Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είσαι τρελός!!!! Πως το έκανες αυτό;;; αγοράζεις κέρματα;

 

Δεν έχω αγοράσει κέρματα! Είχα σύνολο 9 coins οταν ξεκίνησα αυτό το run και πέθανα κάπου στα 300.000 (το προηγούμενο ρεκόρ μου ήταν 290.000) και χρησιμοποίησα 5 coins για να αναστηθώ και τελικά πέθανα στα 512.000. Μπορείς να κερδίσεις coins από goals που πετυχαίνεις χωρίς να αγοράσεις.

 

Το μυστικό είναι οτι έχω μαξάρει το XXL minion και σε συνδυασμό με τα 5 δευτερόλεπτα επιπλέον του minion που χρησιμοποιώ γίνεται πανικός. Πιστεύω οτι βοηθάει το γεγονός οτι το παίζω στο ταμπλετ. Η κοπέλα μου παρ όλο που είναι με Xperia S δυσκολεύεται.

Edited by Androides
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Σε όσους αρέσουν τα puzzles, δείτε το The Room.

Απίστευτα γραφικά, απίστευτο παιχνίδι, κέρδισε πολλά βραβεία (π.χ. BAFTA Best British Game) και με το δίκιο του. Το τερμάτισα σε λίγες ώρες, αλλά ούτε που μ'ένοιαξαν τα 2 ευρώ, χαλάλι τους για τη δουλειά που έκαναν.

Ειδικά αν έχεις δυνατή κάρτα γραφικών... χαζεύεις. :)

 

Ευχαριστώ πολύ γιαυτό το απίθανο παιχνίδι. Μακάρι να μην τελειώσει ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς το apk του Ingress? Ενημερώθηκε από εχθές στην έκδοση 1.30.2 αλλά εμένα έχει κολλήσει στην 1.28 .. ενώ στο changelog στο store, αναφέρεται και η νέα.. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο μου σκορ. Πραγματικά δεν μπορώ καλύτερο. Δεν χρησιμοποιώ revive γιατί όλο χαλάω τα κερματάκια κατά λάθος
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε πλάκα μου κάνετε? Εγώ τα 40 δεν μπορώ να περάσω στο S2.. Τι νούμερα είναι αυτά?!
Link to comment
Share on other sites

Φιου, δεν με πέρασε. :p

 

Εντάξει, σε κάποια φάση τρέχει σαν τρελό. Θέλει και λίγο τύχη. Το προσωπικό μου ρεκόρ χωρίς revive είναι 307.000.

 

Τώρα στόχο έχω να μαζέψω μπανάνες να κάνω full αναβαθμίσεις και να κρατήσω όλα τα coins για να κάνω ένα επικό run. ;)

 

Παίδες, όλη τη δουλειά την κάνει ο πολλαπλασιαστής!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα όντως :lol:

 

Εγώ πιστεύω είναι θέμα τύχης και timing.. Και εννοώ να σου κάτσουν όλα καλά σε μια διαδρομή.. Θυμάμαι στο Temple run είχα φτάσει 1.000.000, έπαιζα για καιρό μετά χωρίς να μπορώ καν να το ξανά πλησιάσω και μου φαινόταν αδιανόητο να κάνω παραπάνω.. Και ξαφνικά μια μέρα, ξεκίνησε να τρέχει και δεν σταματούσε με τίποτα!! :p Και έφτασα 2.800.000!! Σχεδόν τριπλό σκορ δηλαδή..

 

Έτσι είναι όλα αυτά τα παιχνίδια.. Και παίζουν μεγάλο ρόλο οι αναβαθμίσεις και ο πολλαπλασιαστής!!

Και σε αυτό που το παίζω λιγότερο λόγω εξεταστικής αυτή την περίοδο, μέχρι σήμερα ήμουν 85.000 και το μεσημέρι το πήγα 246.000.. Όπως λέει και η διαφήμιση.. Κι αν σου κάτσειιιι.. :lol:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Και δεν μου λέτε... τι πιστεύετε πιο εύκολο; lab ή πόλη;

Πλάκα πλάκα νομίζω θέλουμε νέο θέμα:

Android - Despicable Me: Minion Rush

Link to comment
Share on other sites

Πόλη με χίλια!! Μόνο κατά λάθος ή καμία φορά από βαρεμάρα μπαίνω ξανά στο εργαστήριο! :p

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Για να αλλάξω και λίγο το θέμα, στο nds4droid, ποιες είναι οι καλύτερες ρυθμίσεις που μπορώ να κάνω για να μην κολλάει;
Link to comment
Share on other sites

