα με τη μπαταρία σου; Υπάρχει περίπτωση η μπαταρία σου να έχει μείνει από ρεύμα και γι' αυτό να μην μπαίνει σε recovery ή download. Αν συμβαίνει αυτό δοκίμασε να βάλεις πλήρως φορτισμένη μπαταρία από άλλο galaxy για να δεις αν μπαίνεις σε recovery (τσέκαρε και αυτό http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=817921). Πάνω απ' όλα όμως κουράγιο...

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως χθες βραδυ το τηλεφωνο μου σταματησε να ανταποκρινεται εντελως ξαφνικα. Η αληθεια ειναι οτι το ζορισα με φλασαρισματα για κανενα 2ωρο και τη στιγμη που αποφασισα να σταματησω και περασα το froyo για τελευταια φορα συνεβη το αναπαντεχο αυτο γεγονος. Το θεμα ειναι οτι δεν εγινε κατι λαθος σε καποια διαδικασια η κατι τετοιο. Απλα μετα το φλασαρισμα το εκλεισα για να περασω μεσα τη sim και την sd card και οταν πηγα να το ανοιξω ξανα δεν εκανε τιποτα. Ο συνδυασμος των 3 κουμπιων λειτουργουσε κανονικα και τωρα δεν λειτουργει ουτε αυτο. Προσπαθησα πολυ ωρα με τον φιλο jimacid αλλα δεν καταφεραμε κατι. Υπαρχει και η περιπτωση της μοντας με το usb που αναφερθηκε εδω μεσα βεβαια αλλα δυστυχως δεν εχω ιδεα απο τετοια. Εαν εχει κανεις καποια ιδεα καλοδεχουμενη πριν αρχισω να σας ρωταω για το ενδεχομενο του αναγκαστικου service...

 

 

Αυτο το δοκιμασες?

 

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=8654069&postcount=390

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχω μια ερωτηση για οσους χρησιμοποιουν το cwm.

Θελω να παρω ενα backup just in case. Προφανως αυτο το κανω απο την επιλογη backup/restore.

Μετα ομως σκεφτομαι να αλλαξω το lagfix. Η ερωτηση ειναι η εξης. Το backup που γινεται κατα την αλλαγη του lagfix κανει overwrite στο προηγουμενο backup μου? Αν ναι, δεν εχει νοημα. Αν οχι, πως θα επιλεξω σε περιπτωση κρασαρισματος πχ ποιο backup θελω να κανω restore? Γιατι σκεφτομαι πως αν κολλησουν τα παντα, θα θελω προφανως να χρησιμοποιησω το δικο μου backup και οχι ενα πιθανως κατεστραμμενο (το οποιο μπορει να φταει και για το ενδεχομενο crashing) αυτοματο backup του cwm.

 

Βασικα εχει λογικη αυτο που λεω, ή εχω γενικα λαθος τον τροπο λειτουργιας του cwm?

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Έχει δοκιμάσει κανείς αν παίζει το MLS destinator σε 2.2; γιατί δεν έχει βγει κάποιο Update ή patch από MLS

 

(Το έχω αγοράσει από Γερμανό μαζί με το nagivation)...

Γεια χαρά!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχω μια ερωτηση για οσους χρησιμοποιουν το cwm.

Θελω να παρω ενα backup just in case. Προφανως αυτο το κανω απο την επιλογη backup/restore.

Μετα ομως σκεφτομαι να αλλαξω το lagfix. Η ερωτηση ειναι η εξης. Το backup που γινεται κατα την αλλαγη του lagfix κανει overwrite στο προηγουμενο backup μου? Αν ναι, δεν εχει νοημα. Αν οχι, πως θα επιλεξω σε περιπτωση κρασαρισματος πχ ποιο backup θελω να κανω restore? Γιατι σκεφτομαι πως αν κολλησουν τα παντα, θα θελω προφανως να χρησιμοποιησω το δικο μου backup και οχι ενα πιθανως κατεστραμμενο (το οποιο μπορει να φταει και για το ενδεχομενο crashing) αυτοματο backup του cwm.

 

Βασικα εχει λογικη αυτο που λεω, ή εχω γενικα λαθος τον τροπο λειτουργιας του cwm?

