Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 (Pre-Release)


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα και εγω περιμενω το ν8 πως και πως για να το παρω!!!Αυτο που θελω να ρωτησω να μου απαντηση καποιος με αφορμη τα παραπανω και σορρυ αν βγαινω εκτος θεματος ειναι οτι εχω 2 νουμερα με καρτα wind οχι συνδεση καρτα και οι καρτες SIM απο πισω η μια γραφει 16Κ και η αλλη 32Κ ξερει κανεις το γιατι ποιες ειναι οι διαφορες τους??Η ταχυτητα μηπως??Ποια ειναι ποιο καλη για να βαλω στο κινητο??Και πως ξεχωριζει μια SIM απο μια USIM??Ευχαριστω :):)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ στο mediaram (έτσι λένε τουλάχιστον)

 

http://media-ram.gr/index.php?target=products&product_id=141905

 

οταν λεει παραδοση σε 7-10 εργασιμες εννοουν προφανως οτι σε τοσες εργασιμες θα το παρουν αυτοι. Τη πατησα και εγω με το play247. Η ιδια ιστορια.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε mixtri,καλή η κατάρτιση σου και η τεχνική ορολογία αλλά αν διαβάσεις αρκετα από τα topics δεν έχουν σχέση με SIM,USIM ή γενικά network/chipset related ζητήματα....το λογισμικό δεν είναι σωστό/δεν είναι σταθερό,τέλος ας γίνουμε ρεαλιστές,ας δούμε τα πράγματα όπως πρέπει τώρα πριν έρθει(μετά θα τα δείτε και από κοντά....:lol:..και όσες SIM και να αλλάξετε δεν θα έχει καμμία σημασία) γιατί 500+ € και να απογοητεύεσαι δε λέει με τίποτα.

Προσωπικά το απορρίπτω και αναμένω τα ελαφρώς φθηνότερα C7 ή C6-01 γιατί δεν θέλω επαναλήψεις όπως του Ν97,Ν85 κλπ.κλπ.κλπ.,επίσης το μονο ηχείο του Ν8....ναι υπάρχει θεματάκι πως θα το ακουμπίσεις και που γιατί αλλιώς γίνεται μουγκαφών.....http://discussions.europe.nokia.com/t5/Nseries-and-S60-Smartphones/N8-Loud-Speaker-Stand-Needed/td-p/775982 ...... :lol::(

Οσο διαβάζεις τόσο σε απογοητευει,αφιερώστε λίγο χρόνο όσοι ξέρετε αγγλικά και διαβάστε τα προβληματα του Ν8 πριν δώσετε τα 500+,δεν αξίζει ειδικά αυτή την εποχή να παίρνουμε κάτι τόσο ακριβό χωρίς να το αξίζει τουλάχιστον τώρα στην αρχή.

http://discussions.europe.nokia.com/t5/Nseries-and-S60-Smartphones/bd-p/smartphones/page/8

Βέβαια θα δείτε διπλά σε κάποια topics το solved(δηλαδή δόθηκε λύση) αλλά δε νομίζω να αρκεστεί κανείς σε αυτό μόνο......;)

 

Παει ψιλό off topic η συζητηση, αλλα ήθελα να πω, οτι πρώτον η σιμ, δεν πιστεύω οτι προκαλει προβλήματα στη συσκευή. Μου είναι ποιο ευκολο να πιστεψω οτι λογο πρωορου release το firmware εχει ατελειες και ασταθειες. Υστερα, προσωπικα και μονο, είμαι πολυ ευχαριστημενος με την επενδυση, δεν εχω απογοητευτει καθόλου εως τωρα, και σιγουρα τα αξιζει τα 500 ευρο. Σιγουρα καμία συσκευή δεν είναι τέλεια και ο καθε ενας ψαχνει διαφορετικά πραγματα, αλλα επίσης προσωπικά, εχω να πω οτι πληρωσαμε και 700 ευρο για 3gs και ουτε μια εικονα με bluetooth δεν μπορεσαμε να στειλουμε, ασε με το jailbreaking και το lock. Και πληρωσαμε και αλλα 600 για το χ10i που εχει βγει η εκδοση android 2.2 και η sony καθυστερει και αλλον ενα μηνα επιπλέον για να φέρει την εκδοση 2.0, σε ένα κινητο που η μπαταρία του ζορι κρατα μια μερα. Θέλω να σταθώ στο ότι σε αυτή τη λογική τιμή ειμαι διατεθιμενος να κανω και εγω μια "εκπτωση" και να δώσω μια ευκαιρια στη νοκια να διορθώσει ενα βιαστικό λαθος, και μετά την αγορά της συσκευής. Γιατι κακα τα ψεματα, οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω, κατασκευαστικά τουλαχιστον αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει κατι ανωτερο απο αλλη εταιρια.

