Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

OK Nick, np από εμένα!!!

 

Και για να είμαι ontopic, το παιχνιδάκι τα σπάει και μου θυμίζει πολύ όταν έπαιζα Gran Turismo στο PS2!!!

 

Τι γίνεται ρε; με παρακολουθείς; σήμερα, μετα απο 5 χρόνια ξέθαψα το ps2 από την αποθήκη και έπαιξα gran turismo. Δεν γίνονται αυτά...

 

Και για να είμαι και εγώ ontopic, ποιο λέτε καλύτερο: Real racing 3, need for speed most wanted ή asphalt 7; Άσχετα με την τιμή του καθενός.

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

To Real Racing είναι πάρα πολύ καλό και είναι και τζάμπα. Μην κοιτάς που ψάχνω τρόπο να πάρω τα χρήματα... για κάποιον που ξέρει να πατάει σε αγωνιστική γραμμή, είναι εύκολο, απλά μέεεχρι να μπορέσεις να πάρεις ένα πιο καλό αυτοκίνητο ενώ βελτιώνεις αυτό που ήδη έχεις, θα πρέπει να παίξεις κάποιες ώρες...
There is no death, there is the Force.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά να πω ότι με απλή σύνδεση του τηλεφώνου στον υπολογιστή και cp των αρχείων έγινε το "σπάσιμο" του RR3. Το παιχνίδι επιβεβαιώνει ακόμη μια φορά την άποψή μου ότι προσιδιάζει πάρα πολύ στο Gran Turismo. Παίζει πολύ καλά στο ThL W7s που έχω (δεν είναι rootαρισμένη η συσκευή μου), οπότε αν κάποιος βρει τα αρχεία να ξέρει ότι μπορεί να το κάνει συνδέοντας απλά το κινητό του με τον υπολογιστή του και χωρίς να είναι root η συσκευή του.

 

Παρακαλώ τους Mod εαν το post μου τίθεται εκτός κανονισμών να το διαγράψουν, αν και περισσότερο τεχνικές πληροφορίες αναφέρω.

There is no death, there is the Force.
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά να πω ότι με απλή σύνδεση του τηλεφώνου στον υπολογιστή και cp των αρχείων έγινε το "σπάσιμο" του RR3. Το παιχνίδι επιβεβαιώνει ακόμη μια φορά την άποψή μου ότι προσιδιάζει πάρα πολύ στο Gran Turismo. Παίζει πολύ καλά στο ThL W7s που έχω (δεν είναι rootαρισμένη η συσκευή μου), οπότε αν κάποιος βρει τα αρχεία να ξέρει ότι μπορεί να το κάνει συνδέοντας απλά το κινητό του με τον υπολογιστή του και χωρίς να είναι root η συσκευή του.

 

Παρακαλώ τους Mod εαν το post μου τίθεται εκτός κανονισμών να το διαγράψουν, αν και περισσότερο τεχνικές πληροφορίες αναφέρω.

 

δενξερω αν βγαινει (μαλλον οχι) αλλα ειτε ετσι ειτε αλλιως το παιχνιδι τα σπαει...

 

Υ.Γ --> το deplicable me ειναι απλα ΦΟ ΒΕ ΡΟ μιλαμε τρελο κολλημα Btw υπαρχει αλλη περιοχη εκτος απο την πολη και το εργαστηριο?

Link to comment
Share on other sites

δενξερω αν βγαινει (μαλλον οχι) αλλα ειτε ετσι ειτε αλλιως το παιχνιδι τα σπαει...

 

Υ.Γ --> το deplicable me ειναι απλα ΦΟ ΒΕ ΡΟ μιλαμε τρελο κολλημα Btw υπαρχει αλλη περιοχη εκτος απο την πολη και το εργαστηριο?

 

εχει βγει update για το ios με καινουργια περιοχη, καινουργια κοστουμια και αλλες ωραιες αλλαγες...λογικα οπου ναναι θα βγει και για android

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

με το τελευταιο update στο Despicable Me, μου κλεινει το τηλεφωνο

ΝΕΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε κανενα καλο παιχνιδάκι στρατηγικής? ή κανενα παιχνιδι τυπου 2020: My Country...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν μπορω να το ρωτησω αυτο εδω αλλα δεν ηξερα που αλλου. Αλλαξα απο iphone σε galaxy s4 κ παρολο που υπαρχουν πολλα παιχνιδια ιδια κ στα 2 λογισμικα δεν εχω βρει τα 2 αγαπημενα μ παιχνιδια το touchgrind k to slam dunk king. Μηπως ξερετε αν υπαρχουν καποια παρομοια η κ τα ιδια με αλλο ονομα στο android? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν μπορω να το ρωτησω αυτο εδω αλλα δεν ηξερα που αλλου. Αλλαξα απο iphone σε galaxy s4 κ παρολο που υπαρχουν πολλα παιχνιδια ιδια κ στα 2 λογισμικα δεν εχω βρει τα 2 αγαπημενα μ παιχνιδια το touchgrind k to slam dunk king. Μηπως ξερετε αν υπαρχουν καποια παρομοια η κ τα ιδια με αλλο ονομα στο android? Ευχαριστω

 

για το πρωτο https://play.google.com/store/search?q=skate&c=apps

http://www.appszoom.com/android_applications/touch+grind

 

 

για το δευτερο https://play.google.com/store/apps/details?id=com.visualdreams.slamdunkbasketballpaid

Edited by parafron4

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

 

πο φιλε σευχαριστω! το πρωτο το πετυχες κ βρηκα κ αλλα τετοια παιχνιδια. για το αλλο, αυτο που μου ειπες εχει παρομοιο ονομα αλλα ο τροπος παιχνιδιυ ειναι διαφορετικος. αποτι ειχα ψαξει δεν ειχα βρει κατι με τον ιδιο τροπο παιχνιδιου. παντως σευχαριστω!

