Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως είπες γίνεται η διαδικασία. Από recovery με το install zip from sd card. Κάτι παράξενο συμβαίνει με το κινητό σου. Χρησιμοποιώ την cm7 από τότε σχεδόν που βγήκε και δεν είχα κανένα πρόβλημα απ'αυτά που αναφέρεις. Και έχω κι εγώ το launcher pro. Θα σου πρότεινα να κάνεις ένας hard reset αλλά θα χάσεις πάλι όλα τα δεδομένα-ρυθμίσεις σου οπότε δεν ξέρω αν όντως θες/είσαι σε θέση να ξανακάνεις ρυθμίσεις κλπ...
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To προβλημα λυθηκε πριν απο λιγο καθως πηρα τις επαφες απο το παλιο μου κινητο και τις περασα στο wildfire,μεσω του Τransfer data(προγραμμα της αρχικης ρομ).

Το προβλημα που εχω πλεον ειναι οτι εβαλα standby το κινητο με το power button και τωρα οταν παταω το power button μου εμφανιζει την ταπετσαρια χωρις εικονιδια και φυσικα χωρις να μπορω να ξεκλειδωσω το τηλεφωνο.Εκανα με το χερι μου την κινηση για να ξεκλειδωσει και τελικα ξεκλειδωσε.Μαλλον απλα δεν ειχε εμφανισει την εικονα εκεινη που το ξεκλειδωνει.Τωρα που το ξαναεβαλα standby δεν ξεκλειδωνει καθολου και αναγκαστηκα να το κλεισω και να το ξανανοιξω.Το εχει ξανακανει αλλες 2 φορες απο τοτε που εβαλα LauncherPro.Δοκιμασα να κανω restart το LauncherPro και το ξαναεγκατεστησα αλλα τιποτα.Μετα απο λιγη ωρα ξαναεπαθε το ιδιο ακριβως.Παρομοια προβληματα ειναι οτι λιγο πριν το παθει αυτο,δεν μπορω να κανω scroll σε αρκετες εφαρμογες και δεν μπορω να επιλεξω τπτ.Επισης απ'οτι εχω καταλαβει δεν λειτουργουν απο ενα σημειο και μετα τα pop-ups.

 

Eπι τη ευκαιρια,πως ακριβως εγκαθιστω τις gapps?Τις ειχα κατεβασει απο το clockworkmod αλλα δεν ξερω πως να τις εγκαταστησω.Σκεφτηκα να παω στον Rom manager και να πατησω install from sd ή να το κανω απο την recovery.Ειναι αυτος ο σωστος τροπος?Αν μου λεγατε ενα-ενα τα βηματα θα ηταν πολυ χρησιμο για μενα.

 

Install from SD

Εγώ το έκανα χειροκίνητα απο τον Bootloader, αλλά λογικά και ο rom manager μια χαρα θα στο στήσει

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Install from SD

Εγώ το έκανα χειροκίνητα απο τον Bootloader, αλλά λογικά και ο rom manager μια χαρα θα στο στήσει

 

Μολις προσπαθησα να το κανω απο το Rom manager.Πατησα "install rom from sd" βρηκα το zip με τις gapps και μετα με ρωτησε για "wipe cache".Δεν το επελεξα καθως θυμαμαι οτι το ειχα κανει λιγο πριν περασω την νεα ρομ.Το rom manager μου ζητησε superuser δικαιωματα,του τα εδωσα και μπηκε στη recovery.Εκει μου λεει installation aborted.Σκεφτηκα οτι ισως φταει που πατησα να εγκαταστησει ρομ ενω οι gapps δεν ειναι ρομ(?).Ετσι,ενω ημουν στη recovery με το clockworkmod επελεξα (με το trackpad) install from sd.Βρηκα το zip με τις gapps οταν πατησα να το εγκαταστησει μου λεει "installation aborted".

Καμια ιδεα?Παιζει να κανω κατι λαθος οποτε θα ηταν καλυτερα να μου πει καποιος ακριβως τα βηματα που θα ακολουθησω.

