Jump to content

[Προς κυκλοφορία] HTC Desire HD


tron13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
μηπως υπαρχει ηδη στον γερμανό;

για δειτε εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=285481

 

Μάλλον ο φίλος δεν ξέρει τι πουλάει! :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλλον ο φίλος δεν ξέρει τι πουλάει! :wacko:

Έλα ντε... Να είναι τόσο αλλού...? :wacko:

 

Η αγγελία χρήζει διευκρίνησης...

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εχει ακρες.......

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εβαλε αγγελιες για να γραφει ποστ.αν δειτε εχει βαλει 4-5 στην σειρα και τις εχει κλησει κιολας. σιγα μην τα πουλησε αμεσως ολα σε τιμη 500€ + το καθε ενα απο αυτα που πουλαει
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε επικοινωνία που είχα το πρωί με το expansys με ενημέρωσαν πως ίσως ακόμα και την παρασκευή να το έχουν παραλάβει...

Ίδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

εγώ τα έχω χάσει πλέον με αυτήν την συσκευή ..... η παρουσίαση έγινε άδω και πάρα πολλές εβδομάδες επίσημο δελτίο δεν έβγαλε η htc κυκλοφορίας της συσκευής:rocket: :rocket: το κάθε Βblog και site λέει τα δικά του ... και το αποτέλεσμα είναι πάρα πολλά άτομα να έχουν μείνει (μπουκάλα) γιατί έχουν πούληση το κινητό τους και δεν έχουν τον αντικαταστάτη... το μόνο που σίγουρο για μένα είναι ότι ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ μπας και αξιωθούν να πουλήσουν και κάτι ... φέτος μια γενική απογοήτευση απέναντι στην htc ...

 

και κάτι ακόμα στο site this htcsense γιατί δεν είναι η Ελλάδα στις επιλογές ??? ξέρει κανείς ???

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

εγώ τα έχω χάσει πλέον με αυτήν την συσκευή ..... η παρουσίαση έγινε άδω και πάρα πολλές εβδομάδες επίσημο δελτίο δεν έβγαλε η htc κυκλοφορίας της συσκευής:rocket: :rocket: το κάθε Βblog και site λέει τα δικά του ... και το αποτέλεσμα είναι πάρα πολλά άτομα να έχουν μείνει (μπουκάλα) γιατί έχουν πούληση το κινητό τους και δεν έχουν τον αντικαταστάτη... το μόνο που σίγουρο για μένα είναι ότι ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ μπας και αξιωθούν να πουλήσουν και κάτι ... φέτος μια γενική απογοήτευση απέναντι στην htc ....

 

Μου φαίνεται ότι κάτι δεν έχεις καταλάβει σωστά και άδικα διαμαρτύρεσαι.

Η συσκευή ανακοινώνηθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου. Δηλαδή πριν από ένα μήνα παρά κάτι.

Προσοχή: Ανακοινώθηκε, δεν κυκλοφόρησε. Μπορεί να κυκλοφορήσει 1 ή 2 ή 3 μήνες μετά την ανακοίνωσή της. Έτσι γίνεται συνήθως.

Αν ορισμένοι πούλησαν το κινητο τους, πριν ακόμα κυκλοφορήσει το desire hd, τους φταίει η htc????

Ποιά ακριβώς είναι η απογοήτευσή σου δεν μπορώ να καταλάβω.

Η μήπως εκεί στην htc θα έπρεπε να βιάζονται, επειδή εσύ δεν μπορείς να περιμένεις? Σου έχουν κάνει κανένα συμβόλαιο για το πότε θα βγεί η συσκευή?

Όποτε θέλουν θα τη βγάλουν. Δική τους είναι, δεν στη χρωστάνε.

Η αγορά έχει πολλές άλλες επιλογές για να διαλέξεις, αν είσαι τόσο βιαστικός.

