Jump to content

Καθυστέρηση κυκλοφορίας του HTC Desire


bouss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 274
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πλεον αμεσα διαθεσιμο απο handtec....

 

Ναι αλλά αυτό ισχύει για αγγλία..

Το θέμα είναι πότε θα είναι διαθέσιμο εδώ στην Ελλάδα από αυτούς που αναμένεται να το φέρουν πρώτοι (δηλαδή voda ή plaisio). Να εκμεταλευτούμε και εμείς οι καψεροί την επιδότησή μας..

Βέβαια, αν όντως όπως λεει το site της handtec ότι είναι άμεσα διαθέσιμο, βλέπουμε για ακόμη μια φορά οτι προτεραιότητα εχουν οι λοιπές χωρές και μεταααα εμείς.. :mad:

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αυτό ισχύει για αγγλία..

Το θέμα είναι πότε θα είναι διαθέσιμο εδώ στην Ελλάδα από αυτούς που αναμένεται να το φέρουν πρώτοι (δηλαδή voda ή plaisio). Να εκμεταλευτούμε και εμείς οι καψεροί την επιδότησή μας..

Βέβαια, αν όντως όπως λεει το site της handtec ότι είναι άμεσα διαθέσιμο, βλέπουμε για ακόμη μια φορά οτι προτεραιότητα εχουν οι λοιπές χωρές και μεταααα εμείς.. :mad:

 

αφου επανηλθε το στοκ στην αγγλια, πλεον ειναι θεμα ημερων (10-15 μερες) να καταφτασει και η συσκευη εδω...

 

και αν οντως διατεθει απο ολους τους παροχους ταυτοχρονα οπως αναφερθηκε, αναμενεται να κανει τρελες πωλησεις στα 500 ευρω...

Link to comment
Share on other sites

αφου επανηλθε το στοκ στην αγγλια, πλεον ειναι θεμα ημερων (10-15 μερες) να καταφτασει και η συσκευη εδω...

 

και αν οντως διατεθει απο ολους τους παροχους ταυτοχρονα οπως αναφερθηκε, αναμενεται να κανει τρελες πωλησεις στα 500 ευρω...

 

Ετσι ακριβως ειναι...

Link to comment
Share on other sites

.Εγω πιστευω σε μια εβδομαδα θα ειναι εδω.Το εχει φερει και το multirama κατοπιν παραγγελιας και σε αυτο λεει ειναι διαθεσιμο http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=42798

 

Σας εχω ευχαριστα νεα παιδια.Μιλησα πριν λιγο με το play247 και μου ειπαν οτι το περιμεναν σημερα αυριο αλλα τελικα θα ερθει την Δευτερα-Τριτη.Θα ειναι ελληνικο αλλα οχι απο την αντιπροσωπια της Ace Hellas γιατι αυτοι θα το φερουν πιο μετα.

Edited by darkpain
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες τι γινεται με τη διαθεσιμοτητα...ελεγα πως θα το ειχα σημερα αλλα μαλλον δεν υπαρχει...ξερεισ κανεις τι γινεται με το μελλον του κινητου???
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες τι γινεται με τη διαθεσιμοτητα...ελεγα πως θα το ειχα σημερα αλλα μαλλον δεν υπαρχει...ξερεισ κανεις τι γινεται με το μελλον του κινητου???

 

Απο χτες sites του εξωτερικου (clove, handtec κτλ) εμφανισαν αποθεμα οποτε ειναι θεμα ημερων να το δουμε και στα μερη μας.. Λογικα παντα και αν σκεφτεις οτι το ανεβασαν στο site τους ακομα και καταστηματα οπως το ΠΛΑΙΣΙΟ, δεν θα εργησει πολυ.