 

Όχι δεν κάνει overwrite! Κάθε φορά που παίρνεις backup στο αποθηκεύει σε ένα φάκελο με όνομα την τρέχουσα ημερομηνία και ώρα. Οπότε ποτέ δεν είναι ίδιο. Όταν θα πας να κάνεις ρεστορε θα σε ρωτήσει ποιο backup απ'όλα θέλεις να κάνεις. Γενικά είναι πολύ εύκολη διαδικασία εάν το κάνεις στην πράξη θα το δεις και μόνος σου ;)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν κάνει overwrite! Κάθε φορά που παίρνεις backup στο αποθηκεύει σε ένα φάκελο με όνομα την τρέχουσα ημερομηνία και ώρα. Οπότε ποτέ δεν είναι ίδιο. Όταν θα πας να κάνεις ρεστορε θα σε ρωτήσει ποιο backup απ'όλα θέλεις να κάνεις. Γενικά είναι πολύ εύκολη διαδικασία εάν το κάνεις στην πράξη θα το δεις και μόνος σου ;)

 

Κατατοπιστικοτατος! Ευχαριστω.

Better ask stupid questions than make stupid mistakes :lol:

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

έχεις vodafone? αυτό που λες με τις κλήσεις το κάνει η vodafone με όλα τα κινητά. παλιότερα νόμιζα ότι έφταιγε το sony ericsson μου :-)

 

Ναι με vodafone τη χρησιμοποιώ τη συσκευή. Οκ άρα βρήκαμε το πρόβλημα, thanks.

Link to comment
Share on other sites

Ναι με vodafone τη χρησιμοποιώ τη συσκευή. Οκ άρα βρήκαμε το πρόβλημα, thanks.

με την vodafone επίσης δεν υπάρχει περίπτωση να μιλάς στο αμάξι και να μην σου κόβεται. δεν ξέρω αν είναι οι κεραίες τους ή κάτι άλλο πάντως το σήμα τους πέφτει συνέχεια είναι απαράδεκτοι με τόσους πελάτες να μην το έχουν φτιάξει τόσα χρόνια. εγώ πάντως για αυτόν τον λόγο άλλαξα provider. :blink:

Darky's v5.6 ★ JPU ★ Voodoo ★

applied fixes: 3-button combo :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομορφη παρεα,

για να σας φτιαξω λιγακι το απογευμα, σας εγραψα εναν οδηγο.

 

Επειδη πολλοι απο εσας ψαχνετε καποιον τροπο ολα τα αγαπημενα (bookmarks) που εχετε στον υπολογιστη σας, να τα αντιγραψετε στο Samsung Galaxy s, γραφω τον παρακατω οδηγο για να μπορεσετε να το κανετε ευκολα και γρηγορα.

 

Ο παρακατω οδηγος λειτουργει κανονικα και στο Galaxy tab, καθως και σε αλλες android συσκευες οποτε μπορειτε να τον χρησιμοποιησετε αφοβα !!!!

 

Λοιπον εχουμε και λεμε :

 

Οδηγός για να μεταφέρετε τα Αγαπημενα σας (Bookmarks) απο τον υπολογιστη, στο Samsung galaxy s (στο galaxy tab και σε αλλες android συσκευες)

================================================================================================================

 

1) Ανοιξτε στον υπολογιστη σας οποιον Browser χρησιμοποιειται και εχετε τα bookmarks σας (mozilla, opera, chrome).

 

2) καντε export τα bookmarks σας απο τον browser. δωστε σαν ονομα π.χ "bookmarks.html" και αποθηκευστε το οπου θελετε στον υπολογιστη σας.

 

3) Μετα θα μπειτε στη συσκευη σας στο market και θα εγκαταστησετε τον dolphin browser (αν δεν τον εχετε), και μετα θα εγκαταστησετε το addon για τον dolphin που ονομαζεται bookmarks to sd.

 

4) μολις τελειωσετε με τις εγκαταστασεις, μεταφερετε απο τον υπολογιστη σας μεσα στο galaxy, το αρχειο html που κανατε export στο βημα 2 , με οποιον τροπο θελετε (bluetooth, dropbox, κ.τ.λ).

