Jump to content

Καθυστέρηση κυκλοφορίας του HTC Desire


bouss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια απο wind κανα νεο υπαρχει? εχω επιδοτηση και θελω να το χτυπησω αμεσα...!τουλαχιστον το τηλ. απο τα κεντρικα μπορει να μου δωσει καποιος ?thanx !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 274
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια απο wind κανα νεο υπαρχει? εχω επιδοτηση και θελω να το χτυπησω αμεσα...!τουλαχιστον το τηλ. απο τα κεντρικα μπορει να μου δωσει καποιος ?thanx !

 

Τα τηλεφωνά για την wind είναι 2106158000 και 2105100000 . επειδή είχα πάρει και εγώ το ένα σε συνδέει με το κεντρικό κατάστημα της wind το οποίο λειτούργει μέχρι της 5 και το άλλο είναι τα κεντρικά γραφεία(το 6158000 νομίζω). Εγώ που είχα πάρει στα κεντρικά γραφεία μου είχαν πει ότι το έχουν στις λίστες τους με τα κινητά που θα φέρουν αλλά από το κεντρικό κατάστημα μου είπαν ότι δεν φαίνεται γιατί δεν είναι ακόμα stock. Πάρε και εσύ ένα τηλέφωνο να το σιγουρέψουμε και αν αργήσει πάγωσε την επιδότηση σου εγώ αυτό έκανα.

Link to comment
Share on other sites

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχθές το πήρα απο το ebw.gr στα 425 σε 3 άτοκες δόσεις με πιστωτική!!! Πολύ καλή εξυπηρέτηση, και το κινητό ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΟ για όποιον έχει αμφιβολίες! Το επιβεβαίωσα μιας και το κουτί, τα περιεχόμενα και τα manuals είναι ολόιδια με του φίλου μου που το πήρε πριν 1 βδομάδα απο Vodafone! Πήγα εκεί και το έλεγξα εξωτερικά προτού το πάρω οριστικά, γιατι κι εγώ δεν το πίστευα οτι με τέτοια διαφορά τιμής, θα ήταν το ελληνικό. Φαίνεται πάντως οτι αρχίζουν και το ρίχνουν κι οι άλλοι πλεόν, με το play247 να το έχει 453.
Link to comment
Share on other sites

 

Αυτα που εγραφα ενα μηνα πριν (δημοσιοποιησιμα πλεον) και ο λογος που καθυστερησε -μεταξυ αλλων- και στην Ελλαδα...Οι... ψιθυροι για αλλαγη σε LCD ειχαν ξεκινησει απο τοτε κιολας...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

επιτέλους το πήρα και εγώ. Το κινητό είναι παρα πολύ καλό και κάθε ώρα που περνάει ανακαλύπτω καινούργια πράγματα. Αποχωρώ από εδώ και πάω στο κυρίως thread
Link to comment
Share on other sites

H πρωτη παρτιδα εξαντληθηκε....κλειστε preorder για την δευτερη που αναμενεται γιατι πιο φθηνα δεν θα το βρειτε.

http://www.ebw.gr/el-GR/Product/7300/HTC-Desire-A8181

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 23 μέρες (ήταν η φορητότητα που άργησε) την Πέμπτη θα είμαι "επιτέλους" ένας ευτυχής κάτοχος HTC Desire... Με γειά μου... :w00t::w00t::w00t:

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

μήπως υπάρχει καμιά πληροφόρηση για το αν υπάρχει από τη wind ή για το πότε θα έρθει????

 

πλησιάζει η επιδότηση....

Edited by nikostzach
Link to comment
Share on other sites

μήπως υπάρχει καμιά πληροφόρηση για το αν υπάρχει από τη wind ή για το πότε θα έρθει????

 

πλησιάζει η επιδότηση....

