Jump to content

[Προς κυκλοφορία] HTC Desire HD


tron13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα σε ολους τους φιλους.

τελικα ποτε θα κυκλοφορησει ρε παιδια Οκτωβριο η Δεκεβριο;

 

Κανεις δε ξερει, αλλα ακριβως απο πανω αναφερεται η πιθανοτερη ημερομηνια..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα σε ολους τους φιλους.

τελικα ποτε θα κυκλοφορησει ρε παιδια Οκτωβριο η Δεκεβριο;

 

Προς τα τέλη Οκτωβρίου θα το δούμε στα on line καταστήματα. Στα ελληνικά... περίπου ένα μήνα αργότερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτο που ακουσα ειναι οτι δεν περασε ενα τεστ απο τη μαμα google...τωρα πως γινεται να ειναι οκ σε 10 μερες....περιεργο μου φαινεται...ας ειναι, και εγω εδωσα στο χαλασμενο μου desire πισω, και ειμαι ετοιμος να παρω το καινουργιο hd!!! ελα ελα ελα ελα....:lol: αναμενω!!!! Edited by re33m
Link to comment
Share on other sites

Προς τα τέλη Οκτωβρίου θα το δούμε στα on line καταστήματα. Στα ελληνικά... περίπου ένα μήνα αργότερα.

 

Πάντως φημολογείται ότι θα φτάσει πιο νωρίς στα καταστήματα. Στην αγγλία τα μεγάλα online καταστήματα το περιμένουν την επόμενη εβδομάδα 18-22 του μήνα. Η htc είναι απρόβλεπτη μερικές φορές με τις ημερομηνίες διάθεσης των προιόντων της και δεν θα είναι παράξενο να δούμε τα πρώτα κομμάτια ακόμα και αύριο 15 του μήνα.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που ακουσα ειναι οτι δεν περασε ενα τεστ απο τη μαμα google...τωρα πως γινεται να ειναι οκ σε 10 μερες....περιεργο μου φαινεται...ας ειναι, και εγω εδωσα στο χαλασμενο μου desire πισω, και ειμαι ετοιμος να παρω το καινουργιο hd!!! ελα ελα ελα ελα....:lol: αναμενο!!!!

 

Αλήθεια τι είδους τεστ το έκανε η google και δεν πέρασε;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια τι είδους τεστ το έκανε η google και δεν πέρασε;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μην περιμένεις απάντηση σε αυτό.

 

συμφωνα παντα με το pestaola gr ειδα αυτο...

 

Λίγο πριν βρεθούν στα ράφια των καταστημάτων, το HTC Desire HD και το HTC Desire Z τρώνε κόκκινη από το Google. Σύμφωνα με πληροφορίες από καταστήματα που περίμεναν να γεμίσουν με Desire HD και Desire Z, τα δύο κινητά θα καθυστερήσουν γιατί απέτυχαν να περάσουν το Google TA (Type Approval) testing. Δεν είναι σίγουρο γιατί η HTC δεν φρόντισε να κάνει αυτό που έπρεπε να κάνει ώστε τα κινητά να είναι έτοιμα για prime time, διαβάζω όμως ότι η ίδια ακριβώς καθυστέρηση είχε προκύψει για τον ίδιο ακριβώς λόγο και με το HTC Desire και το Google TA test. Υπομονή μερικές ακόμα εβδομάδες μέχρι τα HTC Desire HD και HTC Desire Z να γίνουν ένα με την καταναλωτική μανία λίγο πριν τα Χριστούγεννα.

Link to comment
Share on other sites

Το ΤΑ τεστ τι μπορεί να σημαίνει;;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μολις καλεσα την HTC GREECE.H απαντηση τους στην ερωτηση μου (3 φορες για σιγουρια) ποτε θα ειναι στα ραφια των καταστηματων,θα ειναι σιγουρα μεχρι της 31 οκτωβριου κ πρωτη η vodafone.

ΑΝΤΕ ΡΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Από V0da το περιμένω και εγώ. :)

Άντε και είμαι με ένα ακουστικό στο αυτί όλη την ώρα γιατί στο HTC TYTN μου τα έχει φτύσει το Mic.

3 Χρόνια που άντεξε είναι super.

Αν αντέξει το Desire HD τόσο, χαλάλι.

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

Από V0da το περιμένω και εγώ. :)

Άντε και είμαι με ένα ακουστικό στο αυτί όλη την ώρα γιατί στο HTC TYTN μου τα έχει φτύσει το Mic.

3 Χρόνια που άντεξε είναι super.