Στο galaxy s (λογικα και στο galaxy tab και σε αλλες android συσκευες) ο dolphin browser αποθηκευεται σε καποιον φακελο με ονομα TunnyBrowser.

 

 

Το αρχειο bookmarks.html θα το αποθηκευσετε μεσα στον φακελο TunnyBrowser και συγκεκριμενα στην διαδρομη TunnyBrowser/Bookmarks/bookmarks.html.

Αν δεν υπαρχει ο φακελος Bookmarks μεσα στον TunnyBrowser, δημιουργηστε τον εσεις !!!!

Λογικα, η πληρη διαδρομη θα πρεπει να ειναι /sdcard/TunnyBrowser/Bookmarks/bookmarks.html.

 

5) μετα ανοιξτε τον dolphin browser, συρετε την οθονη με το δαχτυλο σας προς τα αριστερα για να εμφανιστουν τα addons στο δεξι μερος (η πατηστε το πληκτρο του tab και επιλεξτε toolbar), και πατηστε το πρασινο εικονιδιο εκει (ειναι ενα πρασινο κομματι παζλ).

 

6) θα σας ανοιξει ολα τα addons. πατηστε πανω στο bookmarks to sd.

πατηστε πανω στην καρτελα Import.

 

7) Τσεκαρετε το import bookmarks to Dolphin browser hd και πατηστε στο κουμπι import. Θα σας εμφανισει λογικα το αρχειο bookmarks.html. επιλεξτε το και ειστε ετοιμοι !!! μολις ολοκληρωθει θα εχουν περαστει τα Bookmarks σας στον dolphin !!!!

 

8) Για να χρησιμοποιησετε τα αγαπημενα σας, στην αρχικη οθονη του dolphin, συρετε με το δαχτυλο σας αριστερα για να εμφανιστουν οι σελιδοδεικτες (η αλλιως πατηστε το πληκτρο και επιλεξτε "σελιδοδεικτες").

μολις σας εμφανιστουν, πατηστε στην επιλογη "σελιδοδεικτες" που ειναι τερμα κατω και θα σας εμφανιστουν οσα εχετε περασει απο τον υπολογιστη σας !!!!

 

Αν κολλησετε καπου η εχετε οποιαδηποτε απορια, πειτε μου. Τον παραπανω οδηγο τον εχω ανεβασει και στο προσωπικο μου Blog εδω :

http://antonis-news.blogspot.com/2010/11/bookmarks-samsung-galaxy-s.html

======================================================================================================

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Τροποποιησα πριν λιγο τον οδηγο στο blog μου και στο βημα 7 πλεον εξηγω οτι μπορειτε να περασετε και στον μαμα Browser τα bookmarks σας με τον ιδιο τροπο.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον που δειξατε στο προβλημα μου. Δυστυχως μαλλον τιποτα απο ολα οσα προτεινατε δεν λειτουργει, εκτος απο το κολπο με το adb και το odin το οποιο προσπαθησα αλλα δεν μπορεσα να το καταφερω. Το μονο που εχει μεινει ειναι να φορτισω αρκετη ωρα το κινητο (το οποιο οταν μπαινει στη φορτιση θερμαινεται αρα σημαινει οτι φορτιζει) και να ελπιζω σε προβλημα μπαταριας ωστε να παρω μια αλλη να τελειωνω. Τωρα πως ειναι δυνατον να εξαφανιστηκε η μπαταρια μεσα σε 5 λεπτα ενω εδειχνε πανω απο 50% δεν ξερω.