Edited by M4C
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Βαλτε ενα χερακι παιδια...

 

http://techblog.gr/mobile/iphone-4-galaxy-s-htc-desire-hd-nokia-n8-8578/

 

Τι να πούμε εκεί μέσα, δε μπορείς να συζητήσεις... ο ένας γράφει ότι είναι ξεπερασμένο το Symbian 3,ο άλλος ότι δε το "συζητά" για Symbian (αμφιβάλλω αν έχει πιάσει ποτέ στα χέρια του)... Δε βγάζεις άκρη, δεν έχει νόημα να μπαίνεις σε συζήτηση με άτομα που απλά είναι "προκατειλημένα",άσε να σκάσουν οι πρώτες παρτίδες της ΝΟΚΙΑ και σιγά σιγά θα καταλάβουν ότι έσκασαν ένα σωρό χρήματα για μούφες...

 

Τέλος,η SIM δημιουργεί προβλήματα σε ό,τι αφορά τη δικτυακή λειτουργία. Δε θέλω να ακούσω παράπονα του στυλ "παραμορφώνεται ο ήχος στη 3η γενιά","πέφτει η γραμμή όταν αλλάζει από 3η σε 2η και όταν προσπαθεί από 2η σε 3η", "το MMS συμπιέζεται από το κέντρο,ενώ το έστειλα 500ΚΒ φτάνει 5ΚΒ" κ.α.

 

Αρχικά,αλλάξτε SIM σε USIM για να αποφύγετε ένα σωρό χαζομαρούλες. Έχω διαβάσει τέτοια προβλήματα,έχουν δοθεί λύσεις αλλά προσπαθήστε να αποφύγετε όσα μπορείτε να αποφύγετε.

Πχ αυτό με τις αναφορές στον ίδιο provider (orange UK) με διαφορετικές SIM δε παρουσιάζεται παρά μόνο σε μία παρτίδα... Θα μου πείτε χαζομάρα της ΝΟΚΙΑ; Εν μέρει ναι,αλλά το κινητό είναι penta band,δε μπορεί να ρισκάρει παγκόσμια συμβατότητα με το να λέει "έλα μωρέ,υποστηρίζουν SIM τα δίκτυα 3ης γενιάς" τη στιγμή που στην Ευρώπη σε κάποιες χώρες το δίκτυο σε κλωτσάει με απλή SIM... Προσοχή λοιπόν μόνο σε αυτό το σημείο.

 

Όλα τα άλλα είναι bugs...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

οταν λεει παραδοση σε 7-10 εργασιμες εννοουν προφανως οτι σε τοσες εργασιμες θα το παρουν αυτοι. Τη πατησα και εγω με το play247. Η ιδια ιστορια.

 

εστειλα e-mail για ερωτηση κ μου απαντησαν πως θα το εχω μεσα σ'αυτο το χρονικο περιθωριο..οποτε μεσα σε 10 μερες μαλλον θα το εχει καποιος αν το παραγγειλει απο αυτο..

[KOSK
Link to comment
Share on other sites

Όταν αρχίζουμε να αποδίδουμε προβλήματα μιας συσκευής σε πεπαλαιωμένες SIMs τα πράματα δεν πάνε καλά. Προσωπικά έχω την ίδια SIM από το 1997 και δοκιμάζοντας την παράλληλα με άλλες μοντέρνες SIMs σε διάφορα τηλέφωνα που κατά καιρούς έβγαλαν πρόβλημα επιβεβαίωσα ότι τα προβλήματα παρουσιάζονταν ανεξαρτήτως SIM με τα περισσότερα από αυτά να εξαλείφονται ύστερα από μερικά firmware updates. Από την άλλη πλευρά το να χρεώσεις το πρόβλημα στην SIM είναι πολύ απλό και η πρώτη καραμέλα που πιπιλάει ο κατασκευαστής σε μια προσπάθεια μετάθεσης των ευθυνών του βάζοντας τον πελάτη σε αναίτια έξοδα ή ταλαιπωρία. Edited by Directx

