Jump to content

Καθυστέρηση κυκλοφορίας του HTC Desire


bouss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 274
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα που ρώτησα την εξυπηρέτηση πελατών Vodafone σχετικά με την άφιξη του desire μου είπε για τις 11/06. Λέτε...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που ρώτησα την εξυπηρέτηση πελατών Vodafone σχετικά με την άφιξη του desire μου είπε για τις 11/06. Λέτε...

 

γενικα ακουγονται πολλες ημερομηνιες μεσα στον ιουνιο...

 

ελπιζω πως επειδη θα το φερουν ολοι μα ολοι (νομιζω μονο η wind δεν εχει ανακοινωσει κατι...) να καλυψουν τη ζητηση που θα υπαρχει τον πρωτο καιρο...

Edited by jpsih
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε... Έχω το Hero (και περιμένω την 2.1...) αλλά περιμένω να έρθει επίσημα γιατί μου χει γυαλίσει εδώ και καιρό...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που ρώτησα την εξυπηρέτηση πελατών Vodafone σχετικά με την άφιξη του desire μου είπε για τις 11/06. Λέτε...

Μου φαίνεται ότι πλέον όλα αυτά είναι επικοινωνιακά κόλπα για να κρατήσουν τον κόσμο σ'αυτούς. Τα ίδια έλεγαν και για τις 27/5 αλλά μόλις ήρθε εκείνη η ημέρα ούτε κουβέντα.. το πήγαν τότε "Μέσα Ιουνίου". Και δεν αναφέρομαι μόνο στην Vodafone, όλες το ίδιο κάνουν για να κρατούν το ενδιαφέρον του κόσμου..

Αν δεν είχα την άτιμη την επιδότηση θα το είχα παρει ήδη..

 

γενικα ακουγονται πολλες ημερομηνιες μεσα στον ιουνιο...

 

ελπιζω πως επειδη θα το φερουν ολοι μα ολοι (νομιζω μονο η wind δεν εχει ανακοινωσει κατι...) να καλυψει τη ζητηση που θα υπαρχει τον πρωτο καιρο...

Αυτό όντως είναι θέτικο, γιατί αν το έφερνε μόνο η voda μέχρι το μεσημέρι της ίδιας μέρας θα είχε έλλειψη πάλι..

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχα την άτιμη την επιδότηση θα το είχα παρει ήδη..

 

Σημερα θα παω vnp να το παρω κανονικα εκμεταλευομενος επιδοτηση της voda.. ;)

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Σημερα θα παω vnp να το παρω κανονικα εκμεταλευομενος επιδοτηση της voda.. ;)

 

Θα πληρώσεις όμως 20 ευρώ παραπάνω απ' ότι βλέπω, σωστά?

Επίσης να ρωτήσω κάτι δεχεται και επιδοτήσεις voda εταιρικών συμβολαίων ??

 

// EDIT: Τελικά πήρα τηλ στο vnp και μου είπαν σχετικά με τα εταιρικά συμβόλαια το εξής: "Λόγω του ότι είστε εταιρικός συνδρομητής θα πρέπει να περάσετε από το κατάστημά μας με την σφραγίδα (??) και με μία βεβαίωση από τον διαχειριστή της εταιρίας που σας εξουσιοδωτεί ώστε να κάνουμε την διαδικασία"

 

Οπότε από το να μπαίνω σε όλες αυτές τις διαδικασίες για τα χαρτιά και να πρέπει να πάω και από το κατάστημά του (δηλαδή από τον Κορυδαλλό να πάω στην Αγία Παρασκευή) και να πληρώσω και 20 ευρώ παραπάνω, καλύτερα δεν είναι να περιμένω 2 εβδομάδες ακόμα ??

Βέβαια, δε το συζητώ όποιος είναι απλός συνδρομητής είναι πραγματικά ευκαιρία να εκμεταλλευτεί την επιδότησή του και να το πάρει και πιο νωρίς..!

