Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

wifitrak - ψαχνει για wifi δικτυα

shazam - βρισκει τιτλους τραγουδιών

cp pro - τραβα φωτο, βιντεο με παρα πολλα φιλτρα

kayak - ενοικιαση αυτοκινητων, ξενοδοχειων, πτησεις

homobudget - εσοδα εξοδα σπιτιου κλπ.

cine.gr - ταινιες. ποιες και που

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια υπαρχει καποιος τροπος να ενεργοποιω-απενεργοποιω το bluetooth απο τη home screen χωρις να μπαινω στις ρυθμισεις.Προσπαθησα να δημιουργησω συντομευση αλλα δε τα καταφερα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καποιος τροπος να ενεργοποιω-απενεργοποιω το bluetooth απο τη home screen χωρις να μπαινω στις ρυθμισεις.Προσπαθησα να δημιουργησω συντομευση αλλα δε τα καταφερα.

 

Sb settings.

 

 

Sent from my iPhone

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

Δε καταλαβα τι εννοεις,συγνωμη.Απλα θελω ας πουμε να βαλω το εικονιδιο του Bluetooth στη homescreen ,ωστε να το χειριζομαι ευκολα. Edited by kostis20
Link to comment
Share on other sites

Δε καταλαβα τι εννοεις.

 

Από Cydia βάζεις SBSettings, πρέπει να είναι jailbroken το iphone σου.

 

http://www.xup.in/pic,14194576/001.PNG

Samsung Omnia ► HTC Topaz ► HTC HD2 ► HTC Desire ► iPhone 4
Link to comment
Share on other sites

wifitrak - ψαχνει για wifi δικτυα

shazam - βρισκει τιτλους τραγουδιών

cp pro - τραβα φωτο, βιντεο με παρα πολλα φιλτρα

kayak - ενοικιαση αυτοκινητων, ξενοδοχειων, πτησεις

homobudget - εσοδα εξοδα σπιτιου κλπ.

cine.gr - ταινιες. ποιες και που

Επίσης και το iSpeedtouched απο cydia θεωρω οτι ειναι σημαντικο προγραμμα. Βρισκει τους default κωδικους απο τα ρουτερ Speedtouch, Thomson...

 

 

Sending via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε συνεχεια του προβληματος που ειχα αναφερει σχετικα με τα push, το προβλημα περιεργως λυθηκε απο μονο χθες το βραδυ. Αρχισα να λαμβανω κανονικα. Δεν ξερω τι ειχε παθει για 2-3 μερες και δεν εστελνε. Τωρα ειναι ολα καλα.
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Στην ίδια κατάσταση με προβλημα στο push διαπιστώνω κι εγω, αλλα δεν δίνω σημασία. Υποθέτω κάτι με του server το οποίο θα διορθώσουν
Link to comment
Share on other sites

Παιδια όσοι διαπιστωνετε πρόβλημα με το push notifications δοκιμάστε και με 3G σύνδεση.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος εαν υπάρχει πρόγραμμα για απόρριψη κλήσεων με απόκρυψη; έχω το iphone 4 με πάροχο την vodafone και δέχομαι πολλές κλήσεις από νούμερα με απόκρυψη, υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω; :O
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να κανεις μια αιτηση στην vodafone που οταν σε καλει καποιος με αποκρυψη θα του λεει ενα μηνυμα οτι αν συνεχιστει η κληση ο αριθμος του θα αποκαλυφθει..Ψαξε και στην σελιδα της vodafone.. Edited by mitsios
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να κανεις μια αιτηση στην vodafone που οταν σε καλει καποιος με αποκρυψη θα του λεει ενα μηνυμα οτι αν συνεχιστει η κληση ο αριθμος του θα αποκαλυφθει..Ψαξε και στην σελιδα της vodafone..

 

Η Cosmote έχει κάτι αντίστοιχο?

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω το iphone 4 σκετη συσκευη χωρις συνδεση..Μπορω να μπαινω στο internet κανονικα με την καρτα μου??Γιατι ρωτησα, και στον γερμανο μου ειπαν οτι δν γινεται να μπαινω 3g, γιατι χρειαζονται ρυθμισεις που μονο με συνδεση σου δινει ο παροχος σου..Ισχυει κατι τετοιο ρε παιδια?
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω το iphone 4 σκετη συσκευη χωρις συνδεση..Μπορω να μπαινω στο internet κανονικα με την καρτα μου??Γιατι ρωτησα, και στον γερμανο μου ειπαν οτι δν γινεται να μπαινω 3g, γιατι χρειαζονται ρυθμισεις που μονο με συνδεση σου δινει ο παροχος σου..Ισχυει κατι τετοιο ρε παιδια?

 

Βλακείες σου είπαν. Τα iPhone μου τα αγοράζω όλα χωρίς σύνδεση γιατί το μεγαλύτερο διάστημα βρίσκομαι Εκτός Ελλάδας.

