Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μισώ αυτούς που έφτιαξαν το Minions Rush. Εθιστικό όσο δεν πάει. Για μένα το καλύτερο παιχνίδι σε στυλ temple run. Ξεπερνάει και subway surfers.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Μισώ αυτούς που έφτιαξαν το Minions Rush. Εθιστικό όσο δεν πάει. Για μένα το καλύτερο παιχνίδι σε στυλ temple run. Ξεπερνάει και subway surfers.

 

Μάλλον εννοείς το "Despicable Me" σωστά;:)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοείς το "Despicable Me" σωστά;:)

 

Ναι, απλά όταν το κατεβάζεις κάτω από το εικονίδιο της εφαρμογής γράφει Minions Rush και ανέφερα μόνο αυτό. Τα σπάει. :D

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι , παιζω το final fantasy III και ειμαι καπου στην μεση , θελω να μαθω αν ξερει κανεις σε πιο φακελο ειναι τα Saves του παιχνιδου , γιατι δεν τα βρησκω.

Εχω S II με 4.1.2 , αν κανω backup με titanium και περασω νεα rom με full wipe και μετα με titanium κανω επαναφορα , θα μου φερει τα saves η τα εχασα ??

Γιατι εχω και αλλα παιχνιδια με saves , και δεν θελω να τα χασω αν περασω νεα rom .

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι , παιζω το final fantasy III και ειμαι καπου στην μεση , θελω να μαθω αν ξερει κανεις σε πιο φακελο ειναι τα Saves του παιχνιδου , γιατι δεν τα βρησκω.

Εχω S II με 4.1.2 , αν κανω backup με titanium και περασω νεα rom με full wipe και μετα με titanium κανω επαναφορα , θα μου φερει τα saves η τα εχασα ??

Γιατι εχω και αλλα παιχνιδια με saves , και δεν θελω να τα χασω αν περασω νεα rom .

Αν τα κάνεις backup με Titanium και μετά restore στην νέα ROM δε θα χεις κανένα πρόβλημα. Θα υπάρχουν τα saves. Βέβαια αν τα saves αποθηκεύονται σε κάποιον φάκελο στην internal ή external SD card, πρόσεχε μην κάνεις wipe και αυτές.

Edited by MaXAiRO

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

εκει ειναι το θεμα , οτι δεν υπαρχει καποιος φακελος στη internalsd (sdcard0) που να εχει saves, τα δεδομενα του παιχνιδιου ειναι στον φακελο sdcard0/Android/data/odd/ com.square_enix.android_googleplay.FFII_GP και υπαρχει μονο ενα αρχειο odd περιπου 170MB .

το πολυ πολυ πριν βαλω rom νεα , γραφω αυτο το αρχειο στην εξωτερικη καρτα microSD , γιατι με wipe μπορει να σβησει και δεδομενα την εσωτερικης.

Φακελο παντος με saves δεν εχω βρει πουθενα ουτε στην εσωρικη ουτε στην εξωτερικη microSD, εκτος και αν αποθηκευονται εσωτερικα του αρχειου odd και δεν φενονται.

Edited by jimmis1974
Link to comment
Share on other sites

εκει ειναι το θεμα , οτι δεν υπαρχει καποιος φακελος στη internalsd (sdcard0) που να εχει saves, τα δεδομενα του παιχνιδιου ειναι στον φακελο sdcard0/Android/data/odd/ com.square_enix.android_googleplay.FFII_GP και υπαρχει μονο ενα αρχειο odd περιπου 170MB .

το πολυ πολυ πριν βαλω rom νεα , γραφω αυτο το αρχειο στην εξωτερικη καρτα microSD , γιατι με wipe μπορει να σβησει και δεδομενα την εσωτερικης.

Φακελο παντος με saves δεν εχω βρει πουθενα ουτε στην εσωρικη ουτε στην εξωτερικη microSD, εκτος και αν αποθηκευονται εσωτερικα του αρχειου odd και δεν φενονται.

Τότε όλα τα αρχεία που χρειάζεται η εφαρμογή για να δουλέψει συμπεριλαμβανομένων και των save σου είναι στο data/app και στο .obb αρχείο που ανέφερες. Απλά κάνε ένα backup την εφαρμογή (και τα δεδομένα της) μέσω Titanium κι είσαι κομπλέ. Το wipe data/factory reset δεν κάνει wipe την internal/external sd card. Μη φοβάσαι. Αλλά καλού κακού κάνε ένα backup τον φάκελο που λες αν και δεν είναι τα save εκεί αλλά το obb αρχείο.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες έχασα πρόοδο αρκετών μηνών στο real racing 3. Πήρα κανονικά backup με το titanium. Όταν το επανέφερα δεν υπήρχε τίποτα από save. Την επόμενη φορά δεν θα πάρω καν backup με το titanium. Θα κρατήσω μόνο στο φάκελο data τα απαραίτητα αρχεία.
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες μέρες έχασα πρόοδο αρκετών μηνών στο real racing 3. Πήρα κανονικά backup με το titanium. Όταν το επανέφερα δεν υπήρχε τίποτα από save. Την επόμενη φορά δεν θα πάρω καν backup με το titanium. Θα κρατήσω μόνο στο φάκελο data τα απαραίτητα αρχεία.

