Jump to content

Καθυστέρηση κυκλοφορίας του HTC Desire


bouss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 274
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν δεν μπορεί να βοηθήσει κάποιος, τότε το ευκολότερο θα ήταν να διαλέξεις να πας στο πιο κεντρικό κατάστημα vodafone, πχ Αθηνα ή Πειραια. Ακόμα καλύτερο πιστεύω θα ήταν να κανεις την αγορά online και όταν είναι η ώρα να το παραλάβεις, φαντάζομαι θα σου πούνε εκεινοι λεπτομερειες :)

 

το βρηκα τλκ..ΕΝΑ και μοναδικο ητανε!!τα λεμε στο αλλο

Link to comment
Share on other sites

παιδια μόλις γύρισα απο VODAFONE!!

Καλορίζικο ναναι...Δεν φάνταζεστε την χαρά μου...

 

(Ελπιζω να μην με καταριέστε τωρα κ παθει τιποτα ε.....)

Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

παιδια μόλις γύρισα απο VODAFONE!!

Καλορίζικο ναναι...Δεν φάνταζεστε την χαρά μου...

 

(Ελπιζω να μην με καταριέστε τωρα κ παθει τιποτα ε.....)

 

Καλορίζικο Νοτη, περιμένουμε εντυπώσεις και σχόλια στο άλλο τοπικ!

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

είναι στην πρίζα..αλλα το πρώτο πράγμα που εχω να πω είναι οτι μετα απο 12 χρόνια που αλλάζω σαν τρελός συσκευές...(άλλοι εχουν πάθος με το τζόγο,αλλοι με........ εμείς με τα κινητά! και οχι μονο δηλαδη αλλα τουλάχιστον δεν σε προδιδουν...) ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!
Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

είναι στην πρίζα..αλλα το πρώτο πράγμα που εχω να πω είναι οτι μετα απο 12 χρόνια που αλλάζω σαν τρελός συσκευές...(άλλοι εχουν πάθος με το τζόγο,αλλοι με........ εμείς με τα κινητά! και οχι μονο δηλαδη αλλα τουλάχιστον δεν σε προδιδουν...) ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!

πες μας απο περιεργεια αν εχει amoled ή lcd οθονη..καλα δε νομιζω αλλα λεμε. δεν ξερω αν τελικα αναφερθηκε κατι οριστικο πιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

Οθόνη: Αφής AMOLED 3,7 ιντσων...
Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

πες μας απο περιεργεια αν εχει amoled ή lcd οθονη..καλα δε νομιζω αλλα λεμε. δεν ξερω αν τελικα αναφερθηκε κατι οριστικο πιο πανω.

 

Παιδιά, μην τρελαθούμε, φυσικά και εχει amoled. Αν ήταν να είχε γίνει τετοια αλλαγή, τότε θα είχε μαθευτεί.. άλλωστε για αυτό καθηστέρησε το κινητό .. για να εχει οθόνη amoled :happy:

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν γινεται με επιδοτηση μονο αν κανεις νεα συνδεση

 

Tι εννοεις οτι δεν γινεται με επιδοτηση?

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Tι εννοεις οτι δεν γινεται με επιδοτηση?

κι εγω ξερω οτι το eshop δε μπορει να βγαλει επιδοτηση, τουλαχιστον με Vodafone, μονο να κανει νεα συνδεση.

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ξερω οτι το eshop δε μπορει να βγαλει επιδοτηση, τουλαχιστον με Vodafone, μονο να κανει νεα συνδεση.

 

A ok γιατι σκιαχτηκα να πω την αληθεια..

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Στο πλαισιο εχουν λαλησει, τωρα αλλαξαν παλι (αναμενεται συντομα)

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/HTC-PDA-GSM-GPS-Desire-A8181-99HKZ017-00.htm

