Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Ξέρετε κανένα καλό tower defence παιχνίδι; έχω το fieldrunners 2 αλλά δεν με έχει ενθουσιάσει. Και νομίζω είναι πολύ βαρύ.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κανένα καλό tower defence παιχνίδι; έχω το fieldrunners 2 αλλά δεν με έχει ενθουσιάσει. Και νομίζω είναι πολύ βαρύ.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ninjakiwi.bloonstd5

Κορυφαίο για μένα. Δοκίμασε και το 4 αν θέλεις, εξίσου καλό

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

ένα παιχνίδι που παίζω τις τελευταίες μέρες και είναι απλά τέλειο : Despicable Me :happy:

 

Λόγω ηλικίας (:X) είχα χρόνια να κολλήσω με παιχνίδι. Το συγκεκριμένο το έχω λιώσει!!! Απίστευτα εθιστικό.

Link to comment
Share on other sites

Λόγω ηλικίας (:X) είχα χρόνια να κολλήσω με παιχνίδι. Το συγκεκριμένο το έχω λιώσει!!! Απίστευτα εθιστικό.

 

Πραγματικά είναι λιώσιμο

 

ένα παιχνίδι που παίζω τις τελευταίες μέρες και είναι απλά τέλειο : Despicable Me :happy:

 

αφου ολοι το λετε τοσο καλο,το κατεβασα να το δοκιμασω.

ομολογω πως κολλησα. νομιζω βεβαια οτι εχει παρει αρκετες ιδεες απο το temple run κυριως στο μενου του και στα achievements.

εχω ομως να κανω και καποιες παρατηρήσεις.

το παιχνιδι ειναι της gameloft και γι αυτο εχει αυτα τα υπεροχα γραφικα. ταυτοχρονα ομως καθίσταται σχετικα βαρυ.

και δυστυχως αυτο που με εκνευριζει με αυτην και αλλες εταιριες με παιχνιδια hd (οπως η και glu) ειναι οτι ενω το παιχνιδι ειναι τσαμπα περιοριζεσαι στις αγορες μονο με μπανανες (στην συγκεκριμενη περιπτωση). καλα δεν μπορουμε να τα εχουμε και ολα αλλα λεω τωρα.

επισης εχω παρατηρησει μπολικο lag μολις πατησω να αρχισει να τρεχει απο τοτε που βγηκα εξω στην πολη. αφου ομως αρχισω να χειριζομαι εγω παει μια χαρα. εχετε και εσεις τιποτα παρομοιο; εγω εχω το galaxy s3 οποτε δεν ειναι θεμα hardware.

 

και κατι εντελως ασχετο, ξερετε κανενα καλο παιχνιδι ποδοσφαιρου που να τρωει λιγο χωρο, μεχρι 40-50 mb; να ειναι σαν το fifa ή το realfootball αλλα με λιγοτερες λειτουργειες και, οπως ειναι λογικο, με χειροτερα γραφικα. εγω μονο κανενα quick match θελω.

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

επισης εχω παρατηρησει μπολικο lag μολις πατησω να αρχισει να τρεχει απο τοτε που βγηκα εξω στην πολη. αφου ομως αρχισω να χειριζομαι εγω παει μια χαρα. εχετε και εσεις τιποτα παρομοιο; εγω εχω το galaxy s3 οποτε δεν ειναι θεμα hardware.

 

Κι εμένα το κάνει. Ίσως και μέσα στο lab αλλά σαφώς λιγότερο. Έτσι κι αλλιώς όμως δεν έχει ξεκινήσει ακόμα το παιχνίδι οπότε μικρό το κακό, προσωπικά δε με ενοχλεί.

 

Υ.Γ. Λιώωωωωωσιμόοοο!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το κάνει. Ίσως και μέσα στο lab αλλά σαφώς λιγότερο. Έτσι κι αλλιώς όμως δεν έχει ξεκινήσει ακόμα το παιχνίδι οπότε μικρό το κακό, προσωπικά δε με ενοχλεί.