 

θα σου πρότεινα να πάρεις ένα τηλέφωνο στα κεντρικά. και εγώ αυτό περιμένω και έχω παγώσει την επιδότησή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. μεχρι χτες ήθελα να πάρω το iphone4 αλλα μετά τα προβλήματα που παρουσιάζει αποφάσισα να πάρω το desire. Ελπίζω να πήρα τη σωστή απόφαση. Έχω sim απο cosmote. Αν αγοράσω το κινητό απο Vodafone θα έχω πρόβλημα?γνωρίζετε αν είναι κλειδωμένο το κινητό απο ένα πάροχο σε άλλο?,

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων:)

galaxy s, Note 8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. μεχρι χτες ήθελα να πάρω το iphone4 αλλα μετά τα προβλήματα που παρουσιάζει αποφάσισα να πάρω το desire. Ελπίζω να πήρα τη σωστή απόφαση. Έχω sim απο cosmote. Αν αγοράσω το κινητό απο Vodafone θα έχω πρόβλημα?γνωρίζετε αν είναι κλειδωμένο το κινητό απο ένα πάροχο σε άλλο?,

 

Ευχαριστω εκ των προτέρων:)

 

δεν είναι κλειδωμένο, εγώ έβαλα κάρτα wind

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες ώρες έχω στα χέρια μου την Ε Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η συσκευή HTC Desire!!! Οι πρώτες εντυπώσεις είναι άριστες... Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

μήπως υπάρχει καμιά πληροφόρηση για το αν υπάρχει από τη wind ή για το πότε θα έρθει????

 

πλησιάζει η επιδότηση....

 

θα σου πρότεινα να πάρεις ένα τηλέφωνο στα κεντρικά. και εγώ αυτό περιμένω και έχω παγώσει την επιδότησή.

 

καλημερα σε ολους!!!!

εγω το εχω απο την παρασκευη μεσω wind με επιδοτηση :p

γιατι ολα φενονται διαφορετικα μετα τις 14,000r.p.m ....:X

valentino οπου και να πας εγω μαζι σου!!!!

παντα φιλικα

πανα ω της

Link to comment
Share on other sites

H πρωτη παρτιδα εξαντληθηκε....κλειστε preorder για την δευτερη που αναμενεται γιατι πιο φθηνα δεν θα το βρειτε.

http://www.ebw.gr/el-GR/Product/7300/HTC-Desire-A8181

 

τελικά το παράγγειλα από εδώ. υπάρχει καμιά πληροφόρηση για το πότε θα έρθει?

Link to comment
Share on other sites

τελικά το παράγγειλα από εδώ. υπάρχει καμιά πληροφόρηση για το πότε θα έρθει?
Ριξε τους κανα τηλεφωνο :)

 

Τηλ. Επικοινωνίας:

Βύρωνας: 211 0104143, 211 0123393

Νέα Σμύρνη: 210 9316528, 210 9316558

Μαρούσι: 211 7504352-3, 211 1101900-1

Link to comment
Share on other sites

Εχω να κάνω μια ερώτηση.Πήγα σε κατάστημα Vodafone και έκανα παραγγελία για το κινητό όταν είχε 459 ευρώ στις 1/7/2010.Τώρα όμως στο site της Voda έχει 499 και λέει μη διαθέσιμο απόθεμα.Θα το πάρω με την παλιά η με την καινούργια τιμη (499)?

Εχω μπερδευτεί γιατί ένας σε τηλεφωνική επικοινωνία με την Vodafone μου είπε οτι ακόμα το βλέπει εκείνος 459 ευρω πάρα οτι γράφει στο site της Vodafone και οτι ότι και να γίνει θα το πάρω με την τιμή που έκανα παραγγελία.

Απο την άλλη η υπάλληλος στο κατάστημα της Vodafone μου είπε οτι θα το πληρώσω ανάλογα με πόσο κάνει την στιγμή που θα το πάρω κάτι που θεωρώ εντελώς άδικο.