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

Όταν αρχίζουμε να αποδίδουμε προβλήματα μιας συσκευής σε πεπαλαιωμένες SIMs τα πράματα δεν πάνε καλά. Προσωπικά έχω την ίδια SIM από το 1997 και δοκιμάζοντας την παράλληλα με άλλες μοντέρνες SIMs σε διάφορα τηλέφωνα που κατά καιρούς έβγαλαν πρόβλημα επιβεβαίωσα ότι τα προβλήματα παρουσιάζονταν ανεξαρτήτως SIM με τα περισσότερα από αυτά να εξαλείφονται ύστερα από μερικά firmware updates. Από την άλλη πλευρά το να χρεώσεις το πρόβλημα στην SIM είναι πολύ απλό και η πρώτη καραμέλα που πιπιλάει ο κατασκευαστής σε μια προσπάθεια μετάθεσης των ευθυνών του βάζοντας τον πελάτη σε αναίτια έξοδα ή ταλαιπωρία.

Εγω παντως με την ταλαιπωρημενη μου sim που εχω απο το 2001 εχω παρατηρησει προβλημα σε τρεις διαφορετικες μαρκες (nokia, SE, Samsung) αρκετες φορες να μου βγαζει σφαλμα και ενδειξη "no SIM" συνηθως σε περιοχη με ασθενες σημα ή μετα το ανοιγμα της συσκευης, την ωρα που ψαχνει για σημα.

Edited by Itchrist86

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

εστειλα e-mail για ερωτηση κ μου απαντησαν πως θα το εχω μεσα σ'αυτο το χρονικο περιθωριο..οποτε μεσα σε 10 μερες μαλλον θα το εχει καποιος αν το παραγγειλει απο αυτο..

 

και εγω τους εστειλα και επιβεβαιωσα αυτο που ειπα πριν. Αν εισαι Αθηνα προφανως ισχυει αυτο που ειπες γιατι μαλλον θα το παραδοσουν την ιδια ή την επομενη μερα. Αν οχι τοτε βαλε σε αυτες τις μερες και τις μερες που θελει να φτασει στην πολη σου.

 

Τα λογια οπως ακριβως τα ειπαν : To κινητο ειναι ετοιμοπαραδοτο, κατοπιν παραγγελιας θα παραδοθει σε 7 εργασιμες.

Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

προβληματιζομαι με οσα βλεπω και ακουω... σε μαυρο η σε ασημι? :)

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα και απο αυτα τα βιντεο, εχω απογοητευτει πληρως απο το λειτουργικο αλλα και απο την ταχυτητα! Παλι θα κανουν κανα χρονο για να το στρωσουν!!

Οσο απο λειτουργικοτητα και απο εμφανιση το S^3 ειναι... για τα πανηγυρια για τα σημερινα δεδομενα!!! (Μην πω κατι πιο βαρυ)

 

Α ρε ΝΟΚΙΑ... πως καταντησες ετσι? Τοσα χρονια πελατες αλλα πλεον παμε για αλλες πολιτειες!!! Απλα ΔΕΝ τραβαει πλεον!!!

 

Δειτε: http://www.techgear.gr/nokia-n8-vs-samsung-galaxy-s-11128

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα και απο αυτα τα βιντεο, εχω απογοητευτει πληρως απο το λειτουργικο αλλα και απο την ταχυτητα! Παλι θα κανουν κανα χρονο για να το στρωσουν!!

Οσο απο λειτουργικοτητα και απο εμφανιση το S^3 ειναι... για τα πανηγυρια για τα σημερινα δεδομενα!!! (Μην πω κατι πιο βαρυ)

 

Α ρε ΝΟΚΙΑ... πως καταντησες ετσι? Τοσα χρονια πελατες αλλα πλεον παμε για αλλες πολιτειες!!! Απλα ΔΕΝ τραβαει πλεον!!!

 

Δειτε: http://www.techgear.gr/nokia-n8-vs-samsung-galaxy-s-11128

 

εγω σε αυτα θελω να προσθεσω την ανησυχια μου για την υποστηριξη απο developers. Επισης για την ωρα δεν εχω δει καποια εφαρμογη της προκοπης που να εξηγει γιατι τα ονομασαν symbian τριτης γενιας. Μαλλον ειναι s60v5 με δυο τρια εξτρα χαρακτηριστικα.

 

Στην nokia εχουμε μαθει τοσα χρονια να συμβιβαζομαστε με το ενα και με το αλλο αλλα στον συνδυασμο χαρακτηριστικων παντα ειναι στην κορυφη.

 

Λυπαμαι που συμφωνω με τον φιλο αλλα απο την αλλη δεν εχω δει και κατι καλυτερο για high end (για συνδυασμο χαρακτηριστικων παντα)

Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα και απο αυτα τα βιντεο, εχω απογοητευτει πληρως απο το λειτουργικο αλλα και απο την ταχυτητα! Παλι θα κανουν κανα χρονο για να το στρωσουν!!

