Jump to content

[Προς κυκλοφορία] HTC Desire HD


tron13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ακριβως..πρεπει να ειναι τσεκαρισμενο....το κινητο θα γινει αισθητα πιο γρηγορο χωρις κολληματα...τωρα για το αν επιρρεαζεται καποια αλλη λειτουργια του τηλεφωνου δεν μπορω να σου απαντησω με 100% σιγουρια αλλα απο οσο ξερω οχι...τουλαχιστον σε εμενα δεν εχει επιρρεαστει κατι αλλο:happy:

Ευχαριστω φιλτατε!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως διαβάζω τα posts σας εδώ, μάλλον που θα παραμείνω με το HD2 μου που έχει οθονάρα και πολύ καλό ηχείο και θα φορτώνω από εκεί το android...έστω και χωρίς κάμερα...
Link to comment
Share on other sites

Μπα, φύλαξε τα λεφτουδάκια σου για κάτι καινούριο (π.χ. WM7), για να παίξεις με κάτι διαφορετικό. Σε σχέση με το desire θα πάρεις μεγαλύτερη οθόνη και μικρότερη φορητότητα. Τίποτα άλλο. Θα μετανιώσεις τη μετάβαση μέσα σε 2-3 ημέρες.

 

 

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση μπορεί να έχει μία επιλογή που έχει να κάνει με τη σύνδεση του κινητού στο PC, με τη ταχύτητά του κατά τη χρήση εκτός USB...

 

ναι ουτε και εγω αλλα η αληθεια ειναι οτι το κινητο εχει αλλαγη????:worry::worry: καλα παει σφιαρα τωρα...ξερει κανεις το γιατι???? τι αλλο επιρεαζει??

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως χθες επικοινώνησα με Ace Hellas και μου είπαν ότι μέχρι τέλος Νοεμβρίου όλα τα καταστήματα θα το έχουν ετοιμοπαράδοτο. Τώρα γιατί υπάρχουν τόσο μεγάλες διακυμάνσεις στις ημερομηνίες μάλλον είναι περισσότερο θέμα μάρκετινγκ.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι πλέον διαθέσιμο. Έτσι το παρόν thread κλειδώνεται.

 

Μπορείτε όλοι να μεταφερθείτε στο επίσημο, επισημασμένο thread :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...