Edited by Ariskos07
Ενημέρωση της VNP σχετικά με τα εταιρικά συμβόλαια της Vodafone
Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Θα πληρώσεις όμως 20 ευρώ παραπάνω απ' ότι βλέπω, σωστά?

Επίσης να ρωτήσω κάτι δεχεται και επιδοτήσεις voda εταιρικών συμβολαίων ??

 

// EDIT: Τελικά πήρα τηλ στο vnp και μου είπαν σχετικά με τα εταιρικά συμβόλαια το εξής: "Λόγω του ότι είστε εταιρικός συνδρομητής θα πρέπει να περάσετε από το κατάστημά μας με την σφραγίδα (??) και με μία βεβαίωση από τον διαχειριστή της εταιρίας που σας εξουσιοδωτεί ώστε να κάνουμε την διαδικασία"

 

Οπότε από το να μπαίνω σε όλες αυτές τις διαδικασίες για τα χαρτιά και να πρέπει να πάω και από το κατάστημά του (δηλαδή από τον Κορυδαλλό να πάω στην Αγία Παρασκευή) και να πληρώσω και 20 ευρώ παραπάνω, καλύτερα δεν είναι να περιμένω 2 εβδομάδες ακόμα ??

Βέβαια, δε το συζητώ όποιος είναι απλός συνδρομητής είναι πραγματικά ευκαιρία να εκμεταλλευτεί την επιδότησή του και να το πάρει και πιο νωρίς..!

 

πηγα χτες vnp και το πηρα τελικα.. απο οτι καταλαβα για τα 40 που εφερε εγινε μαχη και λιγο πριν μπω εγω ειχε παει αλλος και το ζηταγε επιμονα αλλα ευτυχως ειχα κανει κρατηση.. :D

 

μου ειπε παντως οτι ηδη εχει παραγγειλει κι αλλα χωρις να ξερει ποτε θα τα παραλαβει..

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω παιδια παρελαβα σημερα απο play,οσοι εχετε προπαραγγειλει απο κει να το περιμενετε συντομα
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και στο πλαίσιο άλλαξε το "αναμένεται" σε "φρέσκο".
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και στο πλαίσιο άλλαξε το "αναμένεται" σε "φρέσκο".

 

Πάλι όμως έχει ένδειξη "Αναμένεται Σύντομα"

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/with(Manufacturer=HTC).htm

Link to comment
Share on other sites

αυτο το mail μου εστειλαν απο το plaisio

Το προϊόν που σας ενδιαφέρει (htc desire) αναμένετε να το παραλάβουμε μετά τα μέσα του μένα.

 

επισης απο τον γερμανο με πηρανε τηλεφωνο και μου ειπανε οτι θα το εχουνε απο δευτερα (αντε να δουμε)

 

και απο vodafone στις 21/6 (λογικα το ιδιο και η comote και μαλλον και η wind)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και στο πλαίσιο άλλαξε το "αναμένεται" σε "φρέσκο".

 

Ετσι ελεγε και παλια, ειχε δηλαδή την ταμπέλα "Φρεσκό" αλλά μέσα στις λεπτομέρειες πάνω από τα χρόνια εγγύησης λέει Αναμένεται Σύντομα.

 

Επίσης πήρα στην Vodafone και μου λένε ότι το αναμένουν 11/6.. τι να πω, πλέον δεν ξέρω τι να πιστεψω, τώρα υποτίθεται μου είπε αυτή που με εξηπυρέτησε ότι θα μου τηλεφωνήσει σήμερα ή αύριο η υπεύθυνη για το εταιρικό μου συμβόλαιο για περαιτέρω λεπτομέρειες, όταν θα εχω νεότερα θα σας πω!

Άιντεεεε.... :wacko:

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω παιδια παρελαβα σημερα απο play,οσοι εχετε προπαραγγειλει απο κει να το περιμενετε συντομα

 

bokos το περιμενω και εγω αλλα ακομα γραφει συγκεντρωση προιοντων.Πηρα σημερα τηλεφωνο και μου ειπαν αυριο θα το εχω θα μου το στειλουν.Εσυ που μενεις?

