Jump to content

[Προς κυκλοφορία] HTC Desire HD


tron13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν εισαι σιγουρος οτι δεν θα κανεις ζημια στο κινητο...

Σωστός. Υπάρχει πιθανότητα να πάθει ζημιά το κινητό.

Μου έχει συμβεί σε Pda με μαιμού μπαταρία.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι στο expansys μας δουλευουν κανονικα!!!!!Το εχω παραγγειλει απο αρχες Σεπτεμβρη και μου λενε εδω και 20 μερες οτι "αυριο θα γινει αποστολη!!!Σε 2 μερες περιπου θα το εχετε!!!!" και σημερα παλι τα ιδια!!!!!Αναμενεται σε 5 περιπου ημερες!!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!ΨΕΥΤΕΣ!!!!!!!!!!!!Αν δεν το στειλουν μεχρι την Παρασκευη τοτε θα ζητησω τα λεφτα μου πισω!!!!!!!!!!!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

ακυρωσε το...

δεν βλεπω το λογο να περιμενεις,

εγω εχω ακυρωσει πανω απο 2 φορες

προιοντα(expansys) απο την στιγμη που δεν ητανε διαθεσιμα

απο την ημερομηνια που ελεγε.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ακυρωσε το...

δεν βλεπω το λογο να περιμενεις,

εγω εχω ακυρωσει πανω απο 2 φορες

προιοντα(expansys) απο την στιγμη που δεν ητανε διαθεσιμα

απο την ημερομηνια που ελεγε.:O

 

να το ακυρωσω ειναι μια λεξη,γιατι ετσι και αλλιως πουθενα δεν ειναι διαθεσιμο!!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

να το ακυρωσω ειναι μια λεξη,γιατι ετσι και αλλιως πουθενα δεν ειναι διαθεσιμο!!!!!

 

στο ebay uk υπάρχουν κομάτια ξεκλειδωτα από άγγλους που το έχουν πάρει με αναβάθμιση από τα συμβόλαια τους, τσιμπημένα λίγο αλλά τα έχουν στο χέρι.

θέλει λίγο ψάξιμο φυσικά και προσοχή

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και να το ακυρώσεις... αργεί αρκετά το expansys να επιστρέψει τα χρήματα. Να είσαι σίγουρος ότι μέχρι τότε θα έχει έρθει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

8-9/11 μαλλον θα ειναι στα ραφια της Vodafone. Διαθεσημο απο 5 αλλα ειναι παρασκευη οποτε φανταζομε δευτερα τριτη θα ειναι στα ραφια. Αλλα ειναι και 600ευρω κινητο μη φανταστειτε οτι θα στοκαρουν τα μαγαζια με αυτο!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,παρακολουθω την συζητηση και είπα να συνεισφέρω.Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλα προτείνω να το αγοράσετε από το amazon uk.Επικοινώνησα μαζι τους και μου είπανε ότι το στέλνουν στην Ελλάδα και μάλιστα με δωρεάν τα ταχυδρομικά(super saver delivery)!Και η τιμή πολύ ανταγωνιστική 543 ευρώ!Για κορόιδα μάλλον ψάχνουν οι ελληνικές εταιρείες
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,παρακολουθω την συζητηση και είπα να συνεισφέρω.Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλα προτείνω να το αγοράσετε από το amazon uk.Επικοινώνησα μαζι τους και μου είπανε ότι το στέλνουν στην Ελλάδα και μάλιστα με δωρεάν τα ταχυδρομικά(super saver delivery)!Και η τιμή πολύ ανταγωνιστική 543 ευρώ!Για κορόιδα μάλλον ψάχνουν οι ελληνικές εταιρείες

 

 

 

Usually dispatched within 4 - 6 weeks.

 

Καλα Χριστούγεννα..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αλλα ειναι και 600ευρω κινητο μη φανταστειτε οτι θα στοκαρουν τα μαγαζια με αυτο!

 

Αν έχει ζήτηση, γιατί να μη στοκάρουν;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατι λογο τιμης, και ενα να μείνει σε καποιο καταστημα το καταστημα ειναι σα να χανει 600 ευρω. Και ποτε δε μπορεις να εισαι σίγουρος για το ποσα κοματια θα δωσεις.
Link to comment
Share on other sites

TIPS για μπαταρια.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιατι λογο τιμης, και ενα να μείνει σε καποιο καταστημα το καταστημα ειναι σα να χανει 600 ευρω. Και ποτε δε μπορεις να εισαι σίγουρος για το ποσα κοματια θα δωσεις.