Οσο απο λειτουργικοτητα και απο εμφανιση το S^3 ειναι... για τα πανηγυρια για τα σημερινα δεδομενα!!! (Μην πω κατι πιο βαρυ)

 

Α ρε ΝΟΚΙΑ... πως καταντησες ετσι? Τοσα χρονια πελατες αλλα πλεον παμε για αλλες πολιτειες!!! Απλα ΔΕΝ τραβαει πλεον!!!

 

Δειτε: http://www.techgear.gr/nokia-n8-vs-samsung-galaxy-s-11128

 

Θα συμφωνήω γιά τον browser, είναι κάτω του αναμενόμενου, άλλωστε συμφωνούμε όλοι άλλα ξέρουμε οτι πρόκειται να βελτιωθεί. Απο εκεί και πέρα όμως το πόσο εύχρηστο είναι ένα λειτουργικό αυτό είναι αρκετά υποκειμενικό. Έπίσης μη ξεχνάς οτι το n8 έχει ορισμένα hardware στοιχεία, ποιότητα κατασκευής και άλλα καλούδια τα οποία δεν θα τα βρείς σε άλλη συσκευή μαζεμένα προς το παρόν. Αν το λειτουργικό του ήταν κάπως ποιο γρήγορο ίσως και λίγο πιο σύγχρονο θα μιλάγαμε γιά το κορυφαίο smartphone. Όλα αυτα φυσικά χωρίς να το έχουμε δει στην πράξη. (έχουμε δεί ομως μερικά άλλων εταιριών).

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Nokia N8, Στον κατάλογο της WIND με 493 ευρώ

 

Xρωματα Ασημι Μαυρο..

 

http://techblog.gr/wp-content/uploads/2010/10/Nokia-N8-WIND.jpg

Edited by fikast
Link to comment
Share on other sites

Nokia N8, Στον κατάλογο της WIND με 493 ευρώ

 

Xρωματα Ασημι Μαυρο..

 

http://techblog.gr/wp-content/uploads/2010/10/Nokia-N8-WIND.jpg

 

αν βλεπω καλα δεν εχει καλωδιο συνδεσης με υπολογιστη?

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

και απο κατω στον καταλογο γραφει ''συντομα διαθεσιμο''

και βασει ενημερωσης που ειχα απο την wind πριν 15 μερεςτο περιμενουν επισημα αρχες δεκεμβρη

τοσο συντομα.........

Link to comment
Share on other sites

α μαλιστα. ετοιμαζονται για προ-παραγγελιες. Με γλυτωσες απο το κοπο να παω να ρωτησω Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Εγω μετα και απο αυτα τα βιντεο, εχω απογοητευτει πληρως απο το λειτουργικο αλλα και απο την ταχυτητα! Παλι θα κανουν κανα χρονο για να το στρωσουν!!

Οσο απο λειτουργικοτητα και απο εμφανιση το S^3 ειναι... για τα πανηγυρια για τα σημερινα δεδομενα!!! (Μην πω κατι πιο βαρυ)

 

Α ρε ΝΟΚΙΑ... πως καταντησες ετσι? Τοσα χρονια πελατες αλλα πλεον παμε για αλλες πολιτειες!!! Απλα ΔΕΝ τραβαει πλεον!!!

 

Δειτε: http://www.techgear.gr/nokia-n8-vs-samsung-galaxy-s-11128

 

αν εξαιρέσεις τον μαμίσιο browser εμένα το Ν8 μου φάνηκε καλύτερο ΣΕ ΟΛΑ... Και είπαμε,υπάρχει ο operamobile ο οποίος με 2 κλικ κατεβαίνει από ovi store δωρεάν... Ηρεμήστε με το browser,έχουμε τον καλύτερο και γκρινιάζουμε :p

Ήδη η opera είχε δηλώσει ότι ετοιμάζει έκδοση με flash για τα κινητά που έχουν τέτοια δυνατότητα...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση επειδη εχω μπερδευτει:

Εστω οτι παιρνω το κινητο απεξω (χμ... Σουηδια)

Δεδομενου οτι το κινητο δεν εχει πληκτρολογιο με σουηδικους χαρακτηρες, δεν εχει διπλα απο τα κουμπια χαρακτηρες.. τι διαφορα θα εχει απο ενα "ελληνοποιημενο " nokia n8?

