Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχετε βρει μυστικα περασματα?

εγω μεχρι στιγμης δυο..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

εχετε βρει μυστικα περασματα?

εγω μεχρι στιγμης δυο..

 

Εγώ ένα στο lab εκεί που πας στα δεξιά στον σωλήνα και σε βγάζει σε ένα μοβ διάδρομο με πολλές μπανάνες και μετά από λίγο σε βγάζει στο κανονικό lab.

Ποιό άλλο;

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν το πήρατε χαμπάρι

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sega.CrazyTaxi

 

τσιμπάει λίγο η τιμή

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε...

 

 

επισης να πω οτι χθες περασα στο iphone το plants vs zombies 2

το παιχνιδακι τα σπαει..εχει καλυτερα γραφικα πιο πολλα φυτα και περιοχες.

αντε να βγει και στο google play γιατι στην οθοναρα του note θα μαμαει και θα δερνει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω και ποστάρω :-P

 

Ok, ίδιο με του υπολογιστή αλλά όπως το ψιλοβαριεσαι μετά από λίγη ώρα στο pc, έτσι και στο κινητό!

Τρέχει άψογα στο S2 οπότε γενικά δεν είναι απαιτητικό σαν παιχνίδι.

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

και εγω νομιζα πως το crazy taxi το ηξερα μονο εγω...

ποροση!!!!

 

το λιώνω και εγώ από χθες!!!είναι ακριβώς όπως το παλιό.τρελό κόλλημα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο παιχνιδι minion rush,αυτο το despicable score multiplayer τι κανει και τι σημαινει;

Οταν τρεχω και μαζευω αλλα minion επανω αριστερα εχει μια κυκλικη μπαρα η οποια ανεβαινει,σε εμενα ξεκιναει απο το 5,και οταν ξεκιναω απο την αρχη ειναι παλι στο 5!

Link to comment
Share on other sites

το ξεκωλιασα αλλα πονεσαν τα ματια μου.

 

λογικο να πονεσαν τα ματια σου... μην πηραν και φωτια απο το καψιμο :p

 

ομως για πες μου,που βρικες το costume; δεν υπαρχει... μηπως ηταν καμια προσφορα 1 μερας; εμενα εχει 6 μαζι με το βασικο.

 

επειδη ειχα λιγο καιρο να μπω ειδα το παιχνιδι αναβαθμιστηκε και σαν να αλλαξαν λιγο τα γραφικα. αυτο που με εκνευριζει ειναι η δονηση. υπαρχει τροπος να την απενεργοποιησουμε;

Link to comment
Share on other sites

λογικο να πονεσαν τα ματια σου... μην πηραν και φωτια απο το καψιμο :p

 

ομως για πες μου,που βρικες το costume; δεν υπαρχει... μηπως ηταν καμια προσφορα 1 μερας; εμενα εχει 6 μαζι με το βασικο.

 

επειδη ειχα λιγο καιρο να μπω ειδα το παιχνιδι αναβαθμιστηκε και σαν να αλλαξαν λιγο τα γραφικα. αυτο που με εκνευριζει ειναι η δονηση. υπαρχει τροπος να την απενεργοποιησουμε;

 

9 κοστουμια εχω με το βασικο...ποτε δεν ειχα δονηση ουτε στο note ουτε στο iphone

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

9 κοστουμια εχω με το βασικο...ποτε δεν ειχα δονηση ουτε στο note ουτε στο iphone

 

και εγω παραξενευομαι γιατι ουτε εγω ειχα ποτε δονηση. σημερα που το ανοιξα αρχισε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Πριν λίγες ώρες ανεβασα το πρώτο μου ΔΩΡΕΑΝ action/platform παιχνίδι για android στο google play!

 

http://bit.ly/1bet50k

http://pewpewninjax.com

 

Εχει 66 πίστες και 8 διαφορετικα μουσικά θέματα συνδιασμενα με πολυ απλό και εύκολο χειρισμό!

 

Μου αρέσουν τα 16bit action/platform παιχνίδια ,οπότε αν αυτο παει καλα θα ακολουθήσουν περισσότερα.

 

Ευχαριστώ!

 

θα το δοκιμασω φιλε

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Robot Unicorn Attack 2. Βγήκε και για Android. Πολύ καλό παιχνιδάκι, ειδικά για όσους είχαν λιώσει το πρώτο.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα κάτι αρχεία για το Real Racing 3 τα οποία τα αντικαθιστάς και σου εμφανίζει χρήματα και χρυσό.

 

Μπορεί αυτήν την διαδικασία να την κάνω με την κάρτα συνδεδεμένη με αντάπτορα στο laptop, να τη βάλω πίσω στο τηλέφωνο και να δουλέψει το παιχνίδι;!

There is no death, there is the Force.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω το nba jam στο μαρκετ και δεν το βρισκω...μπορει καποιος να.βαλει το λινκ...θα ειμαι υποχρεος...
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα κάτι αρχεία για το Real Racing 3 τα οποία τα αντικαθιστάς και σου εμφανίζει χρήματα και χρυσό.

 

Μπορεί αυτήν την διαδικασία να την κάνω με την κάρτα συνδεδεμένη με αντάπτορα στο laptop, να τη βάλω πίσω στο τηλέφωνο και να δουλέψει το παιχνίδι;!

