Jump to content

Καθυστέρηση κυκλοφορίας του HTC Desire


bouss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 274
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαι το e-shop λεει διαθεσιμο σε 1-2 μερες...

 

Και τώρα εξαντλημένο... http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000988

 

Μα καλά πόσα κομμάτια έφεραν?

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

 

500 E τοχουν ολοι..και στο σαιτ της γερμανιξης βοντας τοχει 470...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

 

Παιζεις με τον πονο μας,ουτε 4 μερες δεν εχει που το αγορασα 540(επαιρνα μια καλη καρτα μνημης :( )

Link to comment
Share on other sites

Αδέρφια χανόμαστε...

http://techblog.gr/mobile/sunsidy-ends-greece-5949/#comment-54861

 

Ξέρει κάνεις ποτέ θα το φέρει η voda?

Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

Αδέρφια χανόμαστε...

http://techblog.gr/mobile/sunsidy-ends-greece-5949/#comment-54861

 

Ξέρει κάνεις ποτέ θα το φέρει η voda?

 

H vodafone το έχει φέρει. Αρκεί να πας σε ενα μαγαζί γιατί στην ιστοσελίδα της φαίνεται ότι αναμένεται ακόμη

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλε και η Vodafone στο e-shop της. :)

 

σε μερικα καταστηματα που τηλ σημερα, δεν εχουν παραλαβει, ειπαν σε 3-6 μερες.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειχα εγγραφει στην υπηρεσια που ενημερωνει ποτε θα ειναι διαθεσιμο το κινητο αλλα δεν μου ηρθε τιποτα..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

με cosmote μπορουμε να το παρουμε?

Υπαρχει σαν κωδικος στο e-shop αλλα δεν ειναι διαθεσιμο και δεν μπορουν να δεχτουν παραγγελια αν δεν υπαρχει αποθεμα στην αποθηκη τους. Παντως περιμενουν να παραλαβουν πολυ συντομα απο οτι μου ειπαν.

Αντε να το παρουμε μπας και ηρεμησουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειχα εγγραφει στην υπηρεσια που ενημερωνει ποτε θα ειναι διαθεσιμο το κινητο αλλα δεν μου ηρθε τιποτα..

 

Κι εγώ το ίδιο.. είχα εγγραφτεί στην υπηρεσία για να με ενημερώσει η vonda πότε θα έρθει αλλά είτε πέρα βρέχει είτε δεν το κάνουν για κάποιο λόγο (πχ να τα προωθήσουν πρώτα εκεί που θέλουν..).

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στο Πλαίσιο ενώ στην έξω σελίδα (δηλαδή ΕΔΩ) λέει Αναμένεται Σύντομα, αν πατήσεις πάνω στο Desire (δηλαδή ΕΔΩ) λέει Άμεσα Διαθέσιμο... Εγώ τώρα τι να πιστέψω ??

 

Και αν είναι διαθέσιμο, μέχρι την Παρασκευή το πρωί στη Ρόδο θα το έχω?? Εσείς που παραγγείλατε από Πλαίσιο το είχατε σύντομα ??

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πηγα σε εναν φιλο μου που δουλευει στον Γερμανο και ειχε 1 desire... στα 499 ευρω.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

μολις πηγα σε καταστημα cosmote corner στον αγιο δημητριο αθηνα

και μου ειπαν πως σε μαγαζια της cosmote θα διατειθεται απο τις 16 του μηνα

 

ξερετε αν ισχυει κατι τετοιο?αφου στο ηλεκτρονικο τους καταστημα το εχουν διαθεσιμο http://www.e-cosmote.gr/cosmote/eshop.portal?_nfpb=true&_pageLabel=Handsets&portlet_66_1_actionOverride=%2Fportlets%2Feshop%2FeshopWizard%2FshowHandsetFullStory&_windowLabel=portlet_66_1&sku=E00-0151-0000-071&handsetsPath=plain&subcategoryId=CP00-CP00-CP00-CP040&makeYourOwnPrepaid=false

 

Πως ειναι διαθεσιμο;;; Αφου λεει ΜΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ. Στις κεντρικες αποθηκες λενε οτι δεν εχουν παραλαβει ακομα τιποτα.

Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα το αγόρασα από το κατάστημα cosmote στα Ιωάννινα. Είχαν φέρει μόλις ένα όμως (lucky me). Μπορείς να πάρεις το 801-11-97000 και να ενημερωθείς στο ποιο κατάστημα υπάρχει διαθεσιμότητα.

 

Μηπως εννοεις καταστημα Γερμανου;;

Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

στο σιτε την Δευτέρα το είχε διαθέσιμο.

Επίσης ειχα εγγραφει στην υπηρεσια που ενημερωνει ποτε θα ειναι διαθεσιμο το κινητο

και μου είχε έρθει κανονικά μήνυμα πως είναι διαθέσιμο για το ηλεκτρονικό κατάστημα της cosmote!

Tότε λοιπόν πέρασα από κατάστημα cosmote και μου είπαν τα παραπάνω..

Ας βάλουμε όλοι μαζί την θετική μας ενέργεια να το δούμε μες την βδομάδα επιτέλους :D :p :D

carpe diem
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εννοεις καταστημα Γερμανου;;

 

Όχι, εννοώ το official κατάστημα cosmote, με το πράνινο logo :).

 

Βασικά ενόσω το site το είχε ως "σύντομα κοντά σας", είχα διαλέξει την επιλογή να ειδοποιηθώ με email όποτε γίνει διαθέσιμο, το οποίο και έγινε την Δευτέρα το πρωί.

 

Έτσι πήρα τηλέφωνο το 8011197000 και ρώτησα για διαθεσιμότητα του desire στο κατάστημα cosmote Ιωαννίνων

(λόγω αυξημένης επιδότητησης), είχαν φέρει μόλις ένα, πήγα και το τσίμπησα.

Από ότι καταλαβαίνω ότι η πρώτη παρτίδα σε cosmote και voda πρέπει να έφυγε νύχτα. Καλή υπομονή οι λιγότερο τυχεροί.

Edited by lazarost
Link to comment
Share on other sites

Σημερα πάντως μου ηρθε ειδοποίηση-email από τη voda ότι υπάρχει διαθέσιμο το κινητό. Η εβδομάδα αυτή μου φαίνεται μυρίζει Desire.. :lol:
Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

στο πλαίσιο παιδιά του πειραιά το είχε για δοκιμή και το firmware του είναι το ίδιο με το δικό μου που το πήρα 7 Ιούνη από vnp!δηλαδη έχω και εγγύηση κανονικά αφού είναι το ελληνικό!εύχομαι πολύ σύντομα να το παρετε όλοι εσείς που το περιμένετε για να τρελλαθειτε όπως και εγώ!το κινητό απλά τα σπάει!
Link to comment
Share on other sites

Γενικα υπαρχει για επιδειξη σε μαγαζια στο κεντρο?public,πλαισιο κλπ...

 

Στο eshop παλι δεν το εχουν καν σε παρουσιαση..

Edited by andreas1022
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...