Link to comment
Share on other sites

Tα βήματα είναι ακριβώς τα ίδια με αυτά που έκανες. Προσωπικά το κάνω πάντα απ'τη recovery. Δοκίμασε να ξανακάνεις download το αρχείο με τα gapps καθώς μάλλον δεν κατέβηκε σωστά...
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα τα gapps μέσα από τη recovery και το κινητό κάνει κανα 10 λεπτο κ δν εχει ανοίξει ακόμη , έχει μείνει στο σημείο που στριφογυρίζει το βελάκι . Πριν είχα 30 mb ελεύθερο χώρο . Υπάρχει περίπτωση να γεμισε η μνήμη με τα gapps και να τα έπαιξε ;

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλά υπάρχει δυστυχώς η περίπτωση bootloop. Περίμενε λίγο ακόμα κι αν δεν ανοίξει βγάλε την μπαταρία για λίγο και μετά ξαναπροσπάθησε. Διαφορετικά θα πρέπει να περάσεις πάλι τη rom και το gapps απ'την αρχή. Το έχουμε πει! Κρατάμε πάντα backup!!!

Να μας γίνει μάθημα παιδιά γιατί κι εγώ την έχω πατήσει ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα και πιο πριν,πλεον με την CM7 δεν εχω καθολου καλο σημα wifi.Διαβασα για το radio και απο οτι καταλαβα ειναι πολυ επιφοβη διαδικασια να το κανεις update.Επισης διαβασα οτι κατα 90% θα με το που κανεις το update θα ρουφαει πιο πολυ μπαταρια.

Απο τοτε που εγκατεστησα την CM7 εχω τεραστιο προβλημα με την μπαταρια.Αν χρησιμοποιω το κινητο (χωρις να παιζω καποιο παιχνιδι) η μπαταρια μειωνεται κατα 1% καθε 3-4 λεπτα :shock::shock::shock: .Αυτο συνεπαγεται οτι αν το χρησιμοιποιω μια ωρα απλα κανοντας scrolling θα μειωθει η μπαταρια μου 18-20% .Εννοειται οτι εχω απενεργοποιημενα τα δεδομενα φοντου και την ευρεση τοποθεσιας με gps ή wifi και εχω περιορισει την φωτεινοτητα οθονης στο ΕΛΑΧΙΣΤΟ.

Στην αναλυση της χρησης μπαταριας λεει :

 

-συστημα android 61%

-ετοιμοτητα κυψελης 14%

-φωνητικες κλησεις 10% (wtf,δεν το εχω χρησιμοποιησει ποτε)

-αδρανες 9%

-προβολη 6%

 

Οποιος μπορει ας με βοηθησει στο θεμα της μπαταριας και να μου εξηγησει λιγα πραγματα για το radio και αν αξιζει τελικα τo update.

Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλά υπάρχει δυστυχώς η περίπτωση bootloop. Περίμενε λίγο ακόμα κι αν δεν ανοίξει βγάλε την μπαταρία για λίγο και μετά ξαναπροσπάθησε. Διαφορετικά θα πρέπει να περάσεις πάλι τη rom και το gapps απ'την αρχή. Το έχουμε πει! Κρατάμε πάντα backup!!!

Να μας γίνει μάθημα παιδιά γιατί κι εγώ την έχω πατήσει ;)

 

Δυστυχώς ακόμη περιμένω ... Ήδη μια φορά όταν έκανα το post είχα βγαλει την μπαταρία αλλά πάλι 20 λεπτά πέρασαν και τίποτα . Πριν ξαναπεράσω την rom να κάνω wipe ta data και cache απο τη recovery ?

 

Εdit:

Απαντώ στο εαυτό μου όλα πήγαν καλά αφού τα ξαναπέρασα όλα . Ευτυχώς γιατι αγχώθηκα προσωρινά..:p

 

 

// Και μια επιπλέον ερώτηση με το titanium backup pro όταν επιλέγουμε back-up all user apps and system data δεν αποθηκεύει και τα μηνύματα ;

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by Villis
Συνεχόμενα μηνύματα

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια βοηθεια θελω να βαλω ταπετσαρια αυτην την εικονα ποσο πρεπει να την κανω ?

διαστασεις , μεγεθος ?

 

http://imagerous.com/images/56555381480804782467.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι απαραιτητο να αλλαξεις τις διαστασεις της φωτο οταν την επιλεξεις για ταπετσαρια θα σου βγαλει ενα τετραγωνο να επιλεξεις

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι απαραιτητο να αλλαξεις τις διαστασεις της φωτο οταν την επιλεξεις για ταπετσαρια θα σου βγαλει ενα τετραγωνο να επιλεξεις

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

 

σωστα βγαζει ενα τετραγωνο αλλα δεν μπορεις να επιλεξεις ολη την φωτο ......