- Εγγυηση εχει απο την Nokia αναγακστικα

- Μεσα δεν θα εχει επιλογη για ελληνικο μενου?!

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι Nokia fanboy (ήμουν, μέχρι το Ν97) θα σσς πρότεινα να μη δίνετε μεγάλη σημασία σε κριτικές (ειδικά για το software) από Αμερική. Δεν είναι καθόλου εξοικειωμένοι με το Symbian, τους φαίνεται εξωγήινο και φυσιολογικά τους δυσκολεύει σε σημεία που εμείς θεωρούμε εύκολα και νορμάλ. Γνώρισαν τα smartphone με το iPhone και αργότερα με το android, και ότι ξεφεύγει από τη λογική αυτή το απορρίπτουν. Ο καθένας θα βγάλει μόνος του τα συμπεράσματα του από τις κριτικές, απλά καλό είναι να ψάχνουμε και λίγο κάτω από την επιφάνεια των όσων διαβάζουμε.
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι Nokia fanboy (ήμουν, μέχρι το Ν97) θα σσς πρότεινα να μη δίνετε μεγάλη σημασία σε κριτικές (ειδικά για το software) από Αμερική. Δεν είναι καθόλου εξοικειωμένοι με το Symbian, τους φαίνεται εξωγήινο και φυσιολογικά τους δυσκολεύει σε σημεία που εμείς θεωρούμε εύκολα και νορμάλ. Γνώρισαν τα smartphone με το iPhone και αργότερα με το android, και ότι ξεφεύγει από τη λογική αυτή το απορρίπτουν. Ο καθένας θα βγάλει μόνος του τα συμπεράσματα του από τις κριτικές, απλά καλό είναι να ψάχνουμε και λίγο κάτω από την επιφάνεια των όσων διαβάζουμε.

 

Συμφωνώ απόλυτα φίλε.Το ποιό λειτουργικό αρέσει στον καθένα είναι πολύ υποκειμενικό. Το βασικό είναι να μην έχει σοβαρά bags άλλα ακόμα και αυτό θα φανεί μόνο στην έντονη χρήση που θα κάνει ο καθέ κάτοχος της συσκευής.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

αν εξαιρέσεις τον μαμίσιο browser εμένα το Ν8 μου φάνηκε καλύτερο ΣΕ ΟΛΑ... Και είπαμε,υπάρχει ο operamobile ο οποίος με 2 κλικ κατεβαίνει από ovi store δωρεάν... Ηρεμήστε με το browser,έχουμε τον καλύτερο και γκρινιάζουμε :p

Ήδη η opera είχε δηλώσει ότι ετοιμάζει έκδοση με flash για τα κινητά που έχουν τέτοια δυνατότητα...

τι γινεται ρε παιδια ποτε εγινε παλι αυτο και δεν το πηραμε χαμπαρι....???:)

δηλαδη για την ωρα εχουμε..υποσχεση για νεο browser απο την νοκια και υποσχεση για φλας απο τον οπερα...!!!!!!!!!!!!!!!!

αν αυτα τα 2 ειναι αληθινά τοτε μιλαμε πραγματικα για το κινητο της χρονιας....

αντε να δουμε.....

φιλε πιστεψε με το ειπα και πιο πανω...ακομη και ο πιο ασχετος σερφαρει σημερα....απο το κινητο του........:)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση επειδη εχω μπερδευτει:

Εστω οτι παιρνω το κινητο απεξω (χμ... Σουηδια)

Δεδομενου οτι το κινητο δεν εχει πληκτρολογιο με σουηδικους χαρακτηρες, δεν εχει διπλα απο τα κουμπια χαρακτηρες.. τι διαφορα θα εχει απο ενα "ελληνοποιημενο " nokia n8?

- Εγγυηση εχει απο την Nokia αναγακστικα

- Μεσα δεν θα εχει επιλογη για ελληνικο μενου?!

Αν η συσκευή προέρχεται από αγορά εντός της Ε.Ε. η ελληνική αντιπροσωπεία αναγνωρίζει την εγγύηση ως προς το hardware της συσκευής, ενώ ταυτόχρονα δεν αναγνωρίζει το κομμάτι του software. Δηλαδή την αναβάθμιση θα πρέπει να τη πληρώσεις.

Για να έχει ελληνικό μενού θα πρέπει να έχει product code "Balkans=English, German, Croatian, Slovenian, Serbian, Greek" το οποίο περιέχει και την ελληνική γλώσσα.

 

Διάβασε:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2798974#post2798974

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2840596#post2840596

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...