 

Οι περισσότερες συσκευές της κατηγορίας σε αυτή την τιμή κυμαίνονται. Τέλος πάντων, αυτό είναι διαφορετική κουβέντα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατι λογο τιμης, και ενα να μείνει σε καποιο καταστημα το καταστημα ειναι σα να χανει 600 ευρω. Και ποτε δε μπορεις να εισαι σίγουρος για το ποσα κοματια θα δωσεις.

 

Είμαι πεπεισμένος ότι το forecasting των μεγάλων αυτών εταιριών είναι αρκετά αξιόπιστο. Εξάλλου εάν μείνουν μερικά έχουν το τρόπο να τα αξιοποιήσουν μέσω δώρων σε μεγάλους εταιρικούς και μη πελάτες.

 

Το θέμα είναι ότι Πλαίσιο επιμένει ότι τέλη Νοεμβρίου η συσκευή θα είναι στα ράφια (πληροφορία μέσω τηλεφώνου στην τηλεφωνική εξυπηρέτηση) ενώ η vodafone δεν έχει καμία ιδέα. Τι να πω...πρέπει να βάλω τα μεγάλα μέσα (πάλι αίτηση φορητότητας :O) μου φαίνεται για να πάρω αυτό το μαραφέτι.

Link to comment
Share on other sites

παιδια παιζει σοβαρο προβλημα κ με την ενταση του ηχειου ,εχει αναφερθει σε πολλα φορουμ.
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Παντως από ότι με ενημέρωσε η Vodafone χτές, το έχουν φέρει και θα είναι προς διανομή μέσα στην εβδομάδα, από αύριο ίσως. Από ότι μου είπαν το HD θα είναι αποκλειστικά διαθέσιμο από Vodafone, τουλάχιστον για τον Νοέμβριο πιστεύω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Σε επικοινωνία που είχα πριν 2 λεπτά με το Πλαίσιο μου είπαν πως το έχουν προγραμματίσει να μπεί στην αποθήκη 1/11. Η κοπέλα μου είπε ότι δεν το βλέπει να έχει μπεί αλλά θεωρεί σίγουρο ότι μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα ειναι στα καταστήματα.

Στη Vodafone μου είπαν ότι θα είναι στα καταστήματα στις 5/11.

Επομένως μέχρι τέλος της εβδομάδας κάπου θα μπορούμε να το βρούμε.

Link to comment
Share on other sites

Λέγονται διάφορα, αν δεν το πιάσουμε στα χέρια μας πως να κρίνουμε;

 

Σε σαιτ ελληνικο που το εχουν στα χερια τους κ το δοκιμαζουν 10 μερες τωρα ,τους ρωτησα(επειδη το διαβασα κ σε ξενα σαιτ απο κατοχους) κ μου ειπαν πως εχει σοβαροτατο προβλημα.ειναι το πιο σημαντικο σημειο για ενα κινητο αυτο για μενα.

για τον καθεναν βεβαια ειναι διαφορετικα στο αυτι του.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

yiannis2000 μπορείς να αναφέρεις κάποιο αξιόπιστο link για να διαβάσουμε για το συγκεκριμένο πρόβλημα;

Εάν όντως υπάρχει τέτοιο πρόβλημα και εγώ θα το σκεφτώ σοβαρά υπόψη δεδομένου ότι ενδεχομένως να πρόκειται για πρόβλημα hardware.

 

Λέγονται διάφορα, αν δεν το πιάσουμε στα χέρια μας πως να κρίνουμε;

 

Το θέμα είναι να μην το πιάσουμε στα χέρια μας και επιβεβαιώσουμε το συγκεκριμένο πρόβλημα. 600 ευρώπουλα είναι αυτά!!!

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω ότι η Vodafone παρέλαβε εχθές και αρχίζει τη διάθεση από 5/11.

Το περιμένω πως και πως :)

Έχω ήδη κάνει την παραγγελία.

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...