Αν αντέξει το Desire HD τόσο, χαλάλι.

 

το θεμα ειναι μην περιμενουμε τσαμπα κ ειναι καμια πατατα.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το θεμα ειναι μην περιμενουμε τσαμπα κ ειναι καμια πατατα.

 

Αν ξέρεις τι συσκευή αγοράζεις, ξέρεις και τι να περιμένεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τα πρώτα reports δε φαίνεται να υστερεί σε αυτονομία τόσο όσο οι περισσότεροι φαντάζονται, παρ'ότι "φοράει" 1250mAh μπαταρία. Λένε ότι είναι ικανοποιητική. Ίδωμεν.
HTC Desire HD // Updated 11.02.2011 > CyanogenMod 7 PNK "Crispy Duck (Personal modified CM7 build) (http://goo.gl/OsItD) :shock:
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τα πρώτα reports δε φαίνεται να υστερεί σε αυτονομία τόσο όσο οι περισσότεροι φαντάζονται, παρ'ότι "φοράει" 1250mAh μπαταρία. Λένε ότι είναι ικανοποιητική. Ίδωμεν.

 

Πρακτικα ειναι στα ιδια επιπεδα με το απλο desire παιδια. Τιποτα ιδιαιτερο δηλαδη, αλλα σε γενικες γραμμες δε δημιουργει προβληματα (με "καλη" χρηση, αντεχει μεχρι το βραδακι)...

Link to comment
Share on other sites

Ποια θεωρείς "καλή" χρήση; Γιατί και το hd2 με την 1230 μπαταρία και το android να τρέχει από κάρτα,προσωπικά με 1.30-2 ώρες wifi,30λεπτά gps,15λεπτά κλήσεις,4-5 μηνύματα μου κρατάει 22-24 ώρες
Link to comment
Share on other sites

Ποια θεωρείς "καλή" χρήση; Γιατί και το hd2 με την 1230 μπαταρία και το android να τρέχει από κάρτα,προσωπικά με 1.30-2 ώρες wifi,30λεπτά gps,15λεπτά κλήσεις,4-5 μηνύματα μου κρατάει 22-24 ώρες

 

Στη χρηση που αναφερεις κοψε 5 ωρες και μπορεις να υπολογισεις. Φυσικα δεν υπαρχει android συσκευη που θα κρατησει παραπανω, στα γνωστα επιπεδα παιζει και το desire hd.

Link to comment
Share on other sites

Τρια video review στην σελιδα gsmonline.pl και συγκριση με το iphone4 δεν ξερω πως εχουν τα ληφθει τα video (να εχει τοσο εντονο φως στο δωματιο ληψης?)αλλα η οθονη απο αποψη ευκρινειας ειναι σκετη απογοητευση
Link to comment
Share on other sites

το video τραβαει σε 720p,αλλα ποσα fps ειναι ξερουμε??(το εψαξα κ δεν το αναφερουνε)
Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Μολις καλεσα την HTC GREECE.H απαντηση τους στην ερωτηση μου (3 φορες για σιγουρια) ποτε θα ειναι στα ραφια των καταστηματων,θα ειναι σιγουρα μεχρι της 31 οκτωβριου κ πρωτη η vodafone.

ΑΝΤΕ ΡΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....

 

Ρώτησε στη Vodafone επίσης πότε θα τους έρθει, διότι αν μιλάμε για τέλη του μήνα και στο site τους θα άρχιζε η διαφήμιση και αν πήγαινες από κoντά και έβλεπαν τον υπολογιστή τους οι πωλητές θα σου έλεγαν δεν έχουμε ιδέα. Επίσης κάτι άλλο. Όταν ήρθε το ΗΤC HD2 στη Vodafone στείλανε κάποιον να το κάνει επίδειξη στους πωλητές. Ε το κινητό μετά από 2 εβδομάδες βγήκε στα ράφια. Είχα παραβρεθεί και εγώ λόγω κάποιου κολλητού. Λοιπόν πάλι θα γίνει επίδειξη. Και ακόμα δεν έχει ανακοινωθεί το πότε θα γίνει επίδειξη. Πιστεύω ότι θα είναι Δεκέμβρη μιας και τότε συμφέρει όλους και λόγω δώρου κλπ κλπ...και εορτών. Το θέμα είναι το εξής όμως. Μήπως οι xda μέχρι τότε μας χαρίσουν το ίδιο software με όλα να δουλεύουν, διότι οι kernels για το Desire Z έγιναν release από την HTC και κρατήσουμε τα λεφτουδάκια μας στην τσέπη ;

Edited by apitsakis
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...