εμενα μου την βγαζει παραμορφωμενει και με ζουμ... 480χ320 διαστασεις.

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα και πιο πριν,πλεον με την CM7 δεν εχω καθολου καλο σημα wifi.Διαβασα για το radio και απο οτι καταλαβα ειναι πολυ επιφοβη διαδικασια να το κανεις update.Επισης διαβασα οτι κατα 90% θα με το που κανεις το update θα ρουφαει πιο πολυ μπαταρια.

Απο τοτε που εγκατεστησα την CM7 εχω τεραστιο προβλημα με την μπαταρια.Αν χρησιμοποιω το κινητο (χωρις να παιζω καποιο παιχνιδι) η μπαταρια μειωνεται κατα 1% καθε 3-4 λεπτα :shock::shock::shock: .Αυτο συνεπαγεται οτι αν το χρησιμοιποιω μια ωρα απλα κανοντας scrolling θα μειωθει η μπαταρια μου 18-20% .Εννοειται οτι εχω απενεργοποιημενα τα δεδομενα φοντου και την ευρεση τοποθεσιας με gps ή wifi και εχω περιορισει την φωτεινοτητα οθονης στο ΕΛΑΧΙΣΤΟ.

Στην αναλυση της χρησης μπαταριας λεει :

 

-συστημα android 61%

-ετοιμοτητα κυψελης 14%

-φωνητικες κλησεις 10% (wtf,δεν το εχω χρησιμοποιησει ποτε)

-αδρανες 9%

-προβολη 6%

 

Οποιος μπορει ας με βοηθησει στο θεμα της μπαταριας και να μου εξηγησει λιγα πραγματα για το radio και αν αξιζει τελικα τo update.

 

Μήπως (λέω μήπως) δεν λοκάρεις και δορυφόρους;

Δεν είναι τόσο τραγικό το φλασάρισμα radio...

 

Anyways το να πέφτει η μπαταρία σου 1% κάθε 3-4 λεπτά δεν είναι λογικό...

κάνε ένα FULL WIPE και ξαναπέρνα την ROM... Ισως κάτι δεν έκατσε καλα... :X

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα χθες το απόγευμα cyanogen mod 7.0.3 και έχω αναγκαστεί 2 φορές να κάνω clear storage (την πρώτη έκανα και wipe cache από τo clockworkmod ) για να ανοίξει ξανά το κινητό μετά από reboot . Το πρόβλημα που έχω είναι ότι αφού βάλω την ROM και στήσω το κινητό με gapps κλπ μόλις πάω να κάνω ενα restart κολλάει στο booting για 20 λεπτά και δεν ανοίγει . Κανονικά πόση ώρα πρέπει να μένει εκεί ; Επίσης κάποιος που αντιμετώπιζε το ίδιο πρόβλημα τι έκανε ;

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες/όλους! :)

 

Οπως ειπα και πιο πριν,πλεον με την CM7 δεν εχω καθολου καλο σημα wifi.Διαβασα για το radio και απο οτι καταλαβα ειναι πολυ επιφοβη διαδικασια να το κανεις update.Επισης διαβασα οτι κατα 90% θα με το που κανεις το update θα ρουφαει πιο πολυ μπαταρια.

Απο τοτε που εγκατεστησα την CM7 εχω τεραστιο προβλημα με την μπαταρια.Αν χρησιμοποιω το κινητο (χωρις να παιζω καποιο παιχνιδι) η μπαταρια μειωνεται κατα 1% καθε 3-4 λεπτα :shock::shock::shock: .Αυτο συνεπαγεται οτι αν το χρησιμοιποιω μια ωρα απλα κανοντας scrolling θα μειωθει η μπαταρια μου 18-20% .Εννοειται οτι εχω απενεργοποιημενα τα δεδομενα φοντου και την ευρεση τοποθεσιας με gps ή wifi και εχω περιορισει την φωτεινοτητα οθονης στο ΕΛΑΧΙΣΤΟ.

Στην αναλυση της χρησης μπαταριας λεει :

 

-συστημα android 61%

-ετοιμοτητα κυψελης 14%

-φωνητικες κλησεις 10% (wtf,δεν το εχω χρησιμοποιησει ποτε)

-αδρανες 9%

-προβολη 6%

 

Οποιος μπορει ας με βοηθησει στο θεμα της μπαταριας και να μου εξηγησει λιγα πραγματα για το radio και αν αξιζει τελικα τo update.

