Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Επίπεδα είναι τα επί μέρους, κόσμοι θέλετε να πείτε :-P Για τον τέταρτο θέλει 3 αστέρια σε ΌΛΕΣ τις προηγούμενες πίστες:eek:
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, απλά κάηκα για τα καλά με αυτό

 

Μία από τα ίδια. Δυστυχώς έχω ξεπεράσει τις πίστες της εφαρμογής και το παίζω μόνο από τον υπολογιστή πλέον. :O Περιμένω για update!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Σήμερα έφαγα σκάλωμα με το Evil in trouble

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Σήμερα έφαγα σκάλωμα με το Evil in trouble

 

εγω παλι ειδα το post σου και πηγα στο αλλο παιχνιδι του ιδιο developer, το Run In Crowd, και κολλησα... αρκετα καλο και απλο. οτι χρειαζομαι οταν βαριεμαι. :p

 

ασχετο, αλλα ξερετε κανενα καλο ελληνικο παιχνιδι; κυριως γνωσεων ψαχνω, αλλα αν εχετε κατι καλυτερο ελληνικο, πειτε το.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια επειδη εχω φαει ενα κολληματακι με το dungeon hunter 4 μηπως ξερετε αν υπαρχει καποιο καλο χακακι για ευκολια???

:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι ειδα το post σου και πηγα στο αλλο παιχνιδι του ιδιο developer, το Run In Crowd, και κολλησα... αρκετα καλο και απλο. οτι χρειαζομαι οταν βαριεμαι. :p

 

ασχετο, αλλα ξερετε κανενα καλο ελληνικο παιχνιδι; κυριως γνωσεων ψαχνω, αλλα αν εχετε κατι καλυτερο ελληνικο, πειτε το.

 

Δες το Πες Βρες αλλα παιζεται το παιχνιδι με 2 ατομα μια ο ενας κραταει το κινητο μια ο αλλος. Δεν θυμαμαι αν εχει να παιζεις εσυ με το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

θέλω να πάρω backup από ένα παιχνιδι (dungeon hunter 4) άλλα δεν είμαι σίγουρος πως. Καμία ιδεΑ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

θέλω να πάρω backup από ένα παιχνιδι (dungeon hunter 4) άλλα δεν είμαι σίγουρος πως. Καμία ιδεΑ?

 

Hellium, δεν χρειαζεται root και ειναι και δωρεαν.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Hellium, δεν χρειαζεται root και ειναι και δωρεαν.

 

με αυτη την εφαρμογη μπορεις να κανεις backup/restore data εφαρμογων χωρις root; ή μονο τα apk των εφαρμογων;

Link to comment
Share on other sites

με αυτη την εφαρμογη μπορεις να κανεις backup/restore data εφαρμογων χωρις root; ή μονο τα apk των εφαρμογων;

 

απο οτι λεει μπορεις και την data....(διαβασε την 4 σειρα)

Sony Ericsson Xperia Arc

Cyanogenmod 11 - android 4.4

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατεβαστε το real racing 3 της EA το παιχνιδι απλα ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ σε γραφικα και οχι μονο....

1gb παιχνιδι για κινητο.

 

Το μονο μειον του ειναι οτι πρεπει να εισαι online για να το παιξεις.

 

Link to comment
Share on other sites

καποιο καλο παιχνιδακι για μπασκετ??

δωρεαν αν γινετε!!

εχετε να προτεινετε κανενα??

 

Με αυτό έχω κολλήσει https://play.google.com/store/apps/details?id=com.virgil.basketball

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατεβαστε το real racing 3 της EA το παιχνιδι απλα ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ σε γραφικα και οχι μονο....

1gb παιχνιδι για κινητο.

 

Το μονο μειον του ειναι οτι πρεπει να εισαι online για να το παιξεις.

 

 

Δεν χρειάζεται να είσαι Online.

Παίζεις όσο θες και στο τέλος μπαίνεις για λίγα δευτερόλεπτα Online για να σώσεις το game στο cloud (είναι optional βέβαια).

Απλά μη τυχόν και χάσεις το savegame από τη συσκευή σου.

Το έχω κάνει αρκετές φορές.

Link to comment
Share on other sites

καποιο καλο παιχνιδακι για μπασκετ??

δωρεαν αν γινετε!!

εχετε να προτεινετε κανενα??

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.mobilecraft.realbasketball&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm5ldC5tb2JpbGVjcmFmdC5yZWFsYmFza2V0YmFsbCJd

Εχω κολλησει:D

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατεβαστε το real racing 3 της EA το παιχνιδι απλα ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ σε γραφικα και οχι μονο....

1gb παιχνιδι για κινητο.

 

Το μονο μειον του ειναι οτι πρεπει να εισαι online για να το παιξεις.

 

 

πρεπει να εισαι ονλαιν οταν το ξεκινας μετα μπορεις να βγεις ομως (και γινεται χωρις κολληματα και λιγο πιο ευκολο)

 

εχει δοκιμασει κανεις καποιο απο τα cheat γιατι το εχουν αρχισει καιρο οι iphonades φιλοι μου? Και αν ειναι ασφαλες κυριως μην κολλησουμε ιους.

 

Το παιχνιδι ειναι της ΕΑ και δωρεαν παρεπιπτοντως.. Κανονικα απο το Play δωρεαν αν και κανει καμια ωρα 'η δυο να κατεβει..

 

ΥΓ NBA JAM μονο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να είσαι Online.

Παίζεις όσο θες και στο τέλος μπαίνεις για λίγα δευτερόλεπτα Online για να σώσεις το game στο cloud (είναι optional βέβαια).

Απλά μη τυχόν και χάσεις το savegame από τη συσκευή σου.

Το έχω κάνει αρκετές φορές.

Εδω εισαι λαθος.

 

Αν δεν ειμαι online σε καποιο δικτυο ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ γιατι ζηταει συνδεσει στο ιντερνετ επομενως μηπως εχεις ενεργο το 3g ή το wifi?

 

Αυτο το παιχνιδι ΘΕΛΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΙΚΤΥΟ για να ξεκινησει οποτε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Πηρε ο αδερφος μου το galaxy ace 2 και θελει να βαλει το most wanted αλλα του λεει οτι δεν εχει αρκετο διαθεσιμο χωρο και τον παει στις ρυθμισεις-αποθηκευση ωστε να κανει διαμορφωση καποιον απο τους αποθηκευτικους του χωρους.Εχει παρει καρτα μνημης 16gb.ΜΠορει καπως να δηλωσει να το κανει install εκει το παιχνιδι?Γιατι η μνημη του κινητου δε του φτανει.Η καποια λυση τελος παντων!

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Εδω εισαι λαθος.

 

Αν δεν ειμαι online σε καποιο δικτυο ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ γιατι ζηταει συνδεσει στο ιντερνετ επομενως μηπως εχεις ενεργο το 3g ή το wifi?

 

Αυτο το παιχνιδι ΘΕΛΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΙΚΤΥΟ για να ξεκινησει οποτε......

 

εγω που το εχω μολις μου ζητησει δικτυο μπαινω στις ρυθμισεις και μετα παταω

επιστροφη και ξεκιναει να παιζει offline

SE xperia Neo V 2.3.4 Codename 9.0

ευχαριστω το φιλο Soulfunkdjx για τη βοηθεια :bow:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι πολύ των παιχνιδιών τώρα πια, αλλά για casual gaming τα 2 παρακάτω είναι απλά τέλεια.

 

Puk

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.laserdog.puk

 

7x7

https://play.google.com/store/apps/details?id=me.kiip.skeemo

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...