Link to comment
Share on other sites

Το πλαισιο εχει παραλαβει κομματια στις αποθηκες του παντως.Θα μοιρασει σιγα σιγα σε προπαραγγελιες και σε καταστηματα απο οσο ξερω
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα σημερα η κινηταρα απο το play247.Φοβερη ταχυτητα,οθοναρα.Αν και σπαστηκα λιγο που τωρα εχει φερει της αντιπροσωπιας και κατα 50 ευρο φθηνοτερο http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=18072 και που το εχει και το eshop που θα το εχα την αμεσως επομενη παλι και φθηνοτερο,ασε που λειπει και ο φορτιστης και δεν ειχε ελληνικα.Το κινητο ομως τα σπαει:p
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα σημερα η κινηταρα απο το play247.Φοβερη ταχυτητα,οθοναρα.Αν και σπαστηκα λιγο που τωρα εχει φερει της αντιπροσωπιας και κατα 50 ευρο φθηνοτερο http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=18072 και που το εχει και το eshop που θα το εχα την αμεσως επομενη παλι και φθηνοτερο,ασε που λειπει και ο φορτιστης και δεν ειχε ελληνικα.Το κινητο ομως τα σπαει:p

 

Kαι λεει στο συγκεκριμενο link του play247 :

Με την πλήρη υποστήριξη ελληνικών και εγγυήσεως, από την επίσημη αντιπροσωπεία Ace Hellas

Τι εννοει ο ποιητης οταν λεει "πλήρη υποστήριξη ελληνικών" ????

Δηλαδη καποιος που θα το παρει αποπ Expansys δεν εχει υποστηριξη Ελληνικων ? Θα τρελαθουμε ? Αφου αποτι ξερω ολες οι Android συσκευες υποστηριζουν κανονικα τα Ελληνικα και οταν βαλεις Ελληνικη καρτα SIM στην εκκινηση την αναγνωριζει και αν δεν επιλεξεις αλλη γλωσσα φορτωνει τα Ελληνικα. Ετσι δεν ειναι ? Ελεος πια, οτι θελουν γραφουν για να πουλησουν και παραπλανουν τον κοσμο :mad:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα σημερα η κινηταρα απο το play247.Φοβερη ταχυτητα,οθοναρα.Αν και σπαστηκα λιγο που τωρα εχει φερει της αντιπροσωπιας και κατα 50 ευρο φθηνοτερο http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=18072 και που το εχει και το eshop που θα το εχα την αμεσως επομενη παλι και φθηνοτερο,ασε που λειπει και ο φορτιστης και δεν ειχε ελληνικα.Το κινητο ομως τα σπαει:p

 

Καλησπερα

 

Εχτες το αγορασα κ εγω αλλα διαπιστωσα προβλημα με τον φορτιστη...Εχω την εντυπωση οτι κατι ΛΕΙΠΕΙ στα σιγουρα.... απο την συσκευασια η οποια ηταν κανονικα σφραγισμενη..Δειτε τις φωτο....Μακαρι να κανω λαθος...

Σε περιπτωση που δεν κανω λαθος τι γινεται παιδια? πως κ απο που θα βρω αυτο που λειπει....?

Netfun

Free online games

http://www.netfun.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Εχτες το αγορασα κ εγω αλλα διαπιστωσα προβλημα με τον φορτιστη...Εχω την εντυπωση οτι κατι ΛΕΙΠΕΙ στα σιγουρα.... απο την συσκευασια η οποια ηταν κανονικα σφραγισμενη..Δειτε τις φωτο....Μακαρι να κανω λαθος...

Σε περιπτωση που δεν κανω λαθος τι γινεται παιδια? πως κ απο που θα βρω αυτο που λειπει....?

 

τσεκαρε τις φωτογραφιες που εβαλα στο flickr :)

http://m.flickr.com/photos/10123374@N00/sets/72157624257619036/ :cool:

αυτα ειχε η δικια μου συσκευασια μεσα στο τελος το στριβεις 90 μοιρες δεξιοστροφα και κουμπωνει μια χαρα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Εχτες το αγορασα κ εγω αλλα διαπιστωσα προβλημα με τον φορτιστη...Εχω την εντυπωση οτι κατι ΛΕΙΠΕΙ στα σιγουρα.... απο την συσκευασια η οποια ηταν κανονικα σφραγισμενη..Δειτε τις φωτο....Μακαρι να κανω λαθος...

Σε περιπτωση που δεν κανω λαθος τι γινεται παιδια? πως κ απο που θα βρω αυτο που λειπει....?

 

Φιλε και εγω ακριβως αυτα εχω.

 

Δεν εχω το μεσαιο που εχεις στις φωτογραφιες σου στο flickr φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...