 

Πόσες φορές θα το πούμε; δεν επιτρέπεται τέτοιου είδους συζήτηση στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα κάτι αρχεία για το Real Racing 3 τα οποία τα αντικαθιστάς και σου εμφανίζει χρήματα και χρυσό.

 

Μπορεί αυτήν την διαδικασία να την κάνω με την κάρτα συνδεδεμένη με αντάπτορα στο laptop, να τη βάλω πίσω στο τηλέφωνο και να δουλέψει το παιχνίδι;!

Πόσες φορές θα το πούμε; δεν επιτρέπεται τέτοιου είδους συζήτηση στο φόρουμ.

 

Το να αλλάξεις κάποια αρχεία, δεν νομίζω είναι παράνομο και άρα επιτρέπεται η συζήτηση. Στο να συζητάμε για σπασμένα, υπάρχει πρόβλημα!

 

Παιδια ψαχνω το nba jam στο μαρκετ και δεν το βρισκω...μπορει καποιος να.βαλει το λινκ...θα ειμαι υποχρεος...

 

Εδώ είσαι!

Link to comment
Share on other sites

Πόσες φορές θα το πούμε; δεν επιτρέπεται τέτοιου είδους συζήτηση στο φόρουμ.

 

NickName, θα μπορούσες να ήσουν πιο ευγενικός. Σε άλλο topic όπου συμμετέχω μετά την αγορά ενός συγκεκριμένου τηλεφώνου, τα link για root δίνονται δημόσια... προς τι λοιπόν ο τρόπος αυτός που μου απευθύνεσαι;! Και εκτός αυτού η ερώτησή μου είναι ξεκάθαρα τεχνικού, ας το πω χαρακτήρα. Ούτε αρχείο σπασμένο ζήτησα, ούτε αρχείο σπασμένο πρόσφερα.

 

Την επόμενη φορά λοιπόν όταν θα παραθέσεις reply δικό μου θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο ευγενικός και τουλάχιστον να το έχεις διαβάσει καλύτερα.

 

Παρ' όλ' αυτά, ευχαριστώ για την υπόδειξη. Ήταν κάτι που δεν το ήξερα γιατί όπως προανέφερα, σε άλλο θέμα τα link των root δίνονται ελεύθερα οπότε το λάθος είναι δικό μου, γιατί εγώ αντιλήφθηκα λάθος.

 

Το να αλλάξεις κάποια αρχεία, δεν νομίζω είναι παράνομο και άρα επιτρέπεται η συζήτηση. Στο να συζητάμε για σπασμένα, υπάρχει πρόβλημα!

 

Αυτό ακριβώς. Τα έχω βρει και κατεβάσει ήδη δεν θέλω κάποιος να μου τα δώσει ή να πάρω το link, απλά απορώ εαν η διαδικασία μπορεί να γίνει με την micro SD συνδεδεμένη στο laptop ή θα πρέπει να γίνει η διαδικασία μέσω του κινητού (που είναι λίγο άβολη, γιατί ΟΚ, το laptop βολεύει καλύτερα).

There is no death, there is the Force.
Link to comment
Share on other sites

Το να αλλάξεις κάποια αρχεία, δεν νομίζω είναι παράνομο και άρα επιτρέπεται η συζήτηση. Στο να συζητάμε για σπασμένα, υπάρχει πρόβλημα!

 

NickName, θα μπορούσες να ήσουν πιο ευγενικός. Σε άλλο topic όπου συμμετέχω μετά την αγορά ενός συγκεκριμένου τηλεφώνου, τα link για root δίνονται δημόσια... προς τι λοιπόν ο τρόπος αυτός που μου απευθύνεσαι;! Και εκτός αυτού η ερώτησή μου είναι ξεκάθαρα τεχνικού, ας το πω χαρακτήρα. Ούτε αρχείο σπασμένο ζήτησα, ούτε αρχείο σπασμένο πρόσφερα.

 

Την επόμενη φορά λοιπόν όταν θα παραθέσεις reply δικό μου θα σε παρακαλούσα να είσαι πιο ευγενικός και τουλάχιστον να το έχεις διαβάσει καλύτερα.

 

Παρ' όλ' αυτά, ευχαριστώ για την υπόδειξη. Ήταν κάτι που δεν το ήξερα γιατί όπως προανέφερα, σε άλλο θέμα τα link των root δίνονται ελεύθερα οπότε το λάθος είναι δικό μου, γιατί εγώ αντιλήφθηκα λάθος.

 

sorry παιδια αλλα εχει γινει ΤΟΣΕΣ φορες αυτο το πραγμα σε αυτο το topic, να συζητανε τετοια πραγματα και νευριασα λιγο. :happy:

φυσικα και διαβασα τι ειπες. απλως υπεθεσα πως οταν απαγορευεται μια συζητηση, τοτε αυτοματα απαγορευεται και να ζητας βοηθεια στον τροπο που το κανεις, ακομα και μη ζητωντας αρχεια ή εφαρμογες με το ονομα τους.

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

OK Nick, np από εμένα!!!

 

Και για να είμαι ontopic, το παιχνιδάκι τα σπάει και μου θυμίζει πολύ όταν έπαιζα Gran Turismo στο PS2!!!

There is no death, there is the Force.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...