Edited by Nikos_s3

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου γνωρίζω την διαφορά ανακοινώσεις με την κυκλοφορία .. εγώ ως πελάτης της εταιρίας αυτής (γιατί χωρίς τους καταναλωτές εταιρία δεν θα υπάρχει) θέλω να ξέρω τα πάντα για την συσκυή αυτή και την ημερομηνία διάθεσης της στην αγορά κατανάλωσης .. μια μεγάλη εταιρία και κορυφαία στο είδος της πρέπει να γίνετε σαφής να μην κοιτάει την πάρτη της άλλα και την πάρει των καταναλωτών. Αν εγώ πούλησα την συσκευή μου για να την αντικαταστήσω με μια καινούρια ίδιας εταιρίας ακούγοντας ότι στις 3 του μηνός ερχετε στησ 11 του μηνός έρχεται ότι στις 25 του μηνός έρχεται γιατί κάνουν αλλαγές η το οτιδήποτε ... και τελικά συνειδητοποιώ ότι κανείς δεν ξέρει την διάθεση ,,, ότι διαφήμιση γίνετε στα site και στα περιοδικά με το slogan σύντομα κοντά σας.. σαφώς και δεν φταίω εγώ που το πούλησα περιμένοντας 1 η 2 μήνες .. για να μην το κουράζουμε πόλοι καταναλωτές θα στραφούν σε άλλες εταιρίες αναζητώντας την τύχη τους έχοντας μια αρνητική άποψη και απογοήτευση απέναντι της αν αφτί επιδιώκει τότε το κατάφερε, αν νομίζει ότι είναι μόνη της και δεν υπάρχουν άλλες εταιρίες μάγια της με χαρά της αυτό μου θυμίζει τα παλιά χρόνια ανάκαμψης εταιρίας και πτώσεις της σύγχρονος . φιλικά πάντα Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Δειτε λιγο το βιντεο αυτα( στα 05λκαι10δευτ. ) παιζει προβλημα internet??(ή ετυχε?)

http://techblog.gr/techtv/htc-desire-hd-hands-on-9935/

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Δειτε λιγο το βιντεο αυτα( στα 05λκαι10δευτ. ) παιζει προβλημα internet??(ή ετυχε?)

http://techblog.gr/techtv/htc-desire-hd-hands-on-9935/

 

παιδες ηττααααααααα φαγαμε.λιγο πριν τα χριστουγεννα η κυκλοφορια του.

http://www.pestaola.gr/htc-desire-hd-desire-z-delayed-fail-google-ta-test/

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εγώ ως πελάτης της εταιρίας αυτής (γιατί χωρίς τους καταναλωτές εταιρία δεν θα υπάρχει) θέλω να ξέρω τα πάντα για την συσκυή αυτή και την ημερομηνία διάθεσης της στην αγορά κατανάλωσης .. μια μεγάλη εταιρία και κορυφαία στο είδος της πρέπει να γίνετε σαφής να μην κοιτάει την πάρτη της άλλα και την πάρει των καταναλωτών.

 

Δυσκολεύομαι να σε ακολουθήσω! Απαιτείς πράγματα που δεν γίνονται ποτέ και από καμία εταιρία. Προτιμάς να αγοράσεις μια συσκευή γρήγορα επειδή πούλησες τη δική σου ή μια συσκευή έτοιμη και δοκιμασμένη σωστά; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δειτε λιγο το βιντεο αυτα( στα 05λκαι10δευτ. ) παιζει προβλημα internet??(ή ετυχε?)

http://techblog.gr/techtv/htc-desire-hd-hands-on-9935/

 

πρωτα απ ολα νομιζω οτι δεν παιρνει απαντηση η ερωτηση απο κανενα στο φορουμ...

δευτερον...ειναι σε εκθεση κινητων συνδεδεμενο με wifi..και στο ιδιο δικτυο παιζει να εχουν μπει αλλες 32498032023 συσκευες..δε μου κανει καμμια εντυπωση που αργει η σελιδα...

Link to comment
Share on other sites

Τι άκρες; Η συσκευή δεν είναι έτοιμη ακόμα. :confused:

 

ελα ρε athanaso77 λεμε τωρα:p

http://www.androidpolice.com/2010/10/08/htc-desire-hd-desire-z-delayed-due-to-google-testing/

