Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!

 

Τι έχετε να μου προτείνετε σε σημειωματάριο; Θέλω κάτι απλό και δωρεάν. Δεν με ενδιαφέρει να συγχρονίζω κάτι, εκτός αν είναι με τον λογαριασμό μου της Google :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όχι πως έχω δοκιμάσει πολλά, αλλά το Note Everything μου αρέσει πολύ

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.softxperience.android.noteeverything&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImRlLnNvZnR4cGVyaWVuY2UuYW5kcm9pZC5ub3RlZXZlcnl0aGluZyJd

 

Εγώ έχω το pro, δεν ξέρω ποια από τα features του δεν υπάρχουν στην δωρεάν έκδοση, πάντως μπορείς να πάρεις πολλών ειδών notes, είτε text, είτε Photo, είτε ακόμα και sketch με το δάκτυλό σου, έχει widgets κλπ..

 

Μια πρόταση, μπορείς να το δοκιμάσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό κ πιο απλό είναι για μένα το GNotes. Κάνε μια δοκιμή, να δεις τι θα σε βολέψει. Εγώ έχω κ τα δύο, το GNotes έχει πολύ βολικό widget, widgetάκι τύπου post-it κ αν θες μπορείς να συγχρονίσεις με Google.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για να κρατάω σημειώσεις(όχι εγώ, έχω το s-pen :p , για το galaxy Nexus θέλω) ποιά είναι η καλύτερη εφαρμογή? Δοκίμασα το Catch , καλό αλλά θέλω να δοκιμάσω 1-2 ακόμα ίσως και πιο απλές.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

 

Τι έχετε να μου προτείνετε σε σημειωματάριο; Θέλω κάτι απλό και δωρεάν. Δεν με ενδιαφέρει να συγχρονίζω κάτι, εκτός αν είναι με τον λογαριασμό μου της Google :)

 

Simple Notepad

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

 

Τι έχετε να μου προτείνετε σε σημειωματάριο; Θέλω κάτι απλό και δωρεάν. Δεν με ενδιαφέρει να συγχρονίζω κάτι, εκτός αν είναι με τον λογαριασμό μου της Google :)

 

simple callendar όπου βάζεις υπενθυμίσεις κ.α. ή αν θέλεις το πιο απλό σημειωματάριο, to do list από samsung apps.

Link to comment
Share on other sites

καποιο αξιοπιστο λινκ ωστε να κατεβασω και να περασω το flash player;

 

Πήγαινε κατευθείαν απο το site της adobe .com

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Γιατί δεν μπορώ στο Tapatalk να κάνω τροποποίηση μηνύματος ούτε μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες. Δηλαδή σαν να μην έχω κάνει login. Το έχει κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για να κρατάω σημειώσεις(όχι εγώ, έχω το s-pen :p , για το galaxy Nexus θέλω) ποιά είναι η καλύτερη εφαρμογή? Δοκίμασα το Catch , καλό αλλά θέλω να δοκιμάσω 1-2 ακόμα ίσως και πιο απλές.

 

ColorNote Notepad

My phones: LG GOOGLE NEXUS 5 16GB (BLACK) LG G5 32GB, SAMSUNG GALAXY NOTE 8 64GB

My tablet: LG G PAD V400 7.0 8GB (BLACK)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Γιατί δεν μπορώ στο Tapatalk να κάνω τροποποίηση μηνύματος ούτε μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες. Δηλαδή σαν να μην έχω κάνει login. Το έχει κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα;

 

Με ενα refresh κανεις κανονικά τροποποίηση.

Εικόνες δεν ανεβαίνουν πια, νομίζω δεν αφήνει το myphone πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Με ενα refresh κανεις κανονικά τροποποίηση.

Εικόνες δεν ανεβαίνουν πια, νομίζω δεν αφήνει το myphone πλέον.

 

Ρε παιδιά εγώ μια χαρά ανεβάζω εικόνες..