 

αν ξερει κανενας για το δευτερο παιχνιδι ας μου πει

ενα αλλο παιχνιδι το banana kong ενω βρισκω εφαρμογη για cheats, το κανονικο παιχνιδι δεν το βρισκω πουθενα

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

αν ξερει κανενας για το δευτερο παιχνιδι ας μου πει

ενα αλλο παιχνιδι το banana kong ενω βρισκω εφαρμογη για cheats, το κανονικο παιχνιδι δεν το βρισκω πουθενα

http://www.appszoom.com/android_games/arcade_and_action/banana-kong_fhkpw.html

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

στο λινκ που μ εδωσες οταν παταω download μου λεει οτι δεν υπαρχει. δοκιμασα κ το qr αλλα το ιδιο..

 

στο λινκ που μ εδωσες οταν παταω download μου λεει οτι δεν υπαρχει. δοκιμασα κ το qr αλλα το ιδιο..

μηπως υπαρχει καποιο αλλο site να δω αν υπαρχει? οποιες εφαρμογες δεν υπαρχουν στο play store δεν υπαρχουν πουθενα?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

οποιος περιμενε για το Clash of Clans στο android τοτε ας δει αυτο:Clash of Lords

 

ειναι ακριβως το ιδιο με το Clash of Clans οταν ηταν στα πρωτα του βηματα,οποτε στα επομενα update θα εχει ολο και ποιο πολυ ενδιαφερον και δινει την εντυπωση οτι εχει φτιαχτει απο την ιδια εταιρια!

Link to comment
Share on other sites

οποιος περιμενε για το Clash of Clans στο android τοτε ας δει αυτο:Clash of Lords

 

ειναι ακριβως το ιδιο με το Clash of Clans οταν ηταν στα πρωτα του βηματα,οποτε στα επομενα update θα εχει ολο και ποιο πολυ ενδιαφερον και δινει την εντυπωση οτι εχει φτιαχτει απο την ιδια εταιρια!

 

Άλλο Ένα στην ίδια λογική είναι το battle beach

Link to comment
Share on other sites

στο λινκ που μ εδωσες οταν παταω download μου λεει οτι δεν υπαρχει. δοκιμασα κ το qr αλλα το ιδιο..

 

 

μηπως υπαρχει καποιο αλλο site να δω αν υπαρχει? οποιες εφαρμογες δεν υπαρχουν στο play store δεν υπαρχουν πουθενα?

αυτη ειναι η σελιδα του κατασκευαστη

http://www.fdg-entertainment.com/

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βγήκε το Riptide GP2.Το παιχνίδι είναι απίστευτο.Το έπαιξα ενα διωρο στο tablet και πραματικα κολλας άσχημα.Γραφικάρες,ήχος απόλαυση το gameplay στα υψηλά standar το πρώτου αλλά το πάει ακόμα παραπέρα μιας και μπορείς να αναβαθμίσεις το μηχανάκι που έχεις να το βάψεις να αγοράσεις καινούργιο με τα χρήματα που κερδίζεις απο τους αγώνες.Έπίσης τα stunts.Με κάθε level που πέρνετε πέρνετε και ένα sp.Με αυτό το sp ξεκλειδώνετε stunts που κάνετε μέσα στον αγώνα και σας δίνουν περισσότερο nitro.Με ένα λογαριασμό στο google μπορείτε να κάνετε sync το progress σας και τα achievements και έπειτα να συνεχίσετε το παιχνίδι απο εκει που το αφήσατε στο κινητό σας.Κάτι σαν το real racing που κάνει sync με το origin/facebook account σας.Με λίγα λόγια οι λάτρεις του riptide gp του πρώτου θα το αγαπήσουν.Οι μη λάτρεις δώστε του μια ευκαιρία μιας και είναι απο τα καλύτερα καινούργια παιχνίδια.
Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι η σελιδα του κατασκευαστη

http://www.fdg-entertainment.com/

 

ειναι στα γερμανικα αλλα αποτι καταλαβα δεν λεει για κατεβασμα κ γραφει οτι ειναι για iphone/ipad. κριμα

Link to comment
Share on other sites

ειναι στα γερμανικα αλλα αποτι καταλαβα δεν λεει για κατεβασμα κ γραφει οτι ειναι για iphone/ipad. κριμα

 

Έχει και αγγλικά http://www.fdg-entertainment.com/en/ αλλά όντως φαίνεται οτι δεν το έχει για android.

Link to comment
Share on other sites

Έχει και αγγλικά http://www.fdg-entertainment.com/en/ αλλά όντως φαίνεται οτι δεν το έχει για android.

ναι ετσι ειναι δεν υπαρχει εκδοση android...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε κανένα καλό παιχνίδι που να παίζει multiplayer μέσω Bluetooth; έχω το blobby volleyball και έχω βρει μερικά άλλα αλλά είναι υπερβολικά πιο ελαφριά και δεν είναι ωραία. Κάτι πιο βαρύ.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα καλο παιχνιδι για βολλευ η μπιτς βολλευ? αλλα να παιζεις το κανονικο παιχνιδι κ οχι απλα να ακουμπας τη μπαλα για να μην πεσει κατω.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...