Όντως έχεις κάποιο πρόβλημα με τη rom/μπαταρία. Δοκίμασε πρίν κάνεις wipe και ξαναπεράσεις τη rom (απαράβατος κανόνας - κρατάμε πάντα backup) να καθαρίσεις τα battery stats απ'τη recovery, μόλις φορτίσεις την μπαταρία σου πλήρως. Ουσιαστικά θα καλιμπράρεις την μπαταρία έτσι και λογικά θα βοηθήσει ;)

 

Και μια επιπλέον ερώτηση με το titanium backup pro όταν επιλέγουμε back-up all user apps and system data δεν αποθηκεύει και τα μηνύματα ;

Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά υπάρχουν πολλές εφαρμογές για backup μηνυμάτων Προσωπικά χρησιμοποιώ το go sms για αποστολή και λήψη μηνυμάτων (με 160 χαρακτήρες) και έχει και λειτουργία backup!

 

ρε παιδια μια βοηθεια θελω να βαλω ταπετσαρια αυτην την εικονα ποσο πρεπει να την κανω ?

διαστασεις , μεγεθος ?

Κοίτα να είναι κάτι σε 640x480 ή πχ 800x600.

 

Έβαλα χθες το απόγευμα cyanogen mod 7.0.3 και έχω αναγκαστεί 2 φορές να κάνω clear storage (την πρώτη έκανα και wipe cache από τo clockworkmod ) για να ανοίξει ξανά το κινητό μετά από reboot . Το πρόβλημα που έχω είναι ότι αφού βάλω την ROM και στήσω το κινητό με gapps κλπ μόλις πάω να κάνω ενα restart κολλάει στο booting για 20 λεπτά και δεν ανοίγει . Κανονικά πόση ώρα πρέπει να μένει εκεί ; Επίσης κάποιος που αντιμετώπιζε το ίδιο πρόβλημα τι έκανε ;

Kάποιες φορές είχα κι εγώ πρόβλημα αλλά όχι με το gapps. Κατέβασε ξανά το πακέτο με τις gapps, κάνε wipe/clear storage κλπ και πέρασε τη rom και στο καπάκι τα gapps χωρίς restart ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

@Villis

 

Όταν λές ότι πρέπει να κρατάμε πάντα backup εννόεις την επιλογή backup μέσα από τη recovery ή το backup που έχουμε κάνει με το Titanium backup πχ ;

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όταν λές ότι πρέπει να κρατάμε πάντα backup εννόεις την επιλογή backup μέσα από τη recovery ή το backup που έχουμε κάνει με το Titanium backup πχ ;

 

Και τα δύο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς!

Το titanium backup κρατάει backup των εφαρμογών ενώ το nandroid backup (αυτό μέσα απ'τη recovery) κρατάει backup όλης της rom ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Όταν πήρα backup με το Titanium όλες μου οι εφαρμογές ήταν στην κάρτα μνήμης ( τουλάχιστον όσες μεταφέρονταν εκεί ) . Αφού πέρασα τη ROM και τα gapps έκανα restore όλα τα data και τις εφαρμογές μέσα από το titanium και όλες οι εφαρμογές εμφανίστηκαν στην μνήμη του κινητού αν τις ξαναπεράσω όλες στην κάρτα μνήμης δεν δημιουργείται κανένα διπλότυπο έτσι ;

 

 

///////////////////////

 

 

Λοιπόν το πρόβλημα προέρχεται από το restore με το Titanium backup !!!!

 

Μόλις κάνω restore τα data και τα programs και κάνω restart το κινητό τότε αυτό κολλάει στο boot που γυρίζει το βελάκι γύρω γύρω .

Δεν μπορώ να εξηγήσω για ποιο λόγο μάλλον θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το backup που έχει παρει το titanium και τα παίζει μετά .

Εντωμεταξύ πριν περάσω την ROM κάνω wipe/data/cache/dalvik

Χειροκίνητα όλα πάλι από την αρχη.......

Edited by stefanostam

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Όταν πήρα backup με το Titanium όλες μου οι εφαρμογές ήταν στην κάρτα μνήμης ( τουλάχιστον όσες μεταφέρονταν εκεί ) . Αφού πέρασα τη ROM και τα gapps έκανα restore όλα τα data και τις εφαρμογές μέσα από το titanium και όλες οι εφαρμογές εμφανίστηκαν στην μνήμη του κινητού αν τις ξαναπεράσω όλες στην κάρτα μνήμης δεν δημιουργείται κανένα διπλότυπο έτσι ;

 

 

///////////////////////

 

 

Λοιπόν το πρόβλημα προέρχεται από το restore με το Titanium backup !!!!