Μάλλον επειδή για το συγκεκριμένο παιχνίδι τα save του ήταν στον φάκελο data που λες στην SD card. Το Titanium κάνει backup μόνο ό,τι υπάρχει στο data/app ή system/app. Από κει κι ύστερα τα αρχεία της SD card τα κάνεις εσύ backup με μια απλή αντιγραφή επικόλληση πριν την αλλαγή ROM για να χεις το κεφάλι σου ήσυχο.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν εχει αναφερθει αλλα ειναι πραγματικα εθιστικο και διασκεδαστικο παιχνιδι

 

Hardest Game Ever 2

 

με συννοπτικες διαδικασιες εδωσα και 0.99$ για instant retry και no ads

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!μηπως ξερει καποιος αν υπαρχει παιχνιδι χαντμπολ για android???

 

Κατι τετοιο..;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.funkedout.aflflick

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!μηπως ξερει καποιος αν υπαρχει παιχνιδι χαντμπολ για android???

 

Το μόνο που βρήκα. Δεν το έχω και δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσιάζει από τις εικόνες αλλά δες το.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bittales.handballshooter

Link to comment
Share on other sites

 

Οχι αυτο ειναι μπειζμπολ...!:p

 

Το μόνο που βρήκα. Δεν το έχω και δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσιάζει από τις εικόνες αλλά δες το.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bittales.handballshooter

Το κατεβασα και ναι, δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο.σ ευχαριστω παντως φιλε...

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.....έχουμε με έναν φίλο δύο nexus 7 και λέγαμε να παίζαμε κανένα παιχνιδάκι multiplayer action μέσω wifi,οπότε αν έχετε να προτείνεται μερικά(και paid δεν με πειράζει)θα ήμουν υποχρεωμένος.Ευχαριστώ προκαταβολικά:happy:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.....έχουμε με έναν φίλο δύο nexus 7 και λέγαμε να παίζαμε κανένα παιχνιδάκι multiplayer action μέσω wifi,οπότε αν έχετε να προτείνεται μερικά(και paid δεν με πειράζει)θα ήμουν υποχρεωμένος.Ευχαριστώ προκαταβολικά:happy:

 

Εγώ από τη μεριά μου σου προτείνω για racing τα:gt free academy και asphalt7...Και για shooting κάποιο από τα modern combat.

Link to comment
Share on other sites

εχει βαλε κανεις στο real racing 3 το κρακ για τα απεριοριστα χρηματα? ξερει αν μπορουμε να αλλαξουμε το ονομα?
Link to comment
Share on other sites

εχει βαλε κανεις στο real racing 3 το κρακ για τα απεριοριστα χρηματα? ξερει αν μπορουμε να αλλαξουμε το ονομα?

 

Τέτοιες συζητήσεις, να υπενθυμίσω, ότι απαγορεύονται ρητά από τους Ο.Π.Χ..

Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Τέτοιες συζητήσεις, να υπενθυμίσω, ότι απαγορεύονται ρητά από τους Ο.Π.Χ..

Ευχαριστώ.

 

το παιχνιδι ειναι Free ετσι κι αλλιως..

anyway..

Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδι ειναι Free ετσι κι αλλιως..

anyway..

 

Παιδιά μη το κάνουμε λάστιχο το θέμα.

Και τα free έχουν πνευματικά δικαιώματα και πρέπει να τα σεβόμαστε.

Πάμε παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

Ρίξτε μια ματιά στο "Greedy Mouse", πλακιτσα έχει και περνάει ευχάριστα η αναμονή και στον ΟΑΕΔ..:lol:
Link to comment
Share on other sites

Τσεκάρετε προσφορές. Παίζει να τσιμπήσω Rayman Jungle Run και Death Worm.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

To talking friends πάντως έχει πολύ γέλιο. Ειδικά αφού μπορείς να λες κάτι να το επαναλαμβάνει ο γάτος ή ο σκύλος και να το γράφεις στέλνοντας το όπου θες !
Link to comment
Share on other sites

Τσεκάρετε προσφορές. Παίζει να τσιμπήσω Rayman Jungle Run και Death Worm.

 

Το τσίμπησα το rayman, απίστευτο παιχνίδι!

κρίμα που δεν έχω tablet να το χαρώ...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα παιχνίδια Sonic απ' τη SEGA 92 cents. Τσιμπάω Jump και Sonic 4 Episode II. :p

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...