 

Υ.Γ. Λιώωωωωωσιμόοοο!!! :lol:

 

Λίγο άσχετο αλλά ξέρεις αν γίνεται να ξαναπάς στο lab; γιατί δεν βρίσκω καμιά επιλογή

 

Edit : προχώρησα λίγο και με ξαναεβαλε στο lab. (όλα αυτά στις 2 η ώρα την νύχτα, γιατί όταν λέμε ότι καιγόμαστε το εννοούμε :-P)

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε ή βγάλτε κανένα screenshot με τη καλύτερη σα βαθμολογία!

Με κάνατε και το κατέβασα και εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε ή βγάλτε κανένα screenshot με τη καλύτερη σα βαθμολογία!

Με κάνατε και το κατέβασα και εγώ!

 

Καλό σκορ είναι; να συμπληρώσω ότι δεν έχω χρησιμοποιήσει πότε revive γιατί καταλάθος χάλασα όλα τα κέρματα. :-P

 

Edit: μόλις έκανα 60000

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο & εθιστικο παιχνιδι, αλλα εχει ενα θεμα με τα coin/μπανανες ή μου φαινεται?

Απαιτει πολλα για το τιποτα δλδ.

Τhe difference between genius & stupidity is that genius has limits...
Link to comment
Share on other sites

Έτσι.. Για να βοηθήσω.. Ορίστε 5 gift codes που βρήκα..

Κάτω κάτω με ψιλά γράμματα, βλέπεις τι σου δίνει το καθένα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλό το παιχνίδι παιδιά αλλά πολύ lag στο nexus και γι αυτό το λόγο το απεγκατέστησα. Στα σχόλια στο playstore διαβάζω ότι το lag υπάρχει και σε συσκευές με καλύτερο hardware. Θα ήταν τέλειο αν είχε την επιλογή να μειώνεις τα γραφικά.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε κανένα καλό tower defence παιχνίδι; έχω το fieldrunners 2 αλλά δεν με έχει ενθουσιάσει. Και νομίζω είναι πολύ βαρύ.

 

Defender 2

 

Κατά τη γνώμη μου από τα καλύτερα του είδους.

Δες τα review και τα screenshot.

Έχει πάρα πολλά level πάντως και αν είσαι fun του είδους νομίζω ότι θα το ευχαριστηθείς.

Αν έχεις απορίες στείλε μου PM.

Link to comment
Share on other sites

Defender 2

 

Κατά τη γνώμη μου από τα καλύτερα του είδους.

Δες τα review και τα screenshot.

Έχει πάρα πολλά level πάντως και αν είσαι fun του είδους νομίζω ότι θα το ευχαριστηθείς.

Αν έχεις απορίες στείλε μου PM.

 

τι μου θυμησες τωρα... ειχα το defender 1 πριν απο πολυυυυυυ καιρο στο nexus s μου και το ειχα καψει, πιο πολυ απο οποιοδήποτε αλλο παιχνιδι που εχω παιξει σε κινητο. και νομιζω εχει άπειρα level οποτε μιλαμε για ατελείωτο καψιμο με τις ωρες.

με το ζορι κρατιεμαι να μην το ξαναβαλω γιατι ξερω οτι θα αρχισω παλι τα ιδια και δεν θα σταματαω.

ευχαριστω παντως... :happy:

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,μηπως εχει παρει πουθενα το ματι καποιου για το αν υπαρχει πιθανοτητα να ερθει το clash of clans στο android;
Link to comment
Share on other sites

Το Despicable me σίγουρα δεν είναι από τα ελαφρύτερα παιχνίδια αλλά με την επιλογή performance στο Cpu στο Novo Fire παίζει πολύ καλά χωρίς καθυστερήσεις.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα το granny smith σε προσφορά, για να δούμε...

Edit: πολύ καλό!!!

 

Ήταν όντως καλό όταν το έπαιξα σε έναν φίλο αλλά τότε είχε λίγα levels και τερματιζοταν σε 2 μερες

Link to comment
Share on other sites

Ήταν όντως καλό όταν το έπαιξα σε έναν φίλο αλλά τότε είχε λίγα levels και τερματιζοταν σε 2 μερες

 

Βλέπω πως φτάνει σε κάτι πίστες στο διάστημα, τις είχε τότε;

Σύνολο μια γρήγορη μάτια 57.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...