καθυστερηση

Edited by nikolasn80

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου γνωρίζω την διαφορά ανακοινώσεις με την κυκλοφορία .. εγώ ως πελάτης της εταιρίας αυτής (γιατί χωρίς τους καταναλωτές εταιρία δεν θα υπάρχει) θέλω να ξέρω τα πάντα για την συσκυή αυτή και την ημερομηνία διάθεσης της στην αγορά κατανάλωσης .. μια μεγάλη εταιρία και κορυφαία στο είδος της πρέπει να γίνετε σαφής να μην κοιτάει την πάρτη της άλλα και την πάρει των καταναλωτών. Αν εγώ πούλησα την συσκευή μου για να την αντικαταστήσω με μια καινούρια ίδιας εταιρίας ακούγοντας ότι στις 3 του μηνός ερχετε στησ 11 του μηνός έρχεται ότι στις 25 του μηνός έρχεται γιατί κάνουν αλλαγές η το οτιδήποτε ... και τελικά συνειδητοποιώ ότι κανείς δεν ξέρει την διάθεση ,,, ότι διαφήμιση γίνετε στα site και στα περιοδικά με το slogan σύντομα κοντά σας.. σαφώς και δεν φταίω εγώ που το πούλησα περιμένοντας 1 η 2 μήνες .. για να μην το κουράζουμε πόλοι καταναλωτές θα στραφούν σε άλλες εταιρίες αναζητώντας την τύχη τους έχοντας μια αρνητική άποψη και απογοήτευση απέναντι της αν αφτί επιδιώκει τότε το κατάφερε, αν νομίζει ότι είναι μόνη της και δεν υπάρχουν άλλες εταιρίες μάγια της με χαρά της αυτό μου θυμίζει τα παλιά χρόνια ανάκαμψης εταιρίας και πτώσεις της σύγχρονος . φιλικά πάντα Νίκος

 

Σόρρυ, είπε η htc ότι η συσκευή θα έρθει 3 του μηνός ή 11 του μηνός?:blink::blink:

Επειδή εσύ το ακούς από τον ένα ή τον άλλο, δεν σου φταίει η htc.

Και σου επαναλαμβάνω ότι δεν έχει καμία υποχρέωση να πεί πότε η συσκευή θα βγεί στην αγορά.

 

Τώρα, να σου πώ κάτι άλλο? Γιατί τόοοση βιασύνη ρε Νίκο?

Ξέρεις αν θα βγεί καλό το κινητό ή όχι?

Χάθηκε να περιμένεις πρώτα να κυκλοφορήσει κανένα μήνα και να το πάρεις μετά?

Αυτό πρέπει να κάνουμε όλοι μας!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Η htc μήπως ανακοινωσε εαν πάρει επίσημα την έκδοση 3 του android η συσκευή;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η htc μήπως ανακοινωσε εαν πάρει επίσημα την έκδοση 3 του android η συσκευή;

 

Δεν υπάρχει τέτοια ενημέρωση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τέτοια ενημέρωση.

 

Δεν θα μπορούσε να υπάρχει τέτοια ανακοίνωση, αφού δεν έχει καν ανακοινωνθεί η 3.0;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και άλλο ένα κατάστημα το έβαλε στον κατάλογό του εδώ. Νοτ μπαντ! Μόνο η ημερομηνία του μας τα χαλάει (8-12/11/2010). Αν μείνω λίγο ακόμα με το όμνια θα φλιπάρω, άντε επιτέλους! :p
HTC Desire HD // Updated 11.02.2011 > CyanogenMod 7 PNK "Crispy Duck (Personal modified CM7 build) (http://goo.gl/OsItD) :shock:
Link to comment
Share on other sites

Ας αργήσει δεν πειράζει. Αρκει να βγει και να μη χριαζετε 15 updates για να στρώσει. Κατι που εχει λείψει απο την αγορα τεχνολογιας τα τελευταια χρονια :) Edited by Lied
Link to comment
Share on other sites

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Και άλλο ένα κατάστημα το έβαλε στον κατάλογό του εδώ. Νοτ μπαντ! Μόνο η ημερομηνία του μας τα χαλάει (8-12/11/2010). Αν μείνω λίγο ακόμα με το όμνια θα φλιπάρω, άντε επιτέλους! :p

 

καλα πλακα μου κανεται???!!!!!Εγω πουλησα το Desire και εμεινα με το nokia 8910i !!!!!!!!!!Μια χαρα ειναι το omnia!!!!Αλλα υπομονη,το αξιοπιστο expansys εχει σαν ημερομηνια αφιξης της 18/10

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

καλα πλακα μου κανεται???!!!!!Εγω πουλησα το Desire και εμεινα με το nokia 8910i !!!!!!!!!!Μια χαρα ειναι το omnia!!!!Αλλα υπομονη,το αξιοπιστο expansys εχει σαν ημερομηνια αφιξης της 18/10

 

Πραγματι, αυτη φαινεται να ειναι η καταληκτικη ημερομηνια κυκλοφοριας του κινητου.

Καλοριζικο στους πρωτους που θα σπευσουν...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...