Ποιόν να πιστέψω?Περιμένω πώς και πως να έρθει τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω να κάνω μια ερώτηση.Πήγα σε κατάστημα Vodafone και έκανα παραγγελία για το κινητό όταν είχε 459 ευρώ στις 1/7/2010.Τώρα όμως στο site της Voda έχει 499 και λέει μη διαθέσιμο απόθεμα.Θα το πάρω με την παλιά η με την καινούργια τιμη (499)?

Εχω μπερδευτεί γιατί ένας σε τηλεφωνική επικοινωνία με την Vodafone μου είπε οτι ακόμα το βλέπει εκείνος 459 ευρω πάρα οτι γράφει στο site της Vodafone και οτι ότι και να γίνει θα το πάρω με την τιμή που έκανα παραγγελία.

Απο την άλλη η υπάλληλος στο κατάστημα της Vodafone μου είπε οτι θα το πληρώσω ανάλογα με πόσο κάνει την στιγμή που θα το πάρω κάτι που θεωρώ εντελώς άδικο.

Ποιόν να πιστέψω?Περιμένω πώς και πως να έρθει τώρα.

 

απο τη στιγμη που οταν εκανες την παραγγελια ειχε 459 τοσο πρεπει να πληρωσεις..

αν σου ζητησουν 499 ειναι καθαρα παραπλανηση...

σε περιπτωση που σου κανουν παιχνιδια, με λιγη αγριαδα και μερικες «καταναλωτικες» απειλες νομιζω δεν θα χεις προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση ρε παιδια καθως κοντεβει η ημερομηνια που κανει εκπτωση ο Γερμανος ...

Εστω οτι εχω το κινητο μπροστα μου (στην συσκευασια), πως μπορω να καταλαβω αν ειναι παραεισαγωγη ή απο ελληνικη αντιπροσωπια?

Ρωταω γιατι στο παρελθον πηρα ενα Νοκια απο γερμανο που ηταν παραεισαγωγη χωρις ελληνικα και χρειαστηκε hack για να μπορεσω να βαλω ελληνικο firmware.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση ρε παιδια καθως κοντεβει η ημερομηνια που κανει εκπτωση ο Γερμανος ...

Εστω οτι εχω το κινητο μπροστα μου (στην συσκευασια), πως μπορω να καταλαβω αν ειναι παραεισαγωγη ή απο ελληνικη αντιπροσωπια?

Ρωταω γιατι στο παρελθον πηρα ενα Νοκια απο γερμανο που ηταν παραεισαγωγη χωρις ελληνικα και χρειαστηκε hack για να μπορεσω να βαλω ελληνικο firmware.

στο κουτι της συσκευασιας πισω ολα τα χαρακτηριστικα και τα γραμματα ειναι στα ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το αγόρασα σήμερα και θα το έχω την Παρασκευή. Καλό θα είναι να το τσεκάρουμε αυτό, αλλά το θετικό είναι πως ο Γερμανός είναι στους επίσημους διανομείς της Ace hellas.

Nothing lasts forever, but the certainty of change...

 

Emperistatomenos' Blog

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει το product number του κινητου να αρχιζει απο 99ΗΚΖ.

Το product number ειναι τυπωμενο σε ενα αυτοκολλητο στο πισω μερος του κουτιου και αναφερεται ως P/N. Θα το δεις λιγο πιο κατω αποτο ΙΜΕΙ. Επισης αν ανοιξεις τη συσκευασια, ειναι τυπωμενο στο πισω μερος του κινητο, μολις σηκωσεις τη μπαταρια.

 

Αυτα που σου λεω μου τα ειπε μια κυρια της ACE HELLAS κταν πηρα να επιβεβαιωσω οτι το δικο μου ειναι ελληνικης εισαγωγης...

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πηρα το κινητο σημερα απο γερμανο και ναι ειναι ελληνικης αντιπροσωπιας (ελληνικα στο κουτι, Ρ/Ν 99ΗΚΖ κλπ κλπ)

 

(ασχετο ... πολυ μινιμαλ η συσκευασια... μ'αρεσε ομως)

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...