Το iphone4 το αγορασα απο Γερμανό. Έβαλα κάρτα Vodafone και πήρε αυτόματα τις ρυθμίσεις, έβαλα κάρτα cosmote και Πάλι πήρε τις ρυθμίσεις.

Το ίδιο έγινε όταν επέστρεψα στην χώρα που μένω με την κάρτα του εδω παροχου.

 

Αγόρασε το άφοβα. Μόνο αν έχεις wind Ρώτησε αν υπάρχουν micro sim γιατί έχω ακούσει ότι οι κάρτες wind, Q δεν λειτουργούν αν τις κοψεις.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ε?Δηλαδη μου λεγε μπαρουφες ο τυπος?Αν ισχυει αυτο που λες τοτε θα το παραγγειλω απο κανα eshop γιατι γερμανος και σια το δινουν μονο με συνδεση..
Link to comment
Share on other sites

Βλακείες σου είπαν. Τα iPhone μου τα αγοράζω όλα χωρίς σύνδεση γιατί το μεγαλύτερο διάστημα βρίσκομαι Εκτός Ελλάδας.

Το iphone4 το αγορασα απο Γερμανό. Έβαλα κάρτα Vodafone και πήρε αυτόματα τις ρυθμίσεις, έβαλα κάρτα cosmote και Πάλι πήρε τις ρυθμίσεις.

Το ίδιο έγινε όταν επέστρεψα στην χώρα που μένω με την κάρτα του εδω παροχου.

 

Αγόρασε το άφοβα. Μόνο αν έχεις wind Ρώτησε αν υπάρχουν micro sim γιατί έχω ακούσει ότι οι κάρτες wind, Q δεν λειτουργούν αν τις κοψεις.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

εχω εγω κωστη microsim της wind και δουλευει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

εχω εγω κωστη microsim της wind και δουλευει κανονικα

 

Πολυ ωραία. Το ανέφερα γιατί ήθελα Q card και δεν είχαν.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες Έχω ένα προβληματακι όταν στέλνω sms καμία φορα δεν πάνε αλλα και άλλες φορές πηγαίνουν παλαιότερα μήνυματα που Έχω στείλει στον ίδιο αριθμό πάντα τι φταίει άραγε πχ στέλνω τώρα ένα μήνυμα και πηγαίνει ένα παλαιότερο που δεν είχε παει τρεχα γύρευε με λίγα λόγια πολυ σπαστικο πράγμα μπορεί να βοηθήσει κάποιος; Ευχαριστώ!
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες Έχω ένα προβληματακι όταν στέλνω sms καμία φορα δεν πάνε αλλα και άλλες φορές πηγαίνουν παλαιότερα μήνυματα που Έχω στείλει στον ίδιο αριθμό πάντα τι φταίει άραγε πχ στέλνω τώρα ένα μήνυμα και πηγαίνει ένα παλαιότερο που δεν είχε παει τρεχα γύρευε με λίγα λόγια πολυ σπαστικο πράγμα μπορεί να βοηθήσει κάποιος; Ευχαριστώ!

 

Καλημερα,

 

Εχω μια υποψια αφου αυτο γινεται με συγκεκριμενο αριθμο,

μηπος φταιει η συσκευη του παραληπτη , Πχ. μηπως εχει πολλα μυν και οταν σβηνει καποιο ερχεται με σειρα αυτα που ειχες στηλει παλιοτερα.

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω παρατηρησει ενα προβλημα με το ρολοι του κινητου. Γυρισα χθες απ εξω, και η ωρα δεν αλλαξε αυτοματα, αν και το εχω βαλει ν'αλλαζει αυτοματα. Οταν εφυγα, το ειχα στο μη αυτοματο, και μολις εφτασα εξω, το γυρισα στο αυτοματο και ετσι πηρε την εκει ωρα. Τωρα ομως που ηρθα πισω, αν και δεν το πειραξα, εχει μεινει με την εκει ωρα. Bug;
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

Εχω μια υποψια αφου αυτο γινεται με συγκεκριμενο αριθμο,

μηπος φταιει η συσκευη του παραληπτη , Πχ. μηπως εχει πολλα μυν και οταν σβηνει καποιο ερχεται με σειρα αυτα που ειχες στηλει παλιοτερα.

 

Όντως το κινητο έχει άπειρα μήνυματα θα το δοκιμάσουμε ευχαριστώ πολυ!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Απo που με συ συμφέρει να αγοράσω το τηλέφωνο

Ρωτάω γιατί στο apple store του hong kong κοστίζει 490 euro :blink:.

Αλλά λένε ότι δε το στέλνουν εκτός hong kong...

Link to comment
Share on other sites

Σε κανενα app store στον κοσμο δε θα σου πουν οτι στο στελνουν αυτοι Ελλαδα. Ειναι μονο για εγχωριες αγορες. Τουλαχιστον οι ηλεκτρονικες παραγγελιες. Μονο αν εχεις ατομο εκει να το παρει και να στο στειλει, θα μπορουσες να το παρεις απο εκει.
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...