Την παρακάτω τώρα την ανέβασα από το tapatalk.

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Όντως, τι έγινε τώρα; Νίκο που είναι η δική σου φωτογραφία; Πάντως θα ήταν καλό να ανοίξουμε ένα θέμα και να ανεβάζουμε φωτογραφίες όπως στο xda. Τι λέτε; Edited by vitriolis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για να κρατάω σημειώσεις(όχι εγώ, έχω το s-pen :p , για το galaxy Nexus θέλω) ποιά είναι η καλύτερη εφαρμογή? Δοκίμασα το Catch , καλό αλλά θέλω να δοκιμάσω 1-2 ακόμα ίσως και πιο απλές.

 

οποιος Moderator Μπορεί ας μου το διαγραψει το διπλο μηνυμα

 

colorNote Ισως ειναι το μοναδικο που εχεις επιλογη να μεγαλωσεις τη γραμματοσειρα:)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.Μπορειτε να προτεινεται καποια εφαρμογη που να αφαιρει τα σκουπιδια που τυχον μενουν μετα απο την διαγραφη εφαρμογων- προγραμματων:!:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.Μπορειτε να προτεινεται καποια εφαρμογη που να αφαιρει τα σκουπιδια που τυχον μενουν μετα απο την διαγραφη εφαρμογων- προγραμματων:!:

 

Sd maid (θέλει root)

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικό κ πιο απλό είναι για μένα το GNotes. Κάνε μια δοκιμή, να δεις τι θα σε βολέψει. Εγώ έχω κ τα δύο, το GNotes έχει πολύ βολικό widget, widgetάκι τύπου post-it κ αν θες μπορείς να συγχρονίσεις με Google.

μεχρι σημερα ειχα το colornote αλλα απο τωρα περασα το gnotes γιατι μου αρεσει ο συγχρονισμος με gmail!

το colornote δεν κανει sync με gmail,ε?

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω αλλα δεν υπαρχει τετοια ρυθμιση

 

Δεν γίνεται, η μαμά εφαρμογή της htc για τα μηνύματα το έχει αυτό. Ψάξ' το λίγο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

colorNote Ισως ειναι το μοναδικο που εχεις επιλογη να μεγαλωσεις τη γραμματοσειρα:)

 

Είναι το καλύτερο, απλο, γρήγορο, ευκολο, και με απλό remider

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το sygic από το play ( trial για 14 μέρες ).Τους αριθμούς των οδών δεν τους δίνει.Αν αγοράσω το πρόγραμμα θα μου βγάζει αριθμούς ή είναι το ίδιο με το δοκιμαστικό;
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το sygic από το play ( trial για 14 μέρες ).Τους αριθμούς των οδών δεν τους δίνει.Αν αγοράσω το πρόγραμμα θα μου βγάζει αριθμούς ή είναι το ίδιο με το δοκιμαστικό;

 

το ειχα στο s2. κανονικα εδινε αριθμους στις οδους.

Link to comment
Share on other sites

Το navigon Europe που είναι στο play store, έχει δωρεάν αναβαθμίσεις για πάντα ή για κάποιο συγκεκριμένο διάστημα μόνο;
Link to comment
Share on other sites

καποιο αξιοπιστο λινκ ωστε να κατεβασω και να περασω το flash player;

 

Πήγαινε κατευθείαν απο το site της adobe .com

 

αν εχεις το χονο να μου δωσεις λινκ, θα με βοηθουσες. πηγα στο site της adobe, αλλα δεν βρηκα την android εκδοση ως .apk

 

κατι αλλο. για κινητα τα οποια δεν εχουν notification led, υπαρχει καποια εφαρμογη που να αναβοσβηνουν τα πληκτρα κατω απο την οθονη σε αναπαντητες και μηνυματα sms; αν δεν αναβει καθολου η οθονη και αναβοσβηνουν μονο τα πληκτρα, ακομα καλυτερα. συγκεκριμενα, προκειται για το galaxy s ii.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...