 

Τωρα αν τελικα καταληξω σε service ελπιζω να ειναι μεσα στην εγγυηση (θυμιζω το πηρα απο Γερμανια) και να μην μου το κρατησουν κανενα 2μηνο. Πολλα ζηταω ε? Παντως ειμαι ακομα πεπεισμενος οτι δεν εκανα κατι λαθος γιατι οπως επανελαβα φλασαρα ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ και στη συνεχεια εκλεισα το κινητο κανονικα απο το power button για να περασω μεσα sim και sd card.Απο εκει και περα το χαος. Εξαλλου εχω φλασαρει παρα πολλες φορες και πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τετοιο. Η τελευταια μου ελπιδα ειναι, αν τελικα χρειαστει να τα σκασω, να μην ειναι παρα πολλα.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

...δράσε έξυπνα:

1) Κάνε αναζήτηση σε μηνύματα (http://www.myphone.gr/forum/search.php)

2) Ρίξε μια γρήγορη ανάγνωση διαβάζοντας μόνο τα μηνύματα του εκπληκτικού tyxerakias, ...τα οποία είναι οι απαντήσεις-λύσεις σχεδόν σε ότι ερώτημα τέθηκε στο νήμα. Προσωπικά αυτό έκανα.

3) Δες Οδηγοί για νέους χρήστες του Galaxy S και Hacks/Root/Βελτιώσεις για το Galaxy S

4) Διάβασε τις τελευταίες 10 σελίδες και μετά ρώτα ότι θες. Σε ένα post μαζεμένες όλες οι ερωτήσεις, αναλυτικά και συγκεκριμένα. Κανένας δεν θα σε κατηγορήσει για κάτι που απαντήθηκε 100 σελίδες πίσω, πολλοί θα σε κατηγορήσουν για κάτι που απαντήθηκε πριν 2 σελίδες;)

 

 

Συγνώμη για την καθυστέρηση, αλλά τρέχω αυτές τις μέρες...

Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σου (έχω δει τα χρήσιμα μηνύματα ήδη, αλλά και αυτά τεράστια)...

 

Εν τάχει κάποιες γρήγορες ερωτήσεις:

 

α) Έχει βγει επίσημη 2.2 από τη Samsung?

Αν όχι, αναμένεται και πότε;

 

β) Επειδή η LG έβγαλε το Optimus και μετά από πολύ λίγο, το Optimus One, αναμένεται να βγάλει άλλο τόσο πανίσχυρο κινητό η Samsung λίαν συντόμως;

 

γ) Το κινητό με το lagfix, γίνεται γρηγορότερο, από όταν το αγοράζεις; :worry:

Δηλαδή εργοστασιακά έχει κόφτη και lagάρει ας πούμε;

Πώς γκένεν αυτό; :lol:

 

δ) Μπορείτε να μου πείτε τα υπέρ και κατά της συσκευής αυτής περιεκτικά;

Για έλλειψη φλας κλπ, τα ξέρω...

Δε θέλω χαρακτηριστικά. Θέλω καθημερινή τριβή με το τηλέφωνο :)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε βάλει κάποιον άλλο TW από αυτόν του κινητού, τύπου androdena πχ συνδέεστε κανονικά με το kies;

 

Sent from GALAXY!

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Για ρίχτε μια ματιά στο Samsung apps σας....

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=843134

 

Πραγματικά καλό. Δεν μου λες Αντώνη, όταν μαρκάρεις ένα url από τον IE σου ανοίγει και την σελίδα στον browser του τηλεφώνου; Γιατί στο δικό μου αποθηκεύει τη διεύθυνση ως σελιδοδείκτη στο κινητό αλλά ο browser όταν προσπαθεί να ανοίξει τη σελίδα κάνει FC.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά καλό. Δεν μου λες Αντώνη, όταν μαρκάρεις ένα url από τον IE σου ανοίγει και την σελίδα στον browser του τηλεφώνου; Γιατί στο δικό μου αποθηκεύει τη διεύθυνση ως σελιδοδείκτη στο κινητό αλλά ο browser όταν προσπαθεί να ανοίξει τη σελίδα κάνει FC.

 

Σε ίντερνετ δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα μόνο σε αρχεία και video-φωτογραφία είδα όμως στο xda, ότι πρέπει να το δουλεύεις με ίντερνετ explorer στο pc, και όχι κάποιον άλλο browser, θα το δω και γω όταν πάω σπίτι

 

Sent from GALAXY!

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Για ρίχτε μια ματιά στο Samsung apps σας....

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=843134

Πραγματικά η Samsung εγραψε με αυτή την εφαρμογή :up:

 

Άντε να κάνει κάτι και για το froyo :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...