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ελεγε και παλια, ειχε δηλαδή την ταμπέλα "Φρεσκό" αλλά μέσα στις λεπτομέρειες πάνω από τα χρόνια εγγύησης λέει Αναμένεται Σύντομα.

 

Επίσης πήρα στην Vodafone και μου λένε ότι το αναμένουν 11/6.. τι να πω, πλέον δεν ξέρω τι να πιστεψω, τώρα υποτίθεται μου είπε αυτή που με εξηπυρέτησε ότι θα μου τηλεφωνήσει σήμερα ή αύριο η υπεύθυνη για το εταιρικό μου συμβόλαιο για περαιτέρω λεπτομέρειες, όταν θα εχω νεότερα θα σας πω!

Άιντεεεε.... :wacko:

παντως και εγω που πηγα σε βοντα καταστημα το μεσημερι να ρωτησω ειδα στο πισι να γραφει πως υπαρχει ελλειψη και θα ειναι διαθεσιμο απο 11/6..η κοπελα μου ειπε πως σιγουρα δευτερα θα το εχουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Πλέον στο σάιτ του πλαισίου δεν υπάρχει το desire...
Link to comment
Share on other sites

Πλέον στο σάιτ του πλαισίου δεν υπάρχει το desire...

 

Τώρα τι παίχτηκε?

Είτε εξαντλήθηκε... (αν ναι, πραγματικά απίστευτα γρήγορα..)

Είτε το απέσυραν για κάποιο λόγο (ισως αργήσει κι άλλο και προτίμησαν να το επαναφέρουν ξανά όταν θα είναι κόντα στο να το ξαναφέρουν, αν δεν κάνω λάθος το συνηθίζει αυτό το plaisio).

Την Δευτερα προβλέπω όποιος το παρει να αισθάνεται σαν να κέρδισε το τζοκερ.. :lol:

Η καλύτερη στιγμή για να κάνεις κάτι είναι Τώρα !! :dash:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί με πήραν από Vodafone και με ενημέρωσαν ότι παρέλαβαν 500 κομμάτια στις αποθήκες, τα 200 κρατημένα από προπαραγγελίες και τα 300 προς διάθεση.

Μετά από τόση καθυστέρηση το σκέφτηκα και ακύρωσα την παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

bokos το περιμενω και εγω αλλα ακομα γραφει συγκεντρωση προιοντων.Πηρα σημερα τηλεφωνο και μου ειπαν αυριο θα το εχω θα μου το στειλουν.Εσυ που μενεις?

Ηλιουπολη φιλε μου,εχε υπ'οψη οτι το παρηγγειλα 19 Μαϊου και λογικα τα στελνουν με σειρα προτεραιοτητας,θα χει πεσει φορτος εργασιας θαρρω

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί με πήραν από Vodafone και με ενημέρωσαν ότι παρέλαβαν 500 κομμάτια στις αποθήκες, τα 200 κρατημένα από προπαραγγελίες και τα 300 προς διάθεση.

Μετά από τόση καθυστέρηση το σκέφτηκα και ακύρωσα την παραγγελία.

 

Σε πηραν οι ιδιοι να σε ενημερωσουν?? Μηπως εισαι ο CEO της voda?? :p

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Ηλιουπολη φιλε μου,εχε υπ'οψη οτι το παρηγγειλα 19 Μαϊου και λογικα τα στελνουν με σειρα προτεραιοτητας,θα χει πεσει φορτος εργασιας θαρρω

 

Μου το εστειλαν επιτελους αλλα μου εσπασαν τα νευρα μου:wacko:,θελει δυο μερες να ερθει Λαμια απο Πατρα,αυριο θα το εχω.Εγω το ειχα παραγγειλει 22 του Μαι;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...