Και δεν μου λέτε... τι πιστεύετε πιο εύκολο; lab ή πόλη;

Πλάκα πλάκα νομίζω θέλουμε νέο θέμα:

Android - Despicable Me: Minion Rush

 

Καλά ρε παιδιά,σε εμένα γιατί υπάρχει μόνο το εργαστήριο;Στην πόλη δεν έχω τρέξει ποτέ.Πρέπει να ξεπεράσω κάποιο σκορ;

Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά,σε εμένα γιατί υπάρχει μόνο το εργαστήριο;Στην πόλη δεν έχω τρέξει ποτέ.Πρέπει να ξεπεράσω κάποιο σκορ;

 

Φαντάζομαι πως μόλις εγκατέστησες το παιχνίδι. Όταν ο δρόμος χωρίζεται στα 2, κάποιες φορές στα δεξιά υπάρχει ένα βελάκι και αν πας από εκείνη την κατεύθυνση θα βρεθείς στην πόλη

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως μόλις εγκατέστησες το παιχνίδι. Όταν ο δρόμος χωρίζεται στα 2, κάποιες φορές στα δεξιά υπάρχει ένα βελάκι και αν πας από εκείνη την κατεύθυνση θα βρεθείς στην πόλη

 

Και να συμπληρώσω οτι πάντα υπάρχει η επιλογή μετά το εκάστοτε boss. Η πόλη έχει τον δύσκολο συνδυασμό με τα διπλά αυτοκινητα και τις βαλίτσες που δεν μπορείς να τα υπερπηδήσεις (όταν τρέχει σφαίρα) αλλά σε σχέση με το εργαστήριο που έχει μέχρι και κενά για να πέσεις είναι piece of cake.

Link to comment
Share on other sites

Και να συμπληρώσω οτι πάντα υπάρχει η επιλογή μετά το εκάστοτε boss. Η πόλη έχει τον δύσκολο συνδυασμό με τα διπλά αυτοκινητα και τις βαλίτσες που δεν μπορείς να τα υπερπηδήσεις (όταν τρέχει σφαίρα) αλλά σε σχέση με το εργαστήριο που έχει μέχρι και κενά για να πέσεις είναι piece of cake.

 

Αυτά τα κενά στο εργαστήριο @#$$#%@%^^& :X:X:X

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Πριν λίγες ώρες ανεβασα το πρώτο μου ΔΩΡΕΑΝ action/platform παιχνίδι για android στο google play!

 

http://bit.ly/1bet50k

http://pewpewninjax.com

 

Εχει 66 πίστες και 8 διαφορετικα μουσικά θέματα συνδιασμενα με πολυ απλό και εύκολο χειρισμό!

 

Μου αρέσουν τα 16bit action/platform παιχνίδια ,οπότε αν αυτο παει καλα θα ακολουθήσουν περισσότερα.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια κανενα καλο online παιχνιδι ξερετε; δεν θελω καποιο που να παιζεις μονο με τυχαιους ομως. να υπαρχει επιλογη να παιζεις μαζι με καποιον φιλο. δεν με ενδιαφερει το ειδος.
Link to comment
Share on other sites

παιδια κανενα καλο online παιχνιδι ξερετε; δεν θελω καποιο που να παιζεις μονο με τυχαιους ομως. να υπαρχει επιλογη να παιζεις μαζι με καποιον φιλο. δεν με ενδιαφερει το ειδος.

 

Αν σου αρέσει το σκάκι είναι πολύ καλό το chess time. Μπορείς να παίξεις με φίλους σου και μπορείς να παίξεις και με συσκευές με iOS.

Link to comment
Share on other sites

παιδια κανενα καλο online παιχνιδι ξερετε; δεν θελω καποιο που να παιζεις μονο με τυχαιους ομως. να υπαρχει επιλογη να παιζεις μαζι με καποιον φιλο. δεν με ενδιαφερει το ειδος.

 

BattleFriends at sea

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια απο πως θα βγω στην πολη?δεν υπαρχει καμια εξοδος απο το εργαστηριο.........ειμαι καινουργιος στο παιχνιδι

Sony Ericsson Xperia Arc

Cyanogenmod 11 - android 4.4

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια απο πως θα βγω στην πολη?δεν υπαρχει καμια εξοδος απο το εργαστηριο.........ειμαι καινουργιος στο παιχνιδι

 

Σε κάποιο σημείο κάνει διχάλα.. και από την δεξιά μεριά έχει πράσινο βελάκι. Αν πας από εκεί, πας σε αλλη περιοχή.. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...