 

Μόλις κάνω restore τα data και τα programs και κάνω restart το κινητό τότε αυτό κολλάει στο boot που γυρίζει το βελάκι γύρω γύρω .

Δεν μπορώ να εξηγήσω για ποιο λόγο μάλλον θα υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το backup που έχει παρει το titanium και τα παίζει μετά .

Εντωμεταξύ πριν περάσω την ROM κάνω wipe/data/cache/dalvik

Χειροκίνητα όλα πάλι από την αρχη.......

 

Κανεις restore απο το titanium...

Αυτό όμως έχει κρατήσει system settings & files απο την παλιά ROM

Και με το που τα κάνει restore στην καινούργια ROM και κάνεις reboot μπερδεύεται το σύμπαν και έχεις το πρόβλημα που περιέγραψες παραπάνω...

 

Προσωπικά πάντα κρατάω backup μονο τις εφαρμογές, και κανω export settings απο όσες εφαρμογές το υποστηρίζουν

Μετά.... σιγά σιγά... :lol:

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Κανεις restore απο το titanium...

Αυτό όμως έχει κρατήσει system settings & files απο την παλιά ROM

Και με το που τα κάνει restore στην καινούργια ROM και κάνεις reboot μπερδεύεται το σύμπαν και έχεις το πρόβλημα που περιέγραψες παραπάνω...

 

Προσωπικά πάντα κρατάω backup μονο τις εφαρμογές, και κανω export settings απο όσες εφαρμογές το υποστηρίζουν

Μετά.... σιγά σιγά... :lol:

 

Υπέροχα!!!!!!!Αν κάνω restore μόνο τις εφαρμογές πάλι θα έχω πρόβλημα ; Εντωμεταξύ αντιμετωπίζω και το εξής πρόβλημα εγκαθιστώ τα gapps από τη recovery και μόλις ξεκινήσει το market με ρωτάει ποιες θέλω να κατεβάσω , επιλέγω gmail και facebook και κολλάει στο downloading δεν τις ξεκινάει ποτέ...

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται να επαναφέρεις μόνο τις εφαρμογές και τα δεδομένα τους και όχι ότι έχει να κάνει με εφαρμογές συστήματος!

Κι επιπλέον για το πρόβλημα που λες, απλά εγκατέστησε όποια εφαρμογή θες από μόνος σου ;) Εκείνο είναι σαν προειδοποίηση απ'την αρχή και θα βγει μονο μια φορά!

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Eγω τωρα περασα τις gapps αλλα μολις ξαναnοιξα το κινητο δεν ειδα πουθενα το market.Εχουν εγκατασταθει οι :

-car home

-google search

-news&weather

-talk

Πρεπει να τις ξαναεγκαταστησω?Πρεπει πρωτα να σβησω αυτες που περαστηκαν (αν ναι,πως? ) ?

Το αρχειο που εγκατεστησα λεγεται gapps-gb-20110307-signed.zip .

Μηπως επρεπε να εγκαταστηκω καποιο αλλο ή να το ξανακατεβασω ???Αν ναι,απο που να το κατεβασω?(την ρομ την κατεβασα απο clockworkmod,οποτε δεν ξερω απο που να κατεβασω τις gapps)

Link to comment
Share on other sites

Για ορθογραφικό έλεγχο τι έχετε βάλει τώρα που χάθηκαν οι προηγούμενες επιλογές ;

 

Κατεβάζουμε κάποιο πακέτο από το market ?

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Γινεται να σβηστουν οι εφαρμογες του τηλεφωνου καθως και αυτες απο το πακετο gapps οταν εισαι rooted με cm7?

 

Υποθέτω ότι θα μπορεί να γίνει με το Titanium backup αλλά δεν το έχω κάνει ας πει και κάποιος που το έχει δοκιμάσει...

 

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση..Δεν μου λειτουργούν οι GPS και συγκεκριμένα όταν ανοίγω το compass δεν δείχνει κανενα σηματακι για GPS ... Πρέπει να φλασαρω το radio ξανά? Αν ναι που θα βρω διάφορές εκδόσεις του και πως θα καταλάβω ποια είναι "ιδανικη" για το κίνητο μου?

 

Σορρυ για τις μαζεμένες ερωτήσεις.. :)

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...