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

στην vodafone που πηγα και ρωτησα μου ειπανε αφου κοιταξε στον υπολογιστη οτι θα ειναι στις αποθηκες στις 23/6 και μεχρι τελους του μηνα θα ειναι σε ολα τα καταστηματα
Link to comment
Share on other sites

μετα απο εναμιση χρονο + με το νοκια Ε71 μου το οποιο λατρεψα και λατρευω θα την κανω και εγω για το desire το οποιο η αληθεια ειναι πως περιμενα με ιδιαιτερη προσμονη εχοντας διαβασει τα καλυτερα..ωστοσο οπως ολοι δεν μπορω να το βρω πουθενα και ΠΑΝΤΟΥ το εχουν πως αναμενεται συντομα..στη βοντα μου ειπαν για 21,πιο πισω καποιος λεει 14 το πλαισιο απο εβδομαδα.ΞΕρεις καποιος κατι παραπανω???
Link to comment
Share on other sites

μετα απο εναμιση χρονο + με το νοκια Ε71 μου το οποιο λατρεψα και λατρευω θα την κανω και εγω για το desire το οποιο η αληθεια ειναι πως περιμενα με ιδιαιτερη προσμονη εχοντας διαβασει τα καλυτερα..ωστοσο οπως ολοι δεν μπορω να το βρω πουθενα και ΠΑΝΤΟΥ το εχουν πως αναμενεται συντομα..στη βοντα μου ειπαν για 21,πιο πισω καποιος λεει 14 το πλαισιο απο εβδομαδα.ΞΕρεις καποιος κατι παραπανω???

 

Καλησπερα

Πηγα στο καταστημα της vodafone στην καλλιθεα Δαβακη 49 και μου ειπαν οτι στην αποθηκη θα το εχουν 21 ιουνιου και απο την επομενη μπορει καποιος να το εχει στα χερια του.Στο πλαισιο η απαντηση ηταν τον Ιουλιο.

Link to comment
Share on other sites

...και στο φυλλαδιο του Γερμανού σήμερα, μέσα στις κυριακάτικες εφημερίδες, στα 499 ευρώ...
Link to comment
Share on other sites

και ενω εχει παρει κι αλλη παραταση απο expansys.....

 

αντε να δουμε....

 

Με προλαβες....:) αυτο ηθελα να πω και'γω.Την προηγουμενη εβδομαδα ελεγε 3-4 μερες.Πλεον ειναι κυριακη και ξαναπροστεθηκαν απ'οτι φαινεται αλλες 3 μερες παρολο που εχουν παρελθει προ πολλου.Κολπο marketing βεβαια,για να ψαρωσουν κοσμο να προπαραγγηλλει καθως βλεποντας ο οποιοσδηποτε 3 μερες διαθεσιμοτητα τσιμπαει.

 

Μιλωντας την προηγουμενη επισης εβδομαδα με το τμημα παραγγελειοληψιας συσκευων της voda καθοτι εταιρικος πελατης,μου ειπαν οτι ουτε hero εχουν,ουτε HD2,ουτε desire.Αν θυμαμαι καλα εχουν μονο το HD mini,το touch pro(οχι το 2) και το διαμαντι(αγνωστο αν το 1 ή το 2).Εχω ενα excel-ακι το οποιο μου εστειλε ο συνεργατης μου με διαθεσιμοτητες συσκευων αλλα θεωρω οτι δεν θα ηταν φρονιμο να ανεβαζα κατι τετοιο για ευλογους λογους.

 

Οπως πολυ σωστα ανεφερε καποιος νωριτερα μου ειπαν για το desire πως πιθανοτατα να ειναι διαθεσιμο απο τις 20 του μηνα!

 

Καλο σας βραδυ!

www.lancisti.gr/forum
Link to comment
Share on other sites

σήμερα παραλαμβάνει το expansys desire... αντε να δόυμε

 

Μπα, δυστυχως και σημερα γραφει "Αναμένεται σε περίπου 3 Ημέρες" :mad:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ποπο.. στο expansys χθες είχε 100+ κομμάτια και τώρα λέει 29 in stock..!

Ελπίζω η vodafone όταν το φέρει να φέρει αρκετά κομμάτια γιατί προβλέπω να φεύγει σαν τρελό.. :X

Επίσης, ξέρουμε κάτι νεότερο για το πότε θα το φέρει η vodafone ή παραμένει σταθερά οτι θα έρθει στις 21 Ιουνίου ?

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...